Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Šíp Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:28590:550TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
Kolář Vlastimil
Krameš Jan ml.
 
 
8-8-7743210
2.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Kuba Josef
Pospíšil Milan
 
 
-96-9-7 1311
3.Faktor RadovanKolář Vlastimil8-1149 3121
4.Kocura JiříKuba Josef-8798 3131
5.Kaucký RomanKrameš Jan ml.-9-79793241
6.Pejša Karel ml.Pospíšil Milan-98-7853251
7.Kocura JiříKolář Vlastimil-79-9-15 1352
8.Kaucký RomanKuba Josef4-899 3162
9.Pejša Karel ml.Krameš Jan ml.958  3072
10.Faktor RadovanPospíšil Milan-910-9753282
11.Drechsler DušanKolář Vlastimil-4-8-6  0383
12.Pejša Karel ml.Kuba Josef42-63 3193
13.Faktor RadovanKrameš Jan ml.-11-12-8  0394
14.Kocura JiříPospíšil Milan-7-8-11  0395
15.Pejša Karel ml.Kolář Vlastimil99-89 31105
16.Faktor RadovanKuba Josef115   20  
17.Kocura JiříKrameš Jan ml.         
18.Drechsler DušanPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan21Kolář Vlastimil22
Kocura Jiří12Kuba Josef03
Kaucký Roman20Krameš Jan ml.12
Pejša Karel ml.40Pospíšil Milan12
Drechsler Dušan01   
Po dohodě obou družstev hlavní rozhodčí Martin Šíp lic. C provedena kontrola komisařem hráči domácích v nejednotných dresech - nesouhlas



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Duspiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23544:531SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Plachý Ladislav
Šálený David
 
 
279  3010
2.Legát Petr
Slapnička Jakub
 
 
Stach Matěj
Ezr Václav
 
 
-3-5-9  0311
3.Kortus Pavel ml.Ezr Václav778  3021
4.Kortus FilipŠálený David-9-99883231
5.Legát PetrStach Matěj979  3041
6.Slapnička JakubPlachý Ladislav-610-9493251
7.Kortus FilipEzr Václav-6-9109-62352
8.Legát PetrŠálený David7-2-3-3 1353
9.Slapnička JakubStach Matěj-58-2-8 1354
10.Kortus Pavel ml.Plachý Ladislav97-4-1193264
11.Legát PetrEzr Václav7-166 3174
12.Slapnička JakubŠálený David10129  3084
13.Kortus Pavel ml.Stach Matěj44-6-11-92385
14.Kortus FilipPlachý Ladislav1089  3095
15.Slapnička JakubEzr Václav56-56 31105
16.Kortus Pavel ml.Šálený David55-9  21  
17.Kortus FilipStach Matěj         
18.Legát PetrPlachý Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Pavel ml.21Ezr Václav13
Kortus Filip21Šálený David12
Legát Petr21Stach Matěj21
Slapnička Jakub31Plachý Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Protiva Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Gireth Pavel
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18527:424SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Protiva Luboš
 
 
Zámyslický Jaroslav
Bucifal Aleš
 
 
776  3010
2.Pařízek Martin
Kodým Jiří
 
 
Hořejší Radim
Ambrož Adam
 
 
-9-137543220
3.Protiva LubošHořejší Radim-797-763230
4.Gireth PavelBucifal Aleš106-13-943240
5.Kodým JiříAmbrož Adam257  3050
6.Pařízek MartinZámyslický Jaroslav9-84-9-82351
7.Gireth PavelHořejší Radim-55-7-8 1352
8.Kodým JiříBucifal Aleš-38-94-42353
9.Pařízek MartinAmbrož Adam-9793 3163
10.Protiva LubošZámyslický Jaroslav473  3073
11.Kodým JiříHořejší Radim678  3083
12.Pařízek MartinBucifal Aleš10-68-643293
13.Protiva LubošAmbrož Adam857  30103
14.Gireth PavelZámyslický Jaroslav11    10  
15.Pařízek MartinHořejší Radim         
16.Protiva LubošBucifal Aleš         
17.Gireth PavelAmbrož Adam         
18.Kodým JiříZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Luboš30Hořejší Radim12
Gireth Pavel11Bucifal Aleš12
Kodým Jiří21Ambrož Adam03
Pařízek Martin21Zámyslický Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30404:443ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
3-5-7-7 1301
2.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Kostelník Lukáš
Pěnkava Luboš
 
 
-97-14-10 1302
3.Voňka JakubBorůvka Jakub7-9-9-6 1303
4.Rýgl VojtěchVaculovič Libor-7-6-6  0304
5.Kalenský JaroslavPěnkava Luboš8-10-9-6 1305
6.Šváb RichardKostelník Lukáš-54-8-6 1306
7.Rýgl VojtěchBorůvka Jakub7-12-6-8 1307
8.Kalenský JaroslavVaculovič Libor5313  3017
9.Šváb RichardPěnkava Luboš-8-86-13 1318
10.Voňka JakubKostelník Lukáš7-3-107-82319
11.Kalenský JaroslavBorůvka Jakub-11-7106-1223110
12.Šváb RichardVaculovič Libor37-86 31  
13.Voňka JakubPěnkava Luboš         
14.Rýgl VojtěchKostelník Lukáš         
15.Šváb RichardBorůvka Jakub         
16.Voňka JakubVaculovič Libor         
17.Rýgl VojtěchPěnkava Luboš         
18.Kalenský JaroslavKostelník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voňka Jakub02Borůvka Jakub30
Rýgl Vojtěch02Vaculovič Libor11
Kalenský Jaroslav12Pěnkava Luboš20
Šváb Richard02Kostelník Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Boháč Dominik
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30618:619TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Březovský Petr
Polák Michal
 
 
8-117-4-82301
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Hobl Lukáš
Žák Jan
 
 
755  3011
3.Tschakert Tomᚎák Jan-9-8-4  0312
4.Bartošek VítPolák Michal9-5-4-7 1313
5.Hervert JosefHobl Lukáš-7919 3123
6.Pinka JanBřezovský Petr104-81 3133
7.Bartošek VítŽák Jan-510-11-7 1334
8.Hervert JosefPolák Michal10-6-8-4 1335
9.Pinka JanHobl Lukáš-10-315-7 1336
10.Tschakert TomášBřezovský Petr695  3046
11.Hervert JosefŽák Jan-7-8-5  0347
12.Pinka JanPolák Michal8-988 3157
13.Tschakert TomášHobl Lukáš10-6913 3167
14.Bartošek VítGavlas Petr67-4-4113277
15.Pinka JanŽák Jan78-6-833287
16.Tschakert TomášPolák Michal10-10109 3197
17.Bartošek VítHobl Lukáš8810  30107
18.Hervert JosefGavlas Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš31Žák Jan31
Bartošek Vít22Polák Michal22
Hervert Josef12Hobl Lukáš13
Pinka Jan31Březovský Petr02
   Gavlas Petr01
v 14.utkání došlo ke střídání v družstvu hostů nastoupil Petr Gavlas



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17537:446TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Chvátal Martin
Noha Miroslav
 
 
1057  3010
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
98-95 3120
3.Kaňka Luděk st.Dráždil Roman11-59-9-102321
4.Balog RolandKříž Dominik176  3031
5.Postelt TomášChvátal Martin-57-5883241
6.Zajíček PavelNoha Miroslav311-87 3151
7.Balog RolandDráždil Roman-6-99673261
8.Postelt TomášKříž Dominik109-13-5-72362
9.Zajíček PavelChvátal Martin557  3072
10.Kaňka Luděk st.Noha Miroslav-77107 3182
11.Postelt TomášDráždil Roman-9-877-92383
12.Zajíček PavelKříž Dominik5-865 3193
13.Kaňka Luděk st.Chvátal Martin6113  30103
14.Balog RolandNoha Miroslav         
15.Zajíček PavelDráždil Roman         
16.Kaňka Luděk st.Kříž Dominik         
17.Balog RolandChvátal Martin         
18.Postelt TomášNoha Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaňka Luděk st.21Dráždil Roman21
Balog Roland20Kříž Dominik12
Postelt Tomáš12Chvátal Martin03
Zajíček Pavel30Noha Miroslav02
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy