Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35468:542KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejcar Vilém
Kaucký Jakub
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-7-6-6  0301
2.Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
12-4-7-7 1302
3.Kaucký JakubPřistál Tomáš-4-7-4  0303
4.Krejcar VilémŠtrof Vojtěch-5-4-6  0304
5.Obešlo MarekBělohlávek Dominik-9973 3114
6.Rozínek VojtěchČopián Ondřej4-459 3124
7.Krejcar VilémPřistál Tomáš-5-3-11  0325
8.Obešlo MarekŠtrof Vojtěch-11746 3135
9.Rozínek VojtěchBělohlávek Dominik-610-57103245
10.Kaucký JakubČopián Ondřej12-11-79-82346
11.Obešlo MarekPřistál Tomáš481  3056
12.Rozínek VojtěchŠtrof Vojtěch-7-510-4 1357
13.Kaucký JakubBělohlávek Dominik-9-7-9  0358
14.Krejcar VilémČopián Ondřej-3-10-5  0359
15.Rozínek VojtěchPřistál Tomáš7-10-55-723510
16.Kaucký JakubŠtrof Vojtěch-8-6-3  03  
17.Krejcar VilémBělohlávek Dominik         
18.Obešlo MarekČopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaucký Jakub03Přistál Tomáš31
Krejcar Vilém03Štrof Vojtěch21
Obešlo Marek30Bělohlávek Dominik12
Rozínek Vojtěch22Čopián Ondřej21
Čopián O. ŽK odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:40610:656TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Kreder Benjamin
 
 
Štofka Filip
Handl Petr
 
 
-8-841373210
2.Kuchař Jan
Kubát Jan ml.
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
-4-5-5  0311
3.Kreder BenjaminSkála Radek-588-753221
4.Kubát Jan ml.Handl Petr-4-10-7  0322
5.Kuchař JanSmýkal Tomáš-6-94-3 1323
6.Zlámal JaromírŠtofka Filip6511  3033
7.Kubát Jan ml.Skála Radek5-10-5-3 1334
8.Kuchař JanHandl Petr-34-10-6 1335
9.Zlámal JaromírSmýkal Tomáš812-10-783245
10.Kreder BenjaminŠtofka Filip-7-109673255
11.Kuchař JanSkála Radek-8-111-8 1356
12.Zlámal JaromírHandl Petr5-7-81173266
13.Kreder BenjaminSmýkal Tomáš-116-119-72367
14.Kubát Jan ml.Štofka Filip8-10-9-7 1368
15.Zlámal JaromírSkála Radek8811  3078
16.Kreder BenjaminHandl Petr-3-6-6  0379
17.Kubát Jan ml.Smýkal Tomáš-7-9-9  03710
18.Kuchař JanŠtofka Filip-12    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kreder Benjamin22Skála Radek22
Kubát Jan ml.04Handl Petr31
Kuchař Jan03Smýkal Tomáš31
Zlámal Jaromír40Štofka Filip12
ŽK: Kuchař Jan (zápas č. 11) - hození rakety do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9417:309SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Hort Tomáš
Kačer Radek
 
 
775  3010
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Mokrejš Jan
Buben Vlastimil
 
 
-4-8-7  0311
3.Tymofieiev OleksandrHort Tomáš725  3021
4.Kadlček MichalMokrejš Jan778  3031
5.Lapčík OndřejBuben Vlastimil6-11810 3141
6.Broiakovskyi VsevolodKačer Radek132  3051
7.Kadlček MichalHort Tomáš10510  3061
8.Lapčík OndřejMokrejš Jan1298  3071
9.Broiakovskyi VsevolodBuben Vlastimil-55-11-7 1372
10.Tymofieiev OleksandrKačer Radek497  3082
11.Lapčík OndřejHort Tomáš6-127-533292
12.Broiakovskyi VsevolodMokrejš Jan797  30102
13.Tymofieiev OleksandrBuben Vlastimil         
14.Kadlček MichalKačer Radek         
15.Broiakovskyi VsevolodHort Tomáš         
16.Tymofieiev OleksandrMokrejš Jan         
17.Kadlček MichalBuben Vlastimil         
18.Lapčík OndřejKačer Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tymofieiev Oleksandr20Hort Tomáš03
Kadlček Michal20Mokrejš Jan03
Lapčík Ondřej30Buben Vlastimil11
Broiakovskyi Vsevolod21Kačer Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:29609:577TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Přemek
Pavlovský Lukáš
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
8-898 3110
2.Mesaroš Jakub
Schwarzer Antonín
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
-810-11-10 1311
3.Mesaroš JakubFoff Lukáš-93-4-7 1312
4.Pavlovský Lukᚊevec Jakub-9596 3122
5.Janoušek PřemekBittner Michal987  3032
6.Schwarzer AntonínŠlapák Miloš107-6-693242
7.Pavlovský LukášFoff Lukáš-10-11-6  0343
8.Janoušek PřemekŠevec Jakub7-10105 3153
9.Schwarzer AntonínBittner Michal-76-9673263
10.Mesaroš JakubŠlapák Miloš3-106-7-112364
11.Janoušek PřemekFoff Lukáš7-8-1-9 1365
12.Schwarzer AntonínŠevec Jakub992  3075
13.Mesaroš JakubBittner Michal-5-4-5  0376
14.Pavlovský Lukᚊlapák Miloš-68810 3186
15.Schwarzer AntonínFoff Lukáš55-44 3196
16.Mesaroš JakubŠevec Jakub7-11-89532106
17.Pavlovský LukášBittner Michal9-157  21  
18.Janoušek PřemekŠlapák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub13Foff Lukáš31
Pavlovský Lukáš21Ševec Jakub04
Janoušek Přemek21Bittner Michal12
Schwarzer Antonín40Šlapák Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Koutný Kamil
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:40528:666TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Šedivý Zdeněk
Hrnčiřík Jan
 
 
-89-11-7 1301
2.Lokaj Roman
Mynář Vojtěch
 
 
Čamr František
Průša David
 
 
-8-410863211
3.Lokaj RomanHrnčiřík Jan-6-710-6 1312
4.Mynář VojtěchLaboutka Luděk-97-9-8 1313
5.Mikolašík MichalPrůša David-6-7-4  0314
6.Karabec IvanŠedivý Zdeněk-1087-973224
7.Mynář VojtěchHrnčiřík Jan-5-810-3 1325
8.Mikolašík MichalLaboutka Luděk9-9910 3135
9.Karabec IvanPrůša David108-85 3145
10.Lokaj RomanŠedivý Zdeněk7-9-9993255
11.Mikolašík MichalHrnčiřík Jan-8-7-8  0356
12.Karabec IvanLaboutka Luděk128-88 3166
13.Lokaj RomanPrůša David12-7-9-7 1367
14.Mynář VojtěchŠedivý ZdeněkWO    0368
15.Karabec IvanHrnčiřík Jan5-5911 3178
16.Lokaj RomanLaboutka LuděkWO    0379
17.Mynář VojtěchPrůša DavidWO    03710
18.Mikolašík MichalŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lokaj Roman12Hrnčiřík Jan31
Mynář Vojtěch02Laboutka Luděk12
Mikolašík Michal12Průša David21
Karabec Ivan40Šedivý Zdeněk02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20507:450TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Onderka František
 
 
Blinka Michal
Borůvka Lukáš
 
 
-64-78-92301
2.Martinko Tomáš
Černocký Dominik
 
 
Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
-789-7113211
3.Martinko TomášMedek Josef611-9-483221
4.Černocký DominikŠilhán Petr-10-6-6  0322
5.Onderka FrantišekBlinka Michal-8-29-5 1323
6.Klos PatrikBorůvka Lukáš8-1096 3133
7.Černocký DominikMedek Josef9108  3043
8.Onderka FrantišekŠilhán Petr-9-86493253
9.Klos PatrikBlinka Michal-8179 3163
10.Martinko TomášBorůvka Lukáš3-684 3173
11.Onderka FrantišekMedek Josef-682-5103283
12.Klos PatrikŠilhán Petr912  3093
13.Martinko TomášBlinka Michal777  30103
14.Černocký DominikBorůvka Lukáš         
15.Klos PatrikMedek Josef         
16.Martinko Tomᚊilhán Petr         
17.Černocký DominikBlinka Michal         
18.Onderka FrantišekBorůvka Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinko Tomáš30Medek Josef03
Černocký Dominik11Šilhán Petr12
Onderka František21Blinka Michal12
Klos Patrik30Borůvka Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25572:529TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Gomez Gustavo
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-5756 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
4-9-7-9 1311
3.Wawrosz PavelBorůvka Lukáš-5-7-8  0312
4.Koldas TomášBlinka Michal87-4-16-112313
5.Pisarczyk TomekMedek Josef-5-10-13  0314
6.Gomez GustavoŠilhán Petr99-3-663224
7.Koldas TomášBorůvka Lukáš8-11-12693234
8.Pisarczyk TomekBlinka Michal-8-8-8  0335
9.Gomez GustavoMedek Josef49-66 3145
10.Wawrosz PavelŠilhán Petr11-7911 3155
11.Pisarczyk TomekBorůvka Lukáš769  3065
12.Gomez GustavoBlinka Michal863  3075
13.Wawrosz PavelMedek Josef-711910 3185
14.Koldas Tomᚊilhán Petr5-8-9653295
15.Gomez GustavoBorůvka Lukáš934  30105
16.Wawrosz PavelBlinka Michal         
17.Koldas TomášMedek Josef         
18.Pisarczyk TomekŠilhán Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel21Borůvka Lukáš13
Koldas Tomáš21Blinka Michal21
Pisarczyk Tomek12Medek Josef12
Gomez Gustavo40Šilhán Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS