Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Veselý Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Bláhová Kateřina
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34408:498SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Juklík Tomáš
 
 
Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
-488-5103210
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
-1011-9-5 1311
3.Pospíšil MilanKortus Pavel ml.-56-7-8 1312
4.Juklík TomášFausek Matěj-5-10-7  0313
5.Krameš Jan ml.Kortus Filip9-11310 3123
6.Kolář VlastimilMarat Petr-5-6-9  0324
7.Juklík TomášKortus Pavel ml.-3-1-7  0325
8.Krameš Jan ml.Fausek Matěj10-10-10-5 1326
9.Kolář VlastimilKortus Filip9-445 3136
10.Pospíšil MilanMarat Petr-8-76-3 1337
11.Krameš Jan ml.Kortus Pavel ml.-4-9-7  0338
12.Kolář VlastimilFausek Matěj7-11-7-8 1339
13.Pospíšil MilanKortus Filip-84-56-423310
14.Juklík TomášMarat Petr         
15.Kolář VlastimilKortus Pavel ml.         
16.Pospíšil MilanFausek Matěj         
17.Juklík TomášKortus Filip         
18.Krameš Jan ml.Marat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Milan03Kortus Pavel ml.30
Juklík Tomáš02Fausek Matěj30
Krameš Jan ml.12Kortus Filip12
Kolář Vlastimil12Marat Petr20
Kolář ŽK



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Šalený David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Ezr Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41702:736TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cholínský Jan
Šablatura Michal
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
10-89-10123210
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
-6835 3120
3.Stach MatějPejša Karel ml.-10-31010-62321
4.Cholínský JanFaktor Radovan-6-12-7  0322
5.Šablatura MichalDrechsler Dušan14-5811 3132
6.Ezr VáclavKocura Jiří84-106 3142
7.Cholínský JanPejša Karel ml.7-14-610-52343
8.Šablatura MichalFaktor Radovan-94-10883253
9.Ezr VáclavDrechsler Dušan-9-89-9 1354
10.Stach MatějKocura Jiří3-11113 3164
11.Šablatura MichalPejša Karel ml.-410-6-4 1365
12.Ezr VáclavFaktor Radovan11-9-107-62366
13.Stach MatějDrechsler Dušan-7-8-11  0367
14.Cholínský JanKocura Jiří-2-3-9  0368
15.Ezr VáclavPejša Karel ml.-74-7533278
16.Stach MatějFaktor Radovan-9-7-6  0379
17.Cholínský JanDrechsler Dušan-510913 3189
18.Šablatura MichalKocura Jiří-1010-7-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj13Pejša Karel ml.31
Cholínský Jan13Faktor Radovan31
Šablatura Michal22Drechsler Dušan22
Ezr Václav22Kocura Jiří22
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Kulich Vladimír
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32485:526Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
Voňka Jakub
Kalenský Jaroslav
 
 
-6-938-82301
2.Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
Valeš Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
1466  3011
3.Hořejší RadimVoňka Jakub-2-10-9  0312
4.Šimeček JanRýgl Vojtěch10-69-9-72313
5.Bucifal AlešKalenský Jaroslav10-6-7-9 1314
6.Nejedlý PetrValeš Jakub8710  3024
7.Šimeček JanVoňka Jakub9-5-8-6 1325
8.Bucifal AlešRýgl Vojtěch127-36 3135
9.Nejedlý PetrKalenský Jaroslav57-58 3145
10.Hořejší RadimValeš Jakub564  3055
11.Bucifal AlešVoňka Jakub-6-5-9  0356
12.Nejedlý PetrRýgl Vojtěch-64-7-7 1357
13.Hořejší RadimKalenský Jaroslav-4-9-8  0358
14.Šimeček JanValeš Jakub-10-8-8  0359
15.Nejedlý PetrVoňka Jakub8-9-5-5 13510
16.Hořejší RadimRýgl Vojtěch         
17.Šimeček JanKalenský Jaroslav         
18.Bucifal AlešValeš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim12Voňka Jakub40
Šimeček Jan03Rýgl Vojtěch21
Bucifal Aleš12Kalenský Jaroslav21
Nejedlý Petr22Valeš Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Miffek Daniel
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13453:389ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Pařízek Martin
Kodým Jiří
 
 
4-896 3110
2.Čamr František
Trajhan Miroslav
 
 
Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
-10-410-4 1311
3.Borůvka JakubPařízek Martin-59-101193221
4.Trajhan MiroslavGireth Pavel-5669 3131
5.Čamr FrantišekReliszka Jakub9115  3041
6.Vaculovič LiborKodým Jiří4-4109 3151
7.Trajhan MiroslavPařízek Martin-799-4-62352
8.Čamr FrantišekGireth Pavel769  3062
9.Vaculovič LiborReliszka Jakub-6635 3172
10.Borůvka JakubKodým Jiří65-86 3182
11.Čamr FrantišekPařízek Martin1266  3092
12.Vaculovič LiborGireth Pavel958  30102
13.Borůvka JakubReliszka Jakub         
14.Trajhan MiroslavKodým Jiří         
15.Vaculovič LiborPařízek Martin         
16.Borůvka JakubGireth Pavel         
17.Trajhan MiroslavReliszka Jakub         
18.Čamr FrantišekKodým Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub20Pařízek Martin12
Trajhan Miroslav11Gireth Pavel03
Čamr František30Reliszka Jakub02
Vaculovič Libor30Kodým Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová 14, Cheb, vchod od parku na západní straně objektuRozhodčí:Volf Oldřich
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10435:311SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
Zajíček Pavel
Lapka Miroslav
 
 
1-8-49113210
2.Žák Jan
Gavlas Petr
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
16-6-93-52311
3.Žák JanLapka Miroslav668  3021
4.Žaloudík JanBalog Roland668  3031
5.Gavlas PetrPostelt Tomáš7-875 3141
6.Hobl LukášZajíček Pavel4810  3051
7.Žaloudík JanLapka Miroslav2513  3061
8.Gavlas PetrBalog Roland7-8-6983271
9.Hobl LukášPostelt Tomáš-665-943281
10.Žák JanZajíček PavelWO    3091
11.Gavlas PetrLapka Miroslav867  30101
12.Hobl LukášBalog Roland         
13.Žák JanPostelt Tomáš         
14.Žaloudík JanZajíček Pavel         
15.Hobl LukášLapka Miroslav         
16.Žák JanBalog Roland         
17.Žaloudík JanPostelt Tomáš         
18.Gavlas PetrZajíček Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Jan10Lapka Miroslav03
Žaloudík Jan20Balog Roland02
Gavlas Petr30Postelt Tomáš02
Hobl Lukáš20Zajíček Pavel01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Pour Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34513:574TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-5-97-9 1301
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
-10102-8-72302
3.Dráždil RomanPinka Jan8-7-1-6 1303
4.Pour Pavel ml.Tschakert Tomáš-5-4-6  0304
5.Chvátal MartinHervert Josef9-9107 3114
6.Belopotočan RomanBartošek Vít8-936 3124
7.Pour Pavel ml.Pinka Jan913-4-4-42325
8.Chvátal MartinTschakert Tomáš-3-6-8  0326
9.Belopotočan RomanHervert Josef656  3036
10.Dráždil RomanBartošek Vít1169  3046
11.Kříž DominikPinka Jan10-2-7-4 1347
12.Belopotočan RomanTschakert Tomáš-98-7-8 1348
13.Dráždil RomanHervert Josef-86-91283258
14.Pour Pavel ml.Bartošek Vít-11-69-5 1359
15.Belopotočan RomanPinka Jan-8-108-8 13510
16.Dráždil RomanTschakert Tomáš         
17.Pour Pavel ml.Hervert Josef         
18.Kříž DominikBartošek Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dráždil Roman21Pinka Jan40
Pour Pavel ml.03Tschakert Tomáš30
Chvátal Martin11Hervert Josef03
Belopotočan Roman22Bartošek Vít12
Kříž Dominik01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS