Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Málek Tomáš
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:30292:406TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Žaloudík Jan
 
 
Hrnčiřík Jan
Šedivý Zdeněk
 
 
-8-5-10  0301
2.Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
Hlaváček Tomáš
Laboutka Luděk
 
 
-8-4-9  0302
3.Rozínek VojtěchLaboutka Luděk-8-3-9  0303
4.Žaloudík JanHrnčiřík Jan-12-5-2  0304
5.Šálený DavidŠedivý Zdeněk9-5-5-4 1305
6.Obešlo MarekHlaváček Tomáš-4-810-11 1306
7.Žaloudík JanLaboutka Luděk-5-5-1  0307
8.Šálený DavidHrnčiřík Jan-7-5-6  0308
9.Obešlo MarekŠedivý Zdeněk646  3018
10.Rozínek VojtěchHlaváček Tomáš8811  3028
11.Šálený DavidLaboutka Luděk-8-8-6  0329
12.Obešlo MarekHrnčiřík Jan7-5-4-10 13210
13.Rozínek VojtěchŠedivý Zdeněk-4-65  12  
14.Žaloudík JanHlaváček Tomáš         
15.Obešlo MarekLaboutka Luděk         
16.Rozínek VojtěchHrnčiřík Jan         
17.Žaloudík JanŠedivý Zdeněk         
18.Šálený DavidHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rozínek Vojtěch11Laboutka Luděk30
Žaloudík Jan02Hrnčiřík Jan30
Šálený David03Šedivý Zdeněk11
Obešlo Marek12Hlaváček Tomáš11
Tým TTC Elizza Praha nedohrál v jednotných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Gaydoš Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
AK ČAST
BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33675:655AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Kreder Benjamin
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
-9-888-112301
2.Černota Filip
Strejc Filip
 
 
Blinka Michal
Borůvka Lukáš
 
 
858  3011
3.Strejc FilipBorůvka Lukáš-6-57-7 1312
4.Černota FilipŠilhán Petr96-8-8-92313
5.Kreder BenjaminBlinka Michal949  3023
6.Zlámal JaromírMedek Josef-210-8973233
7.Černota FilipBorůvka Lukáš9-8-9-5 1334
8.Kreder BenjaminŠilhán Petr87-76 3144
9.Zlámal JaromírBlinka Michal5-1355 3154
10.Strejc FilipMedek Josef8-69-9-92355
11.Kreder BenjaminBorůvka Lukáš-5-26763265
12.Zlámal JaromírŠilhán Petr75-58 3175
13.Strejc FilipBlinka Michal986  3085
14.Černota FilipMedek Josef-3-9-9  0386
15.Zlámal JaromírBorůvka Lukáš499  3096
16.Strejc FilipŠilhán Petr-108-8-9 1397
17.Černota FilipBlinka Michal-11-9-9  0398
18.Kreder BenjaminMedek Josef95-7-2832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip13Borůvka Lukáš22
Černota Filip04Šilhán Petr22
Kreder Benjamin40Blinka Michal13
Zlámal Jaromír40Medek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15493:400SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
-9-8-3  0301
2.Bako Radim
Gorecki Jan
 
 
Hrunka Jakub
Mokrejš Jan
 
 
-9-79893211
3.Gorecki JanBuben Vlastimil-6-4815-92312
4.Mikolašík MichalHrunka Jakub64-107 3122
5.Bako RadimMokrejš Jan71010  3032
6.Karabec IvanHort Tomáš1044  3042
7.Mikolašík MichalBuben Vlastimil-977-8-82343
8.Bako RadimHrunka Jakub461  3053
9.Karabec IvanMokrejš Jan766  3063
10.Gorecki JanHort Tomáš759  3073
11.Bako RadimBuben Vlastimil5-869 3183
12.Karabec IvanHrunka Jakub1312  3093
13.Gorecki JanMokrejš Jan-59-48532103
14.Mikolašík MichalHort Tomáš         
15.Karabec IvanBuben Vlastimil         
16.Gorecki JanHrunka Jakub         
17.Mikolašík MichalMokrejš Jan         
18.Bako RadimHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Jan21Buben Vlastimil21
Mikolašík Michal11Hrunka Jakub03
Bako Radim30Mokrejš Jan03
Karabec Ivan30Hort Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35597:615DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Onderka František
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
8-116-7-92301
2.Martinko Tomáš
Vybíral Filip
 
 
Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
65-56 3111
3.Martinko Tomᚊlapák Miloš9-59-13-92312
4.Vybíral FilipFoff Lukáš-16-7-7 1313
5.Onderka FrantišekŠevec Jakub-10-68-8 1314
6.Klos PatrikBittner Michal456  3024
7.Vybíral FilipŠlapák Miloš-8-6-9  0325
8.Onderka FrantišekFoff Lukáš-6-13-8  0326
9.Klos PatrikŠevec Jakub686  3036
10.Martinko TomášBittner Michal-49-111073246
11.Onderka FrantišekŠlapák Miloš-2-7-7  0347
12.Klos PatrikFoff Lukáš79-4-583257
13.Martinko Tomᚊevec Jakub674  3067
14.Plachta JakubBittner Michal-759-10-52368
15.Klos PatrikŠlapák Miloš-59-6-10 1369
16.Martinko TomášFoff Lukáš477  3079
17.Plachta JakubŠevec Jakub-47-10-10 13710
18.Onderka FrantišekBittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinko Tomáš31Šlapák Miloš40
Vybíral Filip02Foff Lukáš22
Onderka František03Ševec Jakub22
Klos Patrik31Bittner Michal12
Plachta Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
18:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29637:595SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-79-6853210
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
9-10-5-8 1311
3.Kadlček MichalŠtrof Vojtěch7-639 3121
4.Broiakovskyi VsevolodPřistál Tomáš-8-999123231
5.Lapčík OndřejBělohlávek Dominik-105-8-7 1332
6.Tymofieiev OleksandrGregořica Radek581  3042
7.Broiakovskyi VsevolodŠtrof Vojtěch8-3-6-6 1343
8.Lapčík OndřejPřistál Tomáš-7106-7-62344
9.Tymofieiev OleksandrBělohlávek Dominik958  3054
10.Kadlček MichalGregořica Radek1185  3064
11.Lapčík OndřejŠtrof Vojtěch-99-7-5 1365
12.Tymofieiev OleksandrPřistál Tomáš-8-10-8  0366
13.Kadlček MichalBělohlávek Dominik379  3076
14.Broiakovskyi VsevolodGregořica Radek367  3086
15.Tymofieiev OleksandrŠtrof Vojtěch-412-10-8 1387
16.Kadlček MichalPřistál Tomáš12-1410-643297
17.Broiakovskyi VsevolodBělohlávek Dominik4-993 31107
18.Lapčík OndřejGregořica Radek6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlček Michal40Štrof Vojtěch31
Broiakovskyi Vsevolod31Přistál Tomáš22
Lapčík Ondřej03Bělohlávek Dominik13
Tymofieiev Oleksandr22Gregořica Radek03
ŽK: Broiakovskyi - zdržování hry ŽK: Lapčík - zdržování hry



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32476:518TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Dvořáček Petr
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
-4-8-4  0301
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
1259  3011
3.Hoferik PetrHandl Petr135-5-953221
4.Dvořáček PetrSmýkal Tomáš-34-11-4 1322
5.Mesaroš JakubŠmerda Marek4911  3032
6.Schwarzer AntonínSkála Radek-7-115-10 1333
7.Dvořáček PetrHandl Petr-8-7-5  0334
8.Mesaroš JakubSmýkal Tomáš8-6-8-7 1335
9.Schwarzer AntonínŠmerda Marek465  3045
10.Hoferik PetrSkála Radek67-10-7-112346
11.Mesaroš JakubHandl Petr-6-7-8  0347
12.Schwarzer AntonínSmýkal Tomáš8-11-5-7 1348
13.Hoferik PetrŠmerda Marek109-8-8-92349
14.Dvořáček PetrSkála Radek11-7-9-3 13410
15.Schwarzer AntonínHandl Petr         
16.Hoferik PetrSmýkal Tomáš         
17.Dvořáček PetrŠmerda Marek         
18.Mesaroš JakubSkála Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoferik Petr12Handl Petr21
Dvořáček Petr03Smýkal Tomáš30
Mesaroš Jakub12Šmerda Marek12
Schwarzer Antonín12Skála Radek30
Přítomen komisař Jiří Dospíšil.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37554:629TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-7-1-8  0301
2.Sikora Filip
Novotný Jiří
 
 
Brát Karel ml.
Mokrejš Jan
 
 
6-115-1083211
3.Pisarczyk TomekBuben Vlastimil-5-4-5  0312
4.Sikora FilipHort Tomáš-5-4-2  0313
5.Novotný JiříBrát Karel ml.8108  3023
6.Wawrosz PavelMokrejš Jan61010  3033
7.Sikora FilipBuben Vlastimil-4-7-6  0334
8.Novotný JiříHort Tomáš-211-98-32335
9.Wawrosz PavelBrát Karel ml.812-94 3145
10.Pisarczyk TomekMokrejš Jan-14-6-7  0346
11.Novotný JiříBuben Vlastimil-4-8-5  0347
12.Wawrosz PavelHort Tomáš9610  3057
13.Pisarczyk TomekBrát Karel ml.86-8-883267
14.Sikora FilipMokrejš Jan178  3077
15.Wawrosz PavelBuben Vlastimil-7-7-11  0378
16.Pisarczyk TomekHort Tomáš-7-128-7 1379
17.Sikora FilipBrát Karel ml.7-99-583289
18.Novotný JiříMokrejš Jan-8-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisarczyk Tomek13Buben Vlastimil40
Sikora Filip22Hort Tomáš31
Novotný Jiří13Brát Karel ml.04
Wawrosz Pavel31Mokrejš Jan22
žk PISARCZYK

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline