Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Huk Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Jemelka Ivan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34531:578TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Kodým Jiří
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-5-10-4  0301
2.Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
712-9-9-112302
3.Kodým JiříPejša Karel ml.-9-3-9  0303
4.Gireth PavelFaktor Radovan-10-8-9  0304
5.Reliszka JakubDrechsler Dušan8109  3014
6.Pařízek MartinKaucký Roman75-56 3124
7.Gireth PavelPejša Karel ml.-7-5-9  0325
8.Reliszka JakubFaktor Radovan-2-87-4 1326
9.Pařízek MartinDrechsler Dušan596  3036
10.Kodým JiříKaucký Roman5-89-5-92337
11.Reliszka JakubPejša Karel ml.-4-84-6 1338
12.Pařízek MartinFaktor Radovan85-49 3148
13.Kodým JiříDrechsler Dušan-8-8-7  0349
14.Gireth PavelKaucký Roman8310  3059
15.Pařízek MartinPejša Karel ml.138-3-893269
16.Kodým JiříFaktor Radovan-614-10-12 13610
17.Gireth PavelDrechsler Dušan-11    01  
18.Reliszka JakubKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kodým Jiří04Pejša Karel ml.31
Gireth Pavel12Faktor Radovan31
Reliszka Jakub12Drechsler Dušan12
Pařízek Martin40Kaucký Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14510:430Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Kortus Pavel ml.
Legát Petr
 
 
11-81011 3110
2.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Kortus Pavel
Kortus Filip
 
 
2611  3020
3.Voňka JakubKortus Pavel ml.9911  3030
4.Rýgl VojtěchLegát Petr9-4-9-8 1331
5.Kalenský JaroslavKortus Filip1099  3041
6.Šváb RichardKortus Pavel549  3051
7.Rýgl VojtěchKortus Pavel ml.-1010-12-9 1352
8.Kalenský JaroslavLegát Petr585  3062
9.Šváb RichardKortus Filip128-6-1173272
10.Voňka JakubKortus Pavel66-27 3182
11.Kalenský JaroslavKortus Pavel ml.3-9-912-122383
12.Šváb RichardLegát Petr898  3093
13.Voňka JakubKortus Filip64-107 31103
14.Rýgl VojtěchKortus Pavel         
15.Šváb RichardKortus Pavel ml.         
16.Voňka JakubLegát Petr         
17.Rýgl VojtěchKortus Filip         
18.Kalenský JaroslavKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voňka Jakub30Kortus Pavel ml.21
Rýgl Vojtěch02Legát Petr12
Kalenský Jaroslav21Kortus Filip03
Šváb Richard30Kortus Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Blažková Anežka ml.
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35474:545TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
8-5-7-6 1301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
69-8-9103211
3.Kuba JosefPinka Jan-8-13-7  0312
4.Krameš Jan ml.Tschakert Tomáš-88-9-5 1313
5.Pospíšil MilanBartošek Vít-6-810-4 1314
6.Kolář VlastimilHervert Josef-5788 3124
7.Krameš Jan ml.Pinka Jan-11-48-3 1325
8.Juklík TomášTschakert Tomáš-6-7-6  0326
9.Kolář VlastimilBartošek Vít3-66-8-82327
10.Kuba JosefHervert Josef-8-1227103237
11.Juklík TomášPinka Jan-5-7-8  0338
12.Kolář VlastimilTschakert Tomáš1289  3048
13.Kuba JosefBartošek Vít5-3-9-7 1349
14.Krameš Jan ml.Hervert Josef-7-115-4 13410
15.Kolář VlastimilPinka Jan         
16.Kuba JosefTschakert Tomáš         
17.Krameš Jan ml.Bartošek Vít         
18.Juklík TomášHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef12Pinka Jan30
Krameš Jan ml.03Tschakert Tomáš21
Pospíšil Milan01Bartošek Vít30
Kolář Vlastimil21Hervert Josef12
Juklík Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:32651:652SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Cholínský Jan
 
 
Kaňka Luděk st.
Zajíček Pavel
 
 
-67-9-7 1301
2.Ezr Václav
Šablatura Michal
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
9-3-77-52302
3.Šablatura MichalBalog Roland-83-51083212
4.Špaček ZbyněkPostelt Tomáš9-4-12283222
5.Cholínský JanZajíček Pavel99-412 3132
6.Ezr VáclavKaňka Luděk st.745  3042
7.Špaček ZbyněkBalog Roland11-11-7-3 1343
8.Cholínský JanPostelt Tomáš-9-587123253
9.Ezr VáclavZajíček Pavel-8-999-52354
10.Šablatura MichalLapka Miroslav56-91 3164
11.Cholínský JanBalog Roland-9-5-3  0365
12.Ezr VáclavPostelt Tomáš98-8-6133275
13.Šablatura MichalZajíček Pavel-810-9-4 1376
14.Špaček ZbyněkLapka Miroslav-98511 3186
15.Ezr VáclavBalog Roland-6910-863296
16.Šablatura MichalPostelt Tomáš-1311104 31106
17.Špaček ZbyněkZajíček Pavel-5    01  
18.Cholínský JanLapka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šablatura Michal31Balog Roland22
Špaček Zbyněk21Postelt Tomáš04
Cholínský Jan21Zajíček Pavel21
Ezr Václav31Kaňka Luděk st.01
   Lapka Miroslav02
Bělá předložila nedokonale vytisklou soupisku. Detaily a správnost byly prověřeny přes internet.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32345:438SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Žák Jan
Gavlas Petr
 
 
8-1142 3110
2.Zámyslický Jaroslav
Švec Radek
 
 
Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
-6-7-5  0311
3.Hořejší RadimHobl Lukáš-7-88-5 1312
4.Šimeček JanGavlas Petr-4899 3122
5.Švec RadekŽaloudík Jan-96-8-2 1323
6.Zámyslický JaroslavŽák Jan-8-6-4  0324
7.Šimeček JanHobl Lukáš-6-6-7  0325
8.Švec RadekGavlas Petr-3-6-9  0326
9.Zámyslický JaroslavŽaloudík Jan8-9-6-10 1327
10.Hořejší RadimŽák Jan-7-22-6 1328
11.Švec RadekHobl Lukáš-6-511-7 1329
12.Zámyslický JaroslavGavlas Petr-10-97-7 13210
13.Hořejší RadimŽaloudík Jan-9    01  
14.Šimeček JanŽák Jan         
15.Zámyslický JaroslavHobl Lukáš         
16.Hořejší RadimGavlas Petr         
17.Šimeček JanŽaloudík Jan         
18.Švec RadekŽák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim02Hobl Lukáš30
Šimeček Jan11Gavlas Petr21
Švec Radek03Žaloudík Jan20
Zámyslický Jaroslav03Žák Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Miffek Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Novák Ladislav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28633:584ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
8-4107 3110
2.Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-1-59-3 1311
3.Čamr FrantišekBelopotočan Roman10-5-1211-52312
4.Pěnkava LubošDráždil Roman412-12-2-52313
5.Vaculovič LiborPour Pavel ml.10-968 3123
6.Borůvka JakubChvátal Martin421  3033
7.Pěnkava LubošBelopotočan Roman3-107-963243
8.Vaculovič LiborDráždil Roman6-1075 3153
9.Borůvka JakubPour Pavel ml.-10-7-9  0354
10.Čamr FrantišekChvátal Martin5710  3064
11.Vaculovič LiborBelopotočan Roman-6-4-9  0365
12.Borůvka JakubDráždil Roman-105-116-92366
13.Čamr FrantišekPour Pavel ml.8-6-8863276
14.Pěnkava LubošKříž Dominik768  3086
15.Borůvka JakubBelopotočan Roman979  3096
16.Čamr FrantišekDráždil Roman-710-10-7 1397
17.Pěnkava LubošPour Pavel ml.448  30107
18.Vaculovič LiborKříž Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čamr František22Belopotočan Roman22
Pěnkava Luboš31Dráždil Roman31
Vaculovič Libor21Pour Pavel ml.13
Borůvka Jakub22Chvátal Martin02
   Kříž Dominik01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline