Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15480:286SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
3-4-12-9 1301
2.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Mikolašík MichalZlámal Jaromír-7-9-1  0312
4.Lokaj RomanStrejc Filip675  3022
5.Gorecki JanČernota Filip9-749 3132
6.Karabec IvanWO    3042
7.Lokaj RomanZlámal Jaromír-6-9-8  0343
8.Gorecki JanStrejc Filip9-1127 3153
9.Karabec IvanČernota Filip11-625 3163
10.Mikolašík MichalWO    3073
11.Gorecki JanZlámal Jaromír7-58-8-132374
12.Karabec IvanStrejc FilipWO    3084
13.Mikolašík MichalČernota Filip693  3094
14.Lokaj RomanWO    30104
15.Karabec IvanZlámal Jaromír         
16.Mikolašík MichalStrejc Filip         
17.Lokaj RomanČernota Filip         
18.Gorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikolašík Michal11Zlámal Jaromír30
Lokaj Roman11Strejc Filip02
Gorecki Jan21Černota Filip03
Karabec Ivan10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14490:347TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Onderka František
 
 
Stach Matěj
Rozínek Vojtěch
 
 
109-710 3110
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Obešlo Marek
Valenta Jan
 
 
3WO   3020
3.Onderka FrantišekObešlo Marek-10-591083230
4.Martinko TomášRozínek Vojtěch997  3040
5.Plachta JakubStach Matěj3-164-1103250
6.Klos PatrikValenta JanWO    3060
7.Martinko TomášObešlo Marek4-8-79-62361
8.Plachta JakubRozínek Vojtěch-995-9-62362
9.Klos PatrikStach Matěj-11457 3172
10.Onderka FrantišekValenta JanWO    3082
11.Plachta JakubObešlo Marek-10-511473292
12.Klos PatrikRozínek Vojtěch745  30102
13.Onderka FrantišekStach Matěj         
14.Martinko TomášValenta Jan         
15.Klos PatrikObešlo Marek         
16.Onderka FrantišekRozínek Vojtěch         
17.Martinko TomášStach Matěj         
18.Plachta JakubValenta Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Onderka František10Obešlo Marek12
Martinko Tomáš11Rozínek Vojtěch12
Plachta Jakub21Stach Matěj02
Klos Patrik20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17507:432SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík Ondřej
Hasil Tomáš
 
 
Medek Josef
Borůvka Lukáš
 
 
-4-2-9  0301
2.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Šilhán Petr
Blinka Michal
 
 
3-7118 3111
3.Hasil TomášMedek Josef8175  3021
4.Tymofieiev OleksandrŠilhán Petr7119  3031
5.Lapčík OndřejBorůvka Lukáš66-7-4-12332
6.Kadlček MichalBlinka Michal3-7-8753242
7.Tymofieiev OleksandrMedek Josef976  3052
8.Lapčík OndřejŠilhán Petr-10-9-8  0353
9.Kadlček MichalBorůvka Lukáš11410  3063
10.Hasil TomášBlinka Michal65-713 3173
11.Lapčík OndřejMedek Josef-9-6107-62374
12.Kadlček MichalŠilhán Petr964  3084
13.Hasil TomášBorůvka Lukáš-9525 3194
14.Tymofieiev OleksandrBlinka Michal595  30104
15.Kadlček MichalMedek Josef         
16.Hasil Tomᚊilhán Petr         
17.Tymofieiev OleksandrBorůvka Lukáš         
18.Lapčík OndřejBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hasil Tomáš30Medek Josef12
Tymofieiev Oleksandr30Šilhán Petr12
Lapčík Ondřej03Borůvka Lukáš12
Kadlček Michal30Blinka Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Šafařík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Matlach Jan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30646:615TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Hoferik Petr
 
 
Průša David
Laboutka Luděk
 
 
6-5-7-5 1301
2.Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
7107  3011
3.Mesaroš JakubLaboutka Luděk-8-566-62312
4.Hoferik PetrPrůša David-79-6-7 1313
5.Pavlovský Lukᚊedivý Zdeněk8-6-7-8 1314
6.Schwarzer AntonínDvořák Petr751  3024
7.Hoferik PetrLaboutka Luděk-88-3-4 1325
8.Pavlovský LukášPrůša David-6-156-7 1326
9.Schwarzer AntonínŠedivý Zdeněk759  3036
10.Mesaroš JakubDvořák Petr188  3046
11.Pavlovský LukášLaboutka Luděk-8-59-10 1347
12.Schwarzer AntonínPrůša David869  3057
13.Mesaroš JakubŠedivý Zdeněk-11-586103267
14.Hoferik PetrDvořák Petr1123  3077
15.Schwarzer AntonínLaboutka Luděk-710-67113287
16.Mesaroš JakubPrůša David-7-89-6 1388
17.Hoferik PetrŠedivý Zdeněk6-49-10103298
18.Pavlovský LukášDvořák Petr1133  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub22Laboutka Luděk31
Hoferik Petr22Průša David31
Pavlovský Lukáš13Šedivý Zdeněk13
Schwarzer Antonín40Dvořák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Slavík Miroslav
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18497:436KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Bittner Michal
Ševec Jakub
 
 
787  3010
2.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
877  3020
3.Štrof VojtěchŠlapák Miloš86-9-6-152321
4.Bělohlávek DominikFoff Lukáš5-5-8-1 1322
5.Čopián OndřejŠevec Jakub-6-10-6  0323
6.Přistál TomášBittner Michal88-59 3133
7.Bělohlávek DominikŠlapák Miloš-9-4-8  0334
8.Čopián OndřejFoff Lukáš7-877 3144
9.Přistál Tomᚊevec Jakub49-57 3154
10.Štrof VojtěchBittner Michal748  3064
11.Čopián OndřejŠlapák Miloš-8-657103274
12.Přistál TomášFoff Lukáš128-82 3184
13.Štrof VojtěchŠevec Jakub255  3094
14.Bělohlávek DominikBittner Michal8127  30104
15.Přistál Tomᚊlapák Miloš         
16.Štrof VojtěchFoff Lukáš         
17.Bělohlávek DominikŠevec Jakub         
18.Čopián OndřejBittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štrof Vojtěch21Šlapák Miloš21
Bělohlávek Dominik12Foff Lukáš12
Čopián Ondřej21Ševec Jakub12
Přistál Tomáš30Bittner Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:58Konec
utkání
12:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21509:430TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Mokrejš Jan
Jakubský Filip
 
 
6-489 3110
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
7710  3020
3.Smýkal TomášBuben Vlastimil-6-8-9  0321
4.Skála RadekHort Tomáš5-104-673231
5.Šmerda MarekMokrejš Jan10-984 3141
6.Handl PetrJakubský Filip-108-7773251
7.Skála RadekBuben Vlastimil-4-9-4  0352
8.Šmerda MarekHort Tomáš2-7-28-62353
9.Handl PetrMokrejš Jan2-1039 3163
10.Smýkal TomášJakubský Filip457  3073
11.Šmerda MarekBuben Vlastimil-8-7-10  0374
12.Handl PetrHort Tomáš73-8-1123284
13.Smýkal TomášMokrejš Jan578  3094
14.Skála RadekJakubský Filip734  30104
15.Handl PetrBuben Vlastimil         
16.Smýkal TomášHort Tomáš         
17.Skála RadekMokrejš Jan         
18.Šmerda MarekJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smýkal Tomáš21Buben Vlastimil30
Skála Radek21Hort Tomáš12
Šmerda Marek12Mokrejš Jan03
Handl Petr30Jakubský Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24560:504TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Šálený David
Stach Matěj
 
 
963  3010
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
-10-8-5  0311
3.Wawrosz PavelObešlo Marek8-7-10-8 1312
4.Koldas TomášStach Matěj5-97-1443222
5.Pisarczyk TomekRozínek Vojtěch-9-8-7  0323
6.Gomez GustavoŠálený David10-3611 3133
7.Koldas TomášObešlo Marek-79-9473243
8.Pisarczyk TomekStach Matěj811-99 3153
9.Gomez GustavoRozínek Vojtěch1-676 3163
10.Wawrosz PavelŠálený David9-8-10653273
11.Pisarczyk TomekObešlo Marek9-69-2-72374
12.Gomez GustavoStach Matěj566  3084
13.Wawrosz PavelRozínek Vojtěch-10-9-10  0385
14.Koldas Tomᚊálený David5106  3095
15.Gomez GustavoObešlo Marek959  30105
16.Wawrosz PavelStach Matěj         
17.Koldas TomášRozínek Vojtěch         
18.Pisarczyk TomekŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel12Obešlo Marek22
Koldas Tomáš30Stach Matěj03
Pisarczyk Tomek12Rozínek Vojtěch21
Gomez Gustavo40Šálený David03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline