Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33426:507SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahrádka David
Pašek Dominik
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-5-7-8  0301
2.Šebl Jáchym
Kulveit Jonáš
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
7-9-7-7 1302
3.Šebl JáchymNevřela Daniel58-87 3112
4.Zahrádka DavidSlavík Radek10510  3022
5.Kulveit Jonᚊkopek Pavel-67-69-72323
6.Pašek DominikHerout František11-7-3-4 1324
7.Zahrádka DavidNevřela Daniel-5-6-3  0325
8.Kulveit JonášSlavík Radek10-985 3135
9.Pašek DominikŠkopek Pavel3-9-7-5 1336
10.Šebl JáchymHerout František-7-3-4  0337
11.Kulveit JonášNevřela Daniel-4-6-9  0338
12.Pašek DominikSlavík Radek-7-3-9  0339
13.Šebl JáchymŠkopek Pavel56-88 3149
14.Zahrádka DavidHerout František911-6-8-823410
15.Pašek DominikNevřela Daniel         
16.Šebl JáchymSlavík Radek         
17.Zahrádka DavidŠkopek Pavel         
18.Kulveit JonášHerout František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebl Jáchym21Nevřela Daniel21
Zahrádka David12Slavík Radek12
Kulveit Jonáš12Škopek Pavel21
Pašek Dominik03Herout František30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33403:487TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
3-11-56-72301
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
-13-8-8  0302
3.Plachý JiříKorbel Filip ml.-7-1-6  0303
4.Kubát PetrDoležal Ondřej-7-7-8  0304
5.Plachý LadislavSmola Igor-7-5-5  0305
6.Špaček ZbyněkMádr Miloslav-7-74-8 1306
7.Kubát PetrKorbel Filip ml.-4-4-1  0307
8.Plachý LadislavDoležal Ondřej-5-99493217
9.Špaček ZbyněkSmola Igor7-81210 3127
10.Plachý JiříMádr Miloslav11-8-67-82328
11.Plachý LadislavKorbel Filip ml.-58-67-82329
12.Špaček ZbyněkDoležal Ondřej668  3039
13.Plachý JiříSmola Igor-5-10-7  03310
14.Kubát PetrMádr Miloslav         
15.Špaček ZbyněkKorbel Filip ml.         
16.Plachý JiříDoležal Ondřej         
17.Kubát PetrSmola Igor         
18.Plachý LadislavMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plachý Jiří03Korbel Filip ml.30
Kubát Petr02Doležal Ondřej12
Plachý Ladislav12Smola Igor21
Špaček Zbyněk21Mádr Miloslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Soukup Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Poklop Kamil
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25579:435ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Jiří ml.
Končal Adam
 
 
Hejda Václav
Štepka Miroslav
 
 
98-85 3110
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Koděra Filip
Cafourek Jan
 
 
868  3020
3.Krahulec Jiří ml.Hejda Václav-6-10-9  0321
4.Novotný PetrŠtepka Miroslav67-84 3131
5.Končal AdamKoděra Filip421  3041
6.Slapnička JakubCafourek Jan597  3051
7.Novotný PetrHejda Václav-9-5-5  0352
8.Končal AdamŠtepka Miroslav44-8-5-72353
9.Slapnička JakubKoděra Filip3WO   3063
10.Krahulec Jiří ml.Cafourek Jan466  3073
11.Končal AdamHejda Václav-94-7-10 1374
12.Slapnička JakubŠtepka Miroslav-910-9523284
13.Krahulec Jiří ml.Koděra FilipWO    3094
14.Novotný PetrCafourek Jan-10-7-8  0395
15.Slapnička JakubHejda Václav-8-1388-82396
16.Krahulec Jiří ml.Štepka Miroslav-6-8-1  0397
17.Novotný PetrKoděra FilipWO    30107
18.Končal AdamCafourek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krahulec Jiří ml.12Hejda Václav40
Novotný Petr12Štepka Miroslav22
Končal Adam12Koděra Filip02
Slapnička Jakub31Cafourek Jan12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Vaněčková Eliška
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Turek Václav
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:30608:571TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
-5479 3110
2.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
-87-12893220
3.David JakubVorlíček Luboš-6-39-9 1321
4.Hubáček FilipPisár Petr129-119 3131
5.Hach MartinPisár Jan44-78 3141
6.Borovka TomášHýža Daniel279  3051
7.Hubáček FilipVorlíček Luboš-36-10-8 1352
8.Hach MartinPisár Petr8-5-7-8 1353
9.Borovka TomášPisár Jan-10-109-6 1354
10.David JakubHýža Daniel-987-453264
11.Hach MartinVorlíček Luboš-11-10-12  0365
12.Borovka TomášPisár Petr-873-353275
13.David JakubPisár Jan-7-68853285
14.Hubáček FilipHýža Daniel8-9-6313295
15.Borovka TomášVorlíček Luboš-98-95632105
16.David JakubPisár Petr         
17.Hubáček FilipPisár Jan         
18.Hach MartinHýža Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jakub21Vorlíček Luboš31
Hubáček Filip21Pisár Petr12
Hach Martin12Pisár Jan12
Borovka Tomáš31Hýža Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14470:392TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
1099  3010
2.Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
Květon Ondřej
Krejčíř Milan
 
 
778  3020
3.Šimek MarekCopák František-89911 3130
4.Kaštánek PetrKvěton Ondřej11116  3040
5.Heinzl LukášJehlík Miroslav1049  3050
6.Bauer MiroslavKrejčíř Milan544  3060
7.Kaštánek PetrCopák František-668-8-162361
8.Heinzl LukášKvěton Ondřej-6-99-4 1362
9.Bauer MiroslavJehlík Miroslav547  3072
10.Šimek MarekKrejčíř Milan952  3082
11.Heinzl LukášCopák František-2-2-8  0383
12.Bauer MiroslavKvěton Ondřej-9-5-8  0384
13.Šimek MarekJehlík Miroslav65-88 3194
14.Kaštánek PetrKrejčíř Milan824  30104
15.Bauer MiroslavCopák František         
16.Šimek MarekKvěton Ondřej         
17.Kaštánek PetrJehlík Miroslav         
18.Heinzl LukášKrejčíř Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Marek30Copák František21
Kaštánek Petr21Květon Ondřej21
Heinzl Lukáš12Jehlík Miroslav03
Bauer Miroslav21Krejčíř Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34373:504TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
-10-5-10  0301
2.Bakalář Daniel
Trnka Tadeáš
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-6-6-5  0302
3.Bakalář DanielKirchman Ondřej-2-812-10 1303
4.Trnka TadeášLegát Petr-6-9-4  0304
5.Janda JanVaněček Petr-9-671043214
6.Fiala OtakarSochor Miroslav8-1179 3124
7.Trnka TadeášKirchman Ondřej-4-6-8  0325
8.Janda JanLegát Petr911-3-3-82326
9.Fiala OtakarVaněček Petr-44210 3136
10.Bakalář DanielSochor Miroslav-2-5-2  0337
11.Janda JanKirchman Ondřej-313-39-102338
12.Fiala OtakarLegát Petr-5-362-102339
13.Bakalář DanielVaněček PetrWO    03310
14.Trnka TadeášSochor Miroslav-5-6-4  03  
15.Fiala OtakarKirchman Ondřej         
16.Bakalář DanielLegát Petr         
17.Trnka TadeášVaněček Petr         
18.Janda JanSochor Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bakalář Daniel02Kirchman Ondřej30
Trnka Tadeáš02Legát Petr30
Janda Jan12Vaněček Petr02
Fiala Otakar21Sochor Miroslav11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS