Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Haluška Pavel
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6398:303SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora Vojtěch
Polák Michal
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
10-1377 3110
2.Gavlas Petr
Žák Jan
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
787  3020
3.Polák MichalPejša Karel ml.8-10-91163230
4.Hobl LukášFaktor Radovan6-888 3140
5.Gavlas PetrDrechsler Dušan7109  3050
6.Žák JanKaucký Roman948  3060
7.Hobl LukášPejša Karel ml.10810  3070
8.Gavlas PetrFaktor Radovan-117-101063280
9.Žák JanDrechsler Dušan589  3090
10.Polák MichalKaucký Roman376  30100
11.Levora VojtěchPejša Karel ml.-3-7   02  
12.Žák JanFaktor Radovan         
13.Polák MichalDrechsler Dušan         
14.Hobl LukášKaucký Roman         
15.Žák JanPejša Karel ml.         
16.Polák MichalFaktor Radovan         
17.Hobl LukášDrechsler Dušan         
18.Levora VojtěchKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Michal20Pejša Karel ml.02
Hobl Lukáš20Faktor Radovan02
Gavlas Petr20Drechsler Dušan02
Žák Jan20Kaucký Roman02
Bez připomínek. Střídání domácích: č.11 za Gavlase - Levora



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Pour Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9431:315TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Legát Petr
Kortus Pavel
 
 
1095  3010
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Kortus Filip
Kortus Pavel ml.
 
 
797  3020
3.Dráždil RomanLegát Petr738  3030
4.Pour Pavel ml.Kortus Pavel ml.87-10-9-122331
5.Chvátal MartinKortus Filip1198  3041
6.Belopotočan RomanKortus Pavel042  3051
7.Pour Pavel ml.Legát Petr9-9-99133261
8.Chvátal MartinKortus Pavel ml.-4-4-6  0362
9.Belopotočan RomanKortus Filip426  3072
10.Dráždil RomanKortus Pavel544  3082
11.Chvátal MartinLegát Petr783  3092
12.Belopotočan RomanKortus Pavel ml.7-989 31102
13.Dráždil RomanKortus Filip         
14.Kříž DominikKortus Pavel         
15.Belopotočan RomanLegát Petr         
16.Dráždil RomanKortus Pavel ml.         
17.Kříž DominikKortus Filip         
18.Chvátal MartinKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman20Legát Petr03
Pour Pavel ml.11Kortus Pavel ml.21
Chvátal Martin21Kortus Filip02
Belopotočan Roman30Kortus Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Ambrož Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
MichelskáSokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Závora Jiří
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31590:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Pinka Jan
Bartošek Vít
 
 
8-5-12-8 1301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Pospíšil Václav
Skokan Viktor
 
 
10-979 3111
3.Hořejší RadimPinka Jan-7-8-5  0312
4.Bucifal AlešBartošek Vít-5-15-8  0313
5.Šimeček JanSkokan Viktor985  3023
6.Nejedlý PetrPospíšil Václav-11-69783233
7.Bucifal AlešPinka Jan-8-6-5  0334
8.Šimeček JanBartošek Vít-5-4-8  0335
9.Nejedlý PetrSkokan Viktor937  3045
10.Hořejší RadimPospíšil Václav538  3055
11.Šimeček JanPinka Jan-9-5-4  0356
12.Nejedlý PetrBartošek Vít-10-89-9 1357
13.Hořejší RadimSkokan Viktor279  3067
14.Bucifal AlešPospíšil Václav866  3077
15.Nejedlý PetrPinka Jan-210-67-92378
16.Hořejší RadimBartošek Vít5-8812 3188
17.Bucifal AlešSkokan Viktor-9-88-9 1389
18.Šimeček JanPospíšil Václav8711  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim31Pinka Jan40
Bucifal Aleš13Bartošek Vít31
Šimeček Jan22Skokan Viktor13
Nejedlý Petr22Pospíšil Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Čamr Tomáš
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9399:284ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Zajíček Pavel
Lapka Miroslav
 
 
7-748 3110
2.Kostelník Lukáš
Pěnkava Luboš
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
4-10-8983220
3.Borůvka JakubBalog Roland6-14110 3130
4.Kostelník LukášZajíček Pavel4-76-783240
5.Vaculovič LiborPostelt Tomáš-6775 3150
6.Pěnkava LubošLapka Miroslav435  3060
7.Kostelník LukášBalog Roland697  3070
8.Vaculovič LiborZajíček Pavel-8276 3180
9.Pěnkava LubošPostelt Tomáš98-12 3190
10.Čamr FrantišekLapka Miroslav818  30100
11.Vaculovič LiborBalog Roland         
12.Pěnkava LubošZajíček Pavel         
13.Čamr FrantišekPostelt Tomáš         
14.Kostelník LukášLapka Miroslav         
15.Pěnkava LubošBalog Roland         
16.Čamr FrantišekZajíček Pavel         
17.Kostelník LukášPostelt Tomáš         
18.Vaculovič LiborLapka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borůvka Jakub10Balog Roland02
Kostelník Lukáš20Zajíček Pavel02
Vaculovič Libor20Postelt Tomáš02
Pěnkava Luboš20Lapka Miroslav02
Čamr František10   
Přítomen komisař p. Aleš Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Veselý Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Filip
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:33594:619SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Černota Filip
 
 
Medek Josef
Pařízek Martin
 
 
510-10-6-152301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Gireth Pavel
Kodým Jiří
 
 
-788-10103211
3.Kuba JosefMedek Josef-7-3-6  0312
4.Černota FilipPařízek Martin854  3022
5.Krameš Jan ml.Gireth Pavel6-810-6-62323
6.Kolář VlastimilKodým Jiří-7-898-92324
7.Černota FilipMedek Josef788  3034
8.Krameš Jan ml.Pařízek Martin-6-5-5  0335
9.Kolář VlastimilGireth Pavel6-67-5-102336
10.Kuba JosefKodým Jiří11145  3046
11.Krameš Jan ml.Medek Josef-13-12-10  0347
12.Kolář VlastimilPařízek Martin3-8-710-22348
13.Kuba JosefGireth Pavel-77411 3158
14.Černota FilipKodým Jiří12126  3068
15.Kolář VlastimilMedek Josef-79-87-52369
16.Kuba JosefPařízek Martin-3-8-10  03610
17.Černota FilipGireth Pavel         
18.Krameš Jan ml.Kodým Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef22Medek Josef31
Černota Filip30Pařízek Martin31
Krameš Jan ml.03Gireth Pavel21
Kolář Vlastimil04Kodým Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Šrytr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Špaček Zbyněk
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17479:407SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Bartoš Petr st.
Voňka Jakub
 
 
1068  3010
2.Šálený David
Cholínský Jan
 
 
Valeš Jakub
Kalenský Jaroslav
 
 
-5-5-8  0311
3.Ezr VáclavVoňka Jakub7-9-9-9 1312
4.Stach MatějKalenský Jaroslav78-6-5103222
5.Šálený DavidValeš Jakub1069  3032
6.Cholínský JanBartoš Petr st.754  3042
7.Stach MatějVoňka Jakub7-872 3152
8.Šálený DavidKalenský Jaroslav-8-97-5 1353
9.Cholínský JanValeš Jakub588  3063
10.Ezr VáclavBartoš Petr st.9811  3073
11.Šálený DavidVoňka Jakub69-57 3183
12.Plachý LadislavKalenský Jaroslav-11-8-7  0384
13.Ezr VáclavValeš Jakub-5329 3194
14.Stach MatějBartoš Petr st.148  30104
15.Plachý LadislavVoňka Jakub         
16.Ezr VáclavKalenský Jaroslav         
17.Stach MatějValeš Jakub         
18.Šálený DavidBartoš Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav21Voňka Jakub12
Stach Matěj30Kalenský Jaroslav21
Šálený David21Valeš Jakub03
Cholínský Jan20Bartoš Petr st.03
Plachý Ladislav01   
Střídání: Ladislav Plachý za Cholínský Jan

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS