Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Hromádko Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:40633:686TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlík Miroslav
Copák František
 
 
Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
-7-257-92301
2.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-6-67-8 1302
3.Jehlík MiroslavLegát Petr13-76-863212
4.Pangrác MartinKirchman Ondřej-7-411-10 1313
5.Květon OndřejSochor Miroslav-777-1153223
6.Copák FrantišekVaněček Petr59-108 3133
7.Pangrác MartinLegát Petr8-11-9-5 1334
8.Květon OndřejKirchman Ondřej-9137-493244
9.Copák FrantišekSochor Miroslav-9829 3154
10.Jehlík MiroslavVaněček Petr8-109-6-92355
11.Květon OndřejLegát Petr85-44 3165
12.Copák FrantišekKirchman Ondřej6-9-7-9 1366
13.Jehlík MiroslavSochor Miroslav-9-9-11  0367
14.Pangrác MartinVaněček Petr-6998 3177
15.Copák FrantišekLegát Petr8-810-1-102378
16.Jehlík MiroslavKirchman Ondřej-1-4-3  0379
17.Pangrác MartinSochor Miroslav-6-6-4  03710
18.Květon OndřejVaněček Petr-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jehlík Miroslav13Legát Petr22
Pangrác Martin13Kirchman Ondřej31
Květon Ondřej30Sochor Miroslav22
Copák František22Vaněček Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15474:372TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Pisár Jan
Hýža Daniel
 
 
889  3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Vorlíček Luboš
Kettner Martin
 
 
-75-10-7 1311
3.Cafourek JanPisár Jan698  3021
4.Hejda VáclavVorlíček Luboš97-106 3131
5.Vaculík PetrHýža Daniel565  3041
6.Štepka MiroslavKettner Martin615  3051
7.Hejda VáclavPisár Jan854  3061
8.Vaculík PetrVorlíček Luboš5-1184 3171
9.Štepka MiroslavHýža Daniel214  3081
10.Cafourek JanKettner Martin-1146-12-152382
11.Vaculík PetrPisár JanWO    0383
12.Štepka MiroslavVorlíček Luboš55-7-1073293
13.Cafourek JanHýža Daniel-510-53732103
14.Hejda VáclavKettner Martin936  30  
15.Štepka MiroslavPisár Jan         
16.Cafourek JanVorlíček Luboš         
17.Hejda VáclavHýža Daniel         
18.Vaculík PetrKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cafourek Jan21Pisár Jan02
Hejda Václav20Vorlíček Luboš03
Vaculík Petr20Hýža Daniel03
Štepka Miroslav30Kettner Martin11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Ezr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:13448:348SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Špaček Zbyněk
 
 
Zahrádka David
Pašek Dominik
 
 
2-6511 3110
2.Půlpán David
Plachý Ladislav
 
 
Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
8812  3020
3.Plachý LadislavPašek Dominik277  3030
4.Půlpán DavidŠebl Jáchym-7-10-8  0331
5.Ezr VáclavZahrádka David51110  3041
6.Špaček ZbyněkŠimůnek Ondřej91-96 3151
7.Půlpán DavidPašek Dominik-7-7-12  0352
8.Ezr VáclavŠebl Jáchym653  3062
9.Špaček ZbyněkZahrádka David3-77-973272
10.Plachý LadislavVaněk Petr-9-75963282
11.Ezr VáclavPašek Dominik-10859 3192
12.Špaček ZbyněkŠebl Jáchym8114  30102
13.Plachý LadislavZahrádka David         
14.Půlpán DavidVaněk Petr         
15.Špaček ZbyněkPašek Dominik         
16.Plachý LadislavŠebl Jáchym         
17.Půlpán DavidZahrádka David         
18.Ezr VáclavVaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plachý Ladislav20Pašek Dominik12
Půlpán David02Šebl Jáchym12
Ezr Václav30Zahrádka David02
Špaček Zbyněk30Šimůnek Ondřej01
   Vaněk Petr01
Zápas č.10 střídání Vaněk Petr za Šimůnek Ondřej Zápas č.10 ŽK - L.Plachý (El Niňo) - bouchání do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Bauer Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Špatný Albert
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25555:530TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
Slapnička Jakub
Majer Zbyněk
 
 
566  3010
2.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
8-7-75-52311
3.Borovka TomášSlapnička Jakub8-8-2-6 1312
4.Hubáček FilipKrahulec Petr-81077 3122
5.Hach MartinFiala Jakub-97-4-3 1323
6.David JakubMajer Zbyněk-9478 3133
7.Hubáček FilipSlapnička Jakub-4-7-8  0334
8.Hach MartinKrahulec Petr-787-843244
9.David JakubFiala Jakub9104  3054
10.Borovka TomášMajer Zbyněk-91288 3164
11.Hach MartinSlapnička Jakub108-59 3174
12.David JakubZeman Lukáš512-75 3184
13.Borovka TomášFiala Jakub4-563 3194
14.Hubáček FilipMajer Zbyněk9-3-68-62395
15.David JakubSlapnička Jakub97-3-4232105
16.Borovka TomášZeman Lukáš6411  30  
17.Hubáček FilipFiala Jakub         
18.Hach MartinMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš21Slapnička Jakub22
Hubáček Filip12Krahulec Petr02
Hach Martin21Fiala Jakub12
David Jakub40Majer Zbyněk12
   Zeman Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Boháček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32377:474TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Čapek Petr
 
 
Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
-5-6-8  0301
2.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Fesl Martin
Šimek Marek
 
 
14-78-10103211
3.Čapek PetrBauer Miroslav-1-4-7  0312
4.Janda JanŠimek Marek106-3-10-72313
5.Bakalář DanielKaštánek Petr-6-6-9  0314
6.Fiala OtakarFesl Martin673  3024
7.Janda JanBauer Miroslav8-3-6-9 1325
8.Bakalář DanielŠimek Marek-396-8-82326
9.Fiala OtakarKaštánek Petr94-4-9-42327
10.Čapek PetrFesl Martin-7-6-4  0328
11.Bakalář DanielBauer Miroslav-69-5-6 1329
12.Fiala OtakarŠimek Marek-135-11-4 13210
13.Čapek PetrKaštánek Petr-7-5-4  03  
14.Janda JanFesl Martin         
15.Fiala OtakarBauer Miroslav         
16.Čapek PetrŠimek Marek         
17.Janda JanKaštánek Petr         
18.Bakalář DanielFesl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Petr02Bauer Miroslav30
Janda Jan02Šimek Marek30
Bakalář Daniel03Kaštánek Petr20
Fiala Otakar12Fesl Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Vrzáček Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40619:685TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Nevřela Daniel
 
 
Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
69-44 3110
2.Slavík Radek
Hameta Oldřich
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
-8-4-6  0311
3.Herout FrantišekKorbel Filip ml.-8-2-5  0312
4.Hameta OldřichDoležal Ondřej-4910-10103222
5.Slavík RadekSmola Igor10-91012 3132
6.Nevřela DanielMádr Miloslav776  3042
7.Hameta OldřichKorbel Filip ml.-5-7-5  0343
8.Slavík RadekDoležal Ondřej-9-3-10  0344
9.Nevřela DanielSmola Igor-71013-963254
10.Herout FrantišekMádr Miloslav87-88 3164
11.Slavík RadekKorbel Filip ml.-9-2-3  0365
12.Nevřela DanielDoležal Ondřej7-7-76-92366
13.Herout FrantišekSmola Igor6-686 3176
14.Hameta OldřichMádr Miloslav9-85-3-112377
15.Nevřela DanielKorbel Filip ml.-98-10-7 1378
16.Herout FrantišekDoležal Ondřej-6-59553288
17.Hameta OldřichSmola Igor-108-9-5 1389
18.Slavík RadekMádr Miloslav-11-5-12  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František31Korbel Filip ml.40
Hameta Oldřich13Doležal Ondřej22
Slavík Radek13Smola Igor13
Nevřela Daniel22Mádr Miloslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline