Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:13452:368ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
766  3010
2.Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-912-5-5 1311
3.Borůvka JakubPejša Karel ml.649  3021
4.Pěnkava LubošFaktor Radovan977  3031
5.Čamr FrantišekDrechsler Dušan789  3041
6.Vaculovič LiborKaucký Roman-9656 3151
7.Pěnkava LubošPejša Karel ml.-7-9-6  0352
8.Čamr FrantišekFaktor Radovan988  3062
9.Vaculovič LiborDrechsler Dušan-9798 3172
10.Borůvka JakubKaucký Roman667  3082
11.Čamr FrantišekPejša Karel ml.-42-9-8 1383
12.Vaculovič LiborFaktor Radovan-9959 3193
13.Borůvka JakubDrechsler Dušan6-866 31103
14.Pěnkava LubošKaucký Roman         
15.Vaculovič LiborPejša Karel ml.         
16.Borůvka JakubFaktor Radovan         
17.Pěnkava LubošDrechsler Dušan         
18.Čamr FrantišekKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borůvka Jakub30Pejša Karel ml.21
Pěnkava Luboš11Faktor Radovan03
Čamr František21Drechsler Dušan03
Vaculovič Libor30Kaucký Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Ambrož Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35543:602SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Petr
Zámyslický Jaroslav
 
 
Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
611-109 3110
2.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
-8-611893220
3.Hořejší RadimKortus Pavel ml.896  3030
4.Zámyslický JaroslavKortus Filip10-5-7-5 1331
5.Šimeček JanFausek Matěj-107-4-9 1332
6.Nejedlý PetrMarat Petr-9-84-11 1333
7.Zámyslický JaroslavKortus Pavel ml.-7-2-3  0334
8.Šimeček JanKortus Filip-6-9-9  0335
9.Nejedlý PetrFausek Matěj976  3045
10.Hořejší RadimMarat Petr77-8-8-92346
11.Šimeček JanKortus Pavel ml.-12-2-5  0347
12.Nejedlý PetrKortus Filip-76-61193257
13.Hořejší RadimFausek Matěj67-9-6-42358
14.Zámyslický JaroslavMarat Petr-8107-5-142359
15.Nejedlý PetrKortus Pavel ml.-387-7-823510
16.Hořejší RadimKortus Filip         
17.Zámyslický JaroslavFausek Matěj         
18.Šimeček JanMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořejší Radim12Kortus Pavel ml.31
Zámyslický Jaroslav03Kortus Filip21
Šimeček Jan03Fausek Matěj21
Nejedlý Petr22Marat Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32329:454SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Matěj
Kaucký Jakub
 
 
Polák Michal
Žák Jan
 
 
7-6-7-10 1301
2.Přída Kryštof
Kubát Petr
 
 
Hobl Lukáš
Gavlas Petr
 
 
-79-10-5 1302
3.Kubát PetrPolák Michal-2-8-5  0303
4.Přída KryštofGavlas Petr-7-18-2 1304
5.Stach MatějHobl Lukáš-3-5-10  0305
6.Kaucký JakubŽák Jan7-7-101493215
7.Přída KryštofPolák Michal12-6-3-5 1316
8.Stach MatějGavlas Petr-9-57-9 1317
9.Kaucký JakubHobl Lukáš-312-5-10 1318
10.Kubát PetrŽák Jan12-9-5-8 1319
11.Stach MatějPolák Michal-9-9-5  03110
12.Kaucký JakubGavlas Petr         
13.Kubát PetrHobl Lukáš         
14.Přída KryštofŽák Jan         
15.Kaucký JakubPolák Michal         
16.Kubát PetrGavlas Petr         
17.Přída KryštofHobl Lukáš         
18.Stach MatějŽák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubát Petr02Polák Michal30
Přída Kryštof02Gavlas Petr20
Stach Matěj03Hobl Lukáš20
Kaucký Jakub11Žák Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Veselý Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Filip
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:43Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36732:722nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Pour Pavel ml.
Chvátal Martin
 
 
-4699 3110
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
1012-89 3120
3.Pospíšil MilanDráždil Roman-7-77-5 1321
4.Krameš Jan ml.Pour Pavel ml.11-7-8-6 1322
5.Kuba JosefChvátal Martin3510  3032
6.Kolář VlastimilKříž Dominik-9-511-18 1333
7.Krameš Jan ml.Dráždil Roman6-15-610133243
8.Kuba JosefPour Pavel ml.-911-810-92344
9.Kolář VlastimilChvátal Martin536  3054
10.Juklík TomášKříž Dominik-9-109-9 1355
11.Kuba JosefDráždil Roman-58-9-6 1356
12.Kolář VlastimilPour Pavel ml.10106  3066
13.Juklík TomášChvátal Martin8-9-68-92367
14.Krameš Jan ml.Kříž Dominik-10812-933277
15.Kolář VlastimilDráždil Roman811-9-133287
16.Juklík TomášPour Pavel ml.510-6-8-82388
17.Krameš Jan ml.Chvátal Martin99-105 3198
18.Kuba JosefKříž Dominik-9-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan01Dráždil Roman22
Krameš Jan ml.31Pour Pavel ml.31
Kuba Josef13Chvátal Martin13
Kolář Vlastimil31Kříž Dominik31
Juklík Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Bartoš Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32609:605Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Valeš Jakub
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-1-79-1 1301
2.Voňka Jakub
Kalenský Jaroslav
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
976  3011
3.Voňka JakubPinka Jan-7-10-4  0312
4.Valeš JakubTschakert Tomáš-6-11-4  0313
5.Rýgl VojtěchBartošek Vít910-87 3123
6.Kalenský JaroslavHervert Josef168  3033
7.Valeš JakubPinka Jan-8-8-7  0334
8.Rýgl VojtěchTschakert Tomáš1172  3044
9.Kalenský JaroslavBartošek Vít528  3054
10.Voňka JakubHervert Josef98-6-873264
11.Rýgl VojtěchPinka Jan-910-7-8 1365
12.Kalenský JaroslavTschakert Tomáš-710910 3175
13.Voňka JakubBartošek Vít8510  3085
14.Valeš JakubHervert Josef-9-59-9 1386
15.Kalenský JaroslavPinka Jan-10-810-4 1387
16.Voňka JakubTschakert Tomáš-72-8993297
17.Valeš JakubBartošek Vít-8-7-7  0398
18.Rýgl VojtěchHervert Josef5-10-85632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub31Pinka Jan40
Valeš Jakub04Tschakert Tomáš13
Rýgl Vojtěch31Bartošek Vít13
Kalenský Jaroslav31Hervert Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Masák Jan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15491:379SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
Postelt Tomáš
Lapka Miroslav
 
 
778  3010
2.Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
-5-9-4  0311
3.Gireth PavelPostelt Tomáš-3-744-122312
4.Medek JosefZajíček Pavel983  3022
5.Kodým JiříKaňka Luděk st.589  3032
6.Pařízek MartinLapka Miroslav34-97 3142
7.Medek JosefPostelt Tomáš677  3052
8.Kodým JiříZajíček Pavel10-9-57-102353
9.Pařízek MartinKaňka Luděk st.690  3063
10.Gireth PavelLapka Miroslav5-8-81083273
11.Kodým JiříPostelt Tomáš7-7105 3183
12.Pařízek MartinZajíček Pavel-8-989103293
13.Gireth PavelKaňka Luděk st.WO    30103
14.Medek JosefLapka Miroslav1064  30  
15.Pařízek MartinPostelt Tomáš         
16.Gireth PavelZajíček Pavel         
17.Medek JosefKaňka Luděk st.         
18.Kodým JiříLapka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel11Postelt Tomáš12
Medek Josef20Zajíček Pavel12
Kodým Jiří21Kaňka Luděk st.02
Pařízek Martin30Lapka Miroslav02
WO10WO01
Hráč Kaňka Luděk st. (TTC Bělá pod Bezdězem) odstoupil pro zranění pravé ruky.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS