Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Fabíni Marek
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19534:447SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
Legát Petr
Marat Petr
 
 
878  3010
2.Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
4-9-3-9 1311
3.Gireth PavelKortus Pavel ml.-7-5-3  0312
4.Reliszka JakubLegát Petr-10810-633222
5.Kodým JiříKortus Filip412-7-1583232
6.Pařízek MartinMarat Petr837  3042
7.Reliszka JakubKortus Pavel ml.-867-8-32343
8.Kodým JiříLegát Petr776  3053
9.Pařízek MartinKortus Filip9-713 3163
10.Gireth PavelMarat Petr-8-955-72364
11.Kodým JiříKortus Pavel ml.89-98 3174
12.Pařízek MartinLegát Petr246  3084
13.Gireth PavelKortus Filip107-115 3194
14.Reliszka JakubMarat Petr699  30104
15.Pařízek MartinKortus Pavel ml.         
16.Gireth PavelLegát Petr         
17.Reliszka JakubKortus Filip         
18.Kodým JiříMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel12Kortus Pavel ml.21
Reliszka Jakub21Legát Petr03
Kodým Jiří30Kortus Filip03
Pařízek Martin30Marat Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Klimenta Matěj
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:55Rozhodčí:Valeš Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25606:555Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
884  3010
2.Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
7-7-3-12 1311
3.Voňka JakubPejša Karel ml.-15-7-9  0312
4.Rýgl VojtěchFaktor Radovan-871110 3122
5.Kalenský JaroslavDrechsler Dušan-66-4-13 1323
6.Šváb RichardKaucký Roman963  3033
7.Rýgl VojtěchPejša Karel ml.-1-10118103243
8.Kalenský JaroslavFaktor Radovan-7-88-9 1344
9.Šváb RichardDrechsler Dušan-103-10-8 1345
10.Voňka JakubKaucký Roman659  3055
11.Kalenský JaroslavPejša Karel ml.7-585 3165
12.Šváb RichardFaktor Radovan8-9119 3175
13.Voňka JakubDrechsler Dušan-56613 3185
14.Rýgl VojtěchKaucký Roman849  3095
15.Šváb RichardPejša Karel ml.-981-7-92396
16.Voňka JakubFaktor Radovan-7778 31106
17.Rýgl VojtěchDrechsler Dušan         
18.Kalenský JaroslavKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub31Pejša Karel ml.22
Rýgl Vojtěch30Faktor Radovan13
Kalenský Jaroslav12Drechsler Dušan21
Šváb Richard22Kaucký Roman03
utkání začalo se zpožděním z důvodu výpadku el. proudu



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:13Rozhodčí:Veselý Filip ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37504:580TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
-7-8-8  0301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
9-7-77-72302
3.Kuba JosefZajíček Pavel-6-7-11  0303
4.Pospíšil MilanBalog Roland-6-10-7  0304
5.Krameš Jan ml.Postelt Tomáš1257  3014
6.Kolář VlastimilKaňka Luděk st.-7105-753224
7.Pospíšil MilanZajíček Pavel88-39 3134
8.Krameš Jan ml.Balog Roland-12-7-2  0335
9.Kolář VlastimilPostelt Tomáš58-4-1043245
10.Kuba JosefKaňka Luděk st.-710-711-72346
11.Krameš Jan ml.Zajíček Pavel-89-7-5 1347
12.Kolář VlastimilBalog Roland-179-7383257
13.Kuba JosefPostelt Tomáš-11-10-7  0358
14.Pospíšil MilanKaňka Luděk st.-4-4-8  0359
15.Kolář VlastimilZajíček Pavel-11-10-4  03510
16.Juklík TomášBalog Roland         
17.Pospíšil MilanPostelt Tomáš         
18.Krameš Jan ml.Kaňka Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Josef03Zajíček Pavel31
Pospíšil Milan12Balog Roland21
Krameš Jan ml.12Postelt Tomáš12
Kolář Vlastimil31Kaňka Luděk st.21
Zajíček ŽK Kolář ŽK 2x + ČK



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Vyvadilová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33475:548TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šablatura Michal
Cholínský Jan
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-4-89-4 1301
2.Ezr Václav
Vítovec Martin
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
-14-5-10  0302
3.Vítovec MartinPinka Jan-8-4-4  0303
4.Cholínský JanTschakert Tomáš-512-8-7 1304
5.Šablatura MichalBartošek Vít-97-81073214
6.Ezr VáclavHervert Josef573  3024
7.Cholínský JanPinka Jan-1-3-10  0325
8.Šablatura MichalTschakert Tomáš9-5-8-8 1326
9.Ezr VáclavBartošek Vít611-106 3136
10.Vítovec MartinHervert Josef378  3046
11.Šablatura MichalPinka Jan912-3-7-82347
12.Ezr VáclavTschakert Tomáš9-5-47-92348
13.Vítovec MartinBartošek Vít-5-4-6  0349
14.Cholínský JanHervert Josef6411  3059
15.Ezr VáclavPinka Jan-49-8-5 13510
16.Vítovec MartinTschakert Tomáš-5-4   02  
17.Cholínský JanBartošek Vít         
18.Šablatura MichalHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítovec Martin12Pinka Jan40
Cholínský Jan12Tschakert Tomáš30
Šablatura Michal12Bartošek Vít12
Ezr Václav22Hervert Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:31383:466TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-6-111011-102301
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
8-911-7-92302
3.Zámyslický JaroslavBelopotočan Roman-2-4-6  0303
4.Hořejší RadimDráždil Roman-78-107-72304
5.Benák LiborPour Pavel ml.-8745 3114
6.Šimeček JanKříž Dominik-1710-8-142315
7.Hořejší RadimBelopotočan Roman710-8-8-52316
8.Benák LiborDráždil Roman-6-5-9  0317
9.Šimeček JanPour Pavel ml.-8-89-3 1318
10.Zámyslický JaroslavKříž Dominik-10-5-8  0319
11.Benák LiborBelopotočan Roman-5-5-10  03110
12.Šimeček JanDráždil Roman         
13.Zámyslický JaroslavPour Pavel ml.         
14.Hořejší RadimKříž Dominik         
15.Šimeček JanBelopotočan Roman         
16.Zámyslický JaroslavDráždil Roman         
17.Hořejší RadimPour Pavel ml.         
18.Benák LiborKříž Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zámyslický Jaroslav02Belopotočan Roman30
Hořejší Radim02Dráždil Roman20
Benák Libor12Pour Pavel ml.11
Šimeček Jan02Kříž Dominik20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Miffek Daniel
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32448:494SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
6-5-8-9 1301
2.Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
Žák Jan
Hobl Lukáš
 
 
-109-6-13 1302
3.Čamr FrantišekHobl Lukáš76-4-553212
4.Pěnkava LubošPolák Michal-8-4-5  0313
5.Vaculovič LiborŽaloudík Jan-72-4-7 1314
6.Borůvka JakubŽák Jan933  3024
7.Pěnkava LubošHobl Lukáš696  3034
8.Vaculovič LiborPolák Michal879  3044
9.Borůvka JakubŽaloudík Jan-5-9-7  0345
10.Čamr FrantišekŽák Jan-869-5-52346
11.Vaculovič LiborHobl Lukáš-59-66-42347
12.Borůvka JakubPolák Michal-6-97-9 1348
13.Čamr FrantišekŽaloudík Jan-2-7-8  0349
14.Pěnkava LubošŽák Jan-73-9-11 13410
15.Borůvka JakubHobl Lukáš         
16.Čamr FrantišekPolák Michal         
17.Pěnkava LubošŽaloudík Jan         
18.Vaculovič LiborŽák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čamr František12Hobl Lukáš12
Pěnkava Luboš12Polák Michal21
Vaculovič Libor12Žaloudík Jan30
Borůvka Jakub12Žák Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS