Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Duspiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25599:520SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
9710  3010
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Pařízek Martin
Brožík Karel
 
 
5-9-9283220
3.Fausek MatějPařízek Martin-90-63-92321
4.Kortus FilipMejsnar František8-36-8-112322
5.Marat PetrGireth Pavel7-8-6783232
6.Kortus Pavel ml.Brožík Karel581  3042
7.Kortus FilipPařízek Martin-6-53-8 1343
8.Marat PetrMejsnar František4-748 3153
9.Kortus Pavel ml.Gireth Pavel47-811 3163
10.Fausek MatějBrožík Karel-3-58483273
11.Marat PetrPařízek Martin-3-88-11 1374
12.Kortus Pavel ml.Mejsnar František11-684 3184
13.Fausek MatějGireth Pavel7-98-4-72385
14.Kortus FilipBrožík Karel57-85 3195
15.Kortus Pavel ml.Pařízek Martin869  30105
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fausek Matěj12Pařízek Martin31
Kortus Filip12Mejsnar František12
Marat Petr21Gireth Pavel12
Kortus Pavel ml.40Brožík Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38578:635Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
9-9-5-10 1301
2.Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
Kalenský Jaroslav
Šváb Richard
 
 
-1014-8-10 1302
3.Faktor RadovanŠváb Richard-11589 3112
4.Drechsler DušanKalenský Jaroslav-4-6910-52313
5.Kocura JiříVoňka Jakub-8-9-3  0314
6.Pejša Karel ml.Rýgl Vojtěch8-66-593224
7.Drechsler DušanŠváb Richard8-15-4-9 1325
8.Kocura JiříKalenský Jaroslav-6-13-6  0326
9.Pejša Karel ml.Voňka Jakub97-77 3136
10.Faktor RadovanRýgl Vojtěch14-710-6113246
11.Kocura JiříŠváb Richard8-6-6-9 1347
12.Pejša Karel ml.Kalenský Jaroslav7-8-67103257
13.Faktor RadovanVoňka Jakub-96-5-6 1358
14.Drechsler DušanRýgl VojtěchWO    3068
15.Pejša Karel ml.Šváb Richard-9-6-7  0369
16.Faktor RadovanKalenský Jaroslav-39-4-11 13610
17.Drechsler DušanVoňka Jakub         
18.Kocura JiříRýgl Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Faktor Radovan22Šváb Richard31
Drechsler Dušan02Kalenský Jaroslav31
Kocura Jiří03Voňka Jakub21
Pejša Karel ml.31Rýgl Vojtěch02
WO10WO01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Dufek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Postelt Vladimír
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31660:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Kolář Vlastimil
Černota Filip
 
 
4-83-7-52301
2.Lapka Miroslav
Postelt Tomáš
 
 
Pospíšil Milan
Kuba Josef
 
 
9-84-11-172302
3.Balog RolandKolář Vlastimil-713107 3112
4.Kaňka Luděk st.Černota Filip6125  3022
5.Lapka MiroslavKuba Josef12-8-7-5 1323
6.Zajíček PavelPospíšil Milan3-10-4-10 1324
7.Kaňka Luděk st.Kolář Vlastimil-56-8-5 1325
8.Lapka MiroslavČernota Filip98-2-6-112326
9.Zajíček PavelKuba Josef977  3036
10.Balog RolandPospíšil Milan1711  3046
11.Postelt TomášKolář Vlastimil-10-7-2  0347
12.Zajíček PavelČernota Filip11811  3057
13.Balog RolandKuba Josef245  3067
14.Kaňka Luděk st.Pospíšil Milan-10-9-7  0368
15.Zajíček PavelKolář Vlastimil56-93 3178
16.Balog RolandČernota Filip68-913 3188
17.Kaňka Luděk st.Kuba Josef-6469 3198
18.Postelt TomášPospíšil Milan-8-87-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balog Roland40Kolář Vlastimil22
Kaňka Luděk st.22Černota Filip13
Lapka Miroslav02Kuba Josef13
Zajíček Pavel31Pospíšil Milan31
Postelt Tomáš02   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Sekyra Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18496:429TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Šálený David
Přída Kryštof
 
 
52-66 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
-6-67-1 1311
3.Tschakert TomášStach Matěj-59109 3121
4.Bartošek VítEzr Václav-8129-1063231
5.Hervert JosefŠálený David8169  3041
6.Pinka JanPřída Kryštof539  3051
7.Bartošek VítStach Matěj-13-76-9 1352
8.Hervert JosefEzr Václav-13-214953262
9.Pinka JanŠálený David6-483 3172
10.Tschakert TomášPřída Kryštof686  3082
11.Hervert JosefStach Matěj-6-6-9  0383
12.Pinka JanEzr Václav-7426 3193
13.Tschakert Tomᚊálený David-81103 31103
14.Bartošek VítPřída Kryštof89-7  21  
15.Pinka JanStach Matěj         
16.Tschakert TomášEzr Václav         
17.Bartošek VítŠálený David         
18.Hervert JosefPřída Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš30Stach Matěj21
Bartošek Vít11Ezr Václav03
Hervert Josef21Šálený David03
Pinka Jan30Přída Kryštof02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28600:556TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
583  3010
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
744  3020
3.Pour Pavel ml.Hořejší Radim589  3030
4.Kříž DominikNejedlý Petr-89-3-6 1331
5.Chvátal MartinŠimeček Jan8-97-8-72332
6.Dráždil RomanBucifal Aleš6-10-8673242
7.Kříž DominikHořejší Radim-11-5-8  0343
8.Chvátal MartinNejedlý Petr-39-4-6 1344
9.Dráždil RomanŠimeček Jan-1-9-3  0345
10.Pour Pavel ml.Bucifal Aleš55-75 3155
11.Belopotočan RomanHořejší Radim677  3065
12.Dráždil RomanNejedlý Petr496  3075
13.Pour Pavel ml.Šimeček Jan4-985 3185
14.Kříž DominikBucifal Aleš-87-9-9 1386
15.Dráždil RomanHořejší Radim-546-8-62387
16.Pour Pavel ml.Nejedlý Petr12-45-683297
17.Kříž DominikŠimeček Jan78-712 31107
18.Belopotočan RomanBucifal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pour Pavel ml.40Hořejší Radim22
Kříž Dominik13Nejedlý Petr22
Chvátal Martin02Šimeček Jan22
Dráždil Roman22Bucifal Aleš12
Belopotočan Roman10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:30691:649SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
7-556 3110
2.Žák Jan
Hobl Lukáš
 
 
Čamr František
Kostelník Lukáš
 
 
9-8-7-7 1311
3.Žaloudík JanVaculovič Libor-869-7-82312
4.Polák MichalKostelník Lukáš6-858 3122
5.Žák JanBorůvka Jakub-71097 3132
6.Gavlas PetrČamr František11-10-73-82333
7.Polák MichalVaculovič Libor-7-12101193243
8.Žák JanKostelník Lukáš-8592 3153
9.Gavlas PetrBorůvka Jakub8-7-87-62354
10.Žaloudík JanČamr František-44106 3164
11.Žák JanVaculovič Libor9-96-393274
12.Gavlas PetrKostelník Lukáš-5-9810-52375
13.Žaloudík JanBorůvka Jakub787  3085
14.Polák MichalČamr František-10-88-9 1386
15.Hobl LukášVaculovič Libor5810  3096
16.Žaloudík JanKostelník Lukáš-8-86-12 1397
17.Polák MichalBorůvka Jakub10711  30107
18.Žák JanČamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žaloudík Jan22Vaculovič Libor13
Polák Michal31Kostelník Lukáš22
Žák Jan30Borůvka Jakub13
Gavlas Petr03Čamr František21
Hobl Lukáš10   
Hráč hostí Vaculovič ŽK-vulgární výrazy . Domácí hráč Hobl střídal Gavlase .

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS