Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Zahálka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Šlechta Roman
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27637:584DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Obešlo Marek
Žaloudík Jan
 
 
9-7-4-5 1301
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
-1195-963211
3.Foff LukášObešlo Marek11-8-61-102312
4.Ševec JakubŽaloudík Jan-13-10-6  0313
5.Bittner MichalŠálený David6-9610 3123
6.Šlapák MilošRozínek Vojtěch554  3033
7.Ševec JakubObešlo Marek-7-898-92334
8.Bittner MichalŽaloudík Jan6-12-4-3 1335
9.Šlapák MilošŠálený David458  3045
10.Foff LukášRozínek Vojtěch-99-6973255
11.Bittner MichalObešlo Marek-898-7-92356
12.Šlapák MilošŽaloudík Jan5139  3066
13.Foff Lukᚊálený David685  3076
14.Ševec JakubRozínek Vojtěch899  3086
15.Šlapák MilošObešlo Marek88-6-953296
16.Foff Lukᚎaloudík Jan-1069-7832106
17.Ševec JakubŠálený David         
18.Bittner MichalRozínek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš31Obešlo Marek31
Ševec Jakub12Žaloudík Jan22
Bittner Michal12Šálený David03
Šlapák Miloš40Rozínek Vojtěch03
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Lebeda Michal st.
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:20578:499TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Bárta Daniel
Strejc Filip
 
 
873  3010
2.Mokrejš Jan
Klásek Marek
 
 
Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
5911  3020
3.Buben VlastimilZlámal Jaromír-9-48-8 1321
4.Mokrejš JanBárta Daniel-8-106653231
5.Hort TomášKubát Jan ml.12-108-9-92332
6.Klásek MarekStrejc Filip1058  3042
7.Mokrejš JanZlámal Jaromír-8811-6-112343
8.Hort TomášBárta Daniel6-8-3-5 1344
9.Klásek MarekKubát Jan ml.7613  3054
10.Buben VlastimilStrejc Filip1011-43 3164
11.Hort TomášZlámal Jaromír-56-68-62365
12.Klásek MarekBárta Daniel7-99-533275
13.Buben VlastimilKubát Jan ml.693  3085
14.Mokrejš JanStrejc Filip3119  3095
15.Klásek MarekZlámal Jaromír537  30105
16.Buben VlastimilBárta Daniel         
17.Mokrejš JanKubát Jan ml.         
18.Hort TomášStrejc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buben Vlastimil21Zlámal Jaromír31
Mokrejš Jan21Bárta Daniel12
Hort Tomáš03Kubát Jan ml.12
Klásek Marek40Strejc Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31674:636TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Hlaváček Tomáš
Laboutka Luděk
 
 
7-11112 3110
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Hrnčiřík Jan
Průša David
 
 
-99-85-92311
3.Smýkal TomášHrnčiřík Jan-84-811-42312
4.Skála RadekLaboutka Luděk9712  3022
5.Šmerda MarekPrůša David8-8-11-9 1323
6.Handl PetrHlaváček Tomáš-9771 3133
7.Skála RadekHrnčiřík Jan6107  3043
8.Šmerda MarekLaboutka Luděk-85-3-8 1344
9.Handl PetrPrůša David3-9-1463254
10.Smýkal TomášHlaváček Tomáš78-77 3164
11.Šmerda MarekHrnčiřík Jan-6-9-4  0365
12.Handl PetrLaboutka Luděk-78-9-9 1366
13.Smýkal TomášPrůša David513-711 3176
14.Skála RadekHlaváček Tomáš146-68 3186
15.Handl PetrHrnčiřík Jan478  3096
16.Smýkal TomášLaboutka Luděk9-19-10-72397
17.Skála RadekPrůša David-6-4-10  0398
18.Šmerda MarekHlaváček Tomáš6108  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš22Hrnčiřík Jan22
Skála Radek31Laboutka Luděk31
Šmerda Marek13Průša David22
Handl Petr31Hlaváček Tomáš04
Handl Petr kopnutí do stolu udělena žlutá karta v 6.zápase po 1.setu



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Příhoda Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8380:241KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
587  3010
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 

 
 
WOWOWO  3020
3.Bělohlávek DominikBlinka Michal96-5-4-92321
4.Čopián OndřejŠilhán Petr56-73 3131
5.Štrof VojtěchBorůvka Lukáš447  3041
6.Přistál TomášWO    3051
7.Čopián OndřejBlinka Michal1099  3061
8.Štrof VojtěchŠilhán Petr6-10-6-3 1362
9.Přistál TomášBorůvka Lukáš657  3072
10.Bělohlávek DominikWO    3082
11.Štrof VojtěchBlinka Michal2-596 3192
12.Přistál Tomᚊilhán Petr397  30102
13.Bělohlávek DominikBorůvka Lukáš         
14.Čopián Ondřej         
15.Přistál TomášBlinka Michal         
16.Bělohlávek DominikŠilhán Petr         
17.Čopián OndřejBorůvka Lukáš         
18.Štrof Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bělohlávek Dominik01Blinka Michal12
Čopián Ondřej20Šilhán Petr12
Štrof Vojtěch21Borůvka Lukáš02
Přistál Tomáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Ondříšková Kristýna
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36632:599SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Lukáš
Dvořáček Petr
 
 
Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
105-10-10-82301
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
86-14-973211
3.Pavlovský LukášKarabec Ivan-75-12-10 1312
4.Mesaroš JakubMikolašík Michal-5-76-6 1313
5.Dvořáček PetrGorecki Jan127-11-2-92314
6.Schwarzer AntonínBako Radim98WO  3024
7.Mesaroš JakubKarabec Ivan-6-6-5  0325
8.Dvořáček PetrMikolašík Michal-9-2-9  0326
9.Schwarzer AntonínGorecki Jan8-699 3136
10.Pavlovský LukášBako RadimWO    3046
11.Dvořáček PetrKarabec Ivan-7-9-8  0347
12.Schwarzer AntonínMikolašík Michal4-882 3157
13.Pavlovský LukášGorecki Jan6-10-99-42358
14.Mesaroš JakubBako RadimWO    3068
15.Schwarzer AntonínKarabec Ivan-73-8-8 1369
16.Pavlovský LukášMikolašík Michal15-8-91093279
17.Mesaroš JakubGorecki Jan-514-8-4 13710
18.Dvořáček PetrBako Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlovský Lukáš12Karabec Ivan40
Mesaroš Jakub03Mikolašík Michal22
Dvořáček Petr03Gorecki Jan31
Schwarzer Antonín31Bako Radim01
WO20WO02
zápas č.15 - ŽK- hození pálky na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Jan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
14:55Konec
utkání
16:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6381:204TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Pavlovský Lukáš
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
9-51-583210
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Mesaroš JakubPisarczyk Tomek656  3030
4.Pavlovský LukášSionkala Eduard217  3040
5.Hoferik PetrWawrosz Pavel94-37 3150
6.Schwarzer AntonínWO    3060
7.Pavlovský LukášPisarczyk Tomek8-1213-883270
8.Hoferik PetrSionkala Eduard587  3080
9.Schwarzer AntonínWawrosz Pavel-113412 3190
10.Mesaroš JakubWO    30100
11.Hoferik PetrPisarczyk Tomek9104  30  
12.Schwarzer AntonínSionkala Eduard         
13.Mesaroš JakubWawrosz Pavel         
14.Pavlovský Lukáš         
15.Schwarzer AntonínPisarczyk Tomek         
16.Mesaroš JakubSionkala Eduard         
17.Pavlovský LukášWawrosz Pavel         
18.Hoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mesaroš Jakub10Pisarczyk Tomek02
Pavlovský Lukáš20Sionkala Eduard02
Hoferik Petr20Wawrosz Pavel02
Schwarzer Antonín10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS