Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35663:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Šilhán Petr
 
 
Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
-7-6-10  0301
2.Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
Půlpán David
Žaloudík Jan
 
 
-8-9610-92302
3.Šilhán PetrRozínek Vojtěch-1-76793212
4.Blinka MichalObešlo Marek79-8-6-62313
5.Protiva LubošŽaloudík Jan11-8-5893223
6.Borůvka LukášPůlpán David466  3033
7.Blinka MichalRozínek Vojtěch69-2-693243
8.Protiva LubošObešlo Marek-8-11-5  0344
9.Borůvka Lukᚎaloudík Jan-8-5-10  0345
10.Šilhán PetrPůlpán David7610  3055
11.Protiva LubošRozínek Vojtěch-117-7-4 1356
12.Borůvka LukášObešlo Marek-6-5111363266
13.Šilhán PetrŽaloudík Jan8115  3076
14.Blinka MichalPůlpán David5104  3086
15.Borůvka LukášRozínek Vojtěch-8-1-11  0387
16.Šilhán PetrObešlo Marek11-7-612-92388
17.Blinka MichalŽaloudík Jan685  3098
18.Protiva LubošPůlpán David-9-9711-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilhán Petr31Rozínek Vojtěch22
Blinka Michal31Obešlo Marek31
Protiva Luboš13Žaloudík Jan13
Borůvka Lukáš22Půlpán David13
ŽK - BLINKA Michal (SKST Warmnis Liberec \\\"B\\\") - odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:24642:514TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Thang Do Trong
 
 
Šenk Jakub
Kuchař Jan
 
 
667  3010
2.Hrnčiřík Jan
Šedivý Zdeněk
 
 
Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
-969-7-42311
3.Thang Do TrongZlámal Jaromír-8-5-4  0312
4.Šedivý ZdeněkKubát Jan ml.-10-86-9 1313
5.Laboutka LuděkKuchař Jan884  3023
6.Hrnčiřík JanŠenk Jakub524  3033
7.Šedivý ZdeněkZlámal Jaromír45-7-9-92334
8.Laboutka LuděkKubát Jan ml.537  3044
9.Hrnčiřík JanKuchař Jan4-810 3154
10.Thang Do TrongŠenk Jakub85-157 3164
11.Laboutka LuděkZlámal Jaromír-9-117-13 1365
12.Hrnčiřík JanKubát Jan ml.788  3075
13.Thang Do TrongKuchař Jan49-10-10-62376
14.Šedivý ZdeněkŠenk Jakub573  3086
15.Hrnčiřík JanZlámal Jaromír5-1348 3196
16.Thang Do TrongKubát Jan ml.11-9-8-7 1397
17.Šedivý ZdeněkKuchař Jan1285  30107
18.Laboutka LuděkŠenk Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Thang Do Trong13Zlámal Jaromír31
Šedivý Zdeněk22Kubát Jan ml.22
Laboutka Luděk21Kuchař Jan13
Hrnčiřík Jan40Šenk Jakub03
Kuchař (ŽK) nevhodné výkřiky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Zahálka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Jirásková Tereza
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28632:588DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-679-1-82301
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
863  3011
3.Šlapák MilošKarabec Ivan-7787 3121
4.Ševec JakubMikolašík Michal7-979 3131
5.Bittner MichalGorecki Jan610-5-7-52332
6.Foff LukášLokaj Roman5-4-9873242
7.Ševec JakubKarabec Ivan-6-7-7  0343
8.Bittner MichalMikolašík Michal-59-9-7 1344
9.Foff LukášGorecki Jan-126711 3154
10.Šlapák MilošLokaj RomanWO    3064
11.Bittner MichalKarabec Ivan77-8-3-82365
12.Foff LukášMikolašík Michal-98-7-9 1366
13.Šlapák MilošGorecki Jan91011  3076
14.Ševec JakubLokaj Roman-39125 3186
15.Foff LukášKarabec Ivan666  3096
16.Šlapák MilošMikolašík Michal-814-6-8 1397
17.Ševec JakubGorecki Jan67-67 31107
18.Bittner MichalLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapák Miloš21Karabec Ivan22
Ševec Jakub31Mikolašík Michal31
Bittner Michal03Gorecki Jan13
Foff Lukáš31Lokaj Roman02
WO10WO01
ŽK - Karabec Ivan - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Lebeda Michal st.
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37641:675TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
586  3010
2.Mokrejš Jan
Hušek Adam
 
 
Martinko Tomáš
Vybíral Filip
 
 
8-58-663220
3.Hort TomášKlos Patrik-14-48-8 1321
4.Mokrejš JanMartinko Tomáš10-987 3131
5.Hušek AdamOnderka František5-3-811-52332
6.Buben VlastimilVybíral Filip765  3042
7.Mokrejš JanKlos Patrik-4-8-8  0343
8.Hušek AdamMartinko Tomáš-87-10-10 1344
9.Buben VlastimilOnderka František6-859 3154
10.Hort TomášVybíral Filip-6-68-4 1355
11.Hušek AdamKlos Patrik-5-2-6  0356
12.Buben VlastimilMartinko Tomáš-8-128-5 1357
13.Hort TomášOnderka František-139-81083267
14.Mokrejš JanVybíral Filip-71177 3177
15.Buben VlastimilKlos Patrik64-6-5-62378
16.Hort TomášMartinko Tomáš2910  3088
17.Mokrejš JanOnderka František-7-58-5 1389
18.Hušek AdamVybíral Filip-10-811-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hort Tomáš22Klos Patrik40
Mokrejš Jan22Martinko Tomáš22
Hušek Adam04Onderka František22
Buben Vlastimil22Vybíral Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35567:571SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
77-6-433210
2.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
-4-6-6  0311
3.Skála RadekTymofieiev Oleksandr-8-8-9  0312
4.Smýkal TomášKadlček Michal-10-9-5  0313
5.Šmerda MarekLapčík Ondřej689  3023
6.Handl PetrBroiakovskyi Vsevolod-117-8-8 1324
7.Smýkal TomášTymofieiev Oleksandr-7-8-7  0325
8.Šmerda MarekKadlček Michal9-59-5-82326
9.Handl PetrLapčík Ondřej957  3036
10.Skála RadekBroiakovskyi Vsevolod-3-11-9  0337
11.Šmerda MarekTymofieiev Oleksandr-7-7-7  0338
12.Handl PetrKadlček Michal-12-9111093248
13.Skála RadekLapčík OndřejWO    3058
14.Smýkal TomášBroiakovskyi Vsevolod675  3068
15.Handl PetrTymofieiev Oleksandr9-1118 3178
16.Skála RadekKadlček Michal-3-11-4  0379
17.Smýkal TomášLapčík OndřejWO    3089
18.Šmerda MarekBroiakovskyi Vsevolod-8-1211-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Radek03Tymofieiev Oleksandr31
Smýkal Tomáš12Kadlček Michal31
Šmerda Marek13Lapčík Ondřej02
Handl Petr31Broiakovskyi Vsevolod31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25563:509KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Janoušek Přemek
Pavlovský Lukáš
 
 
5611  3010
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Mesaroš Jakub
Schwarzer Antonín
 
 
-7-6-11  0311
3.Přistál TomášSchwarzer Antonín-8-8611-122312
4.Bělohlávek DominikMesaroš Jakub-784-333222
5.Čopián OndřejPavlovský Lukáš-5-85463232
6.Štrof VojtěchJanoušek Přemek567  3042
7.Bělohlávek DominikSchwarzer Antonín-8-9-6  0343
8.Čopián OndřejMesaroš Jakub-6-4-7  0344
9.Štrof VojtěchPavlovský Lukáš765  3054
10.Přistál TomášJanoušek Přemek-81093 3164
11.Čopián OndřejSchwarzer Antonín-88-5-9 1365
12.Štrof VojtěchMesaroš Jakub-153-8763275
13.Přistál TomášPavlovský Lukáš-11-97953285
14.Bělohlávek DominikJanoušek Přemek1286  3095
15.Štrof VojtěchSchwarzer Antonín9-486 31105
16.Přistál TomášMesaroš Jakub41-7-5 22  
17.Bělohlávek DominikPavlovský Lukáš         
18.Čopián OndřejJanoušek Přemek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš21Schwarzer Antonín31
Bělohlávek Dominik21Mesaroš Jakub12
Čopián Ondřej12Pavlovský Lukáš03
Štrof Vojtěch40Janoušek Přemek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15472:315DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Wawrosz Pavel
Koldas Tomáš
 
 
1084  3010
2.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Foff LukášWawrosz Pavel-96147 3130
4.Ševec JakubKoldas Tomáš-9-9-8  0331
5.Šlapák MilošPisarczyk Tomek4-764 3141
6.Bittner MichalWO    3051
7.Ševec JakubWawrosz Pavel1-694 3161
8.Šlapák MilošKoldas Tomáš6-88-983271
9.Bittner MichalPisarczyk Tomek-9-859-52372
10.Foff LukášWO    3082
11.Šlapák MilošWawrosz Pavel677  3092
12.Bittner MichalKoldas Tomáš-9-3-8  0393
13.Foff LukášPisarczyk Tomek4-776 31103
14.Ševec Jakub         
15.Bittner MichalWawrosz Pavel         
16.Foff LukášKoldas Tomáš         
17.Ševec JakubPisarczyk Tomek         
18.Šlapák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Foff Lukáš20Wawrosz Pavel03
Ševec Jakub11Koldas Tomáš21
Šlapák Miloš30Pisarczyk Tomek12
Bittner Michal02   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy