Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Pour Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Krivda František
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27571:560TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-69-9973210
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-2-9-3  0311
3.Dráždil RomanPejša Karel ml.9-957 3121
4.Pour Pavel ml.Faktor Radovan-78-5993231
5.Kříž DominikDrechsler Dušan-96-4673241
6.Belopotočan RomanKaucký Roman455  3051
7.Pour Pavel ml.Pejša Karel ml.-6-12-7  0352
8.Kříž DominikFaktor Radovan-99-7-7 1353
9.Belopotočan RomanDrechsler Dušan-7665 3163
10.Dráždil RomanKaucký Roman811-79 3173
11.Kříž DominikPejša Karel ml.-12-88-5 1374
12.Belopotočan RomanFaktor Radovan14-1787 3184
13.Dráždil RomanDrechsler Dušan811-810 3194
14.Pour Pavel ml.Kaucký Roman-7-67-4 1395
15.Belopotočan RomanPejša Karel ml.-6665 31105
16.Dráždil RomanFaktor Radovan         
17.Pour Pavel ml.Drechsler Dušan         
18.Kříž DominikKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman30Pejša Karel ml.22
Pour Pavel ml.12Faktor Radovan12
Kříž Dominik12Drechsler Dušan03
Belopotočan Roman40Kaucký Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Haluška Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Gavlas Anton st.
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17494:391SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Levora Vojtěch
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
-696-8-62301
2.Gavlas Petr
Žák Jan
 
 
Kortus Pavel
Legát Petr
 
 
11-664 3111
3.Žák JanLegát Petr67-93 3121
4.Hobl LukášKortus Pavel ml.-3119-873231
5.Polák MichalKortus Filip5-108-983241
6.Gavlas PetrKortus Pavel637  3051
7.Hobl LukášLegát Petr-4756 3161
8.Polák MichalKortus Pavel ml.107-92 3171
9.Levora VojtěchKortus Filip-12-89-5 1372
10.Žák JanKortus Pavel317  3082
11.Polák MichalLegát Petr626  3092
12.Levora VojtěchKortus Pavel ml.-8-8-7  0393
13.Žák JanKortus Filip355  30103
14.Hobl LukášKortus Pavel11    10  
15.Levora VojtěchLegát Petr         
16.Žák JanKortus Pavel ml.         
17.Hobl LukášKortus Filip         
18.Polák MichalKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Jan30Legát Petr03
Hobl Lukáš20Kortus Pavel ml.12
Polák Michal30Kortus Filip12
Gavlas Petr10Kortus Pavel02
Levora Vojtěch02   
Bez připomínek. Střídání domácích za Gavlase, hráč Levora Vojtěch.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Čamr Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Novák Ladislav
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21569:496ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Hrnčíř Jan
Skokan Viktor
 
 
9-784 3110
2.Kostelník Lukáš
Pěnkava Luboš
 
 
Pinka Jan
Bartošek Vít
 
 
58-79 3120
3.Pěnkava LubošPinka Jan-10-12-9  0321
4.Kostelník LukášBartošek Vít74-119 3131
5.Vaculovič LiborHrnčíř Jan10-97-11103241
6.Borůvka JakubSkokan Viktor2-985 3151
7.Kostelník LukášPinka Jan10-7717 3161
8.Vaculovič LiborBartošek Vít269  3071
9.Borůvka JakubHrnčíř Jan5-789 3181
10.Pěnkava LubošSkokan Viktor784  3091
11.Vaculovič LiborPinka Jan-48-97-92392
12.Borůvka JakubBartošek Vít8-89-8-142393
13.Pěnkava LubošHrnčíř Jan-9-10-5  0394
14.Kostelník LukášSkokan Viktor-9868 31104
15.Borůvka JakubPinka Jan         
16.Pěnkava LubošBartošek Vít         
17.Kostelník LukášHrnčíř Jan         
18.Vaculovič LiborSkokan Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pěnkava Luboš12Pinka Jan21
Kostelník Lukáš30Bartošek Vít12
Vaculovič Libor21Hrnčíř Jan12
Borůvka Jakub21Skokan Viktor03
TTC Litoměřice - totožnost hráčů zkontrolována dle soupisky v telefonu. Papírová nebyla k dispozici.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Ambrož Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská Sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4 Praha 4Rozhodčí:Zámyslický Jaroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37581:641TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
-5-8-6  0301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Zajíček Pavel
Lapka Miroslav
 
 
87-87 3111
3.Hořejší RadimZajíček Pavel7-10-51083221
4.Bucifal AlešBalog Roland610-6-183231
5.Šimeček JanPostelt Tomáš-9-486-52332
6.Nejedlý PetrLapka Miroslav997  3042
7.Bucifal AlešZajíček Pavel-4-7-9  0343
8.Šimeček JanBalog Roland-6-9-7  0344
9.Nejedlý PetrPostelt Tomáš-59-107-102345
10.Hořejší RadimLapka Miroslav986  3055
11.Šimeček JanZajíček Pavel10-7-7-8 1356
12.Nejedlý PetrBalog Roland-8977 3166
13.Hořejší RadimPostelt Tomáš6-6-11-4 1367
14.Bucifal AlešLapka Miroslav59-108 3177
15.Nejedlý PetrZajíček Pavel-2-911-5 1378
16.Hořejší RadimBalog Roland7-7-7-9 1379
17.Bucifal AlešPostelt Tomáš-7-9-7  03710
18.Šimeček JanLapka Miroslav-5-3-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim22Zajíček Pavel31
Bucifal Aleš22Balog Roland22
Šimeček Jan03Postelt Tomáš40
Nejedlý Petr22Lapka Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33605:588nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Medek Josef
Pařízek Martin
 
 
983  3010
2.Cholínský Jan
Šálený David
 
 
Kodým Jiří
Gireth Pavel
 
 
-7651 3120
3.Cholínský JanMedek Josef-6-9-7  0321
4.Šálený DavidPařízek Martin-9-108-8 1322
5.Stach MatějGireth Pavel4-858 3132
6.Ezr VáclavKodým Jiří675  3042
7.Šálený DavidMedek Josef-37-7-10 1343
8.Stach MatějPařízek Martin10-93-8-102344
9.Ezr VáclavGireth Pavel5810  3054
10.Cholínský JanKodým Jiří-810-8-6 1355
11.Stach MatějMedek Josef-9-8-7  0356
12.Ezr VáclavPařízek Martin894  3066
13.Cholínský JanGireth PavelWO    0367
14.Šálený DavidKodým Jiří-5474 3177
15.Ezr VáclavMedek Josef8-5-9-9 1378
16.Kubát PetrPařízek Martin-6-9-7  0379
17.Šálený DavidGireth Pavel-127912 3189
18.Stach MatějKodým Jiří88-9-833299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cholínský Jan02Medek Josef40
Šálený David22Pařízek Martin31
Stach Matěj22Gireth Pavel03
Ezr Václav31Kodým Jiří13
Kubát Petr01   
WO01WO10
Střídaní: Petr Kubát za Jan Cholínkský



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Krameš Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18520:452TJ Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Černota Filip
 
 
Bartoš Petr st.
Voňka Jakub
 
 
6114  3010
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Valeš Jakub
Kalenský Jaroslav
 
 
-11-79293220
3.Pospíšil MilanVoňka Jakub-939-7-62321
4.Černota FilipValeš Jakub468  3031
5.Kuba JosefKalenský Jaroslav7-3-3-8 1332
6.Kolář VlastimilBartoš Petr st.759  3042
7.Černota FilipVoňka Jakub-78-6293252
8.Kuba JosefValeš Jakub11116  3062
9.Kolář VlastimilKalenský Jaroslav87-9-5-42363
10.Krameš Jan ml.Bartoš Petr st.984  3073
11.Kuba JosefVoňka Jakub9-8-9993283
12.Kolář VlastimilValeš Jakub4-948 3193
13.Krameš Jan ml.Kalenský Jaroslav-129-67832103
14.Černota FilipBartoš Petr st.565  30  
15.Kolář VlastimilVoňka Jakub         
16.Krameš Jan ml.Valeš Jakub         
17.Černota FilipKalenský Jaroslav         
18.Kuba JosefBartoš Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan01Voňka Jakub12
Černota Filip20Valeš Jakub03
Kuba Josef21Kalenský Jaroslav21
Kolář Vlastimil21Bartoš Petr st.02
Krameš Jan ml.20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy