Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Duspiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19547:459SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Legát Petr
Slapnička Jakub
 
 
Kolář Vlastimil
Krameš Jan ml.
 
 
-86-9-9 1301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Kuba Josef
Pospíšil Milan
 
 
267  3011
3.Legát PetrKolář Vlastimil798  3021
4.Slapnička JakubKuba Josef7-68-9-102322
5.Kortus FilipKrameš Jan ml.-6-5-9  0323
6.Kortus Pavel ml.Pospíšil Milan439  3033
7.Slapnička JakubKolář Vlastimil-67-59-102334
8.Kortus FilipKuba Josef7210  3044
9.Kortus Pavel ml.Krameš Jan ml.8118  3054
10.Legát PetrPospíšil Milan96-95 3164
11.Kortus FilipKolář Vlastimil8-810-1283274
12.Kortus Pavel ml.Kuba Josef468  3084
13.Legát PetrKrameš Jan ml.-74-5-6 1385
14.Slapnička JakubPospíšil Milan-8683 3195
15.Kortus Pavel ml.Kolář Vlastimil778  30105
16.Legát PetrKuba Josef         
17.Slapnička JakubKrameš Jan ml.         
18.Kortus FilipPospíšil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Legát Petr21Kolář Vlastimil13
Slapnička Jakub12Kuba Josef12
Kortus Filip21Krameš Jan ml.21
Kortus Pavel ml.40Pospíšil Milan03
Jakub Slapnička - žlutá karta - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34604:590SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
-9666 3110
2.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Šálený David
Plachý Ladislav
 
 
7-7-5-7 1311
3.Faktor RadovanStach Matěj10-6-4-7 1312
4.Kocura JiříŠálený David-10-1051483222
5.Kaucký RomanEzr Václav-3-493-92323
6.Pejša Karel ml.Plachý Ladislav5-9-8-9 1324
7.Kocura JiříStach Matěj-10-6-4  0325
8.Kaucký RomanŠálený David-7-8-4  0326
9.Pejša Karel ml.Ezr Václav342  3036
10.Faktor RadovanPlachý Ladislav651  3046
11.Kaucký RomanStach Matěj6-7-8-4 1347
12.Pejša Karel ml.Šálený David498  3057
13.Faktor RadovanEzr Václav713-107 3167
14.Kocura JiříPlachý Ladislav-5-6-2  0368
15.Pejša Karel ml.Stach Matěj953  3078
16.Faktor RadovanŠálený David975  3088
17.Kocura JiříEzr Václav-14-9-8  0389
18.Kaucký RomanPlachý Ladislav6-89-6-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan31Stach Matěj31
Kocura Jiří13Šálený David13
Kaucký Roman04Ezr Václav22
Pejša Karel ml.31Plachý Ladislav31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Sixta Dan
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10406:292Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Ambrož Adam
Hořejší Radim
 
 
484  3010
2.Valeš Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Zámyslický Jaroslav
Bucifal Aleš
 
 
763  3020
3.Rýgl VojtěchHořejší Radim-8-9-7  0321
4.Valeš JakubBucifal Aleš49-68 3131
5.Kalenský JaroslavAmbrož Adam737  3041
6.Šváb RichardZámyslický Jaroslav424  3051
7.Valeš JakubHořejší Radim-5-9-7  0352
8.Kalenský JaroslavBucifal Aleš6-88-843262
9.Šváb RichardAmbrož Adam376  3072
10.Rýgl VojtěchZámyslický Jaroslav6108  3082
11.Kalenský JaroslavHořejší Radim958  3092
12.Šváb RichardBucifal Aleš9-885 31102
13.Rýgl VojtěchAmbrož Adam577  30  
14.Valeš JakubZámyslický Jaroslav         
15.Šváb RichardHořejší Radim         
16.Rýgl VojtěchBucifal Aleš         
17.Valeš JakubAmbrož Adam         
18.Kalenský JaroslavZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rýgl Vojtěch11Hořejší Radim21
Valeš Jakub11Bucifal Aleš03
Kalenský Jaroslav30Ambrož Adam02
Šváb Richard30Zámyslický Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Klimenta Matouš
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38609:629ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-99-77133210
2.Gireth Pavel
Protiva Luboš
 
 
Kostelník Lukáš
Záboj Matěj
 
 
-567-943220
3.Protiva LubošZáboj Matěj-9433 3130
4.Kodým JiříKostelník Lukáš-5-116-5 1331
5.Gireth PavelVaculovič Libor8-94-8-62332
6.Pařízek MartinPěnkava Luboš-5-88-9 1333
7.Kodým JiříZáboj Matěj104-710 3143
8.Gireth PavelKostelník Lukáš575  3053
9.Pařízek MartinVaculovič Libor-148-7-8 1354
10.Protiva LubošPěnkava Luboš11-5-6-7 1355
11.Gireth PavelZáboj Matěj4-8-8683265
12.Pařízek MartinKostelník Lukáš-3-116-5 1366
13.Protiva LubošVaculovič Libor-5-89-8 1367
14.Kodým JiříPěnkava Luboš-4-5128-72368
15.Pařízek MartinZáboj Matěj-7-8-9  0369
16.Protiva LubošKostelník Lukáš-67-9-9 13610
17.Kodým JiříVaculovič Libor         
18.Gireth PavelPěnkava Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Luboš13Záboj Matěj13
Kodým Jiří12Kostelník Lukáš31
Gireth Pavel21Vaculovič Libor30
Pařízek Martin04Pěnkava Luboš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:37494:548SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapka Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Žák Jan
Gavlas Petr
 
 
-8-8-6  0301
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Polák Michal
Hobl Lukáš
 
 
65-85 3111
3.Postelt Tomᚎák Jan9-54-8113221
4.Kaňka Luděk st.Polák Michal-5-8-6  0322
5.Lapka MiroslavGavlas Petr-8-8-8  0323
6.Balog RolandHobl Lukáš-8-935-72324
7.Kaňka Luděk st.Žák Jan9-7-3993234
8.Lapka MiroslavPolák Michal-9-7-4  0335
9.Balog RolandGavlas Petr-873-953245
10.Postelt TomášHobl Lukáš-7-8-8  0346
11.Lapka MiroslavŽák Jan-8-8-8  0347
12.Balog RolandPolák Michal-7910-6-32348
13.Postelt TomášGavlas Petr-748-8-82349
14.Kaňka Luděk st.Hobl Lukáš-11-7810-923410
15.Balog RolandŽák Jan610-89 31  
16.Postelt TomášPolák Michal         
17.Kaňka Luděk st.Gavlas Petr         
18.Lapka MiroslavHobl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Postelt Tomáš12Žák Jan12
Kaňka Luděk st.12Polák Michal30
Lapka Miroslav03Gavlas Petr21
Balog Roland12Hobl Lukáš30
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Hervert Josef
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20566:485TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Chvátal Martin
Noha Miroslav
 
 
6-538 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
-55-4-8 1311
3.Tschakert TomášDráždil Roman28-814 3121
4.Bartošek VítKříž Dominik-989-8-92322
5.Hervert JosefChvátal Martin-12589 3132
6.Pinka JanNoha Miroslav-8678 3142
7.Bartošek VítDráždil Roman-8-9-6  0343
8.Hervert JosefKříž Dominik7-10-69-132344
9.Pinka JanChvátal Martin569  3054
10.Tschakert TomášNoha Miroslav-121068 3164
11.Hervert JosefDráždil Roman-6-98-8 1365
12.Pinka JanKříž Dominik696  3075
13.Tschakert TomášChvátal Martin7102  3085
14.Bartošek VítNoha Miroslav664  3095
15.Pinka JanDráždil Roman699  30105
16.Tschakert TomášKříž Dominik         
17.Bartošek VítChvátal Martin         
18.Hervert JosefNoha Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš30Dráždil Roman22
Bartošek Vít12Kříž Dominik21
Hervert Josef12Chvátal Martin03
Pinka Jan40Noha Miroslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS