Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21556:404TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčiřík Jan
Šedivý Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Laboutka Luděk
Thang Do Trong
 
 
Rozínek Vojtěch
Obešlo Marek
 
 
9-11-13-10 1311
3.Thang Do TrongRozínek Vojtěch-9-107-6 1312
4.Hrnčiřík JanObešlo Marek-55-9-7 1313
5.Šedivý ZdeněkWO    3023
6.Laboutka LuděkPůlpán David666  3033
7.Hrnčiřík JanRozínek Vojtěch-98-8-10 1334
8.Šedivý ZdeněkObešlo Marek-8-46-5 1335
9.Laboutka LuděkWO    3045
10.Thang Do TrongPůlpán David-9759 3155
11.Šedivý ZdeněkRozínek Vojtěch-58-86103265
12.Laboutka LuděkObešlo Marek-413-94103275
13.Thang Do TrongWO    3085
14.Hrnčiřík JanPůlpán David-6885 3195
15.Laboutka LuděkRozínek Vojtěch558  30105
16.Thang Do TrongObešlo Marek10-3   11  
17.Hrnčiřík Jan         
18.Šedivý ZdeněkPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Thang Do Trong11Rozínek Vojtěch22
Hrnčiřík Jan12Obešlo Marek21
Šedivý Zdeněk11Půlpán David03
Laboutka Luděk30   
WO40WO04
Do Trong (ŽK) odpálení míčků Hrnčiřík (ŽK) úder pálkou do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Brožík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Klimenta Matouš
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14466:385SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
Kuchař Jan
Lánský Jakub
 
 
5105  3010
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
19-108 3120
3.Blinka MichalZlámal Jaromír-3-10-9  0321
4.Borůvka LukášKubát Jan ml.3107  3031
5.Medek JosefKuchař Jan9108  3041
6.Šilhán PetrLánský Jakub5-96-213251
7.Borůvka LukášZlámal Jaromír10-611-253261
8.Medek JosefKubát Jan ml.587  3071
9.Šilhán PetrKuchař Jan6-87-12-12372
10.Blinka MichalLánský Jakub797  3082
11.Medek JosefZlámal Jaromír-83-6-9 1383
12.Šilhán PetrKubát Jan ml.697  3093
13.Blinka MichalKuchař Jan4117  30103
14.Borůvka LukášLánský Jakub         
15.Šilhán PetrZlámal Jaromír         
16.Blinka MichalKubát Jan ml.         
17.Borůvka LukášKuchař Jan         
18.Medek JosefLánský Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blinka Michal21Zlámal Jaromír21
Borůvka Lukáš20Kubát Jan ml.03
Medek Josef21Kuchař Jan12
Šilhán Petr21Lánský Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Hušek Adam
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:31486:482SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-58-73-92301
2.Mokrejš Jan
Hrunka Jakub
 
 
Gorecki Jan
Lokaj Roman
 
 
-8-7-4  0302
3.Buben VlastimilKarabec Ivan10107  3012
4.Hort TomášMikolašík Michal-10-915-6 1313
5.Hrunka JakubGorecki Jan11-5-6-6 1314
6.Mokrejš JanLokaj Roman-11-995-62315
7.Hort TomášKarabec Ivan987  3025
8.Hrunka JakubMikolašík Michal-9-7-6  0326
9.Mokrejš JanGorecki Jan-7-9-12  0327
10.Buben VlastimilLokaj RomanWO    3037
11.Hrunka JakubKarabec Ivan-5-7-10  0338
12.Mokrejš JanMikolašík Michal5-5-8-6 1339
13.Buben VlastimilGorecki Jan7-839 3149
14.Hort TomášLokaj RomanWO    3059
15.Mokrejš JanKarabec Ivan-6-78-3 13510
16.Buben VlastimilMikolašík Michal10-9   11  
17.Hort TomášGorecki Jan         
18.Hrunka JakubLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buben Vlastimil20Karabec Ivan22
Hort Tomáš11Mikolašík Michal30
Hrunka Jakub03Gorecki Jan21
Mokrejš Jan04Lokaj Roman10
WO20WO02
Utkání přítomen komisař ČAST pan Aleš Kovář.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Jirásková Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16515:338DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Klos Patrik
Martinko Tomáš
 
 
-106-7-6 1301
2.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Bittner MichalOnderka František12106  3021
4.Ševec JakubMartinko Tomáš76-6-563231
5.Šlapák MilošKlos Patrik-9-965-62332
6.Foff LukášWO    3042
7.Ševec JakubOnderka František-127-36-62343
8.Šlapák MilošMartinko Tomáš597  3053
9.Foff LukášKlos Patrik-65-4-6 1354
10.Bittner MichalWO    3064
11.Šlapák MilošOnderka František576  3074
12.Foff LukášMartinko Tomáš-9386 3184
13.Bittner MichalKlos Patrik6-1175 3194
14.Ševec JakubWO    30104
15.Foff LukášOnderka František         
16.Bittner MichalMartinko Tomáš         
17.Ševec JakubKlos Patrik         
18.Šlapák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bittner Michal20Onderka František12
Ševec Jakub11Martinko Tomáš03
Šlapák Miloš21Klos Patrik21
Foff Lukáš11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Beneš Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17492:342KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
7-29-633210
2.Bělohlávek Dominik
Přistál Tomáš
 
 
Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
739  3020
3.Bělohlávek DominikBroiakovskyi Vsevolod-4-9-11  0321
4.Přistál TomášTymofieiev Oleksandr-86-4853231
5.Čopián OndřejKadlček Michal10-8-8-6 1332
6.Štrof VojtěchLapčík Ondřej795  3042
7.Přistál TomášBroiakovskyi Vsevolod6-1285 3152
8.Čopián OndřejTymofieiev Oleksandr11-13-96-62353
9.Štrof VojtěchKadlček MichalWO    3063
10.Bělohlávek DominikLapčík Ondřej1048  3073
11.Čopián OndřejBroiakovskyi Vsevolod-1-9-9  0374
12.Štrof VojtěchTymofieiev OleksandrWO    3084
13.Bělohlávek DominikKadlček MichalWO    3094
14.Přistál TomášLapčík OndřejWO    30104
15.Štrof VojtěchBroiakovskyi Vsevolod         
16.Bělohlávek DominikTymofieiev Oleksandr         
17.Přistál TomášKadlček Michal         
18.Čopián OndřejLapčík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělohlávek Dominik11Broiakovskyi Vsevolod21
Přistál Tomáš20Tymofieiev Oleksandr11
Čopián Ondřej03Kadlček Michal10
Štrof Vojtěch10Lapčík Ondřej02
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29623:587TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Pavlovský Lukáš
Janoušek Přemek
 
 
867  3010
2.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Mesaroš Jakub
Schwarzer Antonín
 
 
2-84-493220
3.Skála RadekMesaroš Jakub-1011-7-7 1321
4.Smýkal TomášSchwarzer Antonín-38-8-11 1322
5.Šmerda MarekPavlovský Lukáš-6-76983232
6.Handl PetrJanoušek Přemek-8-11-9  0333
7.Smýkal TomášMesaroš Jakub-5-119-9 1334
8.Šmerda MarekSchwarzer Antonín-2-68-7 1335
9.Handl PetrPavlovský Lukáš-11758 3145
10.Skála RadekJanoušek Přemek939  3055
11.Šmerda MarekMesaroš Jakub98-87 3165
12.Handl PetrSchwarzer Antonín3-12-37-82366
13.Skála RadekPavlovský Lukáš5-1010-6103276
14.Smýkal TomášJanoušek Přemek659  3086
15.Handl PetrMesaroš Jakub1033  3096
16.Skála RadekSchwarzer Antonín-6-10-8  0397
17.Smýkal TomášPavlovský Lukáš8510  30107
18.Šmerda MarekJanoušek Přemek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skála Radek22Mesaroš Jakub22
Smýkal Tomáš22Schwarzer Antonín40
Šmerda Marek21Pavlovský Lukáš04
Handl Petr22Janoušek Přemek12
v utkání byl přítomen komisař ČAST z.č. 6 - ŽK - Handl - kopnutí do stolu z.č. 6 - ŽK+ČK - kopnutí do ohrádky z.č. 13 - ŽK - Skála - odpálení míčku z.č. 13 - ŽK - Pavlovský - rozšlápnutí míčku z.č. 17 - ŽK+ČK - Pavlovský - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17487:342TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Pisarczyk Tomek
Koldas Tomáš
 
 
5109  3010
2.Mokrejš Jan
Koubek Vojtěch
 
 

 
 
WO    3020
3.Mokrejš JanWawrosz Pavel5-576 3130
4.Koubek VojtěchKoldas Tomáš-7-26-8 1331
5.Buben VlastimilPisarczyk Tomek5-1031 3141
6.Hort TomášWO    3051
7.Koubek VojtěchWawrosz Pavel7-4-11763261
8.Buben VlastimilKoldas Tomáš-6-107-8 1362
9.Hort TomášPisarczyk Tomek8-6-7-6 1363
10.Mokrejš JanWO    3073
11.Buben VlastimilWawrosz Pavel9-666 3183
12.Hort TomášKoldas Tomáš-8777 3193
13.Mokrejš JanPisarczyk Tomek-973-10632103
14.Koubek Vojtěch         
15.Hort TomášWawrosz Pavel         
16.Mokrejš JanKoldas Tomáš         
17.Koubek VojtěchPisarczyk Tomek         
18.Buben Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mokrejš Jan20Wawrosz Pavel03
Koubek Vojtěch11Koldas Tomáš21
Buben Vlastimil21Pisarczyk Tomek12
Hort Tomáš11   
WO30WO03
ŽK - Wawrosz - hození raketou ŽK - Koldas - vzteklý úder pálkou na zem

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy