Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36696:684SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Rozínek Vojtěch
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
-1110-51173210
2.Žaloudík Jan
Obešlo Marek
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
678  3020
3.Rozínek VojtěchŠlapák Miloš89-9-7-82321
4.Šálený DavidFoff Lukáš-7-37-7 1322
5.Žaloudík JanBittner Michal1-1088 3132
6.Obešlo MarekŠevec Jakub-7-97593242
7.Šálený DavidŠlapák Miloš-9-9-8  0343
8.Žaloudík JanFoff Lukáš-8-7-9  0344
9.Obešlo MarekBittner Michal647  3054
10.Rozínek VojtěchŠevec Jakub-8-7-8  0355
11.Žaloudík JanŠlapák Miloš-8-129-5 1356
12.Obešlo MarekFoff Lukáš3-10-1310103266
13.Rozínek VojtěchBittner Michal573  3076
14.Šálený DavidŠevec Jakub6-7-911143286
15.Obešlo MarekŠlapák Miloš1112-6-6-62387
16.Rozínek VojtěchFoff Lukáš106-79 3197
17.Šálený DavidBittner Michal-5-8-6  0398
18.Žaloudík JanŠevec Jakub87-10-8732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozínek Vojtěch22Šlapák Miloš40
Šálený David13Foff Lukáš22
Žaloudík Jan22Bittner Michal13
Obešlo Marek31Ševec Jakub13
ŽK Rozínek - kopnutí do ohrádky ŽK Ševec - sprosté výkřiky ŽK Obešlo - odpálení míčků FOFF: Nesouhlasíme s výsledkem 10:8, utkání bylo zahájeno nástupem v 10.00. Bylo oznámeno, že z důvodu neúčasti V. Rozínka bude jedna čtyřhra skrečována. Hráč se dostavil v 10:09. Druhá čtyřhra byla zahájena v 10:15, kdy vedle končil 1. set. M. Obešlo:V. rozínek dorazil do haly v 10:05, stížnosti hostujícího týmu až po konci utkání. Foff: stížnost byla vedena i před utkáním.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31707:624AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
-7-878-52301
2.Hobl Lukáš
Strejc Filip
 
 
Hušek Adam
Mokrejš Jan
 
 
8-86-643211
3.Strejc FilipBuben Vlastimil7-34-6-112312
4.Hobl LukášMokrejš Jan610-9-8-102313
5.Černota FilipHort Tomáš9-96-11-82314
6.Zlámal JaromírHušek Adam645  3024
7.Hobl LukášBuben Vlastimil-6-16-9  0325
8.Černota FilipMokrejš Jan-6-10-7  0326
9.Zlámal JaromírHort Tomáš6310  3036
10.Strejc FilipHušek Adam10-773 3146
11.Černota FilipBuben Vlastimil-75-5-5 1347
12.Zlámal JaromírMokrejš Jan354  3057
13.Strejc FilipHort Tomáš6-9-19-7 1358
14.Hobl LukášHušek Adam-10-93663268
15.Zlámal JaromírBuben Vlastimil995  3078
16.Strejc FilipMokrejš Jan68-98 3188
17.Hobl LukášHort Tomáš107-83 3198
18.Černota FilipHušek Adam4149  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip22Buben Vlastimil31
Hobl Lukáš22Mokrejš Jan22
Černota Filip13Hort Tomáš22
Zlámal Jaromír40Hušek Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31394:467TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Průša David
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
-7-8-8  0301
2.Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
6-9-10-7 1302
3.Průša DavidSmýkal Tomáš-6-4-6  0303
4.Hlaváček TomášHandl Petr-8-11-7  0304
5.Šedivý ZdeněkŽoldoš Petr687  3014
6.Laboutka LuděkSkála Radek-6-10-7  0315
7.Hlaváček TomášSmýkal Tomáš8-10-2-8 1316
8.Šedivý ZdeněkHandl Petr-74912 3126
9.Laboutka LuděkŽoldoš Petr799  3036
10.Průša DavidSkála Radek-2-8-8  0337
11.Šedivý ZdeněkSmýkal Tomáš10-99-7-82338
12.Laboutka LuděkHandl Petr8-7-6-7 1339
13.Průša DavidŽoldoš Petr9-6-7-9 13310
14.Hlaváček TomášSkála Radek         
15.Laboutka LuděkSmýkal Tomáš         
16.Průša DavidHandl Petr         
17.Hlaváček Tomᚎoldoš Petr         
18.Šedivý ZdeněkSkála Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Průša David03Smýkal Tomáš30
Hlaváček Tomáš02Handl Petr21
Šedivý Zdeněk21Žoldoš Petr12
Laboutka Luděk12Skála Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Jemelka Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Masák Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33508:541KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Medek Josef
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
9-96-7-82301
2.Šilhán Petr
Blinka Michal
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-89-8-9 1302
3.Šilhán PetrPřistál Tomáš-12-614-3 1303
4.Blinka MichalČopián Ondřej7129  3013
5.Medek JosefBělohlávek Dominik7-5-95-62314
6.Borůvka Lukᚊtrof Vojtěch-9-96-7 1315
7.Blinka MichalPřistál Tomáš1078  3025
8.Medek JosefČopián Ondřej-967-8-92326
9.Borůvka LukášBělohlávek Dominik8-858 3136
10.Šilhán PetrŠtrof Vojtěch-9-5-2  0337
11.Medek JosefPřistál Tomáš-5-7-4  0338
12.Borůvka LukášČopián Ondřej4-9-77-92339
13.Šilhán PetrBělohlávek Dominik-1137-993249
14.Blinka MichalŠtrof Vojtěch-4-9-7  03410
15.Borůvka LukášPřistál Tomáš-76   11  
16.Šilhán PetrČopián Ondřej         
17.Blinka MichalBělohlávek Dominik         
18.Medek JosefŠtrof Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilhán Petr12Přistál Tomáš21
Blinka Michal21Čopián Ondřej21
Medek Josef03Bělohlávek Dominik12
Borůvka Lukáš12Štrof Vojtěch30
ŹK-Bělohlávek (Choceň) - odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Bednářová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Matěj
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:08Rozhodčí:Volný Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27552:536SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
579  3010
2.Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
Schwarzer Antonín
Janoušek Přemek
 
 
-99-8-6 1311
3.Gorecki JanMesaroš Jakub-6637 3121
4.Mikolašík MichalSchwarzer Antonín-9567 3131
5.Škopec OliverJanoušek Přemek7-8-7-6 1332
6.Karabec IvanPavlovský Lukáš7-7-6683242
7.Mikolašík MichalMesaroš Jakub-81096 3152
8.Škopec OliverSchwarzer Antonín-67-7-6 1353
9.Karabec IvanJanoušek Přemek12-798 3163
10.Gorecki JanPavlovský Lukáš-7-97883273
11.Škopec OliverMesaroš Jakub1-138-9103283
12.Karabec IvanSchwarzer AntonínWO    0384
13.Gorecki JanJanoušek Přemek810-65 3194
14.Mikolašík MichalPavlovský Lukáš-9-8-6  0395
15.Karabec IvanMesaroš Jakub9-1052 31105
16.Gorecki JanSchwarzer Antonín11    10  
17.Mikolašík MichalJanoušek Přemek         
18.Škopec OliverPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Jan30Mesaroš Jakub04
Mikolašík Michal21Schwarzer Antonín11
Škopec Oliver12Janoušek Přemek12
Karabec Ivan30Pavlovský Lukáš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37631:669SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Onderka František
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
-84-711-62301
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
9-687 3111
3.Onderka FrantišekTymofieiev Oleksandr-11996 3121
4.Martinko TomášBroiakovskyi Vsevolod4-8-9-5 1322
5.Plachta JakubKadlček Michal-5-6-5  0323
6.Klos PatrikLapčík Ondřej7108  3033
7.Martinko TomášTymofieiev Oleksandr7-7-7-7 1334
8.Plachta JakubBroiakovskyi Vsevolod-1211-411-112335
9.Klos PatrikKadlček Michal-9105-493245
10.Onderka FrantišekLapčík Ondřej10-1084 3155
11.Plachta JakubTymofieiev Oleksandr-9-6-5  0356
12.Klos PatrikBroiakovskyi Vsevolod5-8-17103266
13.Onderka FrantišekKadlček Michal97-8-8-42367
14.Martinko TomášLapčík Ondřej5610  3077
15.Klos PatrikTymofieiev Oleksandr-427-4-62378
16.Onderka FrantišekBroiakovskyi Vsevolod-8-8-3  0379
17.Martinko TomášKadlček Michal-879-12-823710
18.Plachta JakubLapčík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Onderka František22Tymofieiev Oleksandr31
Martinko Tomáš13Broiakovskyi Vsevolod31
Plachta Jakub03Kadlček Michal31
Klos Patrik31Lapčík Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Jaglář Zdeněk
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25597:534TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
9-826 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Schwarzer Antonín
Janoušek Přemek
 
 
-9-1011863220
3.Wawrosz PavelSchwarzer Antonín8511  3030
4.Gomez GustavoMesaroš Jakub-87134 3140
5.Pisarczyk TomekJanoušek Přemek5-9-48-92341
6.Koldas TomášPavlovský Lukáš854  3051
7.Gomez GustavoSchwarzer AntonínWO    3061
8.Pisarczyk TomekMesaroš Jakub4-4-97-12362
9.Koldas TomášJanoušek Přemek-99-3-13 1363
10.Wawrosz PavelPavlovský Lukáš-3-9-4  0364
11.Pisarczyk TomekSchwarzer Antonín9-6-2-11 1365
12.Koldas TomášMesaroš Jakub-25-6-7 1366
13.Wawrosz PavelJanoušek Přemek67-817 3176
14.Gomez GustavoPavlovský Lukáš107-113 3186
15.Koldas TomášSchwarzer Antonín6-888 3196
16.Wawrosz PavelMesaroš Jakub879  30106
17.Gomez GustavoJanoušek Přemek         
18.Pisarczyk TomekPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wawrosz Pavel31Schwarzer Antonín12
Gomez Gustavo20Mesaroš Jakub22
Pisarczyk Tomek03Janoušek Přemek21
Koldas Tomáš22Pavlovský Lukáš12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy