Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Málek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Hervert Josef
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39682:703TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hervert Josef
Tschakert Tomáš
 
 
Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
-129-6-8 1301
2.Bartošek Vít
Woznicki Patrik
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-8-11-3  0302
3.Hervert JosefPejša Karel ml.-8-12-6  0303
4.Bartošek VítFaktor Radovan-101311-473213
5.Woznicki PatrikKaucký Roman3-56-6-72314
6.Tschakert TomášKocura Jiří497  3024
7.Bartošek VítPejša Karel ml.6-65-9-42325
8.Woznicki PatrikFaktor Radovan910-3-6-62326
9.Tschakert TomášKaucký Roman911-63 3136
10.Hervert JosefKocura Jiří-9-8-6  0337
11.Woznicki PatrikPejša Karel ml.-910-7-4 1338
12.Tschakert TomášFaktor Radovan-7-1364113248
13.Hervert JosefKaucký Roman8-856 3158
14.Bartošek VítKocura Jiří-53-94113268
15.Tschakert TomášPejša Karel ml.-8688 3178
16.Hervert JosefFaktor Radovan-89-4-9 1379
17.Bartošek VítKaucký Roman899  3089
18.Woznicki PatrikKocura Jiří-476-10-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hervert Josef13Pejša Karel ml.31
Bartošek Vít31Faktor Radovan22
Woznicki Patrik04Kaucký Roman13
Tschakert Tomáš40Kocura Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36590:630SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
-798-773210
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
10911  3020
3.Kaňka Luděk st.Kortus Pavel ml.-6-7-8  0321
4.Balog RolandKortus Filip15139  3031
5.Postelt TomášFausek Matěj-98-91093241
6.Zajíček PavelMarat Petr8114  3051
7.Balog RolandKortus Pavel ml.-9-7-5  0352
8.Postelt TomášKortus Filip8-46-583262
9.Zajíček PavelFausek Matěj-41-109-52363
10.Kaňka Luděk st.Marat Petr7-4-11-8 1364
11.Postelt TomášKortus Pavel ml.-7-5-8  0365
12.Zajíček PavelKortus Filip388  3075
13.Lapka MiroslavFausek Matěj-5-8-8  0376
14.Balog RolandMarat Petr-82-105-92377
15.Zajíček PavelKortus Pavel ml.-99-9-5 1378
16.Lapka MiroslavKortus Filip8-3-5-5 1379
17.Balog RolandFausek Matěj-9-65-11 13710
18.Postelt TomášMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaňka Luděk st.02Kortus Pavel ml.40
Balog Roland13Kortus Filip13
Postelt Tomáš21Fausek Matěj31
Zajíček Pavel22Marat Petr21
Lapka Miroslav02   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35623:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
Hobl Lukáš
Žák Jan
 
 
88-109 3110
2.Kodým Jiří
Gireth Pavel
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
-13-3106-62311
3.Kodým JiříHobl Lukáš-77-7-5 1312
4.Gireth PavelŽák Jan-4-2-11  0313
5.Reliszka JakubGavlas Petr9-867 3123
6.Pařízek MartinŽaloudík Jan8-7-9-9 1324
7.Gireth PavelHobl Lukáš-1114-6433234
8.Reliszka JakubŽák Jan99-108 3144
9.Pařízek MartinGavlas Petr-9578 3154
10.Kodým JiříŽaloudík Jan-9-7-6  0355
11.Reliszka JakubHobl Lukáš-8-48-8 1356
12.Pařízek MartinŽák Jan7-657 3166
13.Kodým JiříGavlas Petr3711  3076
14.Gireth PavelŽaloudík Jan-5-5-7  0377
15.Pařízek MartinHobl Lukáš6-4-8-8 1378
16.Kodým JiříŽák Jan1073  3088
17.Gireth PavelGavlas Petr74-55 3198
18.Reliszka JakubŽaloudík Jan-8-47-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodým Jiří22Hobl Lukáš31
Gireth Pavel22Žák Jan13
Reliszka Jakub22Gavlas Petr04
Pařízek Martin22Žaloudík Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Antoš Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Pilňáček Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5366:186Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Chvátal Martin
Pour Pavel ml.
 
 
66-75 3120
3.Šváb RichardWO    3030
4.Kalenský JaroslavPour Pavel ml.676  3040
5.Rýgl VojtěchChvátal Martin878  3050
6.Voňka JakubDráždil Roman6-7-8563260
7.Kalenský JaroslavWO    3070
8.Rýgl VojtěchPour Pavel ml.76-54 3180
9.Voňka JakubChvátal Martin666  3090
10.Šváb RichardDráždil Roman77-96 31100
11.Rýgl Vojtěch         
12.Voňka JakubPour Pavel ml.         
13.Šváb RichardChvátal Martin         
14.Kalenský JaroslavDráždil Roman         
15.Voňka Jakub         
16.Šváb RichardPour Pavel ml.         
17.Kalenský JaroslavChvátal Martin         
18.Rýgl VojtěchDráždil Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šváb Richard10Pour Pavel ml.02
Kalenský Jaroslav10Chvátal Martin02
Rýgl Vojtěch20Dráždil Roman02
Voňka Jakub20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Veselý Filip ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:40671:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
-511-8883210
2.Krameš Jan ml.
Juklík Tomáš
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
-8-7-7  0311
3.Kuba JosefNejedlý Petr-10-69-12 1312
4.Krameš Jan ml.Hořejší Radim-4-76493222
5.Juklík Tomᚊimeček Jan6-7-6863232
6.Kolář VlastimilBucifal Aleš-9-651043242
7.Krameš Jan ml.Nejedlý Petr-8-3-5  0343
8.Juklík TomášHořejší Radim-6577 3153
9.Kolář VlastimilŠimeček Jan783  3063
10.Kuba JosefBucifal Aleš-8-3-7  0364
11.Juklík TomášNejedlý Petr-12-126-8 1365
12.Kolář VlastimilHořejší Radim6-9712 3175
13.Kuba JosefŠimeček Jan5-5-9483285
14.Krameš Jan ml.Bucifal Aleš29-4-8-102386
15.Kolář VlastimilNejedlý Petr-4-67-9 1387
16.Kuba JosefHořejší Radim89-29 3197
17.Krameš Jan ml.Šimeček Jan-5-116-10 1398
18.Juklík TomášBucifal Aleš-89-6-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef22Nejedlý Petr40
Krameš Jan ml.13Hořejší Radim04
Juklík Tomáš22Šimeček Jan13
Kolář Vlastimil31Bucifal Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadil Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30153:350ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šablatura Michal
Počta Tomáš
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-7-7-7  0301
2.
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
WO    0302
3.Kubát PetrVaculovič Libor-87-6-5 1303
4.Čamr FrantišekWO    0304
5.Počta TomášPěnkava Luboš-11-5-8  0305
6.Šablatura MichalBorůvka Jakub-4-1-4  0306
7.Vaculovič LiborWO    0307
8.Počta TomášČamr František-6-6-12  0308
9.Šablatura MichalPěnkava Luboš8-7-5-9 1309
10.Kubát PetrBorůvka Jakub-5-6-2  03010
11.Počta TomášVaculovič Libor         
12.Šablatura MichalČamr František         
13.Kubát PetrPěnkava Luboš         
14.Borůvka Jakub         
15.Šablatura MichalVaculovič Libor         
16.Kubát PetrČamr František         
17.Pěnkava Luboš         
18.Počta TomášBorůvka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubát Petr02Vaculovič Libor10
Počta Tomáš02Čamr František10
Šablatura Michal02Pěnkava Luboš20
   Borůvka Jakub20
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy