Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Miroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36577:645ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-8-29-8 1301
2.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
-672-593211
3.Kaucký RomanBorůvka Jakub-89-4-8 1312
4.Drechsler DušanČamr František-8-77-5 1313
5.Faktor RadovanVaculovič Libor8710  3023
6.Pejša Karel ml.Pěnkava Luboš-7910-7-62324
7.Drechsler DušanBorůvka Jakub-3-11-4  0325
8.Faktor RadovanČamr František-9-811883235
9.Pejša Karel ml.Vaculovič Libor8710  3045
10.Kaucký RomanPěnkava Luboš-4-610-5 1346
11.Faktor RadovanBorůvka Jakub-83-2-10 1347
12.Pejša Karel ml.Čamr František1057  3057
13.Kaucký RomanVaculovič Libor-68-1-6 1358
14.Drechsler DušanPěnkava Luboš-610-81093268
15.Pejša Karel ml.Borůvka Jakub758  3078
16.Kocura JiříČamr František87-1-7-62379
17.Drechsler DušanVaculovič Libor-9-9-9  03710
18.Faktor RadovanPěnkava Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaucký Roman03Borůvka Jakub31
Drechsler Dušan13Čamr František22
Faktor Radovan21Vaculovič Libor22
Pejša Karel ml.31Pěnkava Luboš21
Kocura Jiří01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Kortus Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7390:239SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
-89-6453210
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
-8773 3120
3.Marat PetrNejedlý Petr683  3030
4.Kortus FilipHořejší Radim98-5-993240
5.Fausek MatějBucifal Aleš7-935 3150
6.Kortus Pavel ml.Šimeček Jan783  3060
7.Kortus FilipNejedlý Petr1467  3070
8.Fausek MatějHořejší Radim9-9105 3180
9.Kortus Pavel ml.Bucifal AlešWO    3090
10.Marat PetrŠimeček JanWO    30100
11.         
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marat Petr10Nejedlý Petr02
Kortus Filip20Hořejší Radim02
Fausek Matěj20Bucifal Aleš01
Kortus Pavel ml.10Šimeček Jan01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8430:305SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Žák Jan
 
 
Šálený David
Půlpán David
 
 
10-105-8103210
2.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
596  3020
3.Žaloudík JanStach Matěj8610  3030
4.Žák JanŠálený David711-9-10-122331
5.Polák MichalEzr Václav688  3041
6.Hobl LukášPůlpán David316  3051
7.Žák JanStach Matěj4105  3061
8.Polák MichalŠálený David9-995 3171
9.Hobl LukášEzr Václav4-984 3181
10.Žaloudík JanPůlpán David557  3091
11.Polák MichalStach Matěj10-453 31101
12.Hobl Lukᚊálený David4-10   11  
13.Žaloudík JanEzr Václav         
14.Žák JanPůlpán David         
15.Hobl LukášStach Matěj         
16.Žaloudík JanŠálený David         
17.Žák JanEzr Václav         
18.Polák MichalPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žaloudík Jan20Stach Matěj03
Žák Jan11Šálený David11
Polák Michal30Ezr Václav02
Hobl Lukáš20Půlpán David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11437:335TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
9713  3010
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
-87-8-7 1311
3.Dráždil RomanKuba Josef228  3021
4.Pour Pavel ml.Krameš Jan ml.489  3031
5.Kříž DominikKolář Vlastimil-7-13-10  0332
6.Belopotočan RomanJuklík Tomáš518  3042
7.Pour Pavel ml.Kuba Josef10-786 3152
8.Kříž DominikKrameš Jan ml.3-5-8573262
9.Belopotočan RomanKolář Vlastimil883  3072
10.Dráždil RomanJuklík Tomáš9-73-7123282
11.Chvátal MartinKuba Josef587  3092
12.Belopotočan RomanPospíšil Milan5109  30102
13.Dráždil RomanKolář Vlastimil         
14.Pour Pavel ml.Juklík Tomáš         
15.Belopotočan RomanKuba Josef         
16.Dráždil RomanPospíšil Milan         
17.Pour Pavel ml.Kolář Vlastimil         
18.Chvátal MartinJuklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman20Kuba Josef03
Pour Pavel ml.20Krameš Jan ml.02
Kříž Dominik11Kolář Vlastimil11
Belopotočan Roman30Juklík Tomáš02
Chvátal Martin10Pospíšil Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22545:464TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
973  3010
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
-6-8-7  0311
3.Tschakert TomášRýgl Vojtěch677  3021
4.Bartošek VítVoňka Jakub613  3031
5.Hervert JosefKalenský Jaroslav-11-6-6  0332
6.Pinka JanŠváb Richard6-1036 3142
7.Bartošek VítRýgl Vojtěch-88-8-9 1343
8.Hervert JosefVoňka Jakub3-9-48113253
9.Pinka JanKalenský Jaroslav8-11-8573263
10.Tschakert Tomᚊváb Richard886  3073
11.Hervert JosefRýgl Vojtěch86-9-5-102374
12.Pinka JanVoňka Jakub-4389 3184
13.Tschakert TomášKalenský Jaroslav7-1086 3194
14.Bartošek VítŠváb Richard4-7-3-9 1395
15.Pinka JanRýgl Vojtěch2108  30105
16.Tschakert TomášVoňka Jakub725  30  
17.Bartošek VítKalenský Jaroslav         
18.Hervert JosefŠváb Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš30Rýgl Vojtěch22
Bartošek Vít12Voňka Jakub03
Hervert Josef12Kalenský Jaroslav12
Pinka Jan40Šváb Richard12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:29613:619TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Zajíček Pavel
 
 
Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
7-8-4463210
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Kodým Jiří
Gireth Pavel
 
 
8-578 3120
3.Balog RolandPařízek Martin998  3030
4.Postelt TomášKodým Jiří-13-9912-112331
5.Kaňka Luděk st.Gireth Pavel-66-9-5 1332
6.Zajíček PavelReliszka Jakub-1277-773242
7.Postelt TomášPařízek Martin69-78 3152
8.Kaňka Luděk st.Kodým Jiří6-5-5-11 1353
9.Zajíček PavelGireth Pavel811-9-4-32354
10.Balog RolandReliszka Jakub7-85-393264
11.Lapka MiroslavPařízek Martin-7-69-2 1365
12.Zajíček PavelKodým Jiří8-6-8793275
13.Balog RolandGireth Pavel96-58 3185
14.Postelt TomášReliszka Jakub-78-31163295
15.Zajíček PavelPařízek Martin94-812 31105
16.Balog RolandKodým Jiří         
17.Postelt TomášGireth Pavel         
18.Lapka MiroslavReliszka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balog Roland30Pařízek Martin13
Postelt Tomáš21Kodým Jiří21
Kaňka Luděk st.02Gireth Pavel21
Zajíček Pavel31Reliszka Jakub03
Lapka Miroslav01   
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS