Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17538:430SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Lokaj Roman
 
 
Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
896  3010
2.Mikolašík Michal
Špánik Tibor
 
 
Klos Patrik
Černocký Dominik
 
 
7106  3020
3.Gorecki JanMartinko Tomáš-91142 3130
4.Lokaj RomanKlos Patrik9-10-14-6 1331
5.Mikolašík MichalPlachta Jakub-9926 3141
6.Špánik TiborČernocký Dominik27-106 3151
7.Lokaj RomanMartinko Tomáš-1085-5-72352
8.Mikolašík MichalKlos Patrik-9-49-4 1353
9.Špánik TiborPlachta Jakub657  3063
10.Gorecki JanČernocký Dominik867  3073
11.Mikolašík MichalMartinko Tomáš-4-118863283
12.Špánik TiborKlos Patrik4-8-105-92384
13.Gorecki JanPlachta Jakub663  3094
14.Lokaj RomanČernocký Dominik579  30104
15.Špánik TiborMartinko Tomáš-11    01  
16.Gorecki JanKlos Patrik         
17.Lokaj RomanPlachta Jakub         
18.Mikolašík MichalČernocký Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gorecki Jan30Martinko Tomáš12
Lokaj Roman12Klos Patrik30
Mikolašík Michal21Plachta Jakub03
Špánik Tibor21Černocký Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20543:492SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
37-126 3110
2.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Schwarzer Antonín
Janoušek Přemek
 
 
95-105 3120
3.Broiakovskyi VsevolodSchwarzer Antonín-6-7-6  0321
4.Tymofieiev OleksandrPavlovský Lukáš-21189 3131
5.Lapčík OndřejMesaroš Jakub-11910-8113241
6.Kadlček MichalJanoušek Přemek587  3051
7.Tymofieiev OleksandrSchwarzer Antonín-8995 3161
8.Lapčík OndřejPavlovský Lukáš867  3071
9.Kadlček MichalMesaroš Jakub-81011-9-82372
10.Broiakovskyi VsevolodJanoušek Přemek6610  3082
11.Lapčík OndřejSchwarzer Antonín9106  3092
12.Kadlček MichalPavlovský Lukáš-54-6-9 1393
13.Broiakovskyi VsevolodMesaroš Jakub-787-5-62394
14.Tymofieiev OleksandrJanoušek Přemek9-9-68532104
15.Kadlček MichalSchwarzer Antonín         
16.Broiakovskyi VsevolodPavlovský Lukáš         
17.Tymofieiev OleksandrMesaroš Jakub         
18.Lapčík OndřejJanoušek Přemek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Broiakovskyi Vsevolod12Schwarzer Antonín12
Tymofieiev Oleksandr30Pavlovský Lukáš12
Lapčík Ondřej30Mesaroš Jakub21
Kadlček Michal12Janoušek Přemek03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Svoboda Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29597:571TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
4-6-9-6 1301
2.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
544  3011
3.Smýkal Tomᚊtrof Vojtěch-6-10106-72312
4.Skála RadekPřistál Tomáš975  3022
5.Šmerda MarekČopián Ondřej7-7-9-2 1323
6.Handl PetrBělohlávek Dominik-4863 3133
7.Skála RadekŠtrof Vojtěch-4-667-22334
8.Šmerda MarekPřistál Tomáš-7-4-6  0335
9.Handl PetrČopián Ondřej-6-1010-9 1336
10.Smýkal TomášBělohlávek Dominik96-8-763246
11.Šmerda MarekŠtrof Vojtěch-5-5-5  0347
12.Handl PetrPřistál Tomáš10-10710 3157
13.Smýkal TomášČopián Ondřej71-117 3167
14.Skála RadekBělohlávek Dominik753  3077
15.Handl PetrŠtrof Vojtěch-48-4783287
16.Smýkal TomášPřistál Tomáš-41043 3197
17.Skála RadekČopián Ondřej1189  30107
18.Šmerda MarekBělohlávek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš31Štrof Vojtěch31
Skála Radek31Přistál Tomáš13
Šmerda Marek03Čopián Ondřej22
Handl Petr31Bělohlávek Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Koblížek Martin
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:35516:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
-3-10-1  0301
2.Bittner Michal
Ševec Jakub
 
 
Klásek Marek
Mokrejš Jan
 
 
-7-5-8  0302
3.Šlapák MilošKlásek Marek47-67 3112
4.Bittner MichalBuben Vlastimil-3-3-6  0313
5.Ševec JakubMokrejš Jan84-5-823223
6.Foff LukášHort Tomáš41012  3033
7.Bittner MichalKlásek Marek-7-2-3  0334
8.Ševec JakubBuben Vlastimil-8-7-5  0335
9.Foff LukášMokrejš Jan10-787 3145
10.Šlapák MilošHort Tomáš895  3055
11.Ševec JakubKlásek Marek-9-6-6  0356
12.Foff LukášBuben Vlastimil-4-9-8  0357
13.Šlapák MilošMokrejš Jan9113  3067
14.Bittner MichalHort Tomáš-8937 3177
15.Foff LukášKlásek Marek-6-3-7  0378
16.Šlapák MilošBuben Vlastimil96-49 3188
17.Bittner MichalMokrejš Jan7-211-693298
18.Ševec JakubHort Tomáš7-5-4-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlapák Miloš40Klásek Marek31
Bittner Michal22Buben Vlastimil31
Ševec Jakub13Mokrejš Jan04
Foff Lukáš22Hort Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33404:497SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thang Do Trong
Šedivý Zdeněk
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
9-8-11-4 1301
2.Průša David
Dvořák Petr
 
 
Medek Josef
Borůvka Lukáš
 
 
8-5-10-8 1302
3.Dvořák PetrBorůvka Lukáš-3-10-5  0303
4.Thang Do TrongŠilhán Petr-10-6-3  0304
5.Šedivý ZdeněkMedek Josef8-10-11-9 1305
6.Průša DavidBlinka Michal1110-26 3115
7.Thang Do TrongBorůvka Lukáš-12-5-4  0316
8.Šedivý ZdeněkŠilhán Petr8-9-77-112317
9.Průša DavidMedek Josef-4-910-9 1318
10.Dvořák PetrBlinka Michal-75-8-8 1319
11.Šedivý ZdeněkBorůvka Lukáš1110-8-993229
12.Průša DavidŠilhán Petr-59-7-6 13210
13.Dvořák PetrMedek Josef         
14.Thang Do TrongBlinka Michal         
15.Průša DavidBorůvka Lukáš         
16.Dvořák PetrŠilhán Petr         
17.Thang Do TrongMedek Josef         
18.Šedivý ZdeněkBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Petr02Borůvka Lukáš21
Thang Do Trong02Šilhán Petr30
Šedivý Zdeněk12Medek Josef20
Průša David12Blinka Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Vladimír
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:41670:701AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
-463-763210
2.Vítovec Martin
Šálený David
 
 
Zlámal Jaromír
Kubát Jan ml.
 
 
8-85-4-62311
3.Rozínek VojtěchZlámal Jaromír-118-89-92312
4.Vítovec MartinČernota Filip7-8-6-10 1313
5.Šálený DavidStrejc Filip-7-8-11  0314
6.Obešlo MarekKubát Jan ml.-65-9643224
7.Vítovec MartinZlámal Jaromír-7-6-1  0325
8.Šálený DavidČernota Filip12-7-4-7 1326
9.Obešlo MarekStrejc Filip9-57-1073236
10.Rozínek VojtěchKubát Jan ml.108-107 3146
11.Šálený DavidZlámal Jaromír-5-9-8  0347
12.Obešlo MarekČernota Filip97-106 3157
13.Rozínek VojtěchStrejc Filip212-84 3167
14.Vítovec MartinKubát Jan ml.-6-7-11  0368
15.Obešlo MarekZlámal Jaromír-61013-8-62369
16.Rozínek VojtěchČernota Filip-10515-9103279
17.Vítovec MartinStrejc Filip12-97-8-823710
18.Šálený DavidKubát Jan ml.-99-68 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozínek Vojtěch31Zlámal Jaromír40
Vítovec Martin04Černota Filip22
Šálený David03Strejc Filip22
Obešlo Marek31Kubát Jan ml.12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6402:230TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Klos Patrik
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
6149  3010
2.Onderka František
Martinko Tomáš
 
 
Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
1048  3020
3.Martinko TomášWawrosz Pavel-9-106-8 1321
4.Klos PatrikPisarczyk Tomek457  3031
5.Liška LiborSionkala Eduard538  3041
6.Onderka FrantišekMusil Milan3412  3051
7.Klos PatrikWawrosz PavelWO    3061
8.Liška LiborPisarczyk Tomek-667-1073271
9.Onderka FrantišekSionkala Eduard56-95 3181
10.Martinko TomášMusil Milan837  3091
11.Liška LiborWawrosz PavelWO    30101
12.Onderka FrantišekPisarczyk Tomek         
13.Martinko TomášSionkala Eduard         
14.Klos PatrikMusil Milan         
15.Onderka FrantišekWawrosz Pavel         
16.Martinko TomášPisarczyk Tomek         
17.Klos PatrikSionkala Eduard         
18.Liška LiborMusil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinko Tomáš11Wawrosz Pavel10
Klos Patrik10Pisarczyk Tomek02
Liška Libor20Sionkala Eduard02
Onderka František20Musil Milan02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Jaglář Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Sikora Robert
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:36458:547SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Gorecki Jan
Lokaj Roman
 
 
8-99-7-112301
2.Sikora Filip
Sikora Radek
 
 
Mikolašík Michal
Špánik Tibor
 
 
8-4-47103211
3.Pisarczyk TomekŠpánik Tibor-8-6-7  0312
4.Sikora FilipLokaj Roman-7-2-3  0313
5.Sikora RadekMikolašík Michal-5-77983223
6.Wawrosz PavelGorecki Jan-5-7-5  0324
7.Sikora FilipŠpánik Tibor-9-8-8  0325
8.Sikora RadekLokaj Roman-8-11-8  0326
9.Wawrosz PavelMikolašík Michal8-8814 3136
10.Pisarczyk TomekGorecki Jan810-710 3146
11.Sikora RadekŠpánik Tibor-62-9-8 1347
12.Wawrosz PavelLokaj Roman158  3057
13.Pisarczyk TomekMikolašík Michal7-4-9-5 1358
14.Sikora FilipGorecki Jan-1-8-8  0359
15.Wawrosz PavelŠpánik Tibor-8-6-5  03510
16.Pisarczyk TomekLokaj Roman         
17.Sikora FilipMikolašík Michal         
18.Sikora RadekGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisarczyk Tomek12Špánik Tibor40
Sikora Filip03Lokaj Roman21
Sikora Radek12Mikolašík Michal12
Wawrosz Pavel22Gorecki Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Štbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26578:522SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolašík Michal
Bako Radim
 
 
Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
-844-2-92301
2.Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
Valenta Jan
Šálený David
 
 
-4974 3111
3.Mikolašík MichalObešlo Marek5-7-84-72312
4.Lokaj RomanRozínek Vojtěch-92-6-3 1313
5.Bako RadimŠálený David869  3023
6.Gorecki JanStach Matěj-10282 3133
7.Lokaj RomanObešlo Marek-3-28-6 1334
8.Bako RadimRozínek Vojtěch-87-109123244
9.Gorecki JanValenta Jan-98108 3154
10.Mikolašík MichalStach Matěj-8587 3164
11.Bako RadimObešlo Marek-9-107-5 1365
12.Gorecki JanRozínek Vojtěch818  3075
13.Mikolašík MichalValenta Jan-1-8-6  0376
14.Lokaj RomanStach Matěj436  3086
15.Gorecki JanObešlo Marek8-69-373296
16.Mikolašík MichalRozínek Vojtěch583  30106
17.Lokaj RomanValenta Jan-6-12-7  03  
18.Bako RadimStach Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikolašík Michal22Obešlo Marek31
Lokaj Roman12Rozínek Vojtěch13
Bako Radim21Šálený David01
Gorecki Jan40Stach Matěj03
   Valenta Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17502:363TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Karczmarczyk Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Martinko Tomáš
Onderka František
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
596  3020
3.Onderka FrantišekZlámal Jaromír119-9-973230
4.Klos PatrikČernota Filip-1199-873240
5.Karczmarczyk MichalStrejc Filip-8578 3150
6.Martinko TomášWO    3060
7.Klos PatrikZlámal Jaromír-84-106-62361
8.Karczmarczyk MichalČernota Filip-10-4-9  0362
9.Martinko TomášStrejc Filip-13556 3172
10.Onderka FrantišekWO    3082
11.Karczmarczyk MichalZlámal Jaromír-77-7-5 1383
12.Martinko TomášČernota Filip11-48-743293
13.Onderka FrantišekStrejc Filip488  30103
14.Klos Patrik         
15.Martinko TomášZlámal Jaromír         
16.Onderka FrantišekČernota Filip         
17.Klos PatrikStrejc Filip         
18.Karczmarczyk Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Onderka František20Zlámal Jaromír21
Klos Patrik11Černota Filip12
Karczmarczyk Michal12Strejc Filip03
Martinko Tomáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mocek Jaromír
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16490:410SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
4-6410 3110
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Průša David
Laboutka Luděk
 
 
-9-10-4  0311
3.Broiakovskyi VsevolodPrůša David7511  3021
4.Tymofieiev OleksandrLaboutka Luděk89-10-8-92322
5.Lapčík OndřejŠedivý Zdeněk117-8-783232
6.Kadlček MichalDvořák Petr678  3042
7.Tymofieiev OleksandrPrůša David9-88-7103252
8.Lapčík OndřejLaboutka Luděk-8-1410973262
9.Kadlček MichalŠedivý Zdeněk5-79-1123272
10.Hasil TomášDvořák Petr653  3082
11.Lapčík OndřejPrůša David69-55 3192
12.Kadlček MichalLaboutka Luděk827  30102
13.Hasil Tomᚊedivý Zdeněk11-9   11  
14.Tymofieiev OleksandrDvořák Petr         
15.Kadlček MichalPrůša David         
16.Hasil TomášLaboutka Luděk         
17.Tymofieiev OleksandrŠedivý Zdeněk         
18.Lapčík OndřejDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Broiakovskyi Vsevolod10Průša David03
Tymofieiev Oleksandr11Laboutka Luděk12
Lapčík Ondřej30Šedivý Zdeněk02
Kadlček Michal30Dvořák Petr02
Hasil Tomáš10   
Střídání: Hasil Tomáš za Broiakovskyi ŽK Lapčík Ondřej - kopnutí do míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Jan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18526:431TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Dvořáček Petr
 
 
Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
6-113-1263210
2.Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
Borůvka Lukáš
Medek Josef
 
 
749  3020
3.Pavlovský LukášBorůvka Lukáš-5879 3130
4.Dvořáček PetrŠilhán Petr-75126 3140
5.Mesaroš JakubBlinka Michal8-1062 3150
6.Schwarzer AntonínMedek Josef-86814 3160
7.Dvořáček PetrBorůvka Lukáš-6-8-5  0361
8.Mesaroš JakubŠilhán Petr6-89-7-82362
9.Schwarzer AntonínBlinka Michal377  3072
10.Pavlovský LukášMedek Josef-668-8-82373
11.Mesaroš JakubBorůvka Lukáš-74-9953283
12.Schwarzer AntonínŠilhán Petr644  3093
13.Pavlovský LukášBlinka Michal9-1175 31103
14.Dvořáček PetrMedek Josef-5    01  
15.Schwarzer AntonínBorůvka Lukáš         
16.Pavlovský Lukᚊilhán Petr         
17.Dvořáček PetrBlinka Michal         
18.Mesaroš JakubMedek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlovský Lukáš21Borůvka Lukáš12
Dvořáček Petr11Šilhán Petr12
Mesaroš Jakub21Blinka Michal03
Schwarzer Antonín30Medek Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Trkal Jaroslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Gregořica Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25580:501KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
-1087-7-52301
2.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Mokrejš Jan
Jakubský Filip
 
 
666  3011
3.Přistál TomášBuben Vlastimil-8-10-8  0312
4.Čopián OndřejHort Tomáš-107-4-7 1313
5.Bělohlávek DominikMokrejš Jan6-998 3123
6.Štrof VojtěchJakubský Filip8114  3033
7.Čopián OndřejBuben Vlastimil10-44-8-62334
8.Bělohlávek DominikHort Tomáš488  3044
9.Štrof VojtěchMokrejš Jan1-844 3154
10.Přistál TomášJakubský Filip745  3064
11.Bělohlávek DominikBuben Vlastimil-10-8-7  0365
12.Štrof VojtěchHort Tomáš4510  3075
13.Přistál TomášMokrejš Jan1034  3085
14.Čopián OndřejJakubský Filip-8-9-8  0386
15.Gregořica RadekBuben Vlastimil-4-6-6  0387
16.Přistál TomášHort Tomáš736  3097
17.Čopián OndřejMokrejš Jan-9411-81032107
18.Bělohlávek DominikJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš31Buben Vlastimil40
Čopián Ondřej13Hort Tomáš13
Bělohlávek Dominik21Mokrejš Jan04
Štrof Vojtěch30Jakubský Filip12
Gregořica Radek01   
Střídání 15. kolo Radek Gregořica místo Štrof Vojtěch. Udělena žlutá karta o. Čopianovi za úder do zdi. Provedena kontrola komisařem ČASTU.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Mikulášek Jan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29635:600TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Foff Lukáš
Bittner Michal
 
 
-9469 3110
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Šlapák Miloš
Ševec Jakub
 
 
10108  3020
3.Smýkal Tomᚊlapák Miloš-611-7-5 1321
4.Skála RadekFoff Lukáš6-95-993231
5.Šmerda MarekŠevec Jakub-8-896-92332
6.Handl PetrBittner Michal8-6159 3142
7.Skála RadekŠlapák Miloš-1210-5-7 1343
8.Šmerda MarekFoff Lukáš-7-7-10  0344
9.Handl PetrŠevec Jakub114-95 3154
10.Smýkal TomášBittner Michal9108  3064
11.Šmerda MarekŠlapák Miloš-58-107-72365
12.Handl PetrFoff Lukáš-4677 3175
13.Smýkal Tomᚊevec Jakub8-1155 3185
14.Skála RadekBittner Michal-8-5-4  0386
15.Handl PetrŠlapák Miloš44-7-9113296
16.Smýkal TomášFoff Lukáš8-8-123632106
17.Skála RadekŠevec Jakub         
18.Šmerda MarekBittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smýkal Tomáš31Šlapák Miloš31
Skála Radek12Foff Lukáš13
Šmerda Marek03Ševec Jakub12
Handl Petr40Bittner Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26571:536TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Zlámal Jaromír
Jadrný Šimon
 
 
8-757 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Strejc Filip
Černota Filip
 
 
7-479 3120
3.Wawrosz PavelZlámal Jaromír-9-5-11  0321
4.Koldas TomášČernota Filip8-6-9-9 1322
5.Pisarczyk TomekStrejc Filip9-51411 3132
6.Gomez GustavoJadrný Šimon3105  3042
7.Koldas TomášZlámal Jaromír-66-8-8 1343
8.Pisarczyk TomekČernota Filip-8-9-8  0344
9.Gomez GustavoStrejc Filip-513-4753254
10.Wawrosz PavelJadrný Šimon-8264 3164
11.Pisarczyk TomekZlámal Jaromír-1-66-6 1365
12.Gomez GustavoČernota Filip55-85 3175
13.Wawrosz PavelStrejc Filip7-8-6-9 1376
14.Koldas TomášJadrný Šimon897  3086
15.Gomez GustavoZlámal Jaromír-111099 3196
16.Wawrosz PavelČernota Filip668  30106
17.Koldas TomášStrejc Filip89   20  
18.Pisarczyk TomekJadrný Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wawrosz Pavel22Zlámal Jaromír31
Koldas Tomáš12Černota Filip22
Pisarczyk Tomek12Strejc Filip12
Gomez Gustavo40Jadrný Šimon03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15480:286SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
3-4-12-9 1301
2.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Mikolašík MichalZlámal Jaromír-7-9-1  0312
4.Lokaj RomanStrejc Filip675  3022
5.Gorecki JanČernota Filip9-749 3132
6.Karabec IvanWO    3042
7.Lokaj RomanZlámal Jaromír-6-9-8  0343
8.Gorecki JanStrejc Filip9-1127 3153
9.Karabec IvanČernota Filip11-625 3163
10.Mikolašík MichalWO    3073
11.Gorecki JanZlámal Jaromír7-58-8-132374
12.Karabec IvanStrejc FilipWO    3084
13.Mikolašík MichalČernota Filip693  3094
14.Lokaj RomanWO    30104
15.Karabec IvanZlámal Jaromír         
16.Mikolašík MichalStrejc Filip         
17.Lokaj RomanČernota Filip         
18.Gorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikolašík Michal11Zlámal Jaromír30
Lokaj Roman11Strejc Filip02
Gorecki Jan21Černota Filip03
Karabec Ivan10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14490:347TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Onderka František
 
 
Stach Matěj
Rozínek Vojtěch
 
 
109-710 3110
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Obešlo Marek
Valenta Jan
 
 
3WO   3020
3.Onderka FrantišekObešlo Marek-10-591083230
4.Martinko TomášRozínek Vojtěch997  3040
5.Plachta JakubStach Matěj3-164-1103250
6.Klos PatrikValenta JanWO    3060
7.Martinko TomášObešlo Marek4-8-79-62361
8.Plachta JakubRozínek Vojtěch-995-9-62362
9.Klos PatrikStach Matěj-11457 3172
10.Onderka FrantišekValenta JanWO    3082
11.Plachta JakubObešlo Marek-10-511473292
12.Klos PatrikRozínek Vojtěch745  30102
13.Onderka FrantišekStach Matěj         
14.Martinko TomášValenta Jan         
15.Klos PatrikObešlo Marek         
16.Onderka FrantišekRozínek Vojtěch         
17.Martinko TomášStach Matěj         
18.Plachta JakubValenta Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Onderka František10Obešlo Marek12
Martinko Tomáš11Rozínek Vojtěch12
Plachta Jakub21Stach Matěj02
Klos Patrik20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17507:432SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík Ondřej
Hasil Tomáš
 
 
Medek Josef
Borůvka Lukáš
 
 
-4-2-9  0301
2.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Šilhán Petr
Blinka Michal
 
 
3-7118 3111
3.Hasil TomášMedek Josef8175  3021
4.Tymofieiev OleksandrŠilhán Petr7119  3031
5.Lapčík OndřejBorůvka Lukáš66-7-4-12332
6.Kadlček MichalBlinka Michal3-7-8753242
7.Tymofieiev OleksandrMedek Josef976  3052
8.Lapčík OndřejŠilhán Petr-10-9-8  0353
9.Kadlček MichalBorůvka Lukáš11410  3063
10.Hasil TomášBlinka Michal65-713 3173
11.Lapčík OndřejMedek Josef-9-6107-62374
12.Kadlček MichalŠilhán Petr964  3084
13.Hasil TomášBorůvka Lukáš-9525 3194
14.Tymofieiev OleksandrBlinka Michal595  30104
15.Kadlček MichalMedek Josef         
16.Hasil Tomᚊilhán Petr         
17.Tymofieiev OleksandrBorůvka Lukáš         
18.Lapčík OndřejBlinka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hasil Tomáš30Medek Josef12
Tymofieiev Oleksandr30Šilhán Petr12
Lapčík Ondřej03Borůvka Lukáš12
Kadlček Michal30Blinka Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Šafařík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Matlach Jan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30646:615TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Hoferik Petr
 
 
Průša David
Laboutka Luděk
 
 
6-5-7-5 1301
2.Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
7107  3011
3.Mesaroš JakubLaboutka Luděk-8-566-62312
4.Hoferik PetrPrůša David-79-6-7 1313
5.Pavlovský Lukᚊedivý Zdeněk8-6-7-8 1314
6.Schwarzer AntonínDvořák Petr751  3024
7.Hoferik PetrLaboutka Luděk-88-3-4 1325
8.Pavlovský LukášPrůša David-6-156-7 1326
9.Schwarzer AntonínŠedivý Zdeněk759  3036
10.Mesaroš JakubDvořák Petr188  3046
11.Pavlovský LukášLaboutka Luděk-8-59-10 1347
12.Schwarzer AntonínPrůša David869  3057
13.Mesaroš JakubŠedivý Zdeněk-11-586103267
14.Hoferik PetrDvořák Petr1123  3077
15.Schwarzer AntonínLaboutka Luděk-710-67113287
16.Mesaroš JakubPrůša David-7-89-6 1388
17.Hoferik PetrŠedivý Zdeněk6-49-10103298
18.Pavlovský LukášDvořák Petr1133  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub22Laboutka Luděk31
Hoferik Petr22Průša David31
Pavlovský Lukáš13Šedivý Zdeněk13
Schwarzer Antonín40Dvořák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Slavík Miroslav
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18497:436KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Bittner Michal
Ševec Jakub
 
 
787  3010
2.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Foff Lukáš
Šlapák Miloš
 
 
877  3020
3.Štrof VojtěchŠlapák Miloš86-9-6-152321
4.Bělohlávek DominikFoff Lukáš5-5-8-1 1322
5.Čopián OndřejŠevec Jakub-6-10-6  0323
6.Přistál TomášBittner Michal88-59 3133
7.Bělohlávek DominikŠlapák Miloš-9-4-8  0334
8.Čopián OndřejFoff Lukáš7-877 3144
9.Přistál Tomᚊevec Jakub49-57 3154
10.Štrof VojtěchBittner Michal748  3064
11.Čopián OndřejŠlapák Miloš-8-657103274
12.Přistál TomášFoff Lukáš128-82 3184
13.Štrof VojtěchŠevec Jakub255  3094
14.Bělohlávek DominikBittner Michal8127  30104
15.Přistál Tomᚊlapák Miloš         
16.Štrof VojtěchFoff Lukáš         
17.Bělohlávek DominikŠevec Jakub         
18.Čopián OndřejBittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štrof Vojtěch21Šlapák Miloš21
Bělohlávek Dominik12Foff Lukáš12
Čopián Ondřej21Ševec Jakub12
Přistál Tomáš30Bittner Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:58Konec
utkání
12:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21509:430TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Smýkal Tomáš
 
 
Mokrejš Jan
Jakubský Filip
 
 
6-489 3110
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
7710  3020
3.Smýkal TomášBuben Vlastimil-6-8-9  0321
4.Skála RadekHort Tomáš5-104-673231
5.Šmerda MarekMokrejš Jan10-984 3141
6.Handl PetrJakubský Filip-108-7773251
7.Skála RadekBuben Vlastimil-4-9-4  0352
8.Šmerda MarekHort Tomáš2-7-28-62353
9.Handl PetrMokrejš Jan2-1039 3163
10.Smýkal TomášJakubský Filip457  3073
11.Šmerda MarekBuben Vlastimil-8-7-10  0374
12.Handl PetrHort Tomáš73-8-1123284
13.Smýkal TomášMokrejš Jan578  3094
14.Skála RadekJakubský Filip734  30104
15.Handl PetrBuben Vlastimil         
16.Smýkal TomášHort Tomáš         
17.Skála RadekMokrejš Jan         
18.Šmerda MarekJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smýkal Tomáš21Buben Vlastimil30
Skála Radek21Hort Tomáš12
Šmerda Marek12Mokrejš Jan03
Handl Petr30Jakubský Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24560:504TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Šálený David
Stach Matěj
 
 
963  3010
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Obešlo Marek
Rozínek Vojtěch
 
 
-10-8-5  0311
3.Wawrosz PavelObešlo Marek8-7-10-8 1312
4.Koldas TomášStach Matěj5-97-1443222
5.Pisarczyk TomekRozínek Vojtěch-9-8-7  0323
6.Gomez GustavoŠálený David10-3611 3133
7.Koldas TomášObešlo Marek-79-9473243
8.Pisarczyk TomekStach Matěj811-99 3153
9.Gomez GustavoRozínek Vojtěch1-676 3163
10.Wawrosz PavelŠálený David9-8-10653273
11.Pisarczyk TomekObešlo Marek9-69-2-72374
12.Gomez GustavoStach Matěj566  3084
13.Wawrosz PavelRozínek Vojtěch-10-9-10  0385
14.Koldas Tomᚊálený David5106  3095
15.Gomez GustavoObešlo Marek959  30105
16.Wawrosz PavelStach Matěj         
17.Koldas TomášRozínek Vojtěch         
18.Pisarczyk TomekŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel12Obešlo Marek22
Koldas Tomáš30Stach Matěj03
Pisarczyk Tomek12Rozínek Vojtěch21
Gomez Gustavo40Šálený David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31321:448TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítovec Martin
Stach Matěj
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
10-3-7-5 1301
2.Obešlo Marek
Šálený David
 
 
Klásek Marek
Mokrejš Jan
 
 
-7-13-2 1302
3.Šálený DavidKlásek Marek-2-3-7  0303
4.Stach MatějBuben Vlastimil-7-4-1  0304
5.Vítovec MartinMokrejš Jan-2-88-6 1305
6.Obešlo MarekHort Tomáš-106-78-102306
7.Stach MatějKlásek Marek-1-7-3  0307
8.Vítovec MartinBuben Vlastimil-2-5-9  0308
9.Obešlo MarekMokrejš Jan7-9310 3118
10.Šálený DavidHort Tomáš983  3028
11.Vítovec MartinKlásek Marek12-9-3-3 1329
12.Obešlo MarekBuben Vlastimil-7810-6-523210
13.Šálený DavidMokrejš Jan-8-0-9  03  
14.Stach MatějHort Tomáš         
15.Obešlo MarekKlásek Marek         
16.Šálený DavidBuben Vlastimil         
17.Stach MatějMokrejš Jan         
18.Vítovec MartinHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šálený David11Klásek Marek30
Stach Matěj02Buben Vlastimil30
Vítovec Martin03Mokrejš Jan11
Obešlo Marek12Hort Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34433:510DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
7-108-8-62301
2.Kuchař Jan
Strejc Filip
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
-5-3-5  0302
3.Černota FilipŠlapák Miloš38-83 3112
4.Strejc FilipFoff Lukáš-4-69-5 1313
5.Kuchař JanBittner Michal-6105-9-102314
6.Zlámal JaromírŠevec Jakub5-557 3124
7.Strejc FilipŠlapák Miloš11-3-5-10 1325
8.Kuchař JanFoff Lukáš-69-9-0 1326
9.Zlámal JaromírBittner Michal544  3036
10.Černota FilipŠevec Jakub5-8-7-9 1337
11.Kuchař JanŠlapák Miloš-1-5-7  0338
12.Zlámal JaromírFoff Lukáš-7-4-11  0339
13.Černota FilipBittner Michal78-6-783249
14.Strejc FilipŠevec Jakub-4-7-4  03410
15.Zlámal JaromírŠlapák Miloš         
16.Černota FilipFoff Lukáš         
17.Strejc FilipBittner Michal         
18.Kuchař JanŠevec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černota Filip21Šlapák Miloš21
Strejc Filip03Foff Lukáš30
Kuchař Jan03Bittner Michal12
Zlámal Jaromír21Ševec Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32632:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Tomáš
Šedivý Zdeněk
 
 
Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
3-575 3110
2.Laboutka Luděk
Průša David
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
669  3020
3.Průša DavidPřistál Tomáš-8-6-9  0321
4.Hlaváček Tomᚊtrof Vojtěch-610-39-22322
5.Šedivý ZdeněkČopián Ondřej3-1078 3132
6.Laboutka LuděkBělohlávek Dominik479  3042
7.Hlaváček TomášPřistál Tomáš-109-5-3 1343
8.Šedivý ZdeněkŠtrof Vojtěch9-89-9-72344
9.Laboutka LuděkČopián Ondřej6-888 3154
10.Průša DavidBělohlávek Dominik1113-4-6-22355
11.Šedivý ZdeněkPřistál Tomáš-6-4-8  0356
12.Laboutka LuděkŠtrof Vojtěch-13-118-10 1357
13.Průša DavidČopián Ondřej-8-710-7 1358
14.Hlaváček TomášBělohlávek Dominik10-785 3168
15.Laboutka LuděkPřistál Tomáš375  3078
16.Průša DavidŠtrof Vojtěch93WO  3088
17.Hlaváček TomášČopián Ondřej67-99 3198
18.Šedivý ZdeněkBělohlávek Dominik-7-9-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša David13Přistál Tomáš31
Hlaváček Tomáš22Štrof Vojtěch31
Šedivý Zdeněk13Čopián Ondřej13
Laboutka Luděk31Bělohlávek Dominik22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Jemelka Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Masák Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40661:674TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Borůvka Lukáš
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
-9-8-9  0301
2.Blinka Michal
Šilhán Petr
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
10-7-7-9 1302
3.Borůvka LukášHandl Petr3711  3012
4.Blinka MichalSmýkal Tomáš12-649 3122
5.Šilhán PetrŽoldoš Petr363  3032
6.Medek JosefSkála Radek-6-10-9  0333
7.Blinka MichalHandl Petr-116-7-6 1334
8.Šilhán PetrSmýkal Tomáš34-4-483244
9.Medek JosefŽoldoš Petr-5-86-9 1345
10.Borůvka LukášSkála Radek-77-9833255
11.Šilhán PetrHandl Petr-689-863265
12.Medek JosefSmýkal Tomáš-915-4-6 1366
13.Borůvka Lukᚎoldoš Petr-10495 3176
14.Blinka MichalSkála Radek-6159-733286
15.Medek JosefHandl Petr-10-8-5  0387
16.Borůvka LukášSmýkal Tomáš-410-75-52388
17.Blinka MichalŽoldoš Petr5-57-6-82389
18.Šilhán PetrSkála Radek6-2-8-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borůvka Lukáš31Handl Petr22
Blinka Michal22Smýkal Tomáš22
Šilhán Petr31Žoldoš Petr22
Medek Josef04Skála Radek22
ŽK - Medek Josef (SKST Warmnis Liberec \\\"B\\\"¨) - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Matěj
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32353:466SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolašík Michal
Škopec Oliver
 
 
Hasil Tomáš
Tymofieiev Oleksandr
 
 
-9-6-5  0301
2.Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
-9-99-5 1302
3.Bako RadimBroiakovskyi Vsevolod10-4-12-5 1303
4.Mikolašík MichalLapčík Ondřej-36-811-62304
5.Škopec OliverTymofieiev Oleksandr-8-7-6  0305
6.Gorecki JanHasil Tomáš710-12-2-12306
7.Mikolašík MichalBroiakovskyi Vsevolod-99-5-2 1307
8.Škopec OliverLapčík Ondřej97-8-7-42308
9.Gorecki JanTymofieiev Oleksandr9-96-6113218
10.Bako RadimHasil Tomáš-10-11-4  0319
11.Škopec OliverBroiakovskyi Vsevolod-10-9-4  03110
12.Gorecki JanLapčík Ondřej         
13.Bako RadimTymofieiev Oleksandr         
14.Mikolašík MichalHasil Tomáš         
15.Gorecki JanBroiakovskyi Vsevolod         
16.Bako RadimLapčík Ondřej         
17.Mikolašík MichalTymofieiev Oleksandr         
18.Škopec OliverHasil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bako Radim02Broiakovskyi Vsevolod30
Mikolašík Michal02Lapčík Ondřej20
Škopec Oliver03Tymofieiev Oleksandr11
Gorecki Jan11Hasil Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16528:465TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Onderka František
 
 
Schwarzer Antonín
Hoferik Petr
 
 
7712  3010
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Pavlovský Lukáš
Mesaroš Jakub
 
 
55-99 3120
3.Onderka FrantišekSchwarzer Antonín8-1447 3130
4.Martinko TomášPavlovský Lukáš879  3040
5.Plachta JakubMesaroš Jakub-2999 3150
6.Klos PatrikHoferik Petr546  3060
7.Martinko TomášSchwarzer Antonín8-129-4-72361
8.Plachta JakubPavlovský Lukáš10-5-76-72362
9.Klos PatrikMesaroš Jakub-8-1191223272
10.Onderka FrantišekHoferik Petr887  3082
11.Plachta JakubSchwarzer Antonín8-8-69-32383
12.Klos PatrikPavlovský Lukáš9129  3093
13.Onderka FrantišekMesaroš Jakub8-10-96832103
14.Martinko TomášHoferik Petr-7669 31  
15.Klos PatrikSchwarzer Antonín         
16.Onderka FrantišekPavlovský Lukáš         
17.Martinko TomášMesaroš Jakub         
18.Plachta JakubHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Onderka František30Schwarzer Antonín21
Martinko Tomáš11Pavlovský Lukáš12
Plachta Jakub12Mesaroš Jakub03
Klos Patrik30Hoferik Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:35477:571SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Hasil Tomáš
Tymofieiev Oleksandr
 
 
-7-9-7  0301
2.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
4814  3011
3.Wawrosz PavelBroiakovskyi Vsevolod-4-783-42312
4.Koldas TomášTymofieiev Oleksandr-10-7-5  0313
5.Pisarczyk TomekHasil Tomáš-9-3-10  0314
6.Gomez GustavoLapčík Ondřej-4375 3124
7.Koldas TomášBroiakovskyi Vsevolod8-8WO  1325
8.Pisarczyk TomekTymofieiev Oleksandr-1-88-10 1326
9.Gomez GustavoHasil Tomáš-5885 3136
10.Wawrosz PavelLapčík Ondřej-8867 3146
11.Pisarczyk TomekBroiakovskyi Vsevolod-9-3-10  0347
12.Gomez GustavoTymofieiev Oleksandr9-749 3157
13.Wawrosz PavelHasil Tomáš47-149 3167
14.Koldas TomášLapčík OndřejWO    0368
15.Gomez GustavoBroiakovskyi Vsevolod985  3078
16.Wawrosz PavelTymofieiev Oleksandr-10-7-11  0379
17.Koldas TomášHasil TomášWO    03710
18.Pisarczyk TomekLapčík Ondřej98   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wawrosz Pavel22Broiakovskyi Vsevolod31
Koldas Tomáš02Tymofieiev Oleksandr31
Pisarczyk Tomek03Hasil Tomáš12
Gomez Gustavo40Lapčík Ondřej02
WO02WO20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36696:684SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Rozínek Vojtěch
 
 
Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
-1110-51173210
2.Žaloudík Jan
Obešlo Marek
 
 
Bittner Michal
Šlapák Miloš
 
 
678  3020
3.Rozínek VojtěchŠlapák Miloš89-9-7-82321
4.Šálený DavidFoff Lukáš-7-37-7 1322
5.Žaloudík JanBittner Michal1-1088 3132
6.Obešlo MarekŠevec Jakub-7-97593242
7.Šálený DavidŠlapák Miloš-9-9-8  0343
8.Žaloudík JanFoff Lukáš-8-7-9  0344
9.Obešlo MarekBittner Michal647  3054
10.Rozínek VojtěchŠevec Jakub-8-7-8  0355
11.Žaloudík JanŠlapák Miloš-8-129-5 1356
12.Obešlo MarekFoff Lukáš3-10-1310103266
13.Rozínek VojtěchBittner Michal573  3076
14.Šálený DavidŠevec Jakub6-7-911143286
15.Obešlo MarekŠlapák Miloš1112-6-6-62387
16.Rozínek VojtěchFoff Lukáš106-79 3197
17.Šálený DavidBittner Michal-5-8-6  0398
18.Žaloudík JanŠevec Jakub87-10-8732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozínek Vojtěch22Šlapák Miloš40
Šálený David13Foff Lukáš22
Žaloudík Jan22Bittner Michal13
Obešlo Marek31Ševec Jakub13
ŽK Rozínek - kopnutí do ohrádky ŽK Ševec - sprosté výkřiky ŽK Obešlo - odpálení míčků FOFF: Nesouhlasíme s výsledkem 10:8, utkání bylo zahájeno nástupem v 10.00. Bylo oznámeno, že z důvodu neúčasti V. Rozínka bude jedna čtyřhra skrečována. Hráč se dostavil v 10:09. Druhá čtyřhra byla zahájena v 10:15, kdy vedle končil 1. set. M. Obešlo:V. rozínek dorazil do haly v 10:05, stížnosti hostujícího týmu až po konci utkání. Foff: stížnost byla vedena i před utkáním.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDARozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31707:624AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
-7-878-52301
2.Hobl Lukáš
Strejc Filip
 
 
Hušek Adam
Mokrejš Jan
 
 
8-86-643211
3.Strejc FilipBuben Vlastimil7-34-6-112312
4.Hobl LukášMokrejš Jan610-9-8-102313
5.Černota FilipHort Tomáš9-96-11-82314
6.Zlámal JaromírHušek Adam645  3024
7.Hobl LukášBuben Vlastimil-6-16-9  0325
8.Černota FilipMokrejš Jan-6-10-7  0326
9.Zlámal JaromírHort Tomáš6310  3036
10.Strejc FilipHušek Adam10-773 3146
11.Černota FilipBuben Vlastimil-75-5-5 1347
12.Zlámal JaromírMokrejš Jan354  3057
13.Strejc FilipHort Tomáš6-9-19-7 1358
14.Hobl LukášHušek Adam-10-93663268
15.Zlámal JaromírBuben Vlastimil995  3078
16.Strejc FilipMokrejš Jan68-98 3188
17.Hobl LukášHort Tomáš107-83 3198
18.Černota FilipHušek Adam4149  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip22Buben Vlastimil31
Hobl Lukáš22Mokrejš Jan22
Černota Filip13Hort Tomáš22
Zlámal Jaromír40Hušek Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31394:467TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Průša David
 
 
Handl Petr
Žoldoš Petr
 
 
-7-8-8  0301
2.Šedivý Zdeněk
Hlaváček Tomáš
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
6-9-10-7 1302
3.Průša DavidSmýkal Tomáš-6-4-6  0303
4.Hlaváček TomášHandl Petr-8-11-7  0304
5.Šedivý ZdeněkŽoldoš Petr687  3014
6.Laboutka LuděkSkála Radek-6-10-7  0315
7.Hlaváček TomášSmýkal Tomáš8-10-2-8 1316
8.Šedivý ZdeněkHandl Petr-74912 3126
9.Laboutka LuděkŽoldoš Petr799  3036
10.Průša DavidSkála Radek-2-8-8  0337
11.Šedivý ZdeněkSmýkal Tomáš10-99-7-82338
12.Laboutka LuděkHandl Petr8-7-6-7 1339
13.Průša DavidŽoldoš Petr9-6-7-9 13310
14.Hlaváček TomášSkála Radek         
15.Laboutka LuděkSmýkal Tomáš         
16.Průša DavidHandl Petr         
17.Hlaváček Tomᚎoldoš Petr         
18.Šedivý ZdeněkSkála Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Průša David03Smýkal Tomáš30
Hlaváček Tomáš02Handl Petr21
Šedivý Zdeněk21Žoldoš Petr12
Laboutka Luděk12Skála Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sRozhodčí:Jemelka Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Masák Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33508:541KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Lukáš
Medek Josef
 
 
Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
9-96-7-82301
2.Šilhán Petr
Blinka Michal
 
 
Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
-89-8-9 1302
3.Šilhán PetrPřistál Tomáš-12-614-3 1303
4.Blinka MichalČopián Ondřej7129  3013
5.Medek JosefBělohlávek Dominik7-5-95-62314
6.Borůvka Lukᚊtrof Vojtěch-9-96-7 1315
7.Blinka MichalPřistál Tomáš1078  3025
8.Medek JosefČopián Ondřej-967-8-92326
9.Borůvka LukášBělohlávek Dominik8-858 3136
10.Šilhán PetrŠtrof Vojtěch-9-5-2  0337
11.Medek JosefPřistál Tomáš-5-7-4  0338
12.Borůvka LukášČopián Ondřej4-9-77-92339
13.Šilhán PetrBělohlávek Dominik-1137-993249
14.Blinka MichalŠtrof Vojtěch-4-9-7  03410
15.Borůvka LukášPřistál Tomáš-76   11  
16.Šilhán PetrČopián Ondřej         
17.Blinka MichalBělohlávek Dominik         
18.Medek JosefŠtrof Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilhán Petr12Přistál Tomáš21
Blinka Michal21Čopián Ondřej21
Medek Josef03Bělohlávek Dominik12
Borůvka Lukáš12Štrof Vojtěch30
ŹK-Bělohlávek (Choceň) - odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Bednářová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Matěj
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:08Rozhodčí:Volný Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27552:536SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
579  3010
2.Gorecki Jan
Bako Radim
 
 
Schwarzer Antonín
Janoušek Přemek
 
 
-99-8-6 1311
3.Gorecki JanMesaroš Jakub-6637 3121
4.Mikolašík MichalSchwarzer Antonín-9567 3131
5.Škopec OliverJanoušek Přemek7-8-7-6 1332
6.Karabec IvanPavlovský Lukáš7-7-6683242
7.Mikolašík MichalMesaroš Jakub-81096 3152
8.Škopec OliverSchwarzer Antonín-67-7-6 1353
9.Karabec IvanJanoušek Přemek12-798 3163
10.Gorecki JanPavlovský Lukáš-7-97883273
11.Škopec OliverMesaroš Jakub1-138-9103283
12.Karabec IvanSchwarzer AntonínWO    0384
13.Gorecki JanJanoušek Přemek810-65 3194
14.Mikolašík MichalPavlovský Lukáš-9-8-6  0395
15.Karabec IvanMesaroš Jakub9-1052 31105
16.Gorecki JanSchwarzer Antonín11    10  
17.Mikolašík MichalJanoušek Přemek         
18.Škopec OliverPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Jan30Mesaroš Jakub04
Mikolašík Michal21Schwarzer Antonín11
Škopec Oliver12Janoušek Přemek12
Karabec Ivan30Pavlovský Lukáš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37631:669SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos Patrik
Onderka František
 
 
Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
-84-711-62301
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
9-687 3111
3.Onderka FrantišekTymofieiev Oleksandr-11996 3121
4.Martinko TomášBroiakovskyi Vsevolod4-8-9-5 1322
5.Plachta JakubKadlček Michal-5-6-5  0323
6.Klos PatrikLapčík Ondřej7108  3033
7.Martinko TomášTymofieiev Oleksandr7-7-7-7 1334
8.Plachta JakubBroiakovskyi Vsevolod-1211-411-112335
9.Klos PatrikKadlček Michal-9105-493245
10.Onderka FrantišekLapčík Ondřej10-1084 3155
11.Plachta JakubTymofieiev Oleksandr-9-6-5  0356
12.Klos PatrikBroiakovskyi Vsevolod5-8-17103266
13.Onderka FrantišekKadlček Michal97-8-8-42367
14.Martinko TomášLapčík Ondřej5610  3077
15.Klos PatrikTymofieiev Oleksandr-427-4-62378
16.Onderka FrantišekBroiakovskyi Vsevolod-8-8-3  0379
17.Martinko TomášKadlček Michal-879-12-823710
18.Plachta JakubLapčík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Onderka František22Tymofieiev Oleksandr31
Martinko Tomáš13Broiakovskyi Vsevolod31
Plachta Jakub03Kadlček Michal31
Klos Patrik31Lapčík Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Jaglář Zdeněk
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25597:534TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
Mesaroš Jakub
Pavlovský Lukáš
 
 
9-826 3110
2.Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
Schwarzer Antonín
Janoušek Přemek
 
 
-9-1011863220
3.Wawrosz PavelSchwarzer Antonín8511  3030
4.Gomez GustavoMesaroš Jakub-87134 3140
5.Pisarczyk TomekJanoušek Přemek5-9-48-92341
6.Koldas TomášPavlovský Lukáš854  3051
7.Gomez GustavoSchwarzer AntonínWO    3061
8.Pisarczyk TomekMesaroš Jakub4-4-97-12362
9.Koldas TomášJanoušek Přemek-99-3-13 1363
10.Wawrosz PavelPavlovský Lukáš-3-9-4  0364
11.Pisarczyk TomekSchwarzer Antonín9-6-2-11 1365
12.Koldas TomášMesaroš Jakub-25-6-7 1366
13.Wawrosz PavelJanoušek Přemek67-817 3176
14.Gomez GustavoPavlovský Lukáš107-113 3186
15.Koldas TomášSchwarzer Antonín6-888 3196
16.Wawrosz PavelMesaroš Jakub879  30106
17.Gomez GustavoJanoušek Přemek         
18.Pisarczyk TomekPavlovský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wawrosz Pavel31Schwarzer Antonín12
Gomez Gustavo20Mesaroš Jakub22
Pisarczyk Tomek03Janoušek Přemek21
Koldas Tomáš22Pavlovský Lukáš12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16495:391SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Obešlo Marek
Stach Matěj
 
 
910-116 3110
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
6-838 3120
3.Tymofieiev OleksandrObešlo Marek67-10-573230
4.Broiakovskyi VsevolodRozínek Vojtěch47-97 3140
5.Lapčík OndřejStach Matěj1052  3050
6.Kadlček MichalŠálený David-6437 3160
7.Broiakovskyi VsevolodObešlo Marek5-8-5-10 1361
8.Lapčík OndřejRozínek Vojtěch9-6-13653271
9.Kadlček MichalStach Matěj578  3081
10.Tymofieiev OleksandrŠálený David36-147 3191
11.Lapčík OndřejObešlo Marek-8-94-7 1392
12.Kadlček MichalRozínek Vojtěch127-97 31102
13.Tymofieiev OleksandrStach Matěj         
14.Broiakovskyi VsevolodŠálený David         
15.Kadlček MichalObešlo Marek         
16.Tymofieiev OleksandrRozínek Vojtěch         
17.Broiakovskyi VsevolodStach Matěj         
18.Lapčík OndřejŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tymofieiev Oleksandr20Obešlo Marek21
Broiakovskyi Vsevolod11Rozínek Vojtěch03
Lapčík Ondřej21Stach Matěj02
Kadlček Michal30Šálený David02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Šafařík Roman
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Schwarzer Antonín
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:33631:606TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Dvořáček Petr
 
 
Strejc Filip
Bárta Daniel
 
 
577  3010
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
59-4-773220
3.Mesaroš JakubZlámal Jaromír-9-8-2  0321
4.Dvořáček PetrČernota Filip98-911 3131
5.Hoferik PetrStrejc Filip4-78-743241
6.Schwarzer AntonínBárta Daniel67-9-983251
7.Dvořáček PetrZlámal Jaromír-8-8-11  0352
8.Hoferik PetrČernota Filip267  3062
9.Schwarzer AntonínStrejc Filip85-67 3172
10.Mesaroš JakubBárta Daniel-7-58-8 1373
11.Hoferik PetrZlámal Jaromír-6-5-5  0374
12.Schwarzer AntonínČernota Filip957  3084
13.Mesaroš JakubStrejc Filip-8-99-9 1385
14.Dvořáček PetrBárta Daniel7-11-9853295
15.Schwarzer AntonínZlámal Jaromír-8-7-8  0396
16.Mesaroš JakubČernota Filip-8-8113-102397
17.Dvořáček PetrStrejc Filip9-10-87932107
18.Hoferik PetrBárta Daniel-5    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mesaroš Jakub04Zlámal Jaromír40
Dvořáček Petr31Černota Filip13
Hoferik Petr21Strejc Filip13
Schwarzer Antonín31Bárta Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Trkal Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16493:381KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
265  3010
2.Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-45-911-42311
3.Štrof VojtěchKarabec Ivan-10387 3121
4.Čopián OndřejGorecki Jan11-10-12-8 1322
5.Bělohlávek DominikMikolašík Michal638  3032
6.Přistál TomášLokaj Roman4112  3042
7.Čopián OndřejKarabec Ivan-5-9-11  0343
8.Bělohlávek DominikGorecki Jan983  3053
9.Přistál TomášMikolašík Michal-57-4233263
10.Štrof VojtěchLokaj Roman8810  3073
11.Bělohlávek DominikKarabec Ivan-9-6-5  0374
12.Přistál TomášGorecki Jan5812  3084
13.Štrof VojtěchMikolašík Michal5-999 3194
14.Čopián OndřejLokaj RomanWO    30104
15.Přistál TomášKarabec Ivan5    10  
16.Štrof VojtěchGorecki Jan         
17.Čopián OndřejMikolašík Michal         
18.Bělohlávek DominikLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štrof Vojtěch30Karabec Ivan21
Čopián Ondřej02Gorecki Jan12
Bělohlávek Dominik21Mikolašík Michal03
Přistál Tomáš30Lokaj Roman02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Blatná Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34655:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Vaculík Miloslav
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
9-6-73-62301
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
959  3011
3.Smýkal TomášKlos Patrik-391110 3121
4.Vaculík MiloslavOnderka František-71056 3131
5.Šmerda MarekMartinko Tomáš10-8-9-7 1332
6.Handl PetrPlachta Jakub9-7-9-10 1333
7.Vaculík MiloslavKlos Patrik-5-7-9  0334
8.Šmerda MarekOnderka František59-8-8-102335
9.Handl PetrMartinko Tomáš-889-9-62336
10.Smýkal TomášPlachta Jakub9-369 3146
11.Šmerda MarekKlos Patrik-7-5-4  0347
12.Handl PetrOnderka František11-10910 3157
13.Smýkal TomášMartinko Tomáš-977-1373267
14.Vaculík MiloslavPlachta Jakub-10-7-10  0368
15.Handl PetrKlos Patrik558  3078
16.Smýkal TomášOnderka František749  3088
17.Vaculík MiloslavMartinko Tomáš-10-7-9  0389
18.Šmerda MarekPlachta Jakub-67125 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš40Klos Patrik22
Vaculík Miloslav13Onderka František13
Šmerda Marek13Martinko Tomáš31
Handl Petr22Plachta Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Pavel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36587:630TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Průša David
Laboutka Luděk
 
 
4-1246 3110
2.Mokrejš Jan
Brát Karel ml.
 
 
Hlaváček Tomáš
Thang Do Trong
 
 
99-9-1673220
3.Mokrejš JanPrůša David98-4-6-62321
4.Brát Karel ml.Laboutka Luděk-5-4-7  0322
5.Hort TomášThang Do Trong96-99 3132
6.Buben VlastimilHlaváček Tomáš9115  3042
7.Brát Karel ml.Průša David-97-9-5 1343
8.Hort TomášLaboutka Luděk-3-6-7  0344
9.Buben VlastimilThang Do Trong6106  3054
10.Mokrejš JanHlaváček Tomáš-5-8-3  0355
11.Hort TomášPrůša David-7106-753265
12.Buben VlastimilLaboutka Luděk-910-11-8 1366
13.Mokrejš JanThang Do Trong-9-9107-42367
14.Brát Karel ml.Hlaváček Tomáš3-5-87-52368
15.Buben VlastimilPrůša David9103  3078
16.Mokrejš JanLaboutka Luděk8-6-5-6 1379
17.Brát Karel ml.Thang Do Trong-6-8-4  03710
18.Hort TomášHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mokrejš Jan04Průša David22
Brát Karel ml.04Laboutka Luděk40
Hort Tomáš21Thang Do Trong22
Buben Vlastimil31Hlaváček Tomáš21
Přítomnost komisaře ČAST



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Koblížek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28639:583DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
2-7-108-72301
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Blinka Michal
Borůvka Lukáš
 
 
-95-101093211
3.Foff LukášBorůvka Lukáš4-4-105-132312
4.Bittner MichalŠilhán Petr-6-8-11  0313
5.Šlapák MilošBlinka Michal-21288 3123
6.Ševec JakubMedek Josef896  3033
7.Bittner MichalBorůvka Lukáš-8-45-6 1334
8.Šlapák MilošŠilhán Petr7-86-1073244
9.Ševec JakubBlinka Michal9-7-91093254
10.Foff LukášMedek Josef598  3064
11.Šlapák MilošBorůvka Lukáš5-4-7-9 1365
12.Ševec JakubŠilhán Petr1110-38 3175
13.Foff LukášBlinka Michal393  3085
14.Bittner MichalMedek Josef-103-108-72386
15.Ševec JakubBorůvka Lukáš9-9-5963296
16.Foff Lukᚊilhán Petr253  30106
17.Bittner MichalBlinka Michal         
18.Šlapák MilošMedek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš31Borůvka Lukáš31
Bittner Michal03Šilhán Petr13
Šlapák Miloš21Blinka Michal03
Ševec Jakub40Medek Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34629:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Wawrosz Pavel
Gomez Gustavo
 
 
-10-10-8  0301
2.Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
5-87-1143211
3.Štrof VojtěchGomez Gustavo98-8-8-112312
4.Bělohlávek DominikWawrosz Pavel7-83-783222
5.Čopián OndřejKoldas Tomáš-5-6-9  0323
6.Přistál TomášPisarczyk Tomek869  3033
7.Bělohlávek DominikGomez Gustavo10-9-9-6 1334
8.Čopián OndřejWawrosz Pavel68-9-983244
9.Přistál TomášKoldas Tomáš3116  3054
10.Štrof VojtěchPisarczyk Tomek439  3064
11.Čopián OndřejGomez Gustavo10-6-8-2 1365
12.Přistál TomášWawrosz PavelWO    3075
13.Štrof VojtěchKoldas Tomáš-8-286-42376
14.Bělohlávek DominikPisarczyk Tomek-7-8-9  0377
15.Přistál TomášGomez Gustavo-5-8-6  0378
16.Štrof VojtěchWawrosz PavelWO    3088
17.Bělohlávek DominikKoldas Tomáš-32-10-6 1389
18.Čopián OndřejPisarczyk Tomek68-88 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štrof Vojtěch12Gomez Gustavo40
Bělohlávek Dominik13Wawrosz Pavel02
Čopián Ondřej22Koldas Tomáš31
Přistál Tomáš21Pisarczyk Tomek13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19525:437SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Černota Filip
Strejc Filip
 
 
4-108-10113210
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Zlámal Jaromír
Bárta Daniel
 
 
-85-10-7 1311
3.Broiakovskyi VsevolodZlámal Jaromír14-3-9-10 1312
4.Lapčík OndřejČernota Filip-1064-763222
5.Tymofieiev OleksandrBárta Daniel7-1086 3132
6.Kadlček MichalStrejc Filip1158  3042
7.Lapčík OndřejZlámal Jaromír-8-11-11  0343
8.Tymofieiev OleksandrČernota Filip5-7-9473253
9.Kadlček MichalBárta Daniel56-107 3163
10.Broiakovskyi VsevolodStrejc Filip976  3073
11.Tymofieiev OleksandrZlámal Jaromír8-596 3183
12.Kadlček MichalČernota Filip-9935 3193
13.Broiakovskyi VsevolodBárta Daniel855  30103
14.Lapčík OndřejStrejc Filip94   20  
15.Kadlček MichalZlámal Jaromír         
16.Broiakovskyi VsevolodČernota Filip         
17.Lapčík OndřejBárta Daniel         
18.Tymofieiev OleksandrStrejc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Broiakovskyi Vsevolod21Zlámal Jaromír21
Lapčík Ondřej11Černota Filip03
Tymofieiev Oleksandr30Bárta Daniel03
Kadlček Michal30Strejc Filip02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Jan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22541:499TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Janoušek Přemek
 
 
Obešlo Marek
Stach Matěj
 
 
-4-1-8  0301
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
995  3011
3.Mesaroš JakubObešlo Marek-5-88-4 1312
4.Hoferik PetrStach Matěj3-9-7-8 1313
5.Janoušek PřemekRozínek Vojtěch12-1454 3123
6.Schwarzer AntonínŠálený David10810  3033
7.Hoferik PetrObešlo Marek-10-11-7  0334
8.Janoušek PřemekStach Matěj7-13-7983244
9.Schwarzer AntonínRozínek Vojtěch668  3054
10.Mesaroš JakubŠálený David683  3064
11.Janoušek PřemekObešlo Marek-8-3-9  0365
12.Schwarzer AntonínStach Matěj977  3075
13.Mesaroš JakubRozínek Vojtěch-10-146683285
14.Hoferik PetrŠálený David108-94 3195
15.Schwarzer AntonínObešlo Marek-1271010 31105
16.Mesaroš JakubStach Matěj-7557 31  
17.Hoferik PetrRozínek Vojtěch         
18.Janoušek PřemekŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub21Obešlo Marek31
Hoferik Petr12Stach Matěj12
Janoušek Přemek21Rozínek Vojtěch03
Schwarzer Antonín40Šálený David03
zápas č.7 - ŽK - Hoferik neslušné výrazy zápas č.13 - ŽK - Rozínek odkopnutí míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Příhoda Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Slavík Miroslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:38682:686TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
88-8-7-92301
2.Čopián Ondřej
Štrof Vojtěch
 
 
Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
-1128-8-82302
3.Štrof VojtěchKlos Patrik-9-137993212
4.Čopián OndřejOnderka František9-810-7-32313
5.Bělohlávek DominikMartinko Tomáš-77-9-9 1314
6.Přistál TomášPlachta Jakub7-953 3124
7.Čopián OndřejKlos Patrik-6-10-8  0325
8.Bělohlávek DominikOnderka František4610  3035
9.Přistál TomášMartinko Tomáš-1079-5-72336
10.Štrof VojtěchPlachta Jakub869  3046
11.Bělohlávek DominikKlos Patrik108-7-7-52347
12.Přistál TomášOnderka František64-77 3157
13.Štrof VojtěchMartinko Tomáš6-69-973267
14.Čopián OndřejPlachta Jakub-11-48-8 1368
15.Přistál TomášKlos Patrik-6-64-7 1369
16.Štrof VojtěchOnderka František-7-49783279
17.Čopián OndřejMartinko Tomáš-15-47-10 13710
18.Bělohlávek DominikPlachta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štrof Vojtěch40Klos Patrik31
Čopián Ondřej04Onderka František13
Bělohlávek Dominik12Martinko Tomáš31
Přistál Tomáš22Plachta Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bednářová Lenka
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35651:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
14106  3010
2.Smýkal Tomáš
Šenkapoul Petr
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-6-5-8  0311
3.Smýkal TomášKarabec Ivan7-118-5103221
4.Šenkapoul PetrGorecki Jan-108-8-5 1322
5.Šmerda MarekMikolašík Michal9-8910 3132
6.Handl PetrLokaj Roman710-87 3142
7.Šenkapoul PetrKarabec Ivan-8-108-4 1343
8.Šmerda MarekGorecki Jan-8-93-4 1344
9.Handl PetrMikolašík Michal473  3054
10.Smýkal TomášLokaj Roman2WO   3064
11.Šmerda MarekKarabec Ivan-7-7-9  0365
12.Handl PetrGorecki Jan86-10-8103275
13.Smýkal TomášMikolašík Michal4-948 3185
14.Šenkapoul PetrLokaj Roman-5-58-3 1386
15.Handl PetrKarabec Ivan-78-6-6 1387
16.Smýkal TomášGorecki Jan-8-96-6 1388
17.Šenkapoul PetrMikolašík Michal-9125-7-102389
18.Šmerda MarekLokaj Roman-56WO  3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš31Karabec Ivan31
Šenkapoul Petr04Gorecki Jan31
Šmerda Marek22Mikolašík Michal13
Handl Petr31Lokaj Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:23599:530TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
288  3010
2.Mokrejš Jan
Brát Karel ml.
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
91010  3020
3.Hort TomášBorůvka Lukáš-811-9-8 1321
4.Mokrejš JanŠilhán Petr-88-36-72322
5.Brát Karel ml.Blinka Michal8-7-810-82323
6.Buben VlastimilMedek Josef684  3033
7.Mokrejš JanBorůvka Lukáš63-5-6-32334
8.Brát Karel ml.Šilhán Petr-6-77993244
9.Buben VlastimilBlinka Michal1057  3054
10.Hort TomášMedek Josef-97-97-92355
11.Brát Karel ml.Borůvka Lukáš8-58-873265
12.Buben VlastimilŠilhán Petr674  3075
13.Hort TomášBlinka Michal-9739 3185
14.Mokrejš JanMedek Josef7-6-101053295
15.Buben VlastimilBorůvka Lukáš7-582 31105
16.Hort Tomᚊilhán Petr         
17.Mokrejš JanBlinka Michal         
18.Brát Karel ml.Medek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hort Tomáš12Borůvka Lukáš22
Mokrejš Jan12Šilhán Petr12
Brát Karel ml.21Blinka Michal12
Buben Vlastimil40Medek Josef12
Žlutá karta Šilhán Petr - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Koblížek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:18Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:35698:682DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Moriya Tsubasa
Hlaváček Tomáš
 
 
-664-993210
2.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Laboutka Luděk
Průša David
 
 
710-910 3120
3.Foff LukášMoriya Tsubasa9-899 3130
4.Ševec JakubLaboutka Luděk-11-711-8 1331
5.Bittner MichalPrůša David-11108-9-42332
6.Šlapák MilošHlaváček Tomáš8-7-116-102333
7.Ševec JakubMoriya Tsubasa-85-46-72334
8.Bittner MichalLaboutka Luděk-3-8-8  0335
9.Šlapák MilošPrůša David-101077 3145
10.Foff LukášHlaváček Tomáš-134-3843255
11.Bittner MichalMoriya Tsubasa-108-1-7 1356
12.Šlapák MilošLaboutka Luděk-9-4-10  0357
13.Foff LukášPrůša David7-984 3167
14.Ševec JakubHlaváček Tomáš3-6810 3177
15.Šlapák MilošMoriya Tsubasa59-9-563287
16.Foff LukášLaboutka Luděk7-9137 3197
17.Ševec JakubPrůša David-79-99332107
18.Bittner MichalHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foff Lukáš40Moriya Tsubasa22
Ševec Jakub22Laboutka Luděk31
Bittner Michal03Průša David13
Šlapák Miloš22Hlaváček Tomáš12
Utkání bylo po úvodních čtyřhrách na 35 minut přerušeno z důvodu výpadku elektrické energie (vyšší moc).



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Blatná Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:32577:559TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Šenkapoul Petr
 
 
Gomez Gustavo
Koldas Tomáš
 
 
-5-9-7  0301
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Wawrosz Pavel
Pisarczyk Tomek
 
 
899  3011
3.Smýkal TomášGomez Gustavo-97-9-3 1312
4.Šenkapoul PetrWawrosz Pavel-10-828-92313
5.Šmerda MarekKoldas Tomáš-81168 3123
6.Handl PetrPisarczyk Tomek927  3033
7.Šenkapoul PetrGomez Gustavo-7-5-9  0334
8.Šmerda MarekWawrosz Pavel578  3044
9.Handl PetrKoldas Tomáš-934-4-122345
10.Smýkal TomášPisarczyk Tomek343  3055
11.Šmerda MarekGomez Gustavo-5-6-8  0356
12.Handl PetrWawrosz Pavel-981011 3166
13.Smýkal TomášKoldas Tomáš1173  3076
14.Šenkapoul PetrPisarczyk Tomek7-52-7-52377
15.Handl PetrGomez Gustavo-5-9-5  0378
16.Smýkal TomášWawrosz Pavel8-12-88-82379
17.Šenkapoul PetrKoldas Tomáš-8-6-11  03710
18.Šmerda MarekPisarczyk Tomek78   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš22Gomez Gustavo40
Šenkapoul Petr04Wawrosz Pavel22
Šmerda Marek21Koldas Tomáš22
Handl Petr22Pisarczyk Tomek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Málek Tomáš
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:30292:406TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Marek
Žaloudík Jan
 
 
Hrnčiřík Jan
Šedivý Zdeněk
 
 
-8-5-10  0301
2.Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
Hlaváček Tomáš
Laboutka Luděk
 
 
-8-4-9  0302
3.Rozínek VojtěchLaboutka Luděk-8-3-9  0303
4.Žaloudík JanHrnčiřík Jan-12-5-2  0304
5.Šálený DavidŠedivý Zdeněk9-5-5-4 1305
6.Obešlo MarekHlaváček Tomáš-4-810-11 1306
7.Žaloudík JanLaboutka Luděk-5-5-1  0307
8.Šálený DavidHrnčiřík Jan-7-5-6  0308
9.Obešlo MarekŠedivý Zdeněk646  3018
10.Rozínek VojtěchHlaváček Tomáš8811  3028
11.Šálený DavidLaboutka Luděk-8-8-6  0329
12.Obešlo MarekHrnčiřík Jan7-5-4-10 13210
13.Rozínek VojtěchŠedivý Zdeněk-4-65  12  
14.Žaloudík JanHlaváček Tomáš         
15.Obešlo MarekLaboutka Luděk         
16.Rozínek VojtěchHrnčiřík Jan         
17.Žaloudík JanŠedivý Zdeněk         
18.Šálený DavidHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rozínek Vojtěch11Laboutka Luděk30
Žaloudík Jan02Hrnčiřík Jan30
Šálený David03Šedivý Zdeněk11
Obešlo Marek12Hlaváček Tomáš11
Tým TTC Elizza Praha nedohrál v jednotných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Gaydoš Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Skopec Daniel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
AK ČAST
BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33675:655AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Jaromír
Kreder Benjamin
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
-9-888-112301
2.Černota Filip
Strejc Filip
 
 
Blinka Michal
Borůvka Lukáš
 
 
858  3011
3.Strejc FilipBorůvka Lukáš-6-57-7 1312
4.Černota FilipŠilhán Petr96-8-8-92313
5.Kreder BenjaminBlinka Michal949  3023
6.Zlámal JaromírMedek Josef-210-8973233
7.Černota FilipBorůvka Lukáš9-8-9-5 1334
8.Kreder BenjaminŠilhán Petr87-76 3144
9.Zlámal JaromírBlinka Michal5-1355 3154
10.Strejc FilipMedek Josef8-69-9-92355
11.Kreder BenjaminBorůvka Lukáš-5-26763265
12.Zlámal JaromírŠilhán Petr75-58 3175
13.Strejc FilipBlinka Michal986  3085
14.Černota FilipMedek Josef-3-9-9  0386
15.Zlámal JaromírBorůvka Lukáš499  3096
16.Strejc FilipŠilhán Petr-108-8-9 1397
17.Černota FilipBlinka Michal-11-9-9  0398
18.Kreder BenjaminMedek Josef95-7-2832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip13Borůvka Lukáš22
Černota Filip04Šilhán Petr22
Kreder Benjamin40Blinka Michal13
Zlámal Jaromír40Medek Josef22



<
Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim