Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:33493:489SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Žaloudík Jan
 
 
Broiakovskyi Vsevolod
Tymofieiev Oleksandr
 
 
-9-677-32301
2.Kaucký Jakub
Rozínek Vojtěch
 
 

 
 
WO    3011
3.Kaucký JakubBroiakovskyi Vsevolod-2-7-4  0312
4.Žaloudík JanKadlček Michal6-9-10-5 1313
5.Obešlo MarekTymofieiev Oleksandr-9-1110-6 1314
6.Rozínek VojtěchWO    3024
7.Žaloudík JanBroiakovskyi Vsevolod9-811-783234
8.Obešlo MarekKadlček MichalWO    0335
9.Rozínek VojtěchTymofieiev Oleksandr-5-875-52336
10.Kaucký JakubWO    3046
11.Obešlo MarekBroiakovskyi Vsevolod-7899 3156
12.Rozínek VojtěchKadlček Michal12-9-9-14 1357
13.Kaucký JakubTymofieiev Oleksandr-4-3-8  0358
14.Žaloudík JanWO    3068
15.Rozínek VojtěchBroiakovskyi Vsevolod-8-410-4 1369
16.Kaucký JakubKadlček Michal-7-5-4  03610
17.Žaloudík JanTymofieiev Oleksandr         
18.Obešlo Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaucký Jakub03Broiakovskyi Vsevolod22
Žaloudík Jan11Kadlček Michal30
Obešlo Marek11Tymofieiev Oleksandr30
Rozínek Vojtěch03   
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34395:505TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
Mesaroš Jakub
Schwarzer Antonín
 
 
-7-59-4 1301
2.Hobl Lukáš
Bárta Daniel
 
 
Hoferik Petr
Pavlovský Lukáš
 
 
-2-11-1  0302
3.Hobl LukášSchwarzer Antonín7-5-8-5 1303
4.Bárta DanielPavlovský Lukáš11-53-573213
5.Kubát Jan ml.Hoferik Petr-9-5-5  0314
6.Zlámal JaromírMesaroš Jakub-9976 3124
7.Bárta DanielSchwarzer Antonín9-99-3-92325
8.Kubát Jan ml.Pavlovský Lukáš-4-5-5  0326
9.Zlámal JaromírHoferik Petr937  3036
10.Hobl LukášMesaroš Jakub-29-39-62337
11.Kubát Jan ml.Schwarzer Antonín-6-3-7  0338
12.Zlámal JaromírPavlovský Lukáš27-76 3148
13.Hobl LukášHoferik Petr-6-6-2  0349
14.Bárta DanielMesaroš Jakub-9-9-8  03410
15.Zlámal JaromírSchwarzer Antonín         
16.Hobl LukášPavlovský Lukáš         
17.Bárta DanielHoferik Petr         
18.Kubát Jan ml.Mesaroš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hobl Lukáš03Schwarzer Antonín30
Bárta Daniel12Pavlovský Lukáš12
Kubát Jan ml.03Hoferik Petr21
Zlámal Jaromír30Mesaroš Jakub21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27603:556SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolašík Michal
Gorecki Jan
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
13-886 3110
2.Lokaj Roman
Škopec Oliver
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
9-59-4-82311
3.Mikolašík MichalŠtrof Vojtěch-11-8-11  0312
4.Lokaj RomanPřistál Tomáš1263  3022
5.Škopec OliverBělohlávek Dominik-9-11-7  0323
6.Gorecki JanČopián Ondřej6-979 3133
7.Lokaj RomanŠtrof Vojtěch-2-3610-52334
8.Škopec OliverPřistál Tomáš-8-10-8  0335
9.Gorecki JanBělohlávek Dominik1149  3045
10.Mikolašík MichalČopián Ondřej6910  3055
11.Škopec OliverŠtrof Vojtěch-3-82-2 1356
12.Gorecki JanPřistál Tomáš643  3066
13.Mikolašík MichalBělohlávek Dominik-2878 3176
14.Lokaj RomanČopián Ondřej77-95 3186
15.Gorecki JanŠtrof Vojtěch5-86-3-52387
16.Mikolašík MichalPřistál Tomáš43-8-7123297
17.Lokaj RomanBělohlávek Dominik156  30107
18.Škopec OliverČopián Ondřej6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikolašík Michal31Štrof Vojtěch40
Lokaj Roman31Přistál Tomáš13
Škopec Oliver03Bělohlávek Dominik13
Gorecki Jan31Čopián Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:32468:525TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karczmarczyk Michal
Černocký Dominik
 
 
Skála Radek
Svoboda Libor
 
 
-6-6810-82301
2.Klos Patrik
Plachta Jakub
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
1027  3011
3.Karczmarczyk MichalSkála Radek-7-4-4  0312
4.Černocký DominikHandl Petr9-10-3-7 1313
5.Plachta JakubŠmerda Marek-58-711-92314
6.Klos PatrikSvoboda Libor983  3024
7.Černocký DominikSkála Radek12-7-97-122325
8.Plachta JakubHandl Petr-10-9-6  0326
9.Klos PatrikŠmerda Marek886  3036
10.Karczmarczyk MichalSvoboda Libor-8-575-62337
11.Plachta JakubSkála Radek-5-10-9  0338
12.Klos PatrikHandl Petr7-812-533248
13.Karczmarczyk MichalŠmerda Marek-3-3-3  0349
14.Černocký DominikSvoboda Libor7-7-9-6 13410
15.Klos PatrikSkála Radek         
16.Karczmarczyk MichalHandl Petr         
17.Černocký DominikŠmerda Marek         
18.Plachta JakubSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karczmarczyk Michal03Skála Radek30
Černocký Dominik03Handl Petr21
Plachta Jakub03Šmerda Marek21
Klos Patrik30Svoboda Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13451:341TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Moriya Tsubasa
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
-7-13-8  0301
2.Hrnčiřík Jan
Průša David
 
 
Kačer Radek
Mokrejš Jan
 
 
9-1065 3111
3.Moriya TsubasaBuben Vlastimil10-102-1093221
4.Průša DavidHort Tomáš115-88 3131
5.Hrnčiřík JanMokrejš Jan365  3041
6.Laboutka LuděkKačer Radek332  3051
7.Průša DavidBuben Vlastimil9-8-4-6 1352
8.Hrnčiřík JanHort Tomáš768  3062
9.Laboutka LuděkMokrejš Jan510-84 3172
10.Moriya TsubasaKačer Radek598  3082
11.Hrnčiřík JanBuben Vlastimil7-5-9533292
12.Laboutka LuděkHort Tomáš576  30102
13.Moriya TsubasaMokrejš Jan         
14.Průša DavidKačer Radek         
15.Laboutka LuděkBuben Vlastimil         
16.Moriya TsubasaHort Tomáš         
17.Průša DavidMokrejš Jan         
18.Hrnčiřík JanKačer Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moriya Tsubasa20Buben Vlastimil12
Průša David11Hort Tomáš03
Hrnčiřík Jan30Mokrejš Jan02
Laboutka Luděk30Kačer Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Veselka Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Martin
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38653:701DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Šilhán Petr
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
89-410 3110
2.Blinka Michal
Borůvka Lukáš
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
-9989 3120
3.Šilhán PetrŠlapák Miloš8-10-7-8 1321
4.Medek JosefFoff Lukáš109-12-10-42322
5.Blinka MichalBittner Michal-9-9810-92323
6.Marek DavidŠevec Jakub-97-81013233
7.Medek JosefŠlapák Miloš107-8-7-92334
8.Blinka MichalFoff Lukáš-7-512-5 1335
9.Marek DavidBittner Michal-11-89753245
10.Šilhán PetrŠevec Jakub-10-5-5  0346
11.Blinka MichalŠlapák Miloš99-8-293256
12.Marek DavidFoff Lukáš978  3066
13.Šilhán PetrBittner Michal-9-3-9  0367
14.Medek JosefŠevec Jakub-4-5-6  0368
15.Marek DavidŠlapák Miloš669  3078
16.Šilhán PetrFoff Lukáš10-69-7-92379
17.Medek JosefBittner Michal-78-810-923710
18.Blinka MichalŠevec Jakub-11    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šilhán Petr04Šlapák Miloš22
Medek Josef04Foff Lukáš31
Blinka Michal12Bittner Michal31
Marek David40Ševec Jakub21
ŽK: Medek - nesportovní chování; Marek- nesportovní chování; Šilhán - kopání do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31364:448KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-9-89-5 1301
2.Koldas Tomáš
Gomez Gustavo
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-11-1010-8 1302
3.Wawrosz PavelŠtrof Vojtěch-8-10-8  0303
4.Koldas TomášBělohlávek Dominik-6-878-62304
5.Pisarczyk TomekPřistál Tomáš9-9-4-7 1305
6.Gomez GustavoČopián Ondřej6-1195 3115
7.Koldas Tomᚊtrof Vojtěch-11WO   0316
8.Pisarczyk TomekBělohlávek Dominik6-76-4-92317
9.Gomez GustavoPřistál Tomáš-4-99-8 1318
10.Wawrosz PavelČopián Ondřej9-4-96-62319
11.Pisarczyk TomekŠtrof Vojtěch-8-7-6  03110
12.Gomez GustavoBělohlávek Dominik         
13.Wawrosz PavelPřistál Tomáš         
14.Koldas TomášČopián Ondřej         
15.Gomez GustavoŠtrof Vojtěch         
16.Wawrosz PavelBělohlávek Dominik         
17.Koldas TomášPřistál Tomáš         
18.Pisarczyk TomekČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wawrosz Pavel02Štrof Vojtěch30
Koldas Tomáš02Bělohlávek Dominik20
Pisarczyk Tomek03Přistál Tomáš20
Gomez Gustavo11Čopián Ondřej11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy