Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Havazík Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Bárta Daniel
Hüttl Michal
 
 
Tymofieiev Oleksandr
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
9-96-293220
3.Bárta DanielTymofieiev Oleksandr-10-101011-72321
4.Kubát Jan ml.Kadlček Michal-3-4-4  0322
5.Hüttl MichalBroiakovskyi Vsevolod-4-4-3  0323
6.Zlámal JaromírWO    3033
7.Kubát Jan ml.Tymofieiev Oleksandr-11-9-5  0334
8.Hüttl MichalKadlček Michal6-10-4-6 1335
9.Zlámal JaromírBroiakovskyi Vsevolod-9-581153245
10.Bárta DanielWO    3055
11.Hüttl MichalTymofieiev Oleksandr6-7-8-4 1356
12.Zlámal JaromírKadlček Michal9-68-3-52357
13.Bárta DanielBroiakovskyi Vsevolod-5-3-5  0358
14.Kubát Jan ml.     3068
15.Zlámal JaromírTymofieiev Oleksandr574  3078
16.Bárta DanielKadlček Michal10-109-1193288
17.Kubát Jan ml.Broiakovskyi Vsevolod-4-9-9  0389
18.Hüttl MichalWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bárta Daniel12Tymofieiev Oleksandr31
Kubát Jan ml.13Kadlček Michal31
Hüttl Michal03Broiakovskyi Vsevolod31
Zlámal Jaromír2101
WO40WO04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32371:467TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
-6-13-2  0301
2.Obešlo Marek
Stach Matěj
 
 
Hoferik Petr
Pavlovský Lukáš
 
 
6-89-533211
3.Šálený DavidSchwarzer Antonín-6-12-5  0312
4.Obešlo MarekHoferik Petr794  3022
5.Stach MatějMesaroš Jakub-6-76-4 1323
6.Rozínek VojtěchPavlovský Lukáš-6-7-9  0324
7.Obešlo MarekSchwarzer Antonín7410  3034
8.Stach MatějHoferik Petr-3-8-3  0335
9.Rozínek VojtěchMesaroš Jakub10-7-55-92336
10.Šálený DavidPavlovský Lukáš-7-5-4  0337
11.Stach MatějSchwarzer Antonín-8-2-7  0338
12.Rozínek VojtěchHoferik Petr-7-4712-32339
13.Šálený DavidMesaroš Jakub9-7-8-8 13310
14.Obešlo MarekPavlovský Lukáš         
15.Rozínek VojtěchSchwarzer Antonín         
16.Šálený DavidHoferik Petr         
17.Obešlo MarekMesaroš Jakub         
18.Stach MatějPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šálený David03Schwarzer Antonín21
Obešlo Marek20Hoferik Petr21
Stach Matěj03Mesaroš Jakub30
Rozínek Vojtěch03Pavlovský Lukáš20
ŽK Rozínek . vulgární slova, nakopnutí míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Křenek Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:35278:509KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Kadlec Vít
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
-5-10-6  0301
2.
 
 
Bělohlávek Dominik
Přistál Tomáš
 
 
WO    0302
3.Kadlec VítBělohlávek Dominik11-13-8-7 1303
4.Klos PatrikŠtrof Vojtěch-108-56-42304
5.Přistál TomášWO    0305
6.Bajger JiříČopián Ondřej9-2-610103215
7.Klos PatrikBělohlávek Dominik9-388 3125
8.Štrof VojtěchWO    0326
9.Bajger JiříPřistál Tomáš-9-5-2  0327
10.Kadlec VítČopián Ondřej10-78-6113237
11.Bělohlávek DominikWO    0338
12.Bajger JiříŠtrof VojtěchWO    0339
13.Kadlec VítPřistál Tomáš-610-6-7 13310
14.Klos PatrikČopián Ondřej         
15.Bajger JiříBělohlávek Dominik         
16.Kadlec VítŠtrof Vojtěch         
17.Klos PatrikPřistál Tomáš         
18.Čopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kadlec Vít12Bělohlávek Dominik11
Klos Patrik11Štrof Vojtěch10
Bajger Jiří11Přistál Tomáš20
   Čopián Ondřej02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Čihák Marek
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34557:577TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopec Oliver
Mynář Vojtěch
 
 
Skála Radek
Svoboda Libor
 
 
-7-126693210
2.Gorecki Jan
Mikolašík Michal
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
8-7-6-12 1311
3.Mikolašík MichalHandl Petr-115-311-52312
4.Škopec OliverSkála Radek10-13-5-12 1313
5.Mynář VojtěchŠmerda Marek1075  3023
6.Gorecki JanSvoboda Libor468  3033
7.Škopec OliverHandl Petr-8-7-5  0334
8.Mynář VojtěchSkála Radek9-5-9-1 1335
9.Gorecki JanŠmerda Marek4-578 3145
10.Mikolašík MichalSvoboda Libor334  3055
11.Mynář VojtěchHandl Petr-2-2-5  0356
12.Gorecki JanSkála Radek-87-77-92357
13.Mikolašík MichalŠmerda Marek-944-9-72358
14.Škopec OliverSvoboda Libor-6-55-8 1359
15.Gorecki JanHandl Petr10-8611 3169
16.Mikolašík MichalSkála Radek-7-7-10  03610
17.Škopec OliverŠmerda Marek         
18.Mynář VojtěchSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikolašík Michal13Handl Petr31
Škopec Oliver03Skála Radek40
Mynář Vojtěch12Šmerda Marek12
Gorecki Jan31Svoboda Libor12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Masák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Veselka Jiří st.
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17518:437SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
Buben Vlastimil
Kačer Radek
 
 
-3-15-12  0301
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Mokrejš Jan
Hort Tomáš
 
 
47-208 3111
3.Borůvka LukášBuben Vlastimil12-7-83-82312
4.Medek JosefMokrejš Jan-6859 3122
5.Šilhán PetrHort Tomáš-9988 3132
6.Blinka MichalKačer Radek579  3042
7.Medek JosefBuben Vlastimil6-5-6-9 1343
8.Šilhán PetrMokrejš Jan75-1010 3153
9.Blinka MichalHort Tomáš58-97 3163
10.Borůvka LukášKačer Radek387  3073
11.Šilhán PetrBuben Vlastimil-5-9-9  0374
12.Blinka MichalMokrejš Jan778  3084
13.Borůvka LukášHort Tomáš8104  3094
14.Medek JosefKačer Radek764  30104
15.Blinka MichalBuben Vlastimil         
16.Borůvka LukášMokrejš Jan         
17.Medek JosefHort Tomáš         
18.Šilhán PetrKačer Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Lukáš21Buben Vlastimil30
Medek Josef21Mokrejš Jan03
Šilhán Petr21Hort Tomáš03
Blinka Michal30Kačer Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Běhal Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16474:405TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Průša David
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
897  3010
2.Šedivý Zdeněk
Moriya Tsubasa
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
10-91410 3120
3.Moriya TsubasaFoff Lukáš45-49 3130
4.Šedivý ZdeněkBittner Michal548  3040
5.Průša DavidŠlapák Miloš-6-2-9  0341
6.Laboutka LuděkŠevec Jakub3-663 3151
7.Šedivý ZdeněkFoff Lukáš-9-86-2 1352
8.Průša DavidBittner Michal-10-98-6 1353
9.Laboutka LuděkŠlapák Miloš6-8810 3163
10.Moriya TsubasaŠevec Jakub-9-710823273
11.Průša DavidFoff Lukáš2106  3083
12.Laboutka LuděkBittner Michal-61075 3193
13.Moriya TsubasaŠlapák Miloš7108  30103
14.Šedivý ZdeněkŠevec Jakub         
15.Laboutka LuděkFoff Lukáš         
16.Moriya TsubasaBittner Michal         
17.Šedivý ZdeněkŠlapák Miloš         
18.Průša DavidŠevec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moriya Tsubasa30Foff Lukáš12
Šedivý Zdeněk11Bittner Michal12
Průša David12Šlapák Miloš12
Laboutka Luděk30Ševec Jakub02
ŽK - Lukáš Foff (DTJ Hradec Králové) - hození raketou na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:36576:642TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Skála Radek
Svoboda Libor
 
 
-45-7893210
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
-4-49-9 1311
3.Wawrosz PavelHandl Petr9-9-4-9 1312
4.Koldas TomášSkála Radek-9-2-7  0313
5.Pisarczyk TomekŠmerda Marek-10-6-10  0314
6.Gomez GustavoSvoboda Libor9510  3024
7.Koldas TomášHandl PetrWO    0325
8.Pisarczyk TomekSkála Radek9-8-75-112326
9.Gomez GustavoŠmerda Marek85-41 3136
10.Wawrosz PavelSvoboda Libor524  3046
11.Pisarczyk TomekHandl Petr-446-743256
12.Gomez GustavoSkála Radek58-8-693266
13.Wawrosz PavelŠmerda Marek96-611 3176
14.Koldas TomášSvoboda Libor-109-101083286
15.Gomez GustavoHandl Petr-995-383296
16.Wawrosz PavelSkála Radek-4-3-2  0397
17.Koldas Tomᚊmerda MarekWO    0398
18.Pisarczyk TomekSvoboda Libor8117  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel22Handl Petr12
Koldas Tomáš11Skála Radek31
Pisarczyk Tomek22Šmerda Marek12
Gomez Gustavo40Svoboda Libor04
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS