Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Maňhal Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26595:541TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
-87-8893210
2.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Sochor Miroslav
Vaněček Petr
 
 
106-104 3120
3.Mádr MiloslavKirchman Ondřej7-8-9-9 1321
4.Smola IgorSochor Miroslav51210  3031
5.Doležal OndřejLegát Petr-969-9-52332
6.Korbel Filip ml.Vaněček Petr777  3042
7.Smola IgorKirchman Ondřej-5-9-12  0343
8.Doležal OndřejSochor Miroslav6-889 3153
9.Korbel Filip ml.Legát Petr-6568 3163
10.Mádr MiloslavVaněček Petr-9577 3173
11.Doležal OndřejKirchman Ondřej2-7-3-7 1374
12.Korbel Filip ml.Sochor Miroslav4-975 3184
13.Mádr MiloslavLegát Petr-811-6-8 1385
14.Smola IgorVaněček Petr-499-1243295
15.Korbel Filip ml.Kirchman Ondřej8-125-3632105
16.Mádr MiloslavSochor Miroslav-79   11  
17.Smola IgorLegát Petr         
18.Doležal OndřejVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav12Kirchman Ondřej31
Smola Igor21Sochor Miroslav03
Doležal Ondřej12Legát Petr21
Korbel Filip ml.40Vaněček Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Loudín Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23534:480SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Nevřela Daniel
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
8-8-84-92301
2.Herout Tomáš
Slavík Radek
 
 
Květon Ondřej
Krejčíř Milan
 
 
75-47 3111
3.Herout FrantišekCopák František795  3021
4.Herout TomášKvěton Ondřej-8-5-6  0322
5.Slavík RadekJehlík Miroslav-7998 3132
6.Nevřela DanielKrejčíř Milan-12476 3142
7.Herout TomášCopák František-9-7-3  0343
8.Slavík RadekKvěton Ondřej-7-11-10  0344
9.Nevřela DanielJehlík Miroslav614  3054
10.Herout FrantišekKrejčíř Milan-8866 3164
11.Slavík RadekCopák František98-9-973274
12.Nevřela DanielKvěton Ondřej-7-4-9  0375
13.Herout FrantišekJehlík Miroslav-71287 3185
14.Herout TomášKrejčíř Milan89-1110 3195
15.Nevřela DanielCopák František933  30105
16.Herout FrantišekKvěton Ondřej-6    01  
17.Herout TomášJehlík Miroslav         
18.Slavík RadekKrejčíř Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Copák František13
Herout Tomáš12Květon Ondřej30
Slavík Radek21Jehlík Miroslav03
Nevřela Daniel31Krejčíř Milan03
Utkání odehráno bez vrchního rozhodčího s vědomím ČAST - T. Malíka, s předchozí omluvou.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Václav
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25604:528TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Vorlíček Luboš
Kettner Martin
 
 
-73107 3110
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
8-8-7-9 1311
3.Šimek MarekVorlíček Luboš-95-11-6 1312
4.Kaštánek PetrPisár Petr3131  3022
5.Heinzl LukášPisár Jan-9-88-10 1323
6.Bauer MiroslavKettner Martin976  3033
7.Kaštánek PetrVorlíček Luboš757  3043
8.Heinzl LukášPisár Petr9-987 3153
9.Bauer MiroslavPisár Jan-8-9-13  0354
10.Šimek MarekKettner Martin962  3064
11.Heinzl LukášVorlíček Luboš-8-5-6  0365
12.Bauer MiroslavHýža Daniel-9-88-8 1366
13.Šimek MarekPisár Jan766  3076
14.Kaštánek PetrKettner Martin999  3086
15.Bauer MiroslavVorlíček Luboš56-8-863296
16.Šimek MarekHýža Daniel85-6-6-82397
17.Kaštánek PetrPisár Jan976  30107
18.Heinzl LukášKettner Martin10    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Marek22Vorlíček Luboš22
Kaštánek Petr40Pisár Petr02
Heinzl Lukáš12Pisár Jan22
Bauer Miroslav22Kettner Martin03
   Hýža Daniel20
Střídání zápas č.12 - Pisár Petr -> Hýža Daniel, Zápas č.15 - Hráč Vorlíček Luboš - napomenutí - úmyslné rozšlápnutí míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30292:412TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jan
Bakalář Daniel
 
 
Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
-1111-6-6 1301
2.Fiala Otakar
Čapek Petr
 
 
Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
-7-2-4  0302
3.Janda JanKoděra Filip10-76-6-62303
4.Fiala OtakarHejda Václav10-5-11-5 1304
5.Čapek PetrVaculík Petr-8-9-4  0305
6.Bakalář DanielŠtepka Miroslav-59-8-9 1306
7.Fiala OtakarKoděra Filip867  3016
8.Čapek PetrHejda Václav-6-1-5  0317
9.Bakalář DanielVaculík Petr-610-5-7 1318
10.Janda JanŠtepka Miroslav-8-10-6  0319
11.Čapek PetrKoděra Filip-5-3-7  03110
12.Bakalář DanielHejda Václav         
13.Janda JanVaculík Petr         
14.Fiala OtakarŠtepka Miroslav         
15.Bakalář DanielKoděra Filip         
16.Janda JanHejda Václav         
17.Fiala OtakarVaculík Petr         
18.Čapek PetrŠtepka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janda Jan02Koděra Filip21
Fiala Otakar11Hejda Václav20
Čapek Petr03Vaculík Petr20
Bakalář Daniel02Štepka Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Majer Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Poklop Kamil
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11434:321ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
677  3010
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
6-847 3120
3.Fiala JakubPašek Dominik8136  3030
4.Krahulec PetrŠebl Jáchym-4-8-6  0331
5.Novotný PetrZahrádka David484  3041
6.Slapnička JakubŠimůnek Ondřej627  3051
7.Krahulec PetrPašek Dominik7-94-1193261
8.Novotný PetrŠebl Jáchym8-984 3171
9.Slapnička JakubZahrádka David-10657 3181
10.Fiala JakubŠimůnek Ondřej789  3091
11.Novotný PetrPašek Dominik-9-92-6 1392
12.Slapnička JakubŠebl Jáchym639  30102
13.Fiala JakubZahrádka David         
14.Krahulec PetrŠimůnek Ondřej         
15.Slapnička JakubPašek Dominik         
16.Fiala JakubŠebl Jáchym         
17.Krahulec PetrZahrádka David         
18.Novotný PetrŠimůnek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jakub20Pašek Dominik12
Krahulec Petr11Šebl Jáchym12
Novotný Petr21Zahrádka David02
Slapnička Jakub30Šimůnek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Vaněčková Eliška
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Valíček Jaroslav
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:39757:744nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
127-6-943210
2.David Jakub
Dunovský Libor
 
 
Ezr Václav
Špaček Zbyněk
 
 
9-1189 3120
3.Hubáček FilipEzr Václav-11-79-8 1321
4.Dunovský LiborŠpaček Zbyněk-8-6-9  0322
5.Hach MartinPlachý Ladislav-810115 3132
6.David JakubPůlpán David-910-10-10 1333
7.Dunovský LiborEzr Václav-544-3-102334
8.Hach MartinŠpaček Zbyněk610-2-9123244
9.David JakubPlachý Ladislav-46-7773254
10.Hubáček FilipPůlpán David7-9-76-92355
11.Hach MartinEzr Václav5-698 3165
12.David JakubŠpaček Zbyněk-938-8-72366
13.Hubáček FilipPlachý Ladislav10-6-11693276
14.Dunovský LiborPůlpán David4-149-7-92377
15.David JakubEzr Václav-7986 3187
16.Hubáček FilipŠpaček Zbyněk9134  3097
17.Dunovský LiborPlachý Ladislav-73-5-8 1398
18.Hach MartinPůlpán David7-58-7-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubáček Filip22Ezr Václav22
Dunovský Libor04Špaček Zbyněk22
Hach Martin31Plachý Ladislav13
David Jakub22Půlpán David40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline