Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Sekyra Jiří
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:11448:341TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Postelt Tomáš
Balog Roland
 
 
93-47 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
-7-8-10  0311
3.Tschakert TomášZajíček Pavel476  3021
4.Hervert JosefBalog Roland854  3031
5.Bartošek VítPostelt Tomáš1097  3041
6.Pinka JanKaňka Luděk st.545  3051
7.Hervert JosefZajíček Pavel-711-10-8 1352
8.Bartošek VítBalog Roland-1111811 3162
9.Pinka JanPostelt Tomáš936  3072
10.Tschakert TomášKaňka Luděk st.41010  3082
11.Bartošek VítZajíček Pavel2-7-10-5 1383
12.Pinka JanBalog Roland782  3093
13.Tschakert TomášPostelt Tomáš749  30103
14.Hervert JosefKaňka Luděk st.64   20  
15.Pinka JanZajíček Pavel         
16.Tschakert TomášBalog Roland         
17.Hervert JosefPostelt Tomáš         
18.Bartošek VítKaňka Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš30Zajíček Pavel21
Hervert Josef11Balog Roland03
Bartošek Vít21Postelt Tomáš03
Pinka Jan30Kaňka Luděk st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Protiva Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32476:512Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Kodým Jiří
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-637-11-82301
2.Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
-547-8-72302
3.Gireth PavelVoňka Jakub548  3012
4.Kodým JiříRýgl Vojtěch-55117 3122
5.Reliszka JakubKalenský Jaroslav-53-7-12 1323
6.Pařízek MartinŠváb Richard-8-12-5  0324
7.Kodým JiříVoňka Jakub-99-9-9 1325
8.Reliszka JakubRýgl Vojtěch98-8-6-102326
9.Pařízek MartinKalenský Jaroslav811-89 3136
10.Gireth PavelŠváb Richard9-13-14-7 1337
11.Reliszka JakubVoňka Jakub-10-9-8  0338
12.Pařízek MartinRýgl Vojtěch-7-14-6  0339
13.Gireth PavelKalenský Jaroslav-99-6-2 13310
14.Kodým JiříŠváb Richard         
15.Pařízek MartinVoňka Jakub         
16.Gireth PavelRýgl Vojtěch         
17.Kodým JiříKalenský Jaroslav         
18.Reliszka JakubŠváb Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gireth Pavel12Voňka Jakub21
Kodým Jiří11Rýgl Vojtěch21
Reliszka Jakub03Kalenský Jaroslav21
Pařízek Martin12Šváb Richard20
Rýgl Vojtěch obdržel žlutou kartu za nesportovní chování (kopnutí do ohrádky).



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Veselý Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Filip ml.
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39642:658SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Špaček Zbyněk
Ezr Václav
 
 
7911  3010
2.Pospíšil Milan
Juklík Tomáš
 
 
Šablatura Michal
Šálený David
 
 
-47-9-9 1311
3.Kuba JosefŠálený David-998-763221
4.Krameš Jan ml.Šablatura Michal-8-10-9  0322
5.Pospíšil MilanŠpaček Zbyněk-1610-6-11 1323
6.Kolář VlastimilEzr Václav-2-57-4 1324
7.Juklík Tomᚊálený David-67-5-6 1325
8.Pospíšil MilanŠablatura Michal7-75-873235
9.Kolář VlastimilŠpaček Zbyněk-67106 3145
10.Kuba JosefEzr Václav-7-98843255
11.Pospíšil MilanŠálený David-7-8-8  0356
12.Kolář VlastimilŠablatura Michal-5-7-13  0357
13.Kuba JosefŠpaček Zbyněk1047  3067
14.Juklík TomášEzr Václav3-4-8-6 1368
15.Kolář VlastimilŠálený David5-1043 3178
16.Kuba JosefŠablatura Michal134-87 3188
17.Juklík Tomᚊpaček Zbyněk-9-6-13  0389
18.Pospíšil MilanEzr Václav-9-124-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef40Šálený David22
Krameš Jan ml.01Šablatura Michal22
Pospíšil Milan13Špaček Zbyněk22
Kolář Vlastimil22Ezr Václav31
Juklík Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 pod Starkou 4Rozhodčí:Kulichová Jana
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37553:611ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
49-89 3110
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
-9-9-9  0311
3.Bucifal AlešVaculovič Libor-8-97-7 1312
4.Hořejší RadimPěnkava Luboš9-7-41083222
5.Šimeček JanČamr František-5984 3132
6.Nejedlý PetrBorůvka Jakub-107-9-8 1333
7.Hořejší RadimVaculovič Libor-11511-633243
8.Šimeček JanPěnkava Luboš-5-58-8 1344
9.Nejedlý PetrČamr František9-585 3154
10.Bucifal AlešBorůvka Jakub-7-8-9  0355
11.Šimeček JanVaculovič Libor7-3-9-4 1356
12.Nejedlý PetrPěnkava Luboš13-35-3-92357
13.Bucifal AlešČamr František-15-1088-52358
14.Hořejší RadimBorůvka Jakub-88-13-7 1359
15.Nejedlý PetrVaculovič Libor-48-6-6 13510
16.Bucifal AlešPěnkava Luboš7-9-2  12  
17.Hořejší RadimČamr František         
18.Šimeček JanBorůvka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucifal Aleš03Vaculovič Libor31
Hořejší Radim21Pěnkava Luboš21
Šimeček Jan12Čamr František12
Nejedlý Petr13Borůvka Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Volf Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30656:622SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Žák Jan
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
1059  3010
2.Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-9-13-7  0311
3.Žaloudík JanBelopotočan Roman-9-9-8  0312
4.Gavlas PetrDráždil Roman5-8-66103222
5.Žák JanPour Pavel ml.8-579 3132
6.Hobl LukášKříž Dominik786  3042
7.Gavlas PetrBelopotočan Roman47-4-5-92343
8.Žák JanDráždil Roman-8-986113253
9.Hobl LukášPour Pavel ml.9-858 3163
10.Žaloudík JanKříž Dominik1066  3073
11.Žák JanBelopotočan Roman-7-3-7  0374
12.Hobl LukášDráždil Roman348  3084
13.Březovský PetrPour Pavel ml.58-10-8-102385
14.Gavlas PetrKříž Dominik6146  3095
15.Hobl LukášBelopotočan Roman810-10-10-52396
16.Březovský PetrDráždil Roman8-1-4-9 1397
17.Gavlas PetrPour Pavel ml.3-54-6-32398
18.Žák JanKříž Dominik1089  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žaloudík Jan11Belopotočan Roman40
Gavlas Petr22Dráždil Roman13
Žák Jan31Pour Pavel ml.22
Hobl Lukáš31Kříž Dominik04
Březovský Petr02   
V zápase č.13 vystřídal domácí hráč Březovský hráče Žaloudíka. V utkání č. 15 žlutá karta hráč Hobl, žlutá karta hráč Belopotočan.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Miroslav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:32644:644TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Kortus Pavel ml.
Legát Petr
 
 
8-8-97-112301
2.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Fausek Matěj
Kortus Filip
 
 
-58-97123211
3.Faktor RadovanKortus Pavel ml.-759-183221
4.Kaucký RomanLegát Petr-10-6-7  0322
5.Drechsler DušanFausek Matěj-1098-853232
6.Pejša Karel ml.Kortus Filip-79-10883242
7.Kaucký RomanKortus Pavel ml.-8-8-8  0343
8.Drechsler DušanLegát Petr-7-10-8  0344
9.Pejša Karel ml.Fausek Matěj2-4-68-52345
10.Faktor RadovanKortus Filip9810  3055
11.Drechsler DušanKortus Pavel ml.-4-9-9  0356
12.Pejša Karel ml.Legát Petr7-115-1093266
13.Faktor RadovanFausek Matěj-913-8953276
14.Kaucký RomanKortus Filip-9111111 3186
15.Pejša Karel ml.Kortus Pavel ml.-911116 3196
16.Faktor RadovanLegát Petr9116  30106
17.Kaucký RomanFausek Matěj         
18.Drechsler DušanKortus Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan40Kortus Pavel ml.22
Kaucký Roman12Legát Petr22
Drechsler Dušan12Fausek Matěj12
Pejša Karel ml.31Kortus Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Málek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Hervert Josef
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39682:703TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hervert Josef
Tschakert Tomáš
 
 
Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
-129-6-8 1301
2.Bartošek Vít
Woznicki Patrik
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-8-11-3  0302
3.Hervert JosefPejša Karel ml.-8-12-6  0303
4.Bartošek VítFaktor Radovan-101311-473213
5.Woznicki PatrikKaucký Roman3-56-6-72314
6.Tschakert TomášKocura Jiří497  3024
7.Bartošek VítPejša Karel ml.6-65-9-42325
8.Woznicki PatrikFaktor Radovan910-3-6-62326
9.Tschakert TomášKaucký Roman911-63 3136
10.Hervert JosefKocura Jiří-9-8-6  0337
11.Woznicki PatrikPejša Karel ml.-910-7-4 1338
12.Tschakert TomášFaktor Radovan-7-1364113248
13.Hervert JosefKaucký Roman8-856 3158
14.Bartošek VítKocura Jiří-53-94113268
15.Tschakert TomášPejša Karel ml.-8688 3178
16.Hervert JosefFaktor Radovan-89-4-9 1379
17.Bartošek VítKaucký Roman899  3089
18.Woznicki PatrikKocura Jiří-476-10-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hervert Josef13Pejša Karel ml.31
Bartošek Vít31Faktor Radovan22
Woznicki Patrik04Kaucký Roman13
Tschakert Tomáš40Kocura Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36590:630SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
-798-773210
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
10911  3020
3.Kaňka Luděk st.Kortus Pavel ml.-6-7-8  0321
4.Balog RolandKortus Filip15139  3031
5.Postelt TomášFausek Matěj-98-91093241
6.Zajíček PavelMarat Petr8114  3051
7.Balog RolandKortus Pavel ml.-9-7-5  0352
8.Postelt TomášKortus Filip8-46-583262
9.Zajíček PavelFausek Matěj-41-109-52363
10.Kaňka Luděk st.Marat Petr7-4-11-8 1364
11.Postelt TomášKortus Pavel ml.-7-5-8  0365
12.Zajíček PavelKortus Filip388  3075
13.Lapka MiroslavFausek Matěj-5-8-8  0376
14.Balog RolandMarat Petr-82-105-92377
15.Zajíček PavelKortus Pavel ml.-99-9-5 1378
16.Lapka MiroslavKortus Filip8-3-5-5 1379
17.Balog RolandFausek Matěj-9-65-11 13710
18.Postelt TomášMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaňka Luděk st.02Kortus Pavel ml.40
Balog Roland13Kortus Filip13
Postelt Tomáš21Fausek Matěj31
Zajíček Pavel22Marat Petr21
Lapka Miroslav02   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35623:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
Hobl Lukáš
Žák Jan
 
 
88-109 3110
2.Kodým Jiří
Gireth Pavel
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
-13-3106-62311
3.Kodým JiříHobl Lukáš-77-7-5 1312
4.Gireth PavelŽák Jan-4-2-11  0313
5.Reliszka JakubGavlas Petr9-867 3123
6.Pařízek MartinŽaloudík Jan8-7-9-9 1324
7.Gireth PavelHobl Lukáš-1114-6433234
8.Reliszka JakubŽák Jan99-108 3144
9.Pařízek MartinGavlas Petr-9578 3154
10.Kodým JiříŽaloudík Jan-9-7-6  0355
11.Reliszka JakubHobl Lukáš-8-48-8 1356
12.Pařízek MartinŽák Jan7-657 3166
13.Kodým JiříGavlas Petr3711  3076
14.Gireth PavelŽaloudík Jan-5-5-7  0377
15.Pařízek MartinHobl Lukáš6-4-8-8 1378
16.Kodým JiříŽák Jan1073  3088
17.Gireth PavelGavlas Petr74-55 3198
18.Reliszka JakubŽaloudík Jan-8-47-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodým Jiří22Hobl Lukáš31
Gireth Pavel22Žák Jan13
Reliszka Jakub22Gavlas Petr04
Pařízek Martin22Žaloudík Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Antoš Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Pilňáček Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5366:186Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Chvátal Martin
Pour Pavel ml.
 
 
66-75 3120
3.Šváb RichardWO    3030
4.Kalenský JaroslavPour Pavel ml.676  3040
5.Rýgl VojtěchChvátal Martin878  3050
6.Voňka JakubDráždil Roman6-7-8563260
7.Kalenský JaroslavWO    3070
8.Rýgl VojtěchPour Pavel ml.76-54 3180
9.Voňka JakubChvátal Martin666  3090
10.Šváb RichardDráždil Roman77-96 31100
11.Rýgl Vojtěch         
12.Voňka JakubPour Pavel ml.         
13.Šváb RichardChvátal Martin         
14.Kalenský JaroslavDráždil Roman         
15.Voňka Jakub         
16.Šváb RichardPour Pavel ml.         
17.Kalenský JaroslavChvátal Martin         
18.Rýgl VojtěchDráždil Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šváb Richard10Pour Pavel ml.02
Kalenský Jaroslav10Chvátal Martin02
Rýgl Vojtěch20Dráždil Roman02
Voňka Jakub20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Veselý Filip ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:40671:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
-511-8883210
2.Krameš Jan ml.
Juklík Tomáš
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
-8-7-7  0311
3.Kuba JosefNejedlý Petr-10-69-12 1312
4.Krameš Jan ml.Hořejší Radim-4-76493222
5.Juklík Tomᚊimeček Jan6-7-6863232
6.Kolář VlastimilBucifal Aleš-9-651043242
7.Krameš Jan ml.Nejedlý Petr-8-3-5  0343
8.Juklík TomášHořejší Radim-6577 3153
9.Kolář VlastimilŠimeček Jan783  3063
10.Kuba JosefBucifal Aleš-8-3-7  0364
11.Juklík TomášNejedlý Petr-12-126-8 1365
12.Kolář VlastimilHořejší Radim6-9712 3175
13.Kuba JosefŠimeček Jan5-5-9483285
14.Krameš Jan ml.Bucifal Aleš29-4-8-102386
15.Kolář VlastimilNejedlý Petr-4-67-9 1387
16.Kuba JosefHořejší Radim89-29 3197
17.Krameš Jan ml.Šimeček Jan-5-116-10 1398
18.Juklík TomášBucifal Aleš-89-6-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef22Nejedlý Petr40
Krameš Jan ml.13Hořejší Radim04
Juklík Tomáš22Šimeček Jan13
Kolář Vlastimil31Bucifal Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadil Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30153:350ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šablatura Michal
Počta Tomáš
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-7-7-7  0301
2.
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
WO    0302
3.Kubát PetrVaculovič Libor-87-6-5 1303
4.Čamr FrantišekWO    0304
5.Počta TomášPěnkava Luboš-11-5-8  0305
6.Šablatura MichalBorůvka Jakub-4-1-4  0306
7.Vaculovič LiborWO    0307
8.Počta TomášČamr František-6-6-12  0308
9.Šablatura MichalPěnkava Luboš8-7-5-9 1309
10.Kubát PetrBorůvka Jakub-5-6-2  03010
11.Počta TomášVaculovič Libor         
12.Šablatura MichalČamr František         
13.Kubát PetrPěnkava Luboš         
14.Borůvka Jakub         
15.Šablatura MichalVaculovič Libor         
16.Kubát PetrČamr František         
17.Pěnkava Luboš         
18.Počta TomášBorůvka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubát Petr02Vaculovič Libor10
Počta Tomáš02Čamr František10
Šablatura Michal02Pěnkava Luboš20
   Borůvka Jakub20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17489:407TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tschakert Tomáš
Woznicki Patrik
 
 
Kortus Pavel ml.
Smažík David
 
 
995  3010
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Fausek Matěj
Kortus Filip
 
 
6113  3020
3.Bartošek VítKortus Pavel ml.-75-3-10 1321
4.Hervert JosefFausek Matěj117-9-273231
5.Woznicki PatrikKortus Filip810-7-5-92332
6.Tschakert TomášSmažík David534  3042
7.Hervert JosefKortus Pavel ml.-7-8-4  0343
8.Woznicki PatrikFausek Matěj-113-7853253
9.Tschakert TomášKortus Filip7136  3063
10.Bartošek VítSmažík David538  3073
11.Woznicki PatrikKortus Pavel ml.-5-7-9  0374
12.Tschakert TomášFausek Matěj652  3084
13.Bartošek VítKortus Filip786  3094
14.Hervert JosefSmažík David-7769 31104
15.Tschakert TomášKortus Pavel ml.-8    01  
16.Bartošek VítFausek Matěj         
17.Hervert JosefKortus Filip         
18.Woznicki PatrikSmažík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartošek Vít21Kortus Pavel ml.30
Hervert Josef21Fausek Matěj03
Woznicki Patrik12Kortus Filip12
Tschakert Tomáš30Smažík David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21588:517TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
-107-12683210
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
-911-89-22311
3.Balog RolandPejša Karel ml.987  3021
4.Postelt TomášFaktor Radovan66-97 3131
5.Kaňka Luděk st.Kaucký Roman7-10-6-9 1332
6.Zajíček PavelKocura Jiří7108  3042
7.Postelt TomášPejša Karel ml.-5894 3152
8.Kaňka Luděk st.Faktor Radovan-814-95-92353
9.Zajíček PavelKaucký Roman-6-109-9 1354
10.Balog RolandKocura Jiří575  3064
11.Lapka MiroslavPejša Karel ml.-18-69-42365
12.Zajíček PavelFaktor Radovan872  3075
13.Balog RolandKaucký Roman755  3085
14.Postelt TomášKocura Jiří7-7511 3195
15.Zajíček PavelPejša Karel ml.-101085 31105
16.Balog RolandFaktor Radovan         
17.Postelt TomášKaucký Roman         
18.Lapka MiroslavKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland30Pejša Karel ml.13
Postelt Tomáš30Faktor Radovan12
Kaňka Luděk st.02Kaucký Roman21
Zajíček Pavel31Kocura Jiří03
Lapka Miroslav01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:34627:647SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
87-5-993210
2.Kodým Jiří
Gireth Pavel
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
-6-114-9 1311
3.Kodým JiříBelopotočan Roman1166  3021
4.Gireth PavelDráždil Roman-4-69-7 1322
5.Reliszka JakubPour Pavel ml.-3-5-14  0323
6.Pařízek MartinKříž Dominik-764-1043233
7.Gireth PavelBelopotočan Roman-1-9-6  0334
8.Reliszka JakubDráždil Roman-2-1010-3 1335
9.Pařízek MartinPour Pavel ml.-104-9723245
10.Kodým JiříKříž Dominik466  3055
11.Reliszka JakubBelopotočan Roman-8-28-6 1356
12.Pařízek MartinDráždil Roman77-6-893266
13.Kodým JiříPour Pavel ml.-9-57773276
14.Gireth PavelKříž Dominik6-91112 3186
15.Pařízek MartinBelopotočan Roman-66-510-42387
16.Kodým JiříDráždil Roman61110  3097
17.Gireth PavelPour Pavel ml.-399-2832107
18.Reliszka JakubKříž Dominik10-9-86-323  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodým Jiří40Belopotočan Roman31
Gireth Pavel22Dráždil Roman22
Reliszka Jakub03Pour Pavel ml.13
Pařízek Martin31Kříž Dominik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Valeš Jakub
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Antoš Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35620:610SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Žák Jan
Hobl Lukáš
 
 
8-1178 3110
2.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Gavlas Petr
Žaloudík Jan
 
 
3710  3020
3.Voňka JakubHobl Lukáš-11-7-11  0321
4.Rýgl VojtěchŽaloudík Jan8-8-8-11 1322
5.Kalenský JaroslavŽák Jan-6-4-8  0323
6.Šváb RichardGavlas Petr6411  3033
7.Rýgl VojtěchHobl Lukáš8-5-68-92334
8.Kalenský JaroslavŽaloudík Jan12-9-9-9 1335
9.Šváb RichardŽák Jan5-107-7-82336
10.Voňka JakubGavlas Petr89-89 3146
11.Kalenský JaroslavHobl Lukáš-87-26-82347
12.Šváb RichardŽaloudík Jan-9548 3157
13.Voňka JakubŽák Jan-6-87653267
14.Rýgl VojtěchGavlas Petr1153  3077
15.Šváb RichardHobl Lukáš-89-8-11 1378
16.Voňka JakubŽaloudík Jan-9-9-9  0379
17.Rýgl VojtěchŽák Jan-6-7-9  03710
18.Kalenský JaroslavGavlas Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voňka Jakub22Hobl Lukáš40
Rýgl Vojtěch13Žaloudík Jan31
Kalenský Jaroslav03Žák Jan31
Šváb Richard22Gavlas Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Veselý Filip ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30357:438ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-7-5-8  0301
2.Krameš Jan ml.
Juklík Tomáš
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
-7107-9-82302
3.Kuba JosefVaculovič Libor-7-10-5  0303
4.Krameš Jan ml.Čamr František-8-9-3  0304
5.Juklík TomášBorůvka Jakub-47-8-9 1305
6.Kolář VlastimilPěnkava Luboš77-6-9-92306
7.Krameš Jan ml.Vaculovič Libor-8-2-2  0307
8.Juklík TomášČamr František-107-8-9 1308
9.Kolář VlastimilBorůvka Jakub81010  3018
10.Kuba JosefPěnkava Luboš-1198-7-82319
11.Juklík TomášVaculovič Libor9-7-65-223110
12.Kolář VlastimilČamr František         
13.Kuba JosefBorůvka Jakub         
14.Krameš Jan ml.Pěnkava Luboš         
15.Kolář VlastimilVaculovič Libor         
16.Kuba JosefČamr František         
17.Krameš Jan ml.Borůvka Jakub         
18.Juklík TomášPěnkava Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Josef02Vaculovič Libor30
Krameš Jan ml.02Čamr František20
Juklík Tomáš03Borůvka Jakub11
Kolář Vlastimil11Pěnkava Luboš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32672:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Půlpán David
Šálený David
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
676  3010
2.Ezr Václav
Šablatura Michal
 
 
Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
-513-106-82311
3.Šablatura MichalNejedlý Petr-3-2-6  0312
4.Ezr VáclavHořejší Radim5-8-9-8 1313
5.Půlpán DavidŠimeček Jan964  3023
6.Šálený DavidBucifal Aleš3810  3033
7.Ezr VáclavNejedlý Petr-10887 3143
8.Půlpán DavidHořejší Radim-8-9-13  0344
9.Šálený DavidŠimeček Jan9511  3054
10.Šablatura MichalBucifal Aleš6-8-10-12 1355
11.Půlpán DavidNejedlý Petr9-910-10-122356
12.Šálený DavidHořejší Radim1084  3066
13.Šablatura MichalŠimeček Jan58-8-9-102367
14.Ezr VáclavBucifal Aleš94-8-573277
15.Šálený DavidNejedlý Petr911-79 3187
16.Šablatura MichalHořejší Radim-95-8-9 1388
17.Ezr VáclavŠimeček Jan76-77 3198
18.Půlpán DavidBucifal Aleš-7-8-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šablatura Michal04Nejedlý Petr22
Ezr Václav31Hořejší Radim31
Půlpán David13Šimeček Jan13
Šálený David40Bucifal Aleš22
ŽK_Šablatura_hození pálky do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:32692:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Benák Libor
Nejedlý Petr
 
 
-8-88-12 1301
2.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
363  3011
3.Faktor RadovanNejedlý Petr29-7-8-62312
4.Kaucký RomanHořejší Radim8-9-5-10 1313
5.Drechsler DušanŠimeček Jan877  3023
6.Pejša Karel ml.Benák Libor9105  3033
7.Kaucký RomanNejedlý Petr-8-886-62334
8.Drechsler DušanHořejší Radim10-9-8-5 1335
9.Pejša Karel ml.Šimeček Jan6-846 3145
10.Faktor RadovanBenák Libor105-74 3155
11.Drechsler DušanNejedlý Petr-810-8-7 1356
12.Pejša Karel ml.Hořejší Radim9-4-85-62357
13.Faktor RadovanŠimeček Jan9-747 3167
14.Kaucký RomanBenák Libor-6-1394-122368
15.Pejša Karel ml.Nejedlý Petr589  3078
16.Faktor RadovanHořejší Radim105-5-673288
17.Kaucký RomanŠimeček Jan9-8-9-8 1389
18.Drechsler DušanBenák Libor883  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan31Nejedlý Petr31
Kaucký Roman04Hořejší Radim31
Drechsler Dušan22Šimeček Jan13
Pejša Karel ml.31Benák Libor13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Kortus Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Kortusová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33422:515ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Čelikovský Jakub
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
10-7-10-8 1301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Pěnkava Luboš
Čamr František
 
 
998  3011
3.Kortus FilipČamr František-9-98-4 1312
4.Čelikovský JakubBorůvka Jakub-2-4-8  0313
5.Fausek MatějPěnkava Luboš-9-8-7  0314
6.Kortus Pavel ml.Vaculovič Libor8-97-8-62315
7.Čelikovský JakubČamr František-5-6-7  0316
8.Fausek MatějBorůvka Jakub8-5-4-6 1317
9.Kortus Pavel ml.Pěnkava Luboš986  3027
10.Kortus FilipVaculovič Libor-9-7-9  0328
11.Fausek MatějČamr František7-4-12-8 1329
12.Kortus Pavel ml.Borůvka Jakub-610106 3139
13.Kortus FilipPěnkava Luboš8-58-693249
14.Čelikovský JakubVaculovič Libor-3-4-7  03410
15.Kortus Pavel ml.Čamr František         
16.Kortus FilipBorůvka Jakub         
17.Čelikovský JakubPěnkava Luboš         
18.Fausek MatějVaculovič Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip12Čamr František30
Čelikovský Jakub03Borůvka Jakub21
Fausek Matěj03Pěnkava Luboš12
Kortus Pavel ml.21Vaculovič Libor30
Přítomen komisař 13:30 - 13:45



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6386:241SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
710-810 3110
2.Žák Jan
Gavlas Petr
 
 
Krameš Jan ml.
Pospíšil Milan
 
 
8-91010 3120
3.Žaloudík JanKolář Vlastimil644  3030
4.Žák JanKuba Josef839  3040
5.Gavlas PetrKrameš Jan ml.332  3050
6.Polák MichalPospíšil Milan6-929 3160
7.Žák JanKolář Vlastimil-9400 3170
8.Gavlas PetrKuba Josef6-797 3180
9.Polák MichalKrameš Jan ml.312-71 3190
10.Žaloudík JanJuklík Tomáš469  30100
11.Gavlas PetrKolář Vlastimil76   20  
12.Polák MichalKuba Josef         
13.Žaloudík JanKrameš Jan ml.         
14.Žák JanJuklík Tomáš         
15.Polák MichalKolář Vlastimil         
16.Žaloudík JanKuba Josef         
17.Žák JanKrameš Jan ml.         
18.Gavlas PetrJuklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žaloudík Jan20Kolář Vlastimil02
Žák Jan20Kuba Josef02
Gavlas Petr20Krameš Jan ml.02
Polák Michal20Pospíšil Milan01
   Juklík Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20584:467TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
-10-7-10  0301
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Špaček Zbyněk
Půlpán David
 
 
-6645 3111
3.Dráždil RomanKrejcar Vilém38-910 3121
4.Pour Pavel ml.Ezr Václav9-8-53-32322
5.Chvátal MartinŠpaček Zbyněk-64-812-62323
6.Belopotočan RomanPůlpán David977  3033
7.Pour Pavel ml.Krejcar Vilém5-9412 3143
8.Chvátal MartinEzr Václav5-10-10-9 1344
9.Belopotočan RomanŠpaček Zbyněk714-123 3154
10.Dráždil RomanPůlpán David666  3064
11.Chvátal MartinKrejcar Vilém8-11-810-72365
12.Belopotočan RomanEzr Václav6710  3075
13.Dráždil RomanŠpaček Zbyněk392  3085
14.Pour Pavel ml.Půlpán David-9883 3195
15.Belopotočan RomanKrejcar Vilém522  30105
16.Dráždil RomanEzr Václav         
17.Pour Pavel ml.Špaček Zbyněk         
18.Chvátal MartinPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman30Krejcar Vilém13
Pour Pavel ml.21Ezr Václav21
Chvátal Martin03Špaček Zbyněk12
Belopotočan Roman40Půlpán David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17517:421TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Gireth Pavel
Kodým Jiří
 
 
9-957 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
7-845 3120
3.Hervert JosefKodým Jiří12-747 3130
4.Pinka JanPařízek Martin279  3040
5.Bartošek VítReliszka Jakub673  3050
6.Tschakert TomášGireth Pavel5-8-2-5 1351
7.Pinka JanKodým Jiří71211  3061
8.Bartošek VítPařízek Martin-87-9-8 1362
9.Tschakert TomášReliszka Jakub534  3072
10.Hervert JosefGireth Pavel11-6-9-9 1373
11.Bartošek VítKodým Jiří-866-3-52374
12.Tschakert TomášPařízek Martin2-8104 3184
13.Hervert JosefReliszka Jakub1086  3094
14.Pinka JanGireth Pavel97-87 31104
15.Tschakert TomášKodým Jiří666  30  
16.Hervert JosefPařízek Martin         
17.Pinka JanReliszka Jakub         
18.Bartošek VítGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hervert Josef21Kodým Jiří12
Pinka Jan30Pařízek Martin12
Bartošek Vít12Reliszka Jakub03
Tschakert Tomáš21Gireth Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:37505:566Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-78-6473210
2.Postelt Tomáš
Balog Roland
 
 
Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
9-9-10-8 1311
3.Balog RolandKalenský Jaroslav-8-1067-82312
4.Postelt TomášVoňka Jakub-89-5-6 1313
5.Kaňka Luděk st.Rýgl Vojtěch37-1410 3123
6.Zajíček PavelŠváb Richard-4-11-5  0324
7.Postelt TomášKalenský Jaroslav-28-9-7 1325
8.Kaňka Luděk st.Voňka Jakub-9-10-6  0326
9.Zajíček PavelRýgl Vojtěch-669-753236
10.Balog RolandŠváb Richard-696-633246
11.Lapka MiroslavKalenský Jaroslav-9-3-8  0347
12.Zajíček PavelVoňka Jakub-9-786-72348
13.Balog RolandRýgl Vojtěch9-8-710-92349
14.Postelt Tomᚊváb Richard-8-2-8  03410
15.Zajíček PavelKalenský Jaroslav         
16.Balog RolandVoňka Jakub         
17.Postelt TomášRýgl Vojtěch         
18.Lapka MiroslavŠváb Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland12Kalenský Jaroslav30
Postelt Tomáš03Voňka Jakub30
Kaňka Luděk st.11Rýgl Vojtěch12
Zajíček Pavel12Šváb Richard21
Lapka Miroslav01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Miroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36577:645ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-8-29-8 1301
2.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
-672-593211
3.Kaucký RomanBorůvka Jakub-89-4-8 1312
4.Drechsler DušanČamr František-8-77-5 1313
5.Faktor RadovanVaculovič Libor8710  3023
6.Pejša Karel ml.Pěnkava Luboš-7910-7-62324
7.Drechsler DušanBorůvka Jakub-3-11-4  0325
8.Faktor RadovanČamr František-9-811883235
9.Pejša Karel ml.Vaculovič Libor8710  3045
10.Kaucký RomanPěnkava Luboš-4-610-5 1346
11.Faktor RadovanBorůvka Jakub-83-2-10 1347
12.Pejša Karel ml.Čamr František1057  3057
13.Kaucký RomanVaculovič Libor-68-1-6 1358
14.Drechsler DušanPěnkava Luboš-610-81093268
15.Pejša Karel ml.Borůvka Jakub758  3078
16.Kocura JiříČamr František87-1-7-62379
17.Drechsler DušanVaculovič Libor-9-9-9  03710
18.Faktor RadovanPěnkava Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaucký Roman03Borůvka Jakub31
Drechsler Dušan13Čamr František22
Faktor Radovan21Vaculovič Libor22
Pejša Karel ml.31Pěnkava Luboš21
Kocura Jiří01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Kortus Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7390:239SK Pedagog ČB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Marat Petr
 
 
Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
-89-6453210
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
-8773 3120
3.Marat PetrNejedlý Petr683  3030
4.Kortus FilipHořejší Radim98-5-993240
5.Fausek MatějBucifal Aleš7-935 3150
6.Kortus Pavel ml.Šimeček Jan783  3060
7.Kortus FilipNejedlý Petr1467  3070
8.Fausek MatějHořejší Radim9-9105 3180
9.Kortus Pavel ml.Bucifal AlešWO    3090
10.Marat PetrŠimeček JanWO    30100
11.         
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marat Petr10Nejedlý Petr02
Kortus Filip20Hořejší Radim02
Fausek Matěj20Bucifal Aleš01
Kortus Pavel ml.10Šimeček Jan01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8430:305SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Žák Jan
 
 
Šálený David
Půlpán David
 
 
10-105-8103210
2.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
596  3020
3.Žaloudík JanStach Matěj8610  3030
4.Žák JanŠálený David711-9-10-122331
5.Polák MichalEzr Václav688  3041
6.Hobl LukášPůlpán David316  3051
7.Žák JanStach Matěj4105  3061
8.Polák MichalŠálený David9-995 3171
9.Hobl LukášEzr Václav4-984 3181
10.Žaloudík JanPůlpán David557  3091
11.Polák MichalStach Matěj10-453 31101
12.Hobl Lukᚊálený David4-10   11  
13.Žaloudík JanEzr Václav         
14.Žák JanPůlpán David         
15.Hobl LukášStach Matěj         
16.Žaloudík JanŠálený David         
17.Žák JanEzr Václav         
18.Polák MichalPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žaloudík Jan20Stach Matěj03
Žák Jan11Šálený David11
Polák Michal30Ezr Václav02
Hobl Lukáš20Půlpán David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11437:335TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
9713  3010
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
-87-8-7 1311
3.Dráždil RomanKuba Josef228  3021
4.Pour Pavel ml.Krameš Jan ml.489  3031
5.Kříž DominikKolář Vlastimil-7-13-10  0332
6.Belopotočan RomanJuklík Tomáš518  3042
7.Pour Pavel ml.Kuba Josef10-786 3152
8.Kříž DominikKrameš Jan ml.3-5-8573262
9.Belopotočan RomanKolář Vlastimil883  3072
10.Dráždil RomanJuklík Tomáš9-73-7123282
11.Chvátal MartinKuba Josef587  3092
12.Belopotočan RomanPospíšil Milan5109  30102
13.Dráždil RomanKolář Vlastimil         
14.Pour Pavel ml.Juklík Tomáš         
15.Belopotočan RomanKuba Josef         
16.Dráždil RomanPospíšil Milan         
17.Pour Pavel ml.Kolář Vlastimil         
18.Chvátal MartinJuklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman20Kuba Josef03
Pour Pavel ml.20Krameš Jan ml.02
Kříž Dominik11Kolář Vlastimil11
Belopotočan Roman30Juklík Tomáš02
Chvátal Martin10Pospíšil Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22545:464TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Rýgl Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
973  3010
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
-6-8-7  0311
3.Tschakert TomášRýgl Vojtěch677  3021
4.Bartošek VítVoňka Jakub613  3031
5.Hervert JosefKalenský Jaroslav-11-6-6  0332
6.Pinka JanŠváb Richard6-1036 3142
7.Bartošek VítRýgl Vojtěch-88-8-9 1343
8.Hervert JosefVoňka Jakub3-9-48113253
9.Pinka JanKalenský Jaroslav8-11-8573263
10.Tschakert Tomᚊváb Richard886  3073
11.Hervert JosefRýgl Vojtěch86-9-5-102374
12.Pinka JanVoňka Jakub-4389 3184
13.Tschakert TomášKalenský Jaroslav7-1086 3194
14.Bartošek VítŠváb Richard4-7-3-9 1395
15.Pinka JanRýgl Vojtěch2108  30105
16.Tschakert TomášVoňka Jakub725  30  
17.Bartošek VítKalenský Jaroslav         
18.Hervert JosefŠváb Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš30Rýgl Vojtěch22
Bartošek Vít12Voňka Jakub03
Hervert Josef12Kalenský Jaroslav12
Pinka Jan40Šváb Richard12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:29613:619TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Zajíček Pavel
 
 
Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
7-8-4463210
2.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Kodým Jiří
Gireth Pavel
 
 
8-578 3120
3.Balog RolandPařízek Martin998  3030
4.Postelt TomášKodým Jiří-13-9912-112331
5.Kaňka Luděk st.Gireth Pavel-66-9-5 1332
6.Zajíček PavelReliszka Jakub-1277-773242
7.Postelt TomášPařízek Martin69-78 3152
8.Kaňka Luděk st.Kodým Jiří6-5-5-11 1353
9.Zajíček PavelGireth Pavel811-9-4-32354
10.Balog RolandReliszka Jakub7-85-393264
11.Lapka MiroslavPařízek Martin-7-69-2 1365
12.Zajíček PavelKodým Jiří8-6-8793275
13.Balog RolandGireth Pavel96-58 3185
14.Postelt TomášReliszka Jakub-78-31163295
15.Zajíček PavelPařízek Martin94-812 31105
16.Balog RolandKodým Jiří         
17.Postelt TomášGireth Pavel         
18.Lapka MiroslavReliszka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balog Roland30Pařízek Martin13
Postelt Tomáš21Kodým Jiří21
Kaňka Luděk st.02Gireth Pavel21
Zajíček Pavel31Reliszka Jakub03
Lapka Miroslav01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Huk Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Jemelka Ivan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34531:578TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Kodým Jiří
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
-5-10-4  0301
2.Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
712-9-9-112302
3.Kodým JiříPejša Karel ml.-9-3-9  0303
4.Gireth PavelFaktor Radovan-10-8-9  0304
5.Reliszka JakubDrechsler Dušan8109  3014
6.Pařízek MartinKaucký Roman75-56 3124
7.Gireth PavelPejša Karel ml.-7-5-9  0325
8.Reliszka JakubFaktor Radovan-2-87-4 1326
9.Pařízek MartinDrechsler Dušan596  3036
10.Kodým JiříKaucký Roman5-89-5-92337
11.Reliszka JakubPejša Karel ml.-4-84-6 1338
12.Pařízek MartinFaktor Radovan85-49 3148
13.Kodým JiříDrechsler Dušan-8-8-7  0349
14.Gireth PavelKaucký Roman8310  3059
15.Pařízek MartinPejša Karel ml.138-3-893269
16.Kodým JiříFaktor Radovan-614-10-12 13610
17.Gireth PavelDrechsler Dušan-11    01  
18.Reliszka JakubKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kodým Jiří04Pejša Karel ml.31
Gireth Pavel12Faktor Radovan31
Reliszka Jakub12Drechsler Dušan12
Pařízek Martin40Kaucký Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14510:430Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Kortus Pavel ml.
Legát Petr
 
 
11-81011 3110
2.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Kortus Pavel
Kortus Filip
 
 
2611  3020
3.Voňka JakubKortus Pavel ml.9911  3030
4.Rýgl VojtěchLegát Petr9-4-9-8 1331
5.Kalenský JaroslavKortus Filip1099  3041
6.Šváb RichardKortus Pavel549  3051
7.Rýgl VojtěchKortus Pavel ml.-1010-12-9 1352
8.Kalenský JaroslavLegát Petr585  3062
9.Šváb RichardKortus Filip128-6-1173272
10.Voňka JakubKortus Pavel66-27 3182
11.Kalenský JaroslavKortus Pavel ml.3-9-912-122383
12.Šváb RichardLegát Petr898  3093
13.Voňka JakubKortus Filip64-107 31103
14.Rýgl VojtěchKortus Pavel         
15.Šváb RichardKortus Pavel ml.         
16.Voňka JakubLegát Petr         
17.Rýgl VojtěchKortus Filip         
18.Kalenský JaroslavKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voňka Jakub30Kortus Pavel ml.21
Rýgl Vojtěch02Legát Petr12
Kalenský Jaroslav21Kortus Filip03
Šváb Richard30Kortus Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Blažková Anežka ml.
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35474:545TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
8-5-7-6 1301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
69-8-9103211
3.Kuba JosefPinka Jan-8-13-7  0312
4.Krameš Jan ml.Tschakert Tomáš-88-9-5 1313
5.Pospíšil MilanBartošek Vít-6-810-4 1314
6.Kolář VlastimilHervert Josef-5788 3124
7.Krameš Jan ml.Pinka Jan-11-48-3 1325
8.Juklík TomášTschakert Tomáš-6-7-6  0326
9.Kolář VlastimilBartošek Vít3-66-8-82327
10.Kuba JosefHervert Josef-8-1227103237
11.Juklík TomášPinka Jan-5-7-8  0338
12.Kolář VlastimilTschakert Tomáš1289  3048
13.Kuba JosefBartošek Vít5-3-9-7 1349
14.Krameš Jan ml.Hervert Josef-7-115-4 13410
15.Kolář VlastimilPinka Jan         
16.Kuba JosefTschakert Tomáš         
17.Krameš Jan ml.Bartošek Vít         
18.Juklík TomášHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef12Pinka Jan30
Krameš Jan ml.03Tschakert Tomáš21
Pospíšil Milan01Bartošek Vít30
Kolář Vlastimil21Hervert Josef12
Juklík Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:32651:652SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Cholínský Jan
 
 
Kaňka Luděk st.
Zajíček Pavel
 
 
-67-9-7 1301
2.Ezr Václav
Šablatura Michal
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
9-3-77-52302
3.Šablatura MichalBalog Roland-83-51083212
4.Špaček ZbyněkPostelt Tomáš9-4-12283222
5.Cholínský JanZajíček Pavel99-412 3132
6.Ezr VáclavKaňka Luděk st.745  3042
7.Špaček ZbyněkBalog Roland11-11-7-3 1343
8.Cholínský JanPostelt Tomáš-9-587123253
9.Ezr VáclavZajíček Pavel-8-999-52354
10.Šablatura MichalLapka Miroslav56-91 3164
11.Cholínský JanBalog Roland-9-5-3  0365
12.Ezr VáclavPostelt Tomáš98-8-6133275
13.Šablatura MichalZajíček Pavel-810-9-4 1376
14.Špaček ZbyněkLapka Miroslav-98511 3186
15.Ezr VáclavBalog Roland-6910-863296
16.Šablatura MichalPostelt Tomáš-1311104 31106
17.Špaček ZbyněkZajíček Pavel-5    01  
18.Cholínský JanLapka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šablatura Michal31Balog Roland22
Špaček Zbyněk21Postelt Tomáš04
Cholínský Jan21Zajíček Pavel21
Ezr Václav31Kaňka Luděk st.01
   Lapka Miroslav02
Bělá předložila nedokonale vytisklou soupisku. Detaily a správnost byly prověřeny přes internet.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32345:438SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Žák Jan
Gavlas Petr
 
 
8-1142 3110
2.Zámyslický Jaroslav
Švec Radek
 
 
Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
-6-7-5  0311
3.Hořejší RadimHobl Lukáš-7-88-5 1312
4.Šimeček JanGavlas Petr-4899 3122
5.Švec RadekŽaloudík Jan-96-8-2 1323
6.Zámyslický JaroslavŽák Jan-8-6-4  0324
7.Šimeček JanHobl Lukáš-6-6-7  0325
8.Švec RadekGavlas Petr-3-6-9  0326
9.Zámyslický JaroslavŽaloudík Jan8-9-6-10 1327
10.Hořejší RadimŽák Jan-7-22-6 1328
11.Švec RadekHobl Lukáš-6-511-7 1329
12.Zámyslický JaroslavGavlas Petr-10-97-7 13210
13.Hořejší RadimŽaloudík Jan-9    01  
14.Šimeček JanŽák Jan         
15.Zámyslický JaroslavHobl Lukáš         
16.Hořejší RadimGavlas Petr         
17.Šimeček JanŽaloudík Jan         
18.Švec RadekŽák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim02Hobl Lukáš30
Šimeček Jan11Gavlas Petr21
Švec Radek03Žaloudík Jan20
Zámyslický Jaroslav03Žák Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Miffek Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Novák Ladislav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28633:584ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
8-4107 3110
2.Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-1-59-3 1311
3.Čamr FrantišekBelopotočan Roman10-5-1211-52312
4.Pěnkava LubošDráždil Roman412-12-2-52313
5.Vaculovič LiborPour Pavel ml.10-968 3123
6.Borůvka JakubChvátal Martin421  3033
7.Pěnkava LubošBelopotočan Roman3-107-963243
8.Vaculovič LiborDráždil Roman6-1075 3153
9.Borůvka JakubPour Pavel ml.-10-7-9  0354
10.Čamr FrantišekChvátal Martin5710  3064
11.Vaculovič LiborBelopotočan Roman-6-4-9  0365
12.Borůvka JakubDráždil Roman-105-116-92366
13.Čamr FrantišekPour Pavel ml.8-6-8863276
14.Pěnkava LubošKříž Dominik768  3086
15.Borůvka JakubBelopotočan Roman979  3096
16.Čamr FrantišekDráždil Roman-710-10-7 1397
17.Pěnkava LubošPour Pavel ml.448  30107
18.Vaculovič LiborKříž Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čamr František22Belopotočan Roman22
Pěnkava Luboš31Dráždil Roman31
Vaculovič Libor21Pour Pavel ml.13
Borůvka Jakub22Chvátal Martin02
   Kříž Dominik01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Fabíni Marek
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19534:447SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Reliszka Jakub
 
 
Legát Petr
Marat Petr
 
 
878  3010
2.Kodým Jiří
Pařízek Martin
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
4-9-3-9 1311
3.Gireth PavelKortus Pavel ml.-7-5-3  0312
4.Reliszka JakubLegát Petr-10810-633222
5.Kodým JiříKortus Filip412-7-1583232
6.Pařízek MartinMarat Petr837  3042
7.Reliszka JakubKortus Pavel ml.-867-8-32343
8.Kodým JiříLegát Petr776  3053
9.Pařízek MartinKortus Filip9-713 3163
10.Gireth PavelMarat Petr-8-955-72364
11.Kodým JiříKortus Pavel ml.89-98 3174
12.Pařízek MartinLegát Petr246  3084
13.Gireth PavelKortus Filip107-115 3194
14.Reliszka JakubMarat Petr699  30104
15.Pařízek MartinKortus Pavel ml.         
16.Gireth PavelLegát Petr         
17.Reliszka JakubKortus Filip         
18.Kodým JiříMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel12Kortus Pavel ml.21
Reliszka Jakub21Legát Petr03
Kodým Jiří30Kortus Filip03
Pařízek Martin30Marat Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Klimenta Matěj
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:55Rozhodčí:Valeš Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25606:555Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
884  3010
2.Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
7-7-3-12 1311
3.Voňka JakubPejša Karel ml.-15-7-9  0312
4.Rýgl VojtěchFaktor Radovan-871110 3122
5.Kalenský JaroslavDrechsler Dušan-66-4-13 1323
6.Šváb RichardKaucký Roman963  3033
7.Rýgl VojtěchPejša Karel ml.-1-10118103243
8.Kalenský JaroslavFaktor Radovan-7-88-9 1344
9.Šváb RichardDrechsler Dušan-103-10-8 1345
10.Voňka JakubKaucký Roman659  3055
11.Kalenský JaroslavPejša Karel ml.7-585 3165
12.Šváb RichardFaktor Radovan8-9119 3175
13.Voňka JakubDrechsler Dušan-56613 3185
14.Rýgl VojtěchKaucký Roman849  3095
15.Šváb RichardPejša Karel ml.-981-7-92396
16.Voňka JakubFaktor Radovan-7778 31106
17.Rýgl VojtěchDrechsler Dušan         
18.Kalenský JaroslavKaucký Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub31Pejša Karel ml.22
Rýgl Vojtěch30Faktor Radovan13
Kalenský Jaroslav12Drechsler Dušan21
Šváb Richard22Kaucký Roman03
utkání začalo se zpožděním z důvodu výpadku el. proudu



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Bláhová Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:13Rozhodčí:Veselý Filip ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37504:580TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
-7-8-8  0301
2.Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
9-7-77-72302
3.Kuba JosefZajíček Pavel-6-7-11  0303
4.Pospíšil MilanBalog Roland-6-10-7  0304
5.Krameš Jan ml.Postelt Tomáš1257  3014
6.Kolář VlastimilKaňka Luděk st.-7105-753224
7.Pospíšil MilanZajíček Pavel88-39 3134
8.Krameš Jan ml.Balog Roland-12-7-2  0335
9.Kolář VlastimilPostelt Tomáš58-4-1043245
10.Kuba JosefKaňka Luděk st.-710-711-72346
11.Krameš Jan ml.Zajíček Pavel-89-7-5 1347
12.Kolář VlastimilBalog Roland-179-7383257
13.Kuba JosefPostelt Tomáš-11-10-7  0358
14.Pospíšil MilanKaňka Luděk st.-4-4-8  0359
15.Kolář VlastimilZajíček Pavel-11-10-4  03510
16.Juklík TomášBalog Roland         
17.Pospíšil MilanPostelt Tomáš         
18.Krameš Jan ml.Kaňka Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Josef03Zajíček Pavel31
Pospíšil Milan12Balog Roland21
Krameš Jan ml.12Postelt Tomáš12
Kolář Vlastimil31Kaňka Luděk st.21
Zajíček ŽK Kolář ŽK 2x + ČK



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Vyvadilová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Šrytr Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33475:548TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šablatura Michal
Cholínský Jan
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-4-89-4 1301
2.Ezr Václav
Vítovec Martin
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
-14-5-10  0302
3.Vítovec MartinPinka Jan-8-4-4  0303
4.Cholínský JanTschakert Tomáš-512-8-7 1304
5.Šablatura MichalBartošek Vít-97-81073214
6.Ezr VáclavHervert Josef573  3024
7.Cholínský JanPinka Jan-1-3-10  0325
8.Šablatura MichalTschakert Tomáš9-5-8-8 1326
9.Ezr VáclavBartošek Vít611-106 3136
10.Vítovec MartinHervert Josef378  3046
11.Šablatura MichalPinka Jan912-3-7-82347
12.Ezr VáclavTschakert Tomáš9-5-47-92348
13.Vítovec MartinBartošek Vít-5-4-6  0349
14.Cholínský JanHervert Josef6411  3059
15.Ezr VáclavPinka Jan-49-8-5 13510
16.Vítovec MartinTschakert Tomáš-5-4   02  
17.Cholínský JanBartošek Vít         
18.Šablatura MichalHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítovec Martin12Pinka Jan40
Cholínský Jan12Tschakert Tomáš30
Šablatura Michal12Bartošek Vít12
Ezr Václav22Hervert Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:31383:466TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-6-111011-102301
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
8-911-7-92302
3.Zámyslický JaroslavBelopotočan Roman-2-4-6  0303
4.Hořejší RadimDráždil Roman-78-107-72304
5.Benák LiborPour Pavel ml.-8745 3114
6.Šimeček JanKříž Dominik-1710-8-142315
7.Hořejší RadimBelopotočan Roman710-8-8-52316
8.Benák LiborDráždil Roman-6-5-9  0317
9.Šimeček JanPour Pavel ml.-8-89-3 1318
10.Zámyslický JaroslavKříž Dominik-10-5-8  0319
11.Benák LiborBelopotočan Roman-5-5-10  03110
12.Šimeček JanDráždil Roman         
13.Zámyslický JaroslavPour Pavel ml.         
14.Hořejší RadimKříž Dominik         
15.Šimeček JanBelopotočan Roman         
16.Zámyslický JaroslavDráždil Roman         
17.Hořejší RadimPour Pavel ml.         
18.Benák LiborKříž Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zámyslický Jaroslav02Belopotočan Roman30
Hořejší Radim02Dráždil Roman20
Benák Libor12Pour Pavel ml.11
Šimeček Jan02Kříž Dominik20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Novák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Miffek Daniel
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32448:494SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
6-5-8-9 1301
2.Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
Žák Jan
Hobl Lukáš
 
 
-109-6-13 1302
3.Čamr FrantišekHobl Lukáš76-4-553212
4.Pěnkava LubošPolák Michal-8-4-5  0313
5.Vaculovič LiborŽaloudík Jan-72-4-7 1314
6.Borůvka JakubŽák Jan933  3024
7.Pěnkava LubošHobl Lukáš696  3034
8.Vaculovič LiborPolák Michal879  3044
9.Borůvka JakubŽaloudík Jan-5-9-7  0345
10.Čamr FrantišekŽák Jan-869-5-52346
11.Vaculovič LiborHobl Lukáš-59-66-42347
12.Borůvka JakubPolák Michal-6-97-9 1348
13.Čamr FrantišekŽaloudík Jan-2-7-8  0349
14.Pěnkava LubošŽák Jan-73-9-11 13410
15.Borůvka JakubHobl Lukáš         
16.Čamr FrantišekPolák Michal         
17.Pěnkava LubošŽaloudík Jan         
18.Vaculovič LiborŽák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čamr František12Hobl Lukáš12
Pěnkava Luboš12Polák Michal21
Vaculovič Libor12Žaloudík Jan30
Borůvka Jakub12Žák Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Kocura Jiří
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:40615:674SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Gavlas Petr
Žák Jan
 
 
9-5-8973210
2.Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
999  3020
3.Faktor RadovanHobl Lukáš10-99-653230
4.Drechsler DušanGavlas Petr-7-9-6  0331
5.Kocura JiříŽaloudík Jan99-5-10-102332
6.Pejša Karel ml.Žák Jan5-7-38103242
7.Drechsler DušanHobl Lukáš-5-11-9  0343
8.Kocura JiříGavlas Petr-7-9-4  0344
9.Pejša Karel ml.Žaloudík Jan7-6-8-4 1345
10.Faktor RadovanŽák Jan-612-10753255
11.Kocura JiříHobl Lukáš-8-2-11  0356
12.Pejša Karel ml.Gavlas Petr-10-9-15  0357
13.Faktor RadovanŽaloudík Jan5-98-11-52358
14.Drechsler DušanŽák Jan-99-9-9 1359
15.Pejša Karel ml.Hobl Lukáš-9128-1173269
16.Faktor RadovanGavlas Petr69-8-12-1023610
17.Drechsler DušanŽaloudík Jan1110-8  21  
18.Kocura JiříŽák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan22Hobl Lukáš22
Drechsler Dušan03Gavlas Petr40
Kocura Jiří03Žaloudík Jan30
Pejša Karel ml.22Žák Jan12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Kortus Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33468:503TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
-2-791493210
2.Fausek Matěj
Legát Petr
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
-6-9-7  0311
3.Kortus FilipBelopotočan Roman-6-96-12 1312
4.Fausek MatějDráždil Roman5-8-10-5 1313
5.Legát PetrPour Pavel ml.-74-914-92314
6.Kortus Pavel ml.Chvátal Martin545  3024
7.Fausek MatějBelopotočan Roman-8-8-11  0325
8.Legát PetrDráždil Roman-8888 3135
9.Kortus Pavel ml.Pour Pavel ml.56-6-7-92336
10.Kortus FilipChvátal Martin-11103-4-82337
11.Legát PetrBelopotočan Roman-10-9-5  0338
12.Kortus Pavel ml.Dráždil Roman-9-5-8  0339
13.Kortus FilipPour Pavel ml.-11-96-7 13310
14.Fausek MatějChvátal Martin-810   11  
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip03Belopotočan Roman30
Fausek Matěj02Dráždil Roman21
Legát Petr12Pour Pavel ml.30
Kortus Pavel ml.12Chvátal Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Mühlfeit Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Vajgl Lukáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:20577:483TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Nejedlý Petr
Benák Libor
 
 
-8889 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
-7-988-82311
3.Tschakert TomášHořejší Radim-7-58933221
4.Bartošek VítNejedlý Petr-685-8113231
5.Hervert JosefŠimeček Jan8611  3041
6.Pinka JanBenák Libor332  3051
7.Bartošek VítHořejší Radim-610-93-62352
8.Hervert JosefNejedlý Petr10-98-823262
9.Pinka JanŠimeček Jan6-834 3172
10.Tschakert TomášBenák Libor557  3082
11.Hervert JosefHořejší Radim12-4-97-102383
12.Pinka JanNejedlý Petr1169  3093
13.Tschakert Tomᚊimeček Jan84-3-10-82394
14.Bartošek VítBenák Libor887  30104
15.Pinka JanHořejší Radim         
16.Tschakert TomášNejedlý Petr         
17.Bartošek VítŠimeček Jan         
18.Hervert JosefBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš21Hořejší Radim21
Bartošek Vít21Nejedlý Petr03
Hervert Josef21Šimeček Jan12
Pinka Jan30Benák Libor03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30322:411ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
-4-12-7  0301
2.Postelt Tomáš
Balog Roland
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
8-11-8-9 1302
3.Postelt TomášVaculovič Libor-6-8-11  0303
4.Kaňka Luděk st.Čamr František8-7-9-12 1304
5.Lapka MiroslavBorůvka Jakub-4-4-4  0305
6.Balog RolandPěnkava Luboš-9-9-9  0306
7.Kaňka Luděk st.Vaculovič Libor-8-511-7 1307
8.Lapka MiroslavČamr František-9-9-7  0308
9.Balog RolandBorůvka Jakub9115  3018
10.Postelt TomášPěnkava Luboš-68-8-8 1319
11.Lapka MiroslavVaculovič Libor-711-8-3 13110
12.Balog RolandČamr František         
13.Postelt TomášBorůvka Jakub         
14.Kaňka Luděk st.Pěnkava Luboš         
15.Balog RolandVaculovič Libor         
16.Postelt TomášČamr František         
17.Kaňka Luděk st.Borůvka Jakub         
18.Lapka MiroslavPěnkava Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Postelt Tomáš02Vaculovič Libor30
Kaňka Luděk st.02Čamr František20
Lapka Miroslav03Borůvka Jakub11
Balog Roland11Pěnkava Luboš20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Holík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Vogel Jakub
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35683:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodým Jiří
Protiva Luboš
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
-9-5-9  0301
2.Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
Pospíšil Milan
Krameš Jan ml.
 
 
894  3011
3.Kodým JiříKolář Vlastimil4-8-5-8 1312
4.Reliszka JakubKrameš Jan ml.-69-5483222
5.Protiva LubošKuba Josef-124-65-72323
6.Pařízek MartinPospíšil Milan108-49 3133
7.Reliszka JakubKolář Vlastimil10-5-9-5 1334
8.Protiva LubošKrameš Jan ml.98-144 3144
9.Pařízek MartinKuba Josef-99-9-10 1345
10.Kodým JiříPospíšil Milan676  3055
11.Protiva LubošKolář Vlastimil-182-84-62356
12.Pařízek MartinKrameš Jan ml.88-104 3166
13.Kodým JiříKuba Josef4-771 3176
14.Reliszka JakubJuklík Tomáš-4-538-92377
15.Pařízek MartinKolář Vlastimil-7-84533287
16.Kodým JiříKrameš Jan ml.7-74-7-32388
17.Reliszka JakubKuba Josef-8-5-6  0389
18.Protiva LubošJuklík Tomáš585  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodým Jiří22Kolář Vlastimil31
Reliszka Jakub13Krameš Jan ml.13
Protiva Luboš22Kuba Josef31
Pařízek Martin31Pospíšil Milan02
   Juklík Tomáš11
Střídání hosté: Pospíšil -> Juklík



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Antoš Michal
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13457:349Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
Ezr Václav
Půlpán David
 
 
9-8-9-9 1301
2.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Šálený David
Šablatura Michal
 
 
9-9-97103211
3.Voňka JakubŠálený David-119-7993221
4.Rýgl VojtěchŠablatura Michal-11749 3131
5.Kalenský JaroslavEzr Václav-12856 3141
6.Šváb RichardPůlpán David844  3051
7.Rýgl VojtěchŠálený David-99-6573261
8.Kalenský JaroslavŠablatura Michal489  3071
9.Šváb RichardEzr Václav544  3081
10.Voňka JakubPůlpán David9-773 3191
11.Kalenský JaroslavŠálený David23-83 31101
12.Šváb RichardŠablatura Michal         
13.Voňka JakubEzr Václav         
14.Rýgl VojtěchPůlpán David         
15.Šváb RichardŠálený David         
16.Voňka JakubŠablatura Michal         
17.Rýgl VojtěchEzr Václav         
18.Kalenský JaroslavPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub20Šálený David03
Rýgl Vojtěch20Šablatura Michal02
Kalenský Jaroslav30Ezr Václav02
Šváb Richard20Půlpán David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29601:563TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
7158  3010
2.Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
45-810 3120
3.Faktor RadovanBelopotočan Roman-8-9-10  0321
4.Kocura JiříDráždil Roman-2-76-12 1322
5.Drechsler DušanPour Pavel ml.57-9-973232
6.Pejša Karel ml.Chvátal Martin757  3042
7.Kocura JiříBelopotočan Roman-7-12-9  0343
8.Drechsler DušanDráždil Roman611-68 3153
9.Pejša Karel ml.Pour Pavel ml.-46-11-9 1354
10.Faktor RadovanChvátal Martin782  3064
11.Drechsler DušanBelopotočan Roman-5-9-6  0365
12.Pejša Karel ml.Dráždil Roman856  3075
13.Faktor RadovanPour Pavel ml.28-8-1063285
14.Kocura JiříChvátal Martin91010  3095
15.Pejša Karel ml.Belopotočan Roman-5-4-7  0396
16.Faktor RadovanDráždil Roman-7-76-9 1397
17.Kocura JiříPour Pavel ml.-98-851032107
18.Drechsler DušanChvátal Martin59   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan22Belopotočan Roman40
Kocura Jiří22Dráždil Roman22
Drechsler Dušan21Pour Pavel ml.13
Pejša Karel ml.22Chvátal Martin03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Kortus Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35652:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
6-657 3110
2.Fausek Matěj
Legát Petr
 
 
Gavlas Petr
Žák Jan
 
 
-7-10-11  0311
3.Fausek MatějHobl Lukáš687  3021
4.Kortus FilipGavlas Petr11-1039 3131
5.Legát PetrŽák Jan-58-4-2 1332
6.Kortus Pavel ml.Žaloudík Jan-795-7-92333
7.Kortus FilipHobl Lukáš-1045-3-52334
8.Legát PetrGavlas Petr677  3044
9.Kortus Pavel ml.Žák Jan-9-8-10  0345
10.Fausek MatějŽaloudík Jan7-797 3155
11.Legát PetrHobl Lukáš6-9-6-6 1356
12.Kortus Pavel ml.Gavlas Petr-8-23483266
13.Fausek MatějŽák Jan-5-9-7  0367
14.Kortus FilipŽaloudík Jan8411  3077
15.Kortus Pavel ml.Hobl Lukáš5-63-1053287
16.Fausek MatějGavlas Petr-912-57-92388
17.Kortus FilipŽák Jan7-5-6-6 1389
18.Legát PetrŽaloudík Jan116-810 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj22Hobl Lukáš22
Kortus Filip22Gavlas Petr13
Legát Petr22Žák Jan40
Kortus Pavel ml.22Žaloudík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37660:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Čamr František
Pěnkava Luboš
 
 
-91264 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-7-46-3 1311
3.Tschakert TomášVaculovič Libor-78105 3121
4.Bartošek VítČamr František-7848 3131
5.Hervert JosefBorůvka Jakub-6-7-4  0332
6.Pinka JanPěnkava Luboš3-793 3142
7.Bartošek VítVaculovič Libor-5-7-6  0343
8.Hervert JosefČamr František-1085-373253
9.Pinka JanBorůvka Jakub92-89 3163
10.Tschakert TomášPěnkava Luboš-8-1163-62364
11.Hervert JosefVaculovič Libor-97-5-1 1365
12.Pinka JanČamr František383  3075
13.Tschakert TomášBorůvka Jakub4-86-9-62376
14.Bartošek VítPěnkava Luboš9-10-99-102377
15.Pinka JanVaculovič Libor-106-6-9 1378
16.Tschakert TomášČamr František59-11-933288
17.Bartošek VítBorůvka Jakub-5-11-5  0389
18.Hervert JosefPěnkava Luboš68-29 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš22Vaculovič Libor31
Bartošek Vít13Čamr František04
Hervert Josef22Borůvka Jakub31
Pinka Jan31Pěnkava Luboš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9423:337TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Nejedlý Petr
Benák Libor
 
 
659  3010
2.Kaňka Luděk st.
Zajíček Pavel
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
-99-9783220
3.Zajíček PavelHořejší Radim8-1178 3130
4.Postelt TomášNejedlý Petr8-9-6-10 1331
5.Kaňka Luděk st.Šimeček Jan99-78 3141
6.Balog RolandBenák Libor882  3051
7.Postelt TomášHořejší Radim78-810 3161
8.Kaňka Luděk st.Nejedlý Petr-8459 3171
9.Balog RolandŠimeček Jan61010  3081
10.Zajíček PavelBenák Libor699  3091
11.Lapka MiroslavHořejší Radim1184  30101
12.Balog RolandNejedlý Petr         
13.Zajíček PavelŠimeček Jan         
14.Postelt TomášBenák Libor         
15.Balog RolandHořejší Radim         
16.Zajíček PavelNejedlý Petr         
17.Postelt Tomᚊimeček Jan         
18.Lapka MiroslavBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Pavel20Hořejší Radim03
Postelt Tomáš11Nejedlý Petr11
Kaňka Luděk st.20Šimeček Jan02
Balog Roland20Benák Libor02
Lapka Miroslav10   
Bez připomínek