Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35573:618SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Stach Matěj
 
 
Šilhán Petr
Medek Josef
 
 
6-910-1083210
2.Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
-7-86-8 1311
3.Rozínek VojtěchMedek Josef1113-74 3121
4.Šálený DavidBorůvka Lukáš-7-49-10 1322
5.Stach MatějŠilhán Petr-67-6-8 1323
6.Obešlo MarekBlinka Michal43-94 3133
7.Šálený DavidMedek JosefWO    0334
8.Stach MatějBorůvka Lukáš-10-3-5  0335
9.Obešlo MarekŠilhán Petr7-36-13-82336
10.Rozínek VojtěchBlinka Michal867  3046
11.Stach MatějMedek Josef-5-7-3  0347
12.Obešlo MarekBorůvka Lukáš2138  3057
13.Rozínek VojtěchŠilhán Petr559  3067
14.Šálený DavidBlinka Michal-688-7-92368
15.Obešlo MarekMedek Josef859  3078
16.Rozínek VojtěchBorůvka Lukáš107-56 3188
17.Šálený DavidŠilhán PetrWO    0389
18.Stach MatějBlinka Michal-94-9-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch40Medek Josef12
Šálený David02Borůvka Lukáš22
Stach Matěj04Šilhán Petr21
Obešlo Marek31Blinka Michal22
WO02WO20
ŽK -Blinka Michal - hození pálkou tým SKST Liberec nedohrál v jenotných dresech tým SF SKK El Niňo Praha nedohrál v jednotných dresech



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Gaydoš Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
AK ČAST
BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34503:579TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Kreder Benjamin
 
 
Hrnčiřík Jan
Laboutka Luděk
 
 
-1857 3110
2.Strejc Filip
Černota Filip
 
 
Hlaváček Tomáš
Průša David
 
 
6-56-6-52311
3.Kreder BenjaminHrnčiřík Jan-6-11-7  0312
4.Strejc FilipPrůša David9129  3022
5.Černota FilipLaboutka Luděk-7-4-4  0323
6.Zlámal JaromírHlaváček Tomáš785  3033
7.Strejc FilipHrnčiřík Jan-6-5-2  0334
8.Černota FilipPrůša David-99-66-42335
9.Zlámal JaromírLaboutka Luděk1084  3045
10.Kreder BenjaminHlaváček Tomáš-7-910-7 1346
11.Černota FilipHrnčiřík Jan7-5-108-92347
12.Zlámal JaromírPrůša David87-148 3157
13.Kreder BenjaminLaboutka Luděk-4-5-6  0358
14.Strejc FilipHlaváček Tomáš-13-3-6  0359
15.Zlámal JaromírHrnčiřík Jan-510-10693269
16.Kreder BenjaminPrůša David-4-9-8  03610
17.Strejc FilipLaboutka Luděk         
18.Černota FilipHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kreder Benjamin04Hrnčiřík Jan31
Strejc Filip12Průša David22
Černota Filip03Laboutka Luděk21
Zlámal Jaromír40Hlaváček Tomáš21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33695:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lokaj Roman
Mikolašík Michal
 
 
Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
1477  3010
2.Karabec Ivan
Gorecki Jan
 
 
Ševec Jakub
Foff Lukáš
 
 
8-5-85-62311
3.Gorecki JanŠlapák Miloš5-8-8-5 1312
4.Lokaj RomanFoff Lukáš99-68 3122
5.Mikolašík MichalŠevec Jakub689  3032
6.Karabec IvanBittner Michal255  3042
7.Lokaj RomanŠlapák Miloš-8-8-6  0343
8.Mikolašík MichalFoff Lukáš11-9-7-7 1344
9.Karabec IvanŠevec Jakub-11-731253254
10.Gorecki JanBittner Michal-88107 3164
11.Mikolašík MichalŠlapák Miloš-5-108-10 1365
12.Karabec IvanFoff Lukáš652  3075
13.Gorecki JanŠevec Jakub11-6-99-112376
14.Lokaj RomanBittner Michal-65-13-7 1377
15.Karabec IvanŠlapák Miloš-14-99-10 1378
16.Gorecki JanFoff Lukáš11-94-7-82379
17.Bako RadimŠevec Jakub-7978 3189
18.Mikolašík MichalBittner Michal119-110 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Jan13Šlapák Miloš40
Lokaj Roman12Foff Lukáš22
Mikolašík Michal22Ševec Jakub13
Karabec Ivan31Bittner Michal13
Bako Radim10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32612:584TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Onderka František
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-813-8-9 1301
2.Martinko Tomáš
Štalzer Adam
 
 
Klásek Marek
Mokrejš Jan
 
 
-653-753211
3.Martinko TomášKlásek Marek-10-10-9  0312
4.Štalzer AdamBuben Vlastimil9-7-8-6 1313
5.Onderka FrantišekMokrejš Jan97-8-933223
6.Klos PatrikHort Tomáš-583-893233
7.Štalzer AdamKlásek Marek-4-7-5  0334
8.Onderka FrantišekBuben Vlastimil-51089 3144
9.Klos PatrikMokrejš Jan698  3054
10.Martinko TomášHort Tomáš789  3064
11.Onderka FrantišekKlásek Marek-10-8-7  0365
12.Klos PatrikBuben Vlastimil-6-118-11 1366
13.Martinko TomášMokrejš Jan3-883 3176
14.Plachta JakubHort Tomáš24-10-583286
15.Klos PatrikKlásek Marek7-568 3196
16.Martinko TomášBuben Vlastimil-8-8-7  0397
17.Plachta JakubMokrejš Jan2107  30107
18.Onderka FrantišekHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinko Tomáš22Klásek Marek31
Štalzer Adam02Buben Vlastimil31
Onderka František21Mokrejš Jan04
Klos Patrik31Hort Tomáš03
Plachta Jakub20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20562:485SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
8117  3010
2.Broiakovskyi Vsevolod
Lapčík Ondřej
 
 
Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
-7-5910-22311
3.Tymofieiev OleksandrSmýkal Tomáš1162  3021
4.Broiakovskyi VsevolodHandl Petr118-11-9-42322
5.Lapčík OndřejSkála Radek13-848 3132
6.Kadlček MichalŠmerda Marek59-106 3142
7.Broiakovskyi VsevolodSmýkal Tomáš-510-8-1 1343
8.Lapčík OndřejHandl Petr-13-7-7  0344
9.Kadlček MichalSkála Radek3128  3054
10.Tymofieiev OleksandrŠmerda Marek-81035 3164
11.Lapčík OndřejSmýkal Tomáš956  3074
12.Kadlček MichalHandl Petr554  3084
13.Tymofieiev OleksandrSkála Radek4-968 3194
14.Broiakovskyi VsevolodŠmerda Marek2-13-7-82395
15.Kadlček MichalSmýkal Tomáš-9958 31105
16.Tymofieiev OleksandrHandl Petr         
17.Broiakovskyi VsevolodSkála Radek         
18.Lapčík OndřejŠmerda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tymofieiev Oleksandr30Smýkal Tomáš13
Broiakovskyi Vsevolod03Handl Petr21
Lapčík Ondřej21Skála Radek03
Kadlček Michal40Šmerda Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36588:639KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Dvořáček Petr
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
6-4-89-122301
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
-4-310-3 1302
3.Mesaroš JakubŠtrof Vojtěch1012-512 3112
4.Hoferik PetrPřistál Tomáš6-9-99-62313
5.Dvořáček PetrBělohlávek Dominik-5-17-12  0314
6.Schwarzer AntonínČopián Ondřej9-74-9-72315
7.Hoferik PetrŠtrof Vojtěch10-4-8-7 1316
8.Dvořáček PetrPřistál Tomáš-10-6WO  0317
9.Schwarzer AntonínBělohlávek Dominik-7-77693227
10.Mesaroš JakubČopián Ondřej689  3037
11.Dvořáček PetrŠtrof Vojtěch-0WO   0338
12.Schwarzer AntonínPřistál Tomáš046  3048
13.Mesaroš JakubBělohlávek Dominik7-1063 3158
14.Hoferik PetrČopián Ondřej95-10-643268
15.Schwarzer AntonínŠtrof Vojtěch578  3078
16.Mesaroš JakubPřistál Tomáš-6-10-9  0379
17.Hoferik PetrBělohlávek Dominik1153  3089
18.Dvořáček PetrČopián Ondřej-5WO   03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mesaroš Jakub31Štrof Vojtěch22
Hoferik Petr22Přistál Tomáš31
Dvořáček Petr04Bělohlávek Dominik13
Schwarzer Antonín31Čopián Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Sionkala Eduard
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33383:544DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
56-69 3110
2.Wawrosz Pavel
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
WO    0311
3.Koldas Tomᚊlapák Miloš1094  3021
4.Pisarczyk TomekFoff Lukáš-6-8-8  0322
5.Ševec JakubWO    0323
6.Wawrosz PavelBittner Michal10-17-109-82324
7.Pisarczyk TomekŠlapák Miloš9-5-4-5 1325
8.Foff LukášWO    0326
9.Wawrosz PavelŠevec Jakub1094  3036
10.Koldas TomášBittner Michal-510105 3146
11.Šlapák MilošWO    0347
12.Wawrosz PavelFoff Lukáš6-4-9-9 1348
13.Koldas Tomᚊevec Jakub127-210 3158
14.Pisarczyk TomekBittner Michal99-9-6-32359
15.Wawrosz PavelŠlapák Miloš-3-9-7  03510
16.Koldas TomášFoff Lukáš         
17.Pisarczyk TomekŠevec Jakub         
18.Bittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koldas Tomáš30Šlapák Miloš21
Pisarczyk Tomek03Foff Lukáš20
Wawrosz Pavel13Ševec Jakub02
   Bittner Michal21
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline