Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Gaydoš Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:33525:573KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Kreder Benjamin
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
989  3010
2.Kubát Jan ml.
Kuchař Jan
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
-99-9-8 1311
3.Kreder BenjaminŠtrof Vojtěch-10-3-6  0312
4.Kuchař JanPřistál Tomáš-7144-3-22313
5.Kubát Jan ml.Bělohlávek Dominik-9113-9-52314
6.Zlámal JaromírČopián Ondřej570  3024
7.Kuchař JanŠtrof Vojtěch-287-1-32325
8.Kubát Jan ml.Přistál Tomáš-9-3-11  0326
9.Zlámal JaromírBělohlávek Dominik-10867 3136
10.Kreder BenjaminČopián Ondřej-9113-9-72337
11.Kubát Jan ml.Štrof Vojtěch711-3-1-72338
12.Zlámal JaromírPřistál Tomáš-59111 3148
13.Kreder BenjaminBělohlávek Dominik8-697 3158
14.Kuchař JanČopián Ondřej9-8-8-7 1359
15.Zlámal JaromírŠtrof Vojtěch-7-65-2 13510
16.Kreder BenjaminPřistál Tomáš-1-59  12  
17.Kuchař JanBělohlávek Dominik         
18.Kubát Jan ml.Čopián Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kreder Benjamin12Štrof Vojtěch40
Kuchař Jan03Přistál Tomáš21
Kubát Jan ml.03Bělohlávek Dominik12
Zlámal Jaromír31Čopián Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Kaucká Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33408:482TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Kaucký Jakub
 
 
Štofka Filip
Handl Petr
 
 
-8-8-11  0301
2.Obešlo Marek
Krejcar Vilém
 
 
Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
-10-85-10 1302
3.Krejcar VilémHandl Petr-4-510-5 1303
4.Kaucký JakubSmýkal Tomáš-8-410-5 1304
5.Obešlo MarekSkála Radek6-710-7-92305
6.Rozínek VojtěchŠtofka Filip69-68 3115
7.Kaucký JakubHandl Petr-5-7-6  0316
8.Obešlo MarekSmýkal Tomáš8-9-5-7 1317
9.Rozínek VojtěchSkála Radek6-7-8-8 1318
10.Krejcar VilémŠtofka Filip-819-9-92319
11.Obešlo MarekHandl Petr410-11-3113229
12.Rozínek VojtěchSmýkal Tomáš-5-7-8  03210
13.Krejcar VilémSkála Radek         
14.Kaucký JakubŠtofka Filip         
15.Rozínek VojtěchHandl Petr         
16.Krejcar VilémSmýkal Tomáš         
17.Kaucký JakubSkála Radek         
18.Obešlo MarekŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejcar Vilém02Handl Petr21
Kaucký Jakub02Smýkal Tomáš30
Obešlo Marek12Skála Radek20
Rozínek Vojtěch12Štofka Filip11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15494:373TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Lukáš
Dvořáček Petr
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
-9-7-9  0301
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Mokrejš Jan
Kačer Radek
 
 
-7612 3111
3.Pavlovský LukášBuben Vlastimil-10-107-8 1312
4.Janoušek PřemekMokrejš Jan6910  3022
5.Dvořáček PetrHort Tomáš6-910-373232
6.Schwarzer AntonínKačer Radek623  3042
7.Janoušek PřemekBuben Vlastimil-124-75-112343
8.Dvořáček PetrMokrejš Jan12-876 3153
9.Schwarzer AntonínHort Tomáš3712  3063
10.Pavlovský LukášKačer Radek623  3073
11.Dvořáček PetrBuben Vlastimil-481110 3183
12.Schwarzer AntonínMokrejš Jan5-524 3193
13.Pavlovský LukášHort Tomáš7210  30103
14.Janoušek PřemekKačer Radek3-9   11  
15.Schwarzer AntonínBuben Vlastimil         
16.Pavlovský LukášMokrejš Jan         
17.Janoušek PřemekHort Tomáš         
18.Dvořáček PetrKačer Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlovský Lukáš21Buben Vlastimil21
Janoušek Přemek11Mokrejš Jan03
Dvořáček Petr30Hort Tomáš03
Schwarzer Antonín30Kačer Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19536:477SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
6-9-98-82301
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
1096  3011
3.Tymofieiev OleksandrFoff Lukáš2410  3021
4.Kadlček MichalŠlapák Miloš8-63-8-92322
5.Broiakovskyi VsevolodŠevec Jakub7-10-11693232
6.Lapčík OndřejBittner Michal858  3042
7.Kadlček MichalFoff Lukáš-57WO  1343
8.Broiakovskyi VsevolodŠlapák Miloš54-129 3153
9.Lapčík OndřejŠevec Jakub-9-37-6 1354
10.Tymofieiev OleksandrBittner Michal997  3064
11.Broiakovskyi VsevolodFoff Lukáš996  3074
12.Lapčík OndřejŠlapák Miloš-6-7-3  0375
13.Tymofieiev OleksandrŠevec Jakub75-910 3185
14.Kadlček MichalBittner Michal386  3095
15.Lapčík OndřejFoff Lukáš81114  30105
16.Tymofieiev OleksandrŠlapák Miloš7-11-38 22  
17.Kadlček MichalŠevec Jakub         
18.Broiakovskyi VsevolodBittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tymofieiev Oleksandr30Foff Lukáš13
Kadlček Michal12Šlapák Miloš21
Broiakovskyi Vsevolod30Ševec Jakub12
Lapčík Ondřej22Bittner Michal03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35517:577TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Černocký Dominik
 
 
Hrnčiřík Jan
Šedivý Zdeněk
 
 
-4-8-9  0301
2.Klos Patrik
Plachta Jakub
 
 
Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
5-9105 3111
3.Liška LiborHrnčiřík Jan7-13-6-12 1312
4.Černocký DominikLaboutka Luděk-5-5-4  0313
5.Plachta JakubHlaváček Tomáš-5-6-11  0314
6.Klos PatrikČamr František835  3024
7.Černocký DominikHrnčiřík Jan410-67 3134
8.Plachta JakubLaboutka Luděk-38-17-42335
9.Klos PatrikHlaváček Tomáš983  3045
10.Liška LiborČamr František67-58 3155
11.Plachta JakubHrnčiřík Jan10-5-7-4 1356
12.Klos PatrikLaboutka Luděk-135-46113266
13.Liška LiborHlaváček Tomáš-14-48-3 1367
14.Černocký DominikČamr František2-5-8-8 1368
15.Klos PatrikHrnčiřík Jan7-7-11-4 1369
16.Liška LiborLaboutka Luděk-8-4-12  03610
17.Černocký DominikHlaváček Tomáš         
18.Plachta JakubČamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Libor13Hrnčiřík Jan31
Černocký Dominik12Laboutka Luděk31
Plachta Jakub03Hlaváček Tomáš21
Klos Patrik31Čamr František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15467:401SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolašík Michal
Mynář Vojtěch
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
-27910 3110
2.Lokaj Roman
Rusnák Aleš
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
86-9-773220
3.Mynář VojtěchBorůvka Lukáš-9-14-7  0321
4.Rusnák AlešBlinka Michal-96-8-5 1322
5.Lokaj RomanŠilhán Petr6102  3032
6.Mikolašík MichalMedek Josef5-897 3142
7.Rusnák AlešBorůvka Lukáš-7949 3152
8.Lokaj RomanBlinka Michal-99109 3162
9.Mikolašík MichalŠilhán Petr-9776 3172
10.Mynář VojtěchMedek Josef8-985 3182
11.Lokaj RomanBorůvka Lukáš85-911 3192
12.Mikolašík MichalBlinka Michal789  30102
13.Mynář VojtěchŠilhán Petr         
14.Rusnák AlešMedek Josef         
15.Mikolašík MichalBorůvka Lukáš         
16.Mynář VojtěchBlinka Michal         
17.Rusnák AlešŠilhán Petr         
18.Lokaj RomanMedek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mynář Vojtěch11Borůvka Lukáš12
Rusnák Aleš11Blinka Michal12
Lokaj Roman30Šilhán Petr02
Mikolašík Michal30Medek Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14455:410TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Gomez Gustavo
 
 
Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
26-313 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Čamr František
Průša David
 
 
1178  3020
3.Wawrosz PavelPrůša David-5-8-6  0321
4.Koldas TomášČamr František8313  3031
5.Pisarczyk TomekŠedivý Zdeněk-37-108103241
6.Gomez GustavoHlaváček Tomáš-8899 3151
7.Koldas TomášPrůša David6-6-59103261
8.Pisarczyk TomekČamr František7911  3071
9.Gomez GustavoŠedivý Zdeněk10106  3081
10.Wawrosz PavelHlaváček Tomáš10-6-7-8 1382
11.Pisarczyk TomekPrůša David9-1110-1033292
12.Gomez GustavoČamr František776  30102
13.Wawrosz PavelŠedivý Zdeněk         
14.Koldas TomášHlaváček Tomáš         
15.Gomez GustavoPrůša David         
16.Wawrosz PavelČamr František         
17.Koldas Tomᚊedivý Zdeněk         
18.Pisarczyk TomekHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wawrosz Pavel02Průša David12
Koldas Tomáš20Čamr František03
Pisarczyk Tomek30Šedivý Zdeněk02
Gomez Gustavo30Hlaváček Tomáš11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy