Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Lojka Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34373:491TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Fausek Matěj
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-2-6-6  0301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Hervert Josef
Bartošek Vít
 
 
549  3011
3.Kortus FilipPinka Jan-9-6-3  0312
4.Kortus PavelTschakert Tomáš-5-6-2  0313
5.Fausek MatějBartošek Vít-37-10773223
6.Kortus Pavel ml.Hervert Josef-75-12943233
7.Kortus PavelPinka Jan-5-7-9  0334
8.Fausek MatějTschakert Tomáš-3-7-2  0335
9.Kortus Pavel ml.Bartošek Vít-5-29-6 1336
10.Kortus FilipHervert Josef2911  3046
11.Fausek MatějPinka Jan-4-5-4  0347
12.Kortus Pavel ml.Tschakert Tomáš10-5-8-7 1348
13.Kortus FilipBartošek Vít5-12-47-72349
14.Kortus PavelHervert Josef-2-7-6  03410
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip12Pinka Jan30
Kortus Pavel03Tschakert Tomáš30
Fausek Matěj12Bartošek Vít21
Kortus Pavel ml.12Hervert Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37693:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
1144  3010
2.Kaucký Roman
Kocura Jiří
 
 
Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
-10-8-12  0311
3.Kaucký RomanZajíček Pavel-65-78-82312
4.Kocura JiříBalog Roland-68-9-10 1313
5.Drechsler DušanPostelt Tomáš4-8910 3123
6.Pejša Karel ml.Kaňka Luděk st.894  3033
7.Kocura JiříZajíček Pavel10-4-4-4 1334
8.Drechsler DušanBalog Roland-8-115843244
9.Pejša Karel ml.Postelt Tomáš-8118-853254
10.Kaucký RomanKaňka Luděk st.-11-78-5 1355
11.Drechsler DušanZajíček Pavel-12-7-8  0356
12.Pejša Karel ml.Balog Roland-611-88123266
13.Kaucký RomanPostelt Tomáš-69-7-8 1367
14.Kocura JiříKaňka Luděk st.68-99 3177
15.Pejša Karel ml.Zajíček Pavel7-611-883287
16.Kaucký RomanBalog Roland8105  3097
17.Kocura JiříPostelt Tomáš-8-16-8  0398
18.Drechsler DušanKaňka Luděk st.-57-136-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaucký Roman13Zajíček Pavel31
Kocura Jiří13Balog Roland13
Drechsler Dušan22Postelt Tomáš22
Pejša Karel ml.40Kaňka Luděk st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Pour Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17506:434TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Pavel ml.
Belopotočan Roman
 
 
Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
-10-2-8  0301
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
-119136 3111
3.Dráždil RomanPařízek Martin739  3021
4.Kříž DominikKodým Jiří4-7910 3131
5.Pour Pavel ml.Reliszka Jakub-7-64-11 1332
6.Belopotočan RomanGireth Pavel434  3042
7.Kříž DominikPařízek Martin-710-59-82343
8.Pour Pavel ml.Kodým Jiří1210-6-7143253
9.Belopotočan RomanReliszka Jakub4-9128 3163
10.Dráždil RomanGireth Pavel3-968 3173
11.Pour Pavel ml.Pařízek Martin-5598 3183
12.Belopotočan RomanKodým Jiří6710  3093
13.Dráždil RomanReliszka Jakub64-66 31103
14.Kříž DominikGireth Pavel         
15.Belopotočan RomanPařízek Martin         
16.Dráždil RomanKodým Jiří         
17.Kříž DominikReliszka Jakub         
18.Pour Pavel ml.Gireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman30Pařízek Martin12
Kříž Dominik11Kodým Jiří03
Pour Pavel ml.21Reliszka Jakub12
Belopotočan Roman30Gireth Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15484:400SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Voňka Jakub
Kalenský Jaroslav
 
 
4-6-131153210
2.Hobl Lukáš
Žák Jan
 
 
Rýgl Vojtěch
Valeš Jakub
 
 
77-12-933220
3.Žák JanVoňka Jakub987  3030
4.Žaloudík JanKalenský Jaroslav-5-7-9  0331
5.Hobl LukášRýgl Vojtěch1099  3041
6.Polák MichalValeš Jakub637  3051
7.Žaloudík JanVoňka Jakub-10-87743261
8.Hobl LukášKalenský Jaroslav9-796 3171
9.Polák MichalRýgl Vojtěch-11469 3181
10.Žák JanValeš Jakub493  3091
11.Březovský PetrVoňka Jakub-117-86-62392
12.Polák MichalKalenský Jaroslav-471110 31102
13.Žák JanRýgl Vojtěch         
14.Žaloudík JanValeš Jakub         
15.Polák MichalVoňka Jakub         
16.Žák JanKalenský Jaroslav         
17.Žaloudík JanRýgl Vojtěch         
18.Březovský PetrValeš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žák Jan20Voňka Jakub12
Žaloudík Jan11Kalenský Jaroslav12
Hobl Lukáš20Rýgl Vojtěch02
Polák Michal30Valeš Jakub02
Březovský Petr01   
V 11. utkání vystřídal Březovský Hobla.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Kalva Tomáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18531:432ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Kuba Josef
Juklík Tomáš
 
 
10-1064 3110
2.Dolejší Stanislav
Pěnkava Luboš
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
-9-3-8  0311
3.Pěnkava LubošKuba Josef-9971 3121
4.Dolejší StanislavKrameš Jan ml.-9-84993231
5.Vaculovič LiborPospíšil Milan7412  3041
6.Borůvka JakubJuklík Tomáš3-1067 3151
7.Dolejší StanislavKuba Josef-712-67-92352
8.Vaculovič LiborKrameš Jan ml.835  3062
9.Borůvka JakubPospíšil Milan887  3072
10.Pěnkava LubošJuklík Tomáš5-92-7-92373
11.Vaculovič LiborKuba Josef9-5-15573283
12.Borůvka JakubKrameš Jan ml.-8-819103293
13.Pěnkava LubošPospíšil Milan859  30103
14.Dolejší StanislavJuklík Tomáš         
15.Borůvka JakubKuba Josef         
16.Pěnkava LubošKrameš Jan ml.         
17.Dolejší StanislavPospíšil Milan         
18.Vaculovič LiborJuklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pěnkava Luboš21Kuba Josef12
Dolejší Stanislav11Krameš Jan ml.03
Vaculovič Libor30Pospíšil Milan03
Borůvka Jakub30Juklík Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28601:562TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Špaček Zbyněk
Stach Matěj
 
 
-9645 3110
2.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Ezr Václav
Šálený David
 
 
-86-5483220
3.Hořejší RadimŠálený David-10-28-10 1321
4.Bucifal AlešStach Matěj10-9-4-8 1322
5.Šimeček JanEzr Václav-16-8-8  0323
6.Nejedlý PetrŠpaček Zbyněk8106  3033
7.Bucifal AlešŠálený David9-5-74-122334
8.Šimeček JanStach Matěj10-7-5-5 1335
9.Nejedlý PetrEzr Václav767  3045
10.Hořejší RadimŠpaček Zbyněk255  3055
11.Šimeček JanŠálený David10-9910 3165
12.Nejedlý PetrStach Matěj-7-9-7  0366
13.Hořejší RadimEzr Václav67-66 3176
14.Bucifal AlešŠpaček Zbyněk89-3-663286
15.Nejedlý PetrŠálený David5-75-1073296
16.Hořejší RadimStach Matěj8-978 31106
17.Bucifal AlešEzr Václav         
18.Šimeček JanŠpaček Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořejší Radim31Šálený David22
Bucifal Aleš12Stach Matěj31
Šimeček Jan12Ezr Václav12
Nejedlý Petr31Špaček Zbyněk03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS