Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29601:563TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
7158  3010
2.Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
45-810 3120
3.Faktor RadovanBelopotočan Roman-8-9-10  0321
4.Kocura JiříDráždil Roman-2-76-12 1322
5.Drechsler DušanPour Pavel ml.57-9-973232
6.Pejša Karel ml.Chvátal Martin757  3042
7.Kocura JiříBelopotočan Roman-7-12-9  0343
8.Drechsler DušanDráždil Roman611-68 3153
9.Pejša Karel ml.Pour Pavel ml.-46-11-9 1354
10.Faktor RadovanChvátal Martin782  3064
11.Drechsler DušanBelopotočan Roman-5-9-6  0365
12.Pejša Karel ml.Dráždil Roman856  3075
13.Faktor RadovanPour Pavel ml.28-8-1063285
14.Kocura JiříChvátal Martin91010  3095
15.Pejša Karel ml.Belopotočan Roman-5-4-7  0396
16.Faktor RadovanDráždil Roman-7-76-9 1397
17.Kocura JiříPour Pavel ml.-98-851032107
18.Drechsler DušanChvátal Martin59   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan22Belopotočan Roman40
Kocura Jiří22Dráždil Roman22
Drechsler Dušan21Pour Pavel ml.13
Pejša Karel ml.22Chvátal Martin03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Kortus Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35652:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
6-657 3110
2.Fausek Matěj
Legát Petr
 
 
Gavlas Petr
Žák Jan
 
 
-7-10-11  0311
3.Fausek MatějHobl Lukáš687  3021
4.Kortus FilipGavlas Petr11-1039 3131
5.Legát PetrŽák Jan-58-4-2 1332
6.Kortus Pavel ml.Žaloudík Jan-795-7-92333
7.Kortus FilipHobl Lukáš-1045-3-52334
8.Legát PetrGavlas Petr677  3044
9.Kortus Pavel ml.Žák Jan-9-8-10  0345
10.Fausek MatějŽaloudík Jan7-797 3155
11.Legát PetrHobl Lukáš6-9-6-6 1356
12.Kortus Pavel ml.Gavlas Petr-8-23483266
13.Fausek MatějŽák Jan-5-9-7  0367
14.Kortus FilipŽaloudík Jan8411  3077
15.Kortus Pavel ml.Hobl Lukáš5-63-1053287
16.Fausek MatějGavlas Petr-912-57-92388
17.Kortus FilipŽák Jan7-5-6-6 1389
18.Legát PetrŽaloudík Jan116-810 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj22Hobl Lukáš22
Kortus Filip22Gavlas Petr13
Legát Petr22Žák Jan40
Kortus Pavel ml.22Žaloudík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37660:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
-91264 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-7-46-3 1311
3.Tschakert TomášVaculovič Libor-78105 3121
4.Bartošek VítČamr František-7848 3131
5.Hervert JosefBorůvka Jakub-6-7-4  0332
6.Pinka JanPěnkava Luboš3-793 3142
7.Bartošek VítVaculovič Libor-5-7-6  0343
8.Hervert JosefČamr František-1085-373253
9.Pinka JanBorůvka Jakub92-89 3163
10.Tschakert TomášPěnkava Luboš-8-1163-62364
11.Hervert JosefVaculovič Libor-97-5-1 1365
12.Pinka JanČamr František383  3075
13.Tschakert TomášBorůvka Jakub4-86-9-62376
14.Bartošek VítPěnkava Luboš9-10-99-102377
15.Pinka JanVaculovič Libor-106-6-9 1378
16.Tschakert TomášČamr František59-11-933288
17.Bartošek VítBorůvka Jakub-5-11-5  0389
18.Hervert JosefPěnkava Luboš68-29 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš22Vaculovič Libor31
Bartošek Vít13Čamr František04
Hervert Josef22Borůvka Jakub31
Pinka Jan31Pěnkava Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9423:337TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Nejedlý Petr
Benák Libor
 
 
659  3010
2.Kaňka Luděk st.
Zajíček Pavel
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
-99-9783220
3.Zajíček PavelHořejší Radim8-1178 3130
4.Postelt TomášNejedlý Petr8-9-6-10 1331
5.Kaňka Luděk st.Šimeček Jan99-78 3141
6.Balog RolandBenák Libor882  3051
7.Postelt TomášHořejší Radim78-810 3161
8.Kaňka Luděk st.Nejedlý Petr-8459 3171
9.Balog RolandŠimeček Jan61010  3081
10.Zajíček PavelBenák Libor699  3091
11.Lapka MiroslavHořejší Radim1184  30101
12.Balog RolandNejedlý Petr         
13.Zajíček PavelŠimeček Jan         
14.Postelt TomášBenák Libor         
15.Balog RolandHořejší Radim         
16.Zajíček PavelNejedlý Petr         
17.Postelt Tomᚊimeček Jan         
18.Lapka MiroslavBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Pavel20Hořejší Radim03
Postelt Tomáš11Nejedlý Petr11
Kaňka Luděk st.20Šimeček Jan02
Balog Roland20Benák Libor02
Lapka Miroslav10   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26596:546SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
Kubát Petr
Půlpán David
 
 
-109104 3110
2.Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
Ezr Václav
Šablatura Michal
 
 
-116-10473220
3.Kodým JiříEzr Václav-4-11-3  0321
4.Gireth PavelŠablatura Michal776  3031
5.Reliszka JakubPůlpán David-8-8118-82332
6.Pařízek MartinKubát Petr475  3042
7.Gireth PavelEzr Václav84-7-9-42343
8.Reliszka JakubŠablatura Michal77-37 3153
9.Pařízek MartinPůlpán David-96-81023263
10.Kodým JiříKubát Petr68-86 3173
11.Reliszka JakubEzr Václav-9-5-8  0374
12.Pařízek MartinŠablatura Michal11-799 3184
13.Kodým JiříPůlpán David-11-894-62385
14.Gireth PavelKubát Petr8-111-563295
15.Pařízek MartinEzr Václav-3999 31105
16.Kodým JiříŠablatura Michal9-9   11  
17.Gireth PavelPůlpán David         
18.Reliszka JakubKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodým Jiří12Ezr Václav31
Gireth Pavel21Šablatura Michal03
Reliszka Jakub12Půlpán David21
Pařízek Martin40Kubát Petr03
Delegovaný vrchní rozhodčí a náhradník omluveni.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Antoš Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Klimenta Matěj
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19556:481Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-109-4933210
2.Štrobl Rudolf
Kalenský Jaroslav
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
-8-786-82311
3.Voňka JakubKolář Vlastimil696  3021
4.Rýgl VojtěchKuba Josef10611  3031
5.Štrobl RudolfPospíšil Milan10-9-10-5 1332
6.Kalenský JaroslavKrameš Jan ml.126-94 3142
7.Rýgl VojtěchKolář Vlastimil1896  3052
8.Štrobl RudolfKuba Josef8-125-5-102353
9.Kalenský JaroslavJuklík Tomáš5119  3063
10.Voňka JakubKrameš Jan ml.9-98-883273
11.Štrobl RudolfKolář Vlastimil-8-8-8  0374
12.Kalenský JaroslavKuba Josef37-69 3184
13.Voňka JakubJuklík Tomáš-9626 3194
14.Rýgl VojtěchKrameš Jan ml.697  30104
15.Kalenský JaroslavKolář Vlastimil         
16.Voňka JakubKuba Josef         
17.Rýgl VojtěchJuklík Tomáš         
18.Štrobl RudolfKrameš Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub30Kolář Vlastimil12
Rýgl Vojtěch30Kuba Josef12
Štrobl Rudolf03Pospíšil Milan10
Kalenský Jaroslav30Krameš Jan ml.03
   Juklík Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS