Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19525:437SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
4-108-10113210
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Zlámal Jaromír
Bárta Daniel
 
 
-85-10-7 1311
3.Broiakovskyi VsevolodZlámal Jaromír14-3-9-10 1312
4.Lapčík OndřejČernota Filip-1064-763222
5.Tymofieiev OleksandrBárta Daniel7-1086 3132
6.Kadlček MichalStrejc Filip1158  3042
7.Lapčík OndřejZlámal Jaromír-8-11-11  0343
8.Tymofieiev OleksandrČernota Filip5-7-9473253
9.Kadlček MichalBárta Daniel56-107 3163
10.Broiakovskyi VsevolodStrejc Filip976  3073
11.Tymofieiev OleksandrZlámal Jaromír8-596 3183
12.Kadlček MichalČernota Filip-9935 3193
13.Broiakovskyi VsevolodBárta Daniel855  30103
14.Lapčík OndřejStrejc Filip94   20  
15.Kadlček MichalZlámal Jaromír         
16.Broiakovskyi VsevolodČernota Filip         
17.Lapčík OndřejBárta Daniel         
18.Tymofieiev OleksandrStrejc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Broiakovskyi Vsevolod21Zlámal Jaromír21
Lapčík Ondřej11Černota Filip03
Tymofieiev Oleksandr30Bárta Daniel03
Kadlček Michal30Strejc Filip02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Jan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22541:499TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Janoušek Přemek
 
 
Obešlo Marek
Stach Matěj
 
 
-4-1-8  0301
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
995  3011
3.Mesaroš JakubObešlo Marek-5-88-4 1312
4.Hoferik PetrStach Matěj3-9-7-8 1313
5.Janoušek PřemekRozínek Vojtěch12-1454 3123
6.Schwarzer AntonínŠálený David10810  3033
7.Hoferik PetrObešlo Marek-10-11-7  0334
8.Janoušek PřemekStach Matěj7-13-7983244
9.Schwarzer AntonínRozínek Vojtěch668  3054
10.Mesaroš JakubŠálený David683  3064
11.Janoušek PřemekObešlo Marek-8-3-9  0365
12.Schwarzer AntonínStach Matěj977  3075
13.Mesaroš JakubRozínek Vojtěch-10-146683285
14.Hoferik PetrŠálený David108-94 3195
15.Schwarzer AntonínObešlo Marek-1271010 31105
16.Mesaroš JakubStach Matěj-7557 31  
17.Hoferik PetrRozínek Vojtěch         
18.Janoušek PřemekŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub21Obešlo Marek31
Hoferik Petr12Stach Matěj12
Janoušek Přemek21Rozínek Vojtěch03
Schwarzer Antonín40Šálený David03
zápas č.7 - ŽK - Hoferik neslušné výrazy zápas č.13 - ŽK - Rozínek odkopnutí míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Příhoda Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Slavík Miroslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:38682:686TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
88-8-7-92301
2.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
-1128-8-82302
3.Štrof VojtěchKlos Patrik-9-137993212
4.Čopián OndřejOnderka František9-810-7-32313
5.Bělohlávek DominikMartinko Tomáš-77-9-9 1314
6.Přistál TomášPlachta Jakub7-953 3124
7.Čopián OndřejKlos Patrik-6-10-8  0325
8.Bělohlávek DominikOnderka František4610  3035
9.Přistál TomášMartinko Tomáš-1079-5-72336
10.Štrof VojtěchPlachta Jakub869  3046
11.Bělohlávek DominikKlos Patrik108-7-7-52347
12.Přistál TomášOnderka František64-77 3157
13.Štrof VojtěchMartinko Tomáš6-69-973267
14.Čopián OndřejPlachta Jakub-11-48-8 1368
15.Přistál TomášKlos Patrik-6-64-7 1369
16.Štrof VojtěchOnderka František-7-49783279
17.Čopián OndřejMartinko Tomáš-15-47-10 13710
18.Bělohlávek DominikPlachta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štrof Vojtěch40Klos Patrik31
Čopián Ondřej04Onderka František13
Bělohlávek Dominik12Martinko Tomáš31
Přistál Tomáš22Plachta Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bednářová Lenka
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35651:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
14106  3010
2.Smýkal Tomáš
Šenkapoul Petr
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-6-5-8  0311
3.Smýkal TomášKarabec Ivan7-118-5103221
4.Šenkapoul PetrGorecki Jan-108-8-5 1322
5.Šmerda MarekMikolašík Michal9-8910 3132
6.Handl PetrLokaj Roman710-87 3142
7.Šenkapoul PetrKarabec Ivan-8-108-4 1343
8.Šmerda MarekGorecki Jan-8-93-4 1344
9.Handl PetrMikolašík Michal473  3054
10.Smýkal TomášLokaj Roman2WO   3064
11.Šmerda MarekKarabec Ivan-7-7-9  0365
12.Handl PetrGorecki Jan86-10-8103275
13.Smýkal TomášMikolašík Michal4-948 3185
14.Šenkapoul PetrLokaj Roman-5-58-3 1386
15.Handl PetrKarabec Ivan-78-6-6 1387
16.Smýkal TomášGorecki Jan-8-96-6 1388
17.Šenkapoul PetrMikolašík Michal-9125-7-102389
18.Šmerda MarekLokaj Roman-56WO  3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš31Karabec Ivan31
Šenkapoul Petr04Gorecki Jan31
Šmerda Marek22Mikolašík Michal13
Handl Petr31Lokaj Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:23599:530TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
288  3010
2.Mokrejš Jan
Brát Karel ml.
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
91010  3020
3.Hort TomášBorůvka Lukáš-811-9-8 1321
4.Mokrejš JanŠilhán Petr-88-36-72322
5.Brát Karel ml.Blinka Michal8-7-810-82323
6.Buben VlastimilMedek Josef684  3033
7.Mokrejš JanBorůvka Lukáš63-5-6-32334
8.Brát Karel ml.Šilhán Petr-6-77993244
9.Buben VlastimilBlinka Michal1057  3054
10.Hort TomášMedek Josef-97-97-92355
11.Brát Karel ml.Borůvka Lukáš8-58-873265
12.Buben VlastimilŠilhán Petr674  3075
13.Hort TomášBlinka Michal-9739 3185
14.Mokrejš JanMedek Josef7-6-101053295
15.Buben VlastimilBorůvka Lukáš7-582 31105
16.Hort Tomᚊilhán Petr         
17.Mokrejš JanBlinka Michal         
18.Brát Karel ml.Medek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hort Tomáš12Borůvka Lukáš22
Mokrejš Jan12Šilhán Petr12
Brát Karel ml.21Blinka Michal12
Buben Vlastimil40Medek Josef12
Žlutá karta Šilhán Petr - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Koblížek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:18Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:35698:682DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Moriya Tsubasa
Hlaváček Tomáš
 
 
-664-993210
2.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Laboutka Luděk
Průša David
 
 
710-910 3120
3.Foff LukášMoriya Tsubasa9-899 3130
4.Ševec JakubLaboutka Luděk-11-711-8 1331
5.Bittner MichalPrůša David-11108-9-42332
6.Šlapák MilošHlaváček Tomáš8-7-116-102333
7.Ševec JakubMoriya Tsubasa-85-46-72334
8.Bittner MichalLaboutka Luděk-3-8-8  0335
9.Šlapák MilošPrůša David-101077 3145
10.Foff LukášHlaváček Tomáš-134-3843255
11.Bittner MichalMoriya Tsubasa-108-1-7 1356
12.Šlapák MilošLaboutka Luděk-9-4-10  0357
13.Foff LukášPrůša David7-984 3167
14.Ševec JakubHlaváček Tomáš3-6810 3177
15.Šlapák MilošMoriya Tsubasa59-9-563287
16.Foff LukášLaboutka Luděk7-9137 3197
17.Ševec JakubPrůša David-79-99332107
18.Bittner MichalHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foff Lukáš40Moriya Tsubasa22
Ševec Jakub22Laboutka Luděk31
Bittner Michal03Průša David13
Šlapák Miloš22Hlaváček Tomáš12
Utkání bylo po úvodních čtyřhrách na 35 minut přerušeno z důvodu výpadku elektrické energie (vyšší moc).



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Blatná Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:32577:559TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Šenkapoul Petr
 
 
Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
-5-9-7  0301
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
899  3011
3.Smýkal TomášGomez Gustavo-97-9-3 1312
4.Šenkapoul PetrWawrosz Pavel-10-828-92313
5.Šmerda MarekKoldas Tomáš-81168 3123
6.Handl PetrPisarczyk Tomek927  3033
7.Šenkapoul PetrGomez Gustavo-7-5-9  0334
8.Šmerda MarekWawrosz Pavel578  3044
9.Handl PetrKoldas Tomáš-934-4-122345
10.Smýkal TomášPisarczyk Tomek343  3055
11.Šmerda MarekGomez Gustavo-5-6-8  0356
12.Handl PetrWawrosz Pavel-981011 3166
13.Smýkal TomášKoldas Tomáš1173  3076
14.Šenkapoul PetrPisarczyk Tomek7-52-7-52377
15.Handl PetrGomez Gustavo-5-9-5  0378
16.Smýkal TomášWawrosz Pavel8-12-88-82379
17.Šenkapoul PetrKoldas Tomáš-8-6-11  03710
18.Šmerda MarekPisarczyk Tomek78   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš22Gomez Gustavo40
Šenkapoul Petr04Wawrosz Pavel22
Šmerda Marek21Koldas Tomáš22
Handl Petr22Pisarczyk Tomek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS