Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Slavík Zdeněk
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32381:466TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Kamarýt Jiří
 
 
Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
-6-6-6  0301
2.Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
6-6-6-7 1302
3.Herout FrantišekKirchman Ondřej-88-8-5 1303
4.Kamarýt JiříLegát Petr6-11-57-62304
5.Slavík RadekVaněček Petr-8-1059-22305
6.Nevřela DanielSochor Miroslav-4-7-5  0306
7.Kamarýt JiříKirchman Ondřej-38-8-3 1307
8.Slavík RadekLegát Petr8-8116 3117
9.Nevřela DanielVaněček Petr9-354 3127
10.Herout FrantišekSochor Miroslav-10-8-4  0328
11.Slavík RadekKirchman Ondřej-97-4-9 1329
12.Nevřela DanielLegát Petr-9-911-9 13210
13.Herout FrantišekVaněček PetrWO    03  
14.Kamarýt JiříSochor Miroslav         
15.Nevřela DanielKirchman Ondřej         
16.Herout FrantišekLegát Petr         
17.Kamarýt JiříVaněček Petr         
18.Slavík RadekSochor Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herout František02Kirchman Ondřej30
Kamarýt Jiří02Legát Petr21
Slavík Radek12Vaněček Petr11
Nevřela Daniel12Sochor Miroslav20
Utkání se odehrálo bez vrchního rozhodčího s vědomím ČAST s předchozí omluvou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Maňhal Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23555:497TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
-89-4-4 1301
2.Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
Květon Ondřej
Krejčíř Milan
 
 
939  3011
3.Mádr MiloslavCopák František11-7-5-6 1312
4.Smola IgorKvěton Ondřej-66-7-8 1313
5.Doležal OndřejJehlík Miroslav7-74-793223
6.Korbel Filip ml.Krejčíř Milan7136  3033
7.Smola IgorCopák František-78-8-9 1334
8.Doležal OndřejKvěton Ondřej-5-99-9 1335
9.Korbel Filip ml.Jehlík Miroslav688  3045
10.Mádr MiloslavKrejčíř Milan-10658 3155
11.Doležal OndřejCopák František-7-6-7  0356
12.Korbel Filip ml.Květon Ondřej-10784 3166
13.Mádr MiloslavJehlík Miroslav487  3076
14.Smola IgorKrejčíř Milan047  3086
15.Korbel Filip ml.Copák František939  3096
16.Mádr MiloslavKvěton Ondřej9-866 31106
17.Smola IgorJehlík Miroslav         
18.Doležal OndřejKrejčíř Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav31Copák František31
Smola Igor12Květon Ondřej22
Doležal Ondřej12Jehlík Miroslav03
Korbel Filip ml.40Krejčíř Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31482:517KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
-6-9-9  0301
2.Bakalář Daniel
Klečka Jiří
 
 
Vorlíček Luboš
Kettner Martin
 
 
7-6-12-12 1302
3.Fiala OtakarVorlíček Luboš-10910-5-82303
4.Janda JanPisár Jan87-87 3113
5.Klečka JiříHýža Daniel-4-5-8  0314
6.Bakalář DanielKettner Martin5115  3024
7.Janda JanVorlíček Luboš-988-6-32325
8.Klečka JiříPisár Jan-9-7-6  0326
9.Bakalář DanielHýža Daniel3-4-9-7 1327
10.Fiala OtakarKettner Martin569  3037
11.Klečka JiříVorlíček Luboš9-4-3-5 1338
12.Bakalář DanielPisár Jan87-8-11-122339
13.Fiala OtakarHýža Daniel758  3049
14.Janda JanKettner Martin-7-155-10 13410
15.Bakalář DanielVorlíček Luboš         
16.Fiala OtakarPisár Jan         
17.Janda JanHýža Daniel         
18.Klečka JiříKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Otakar21Vorlíček Luboš30
Janda Jan12Pisár Jan21
Klečka Jiří03Hýža Daniel21
Bakalář Daniel12Kettner Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Václav
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35515:599TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
Štepka Miroslav
Volák Martin
 
 
-69-6-6 1301
2.Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
1099  3011
3.Šimek MarekŠtepka Miroslav9-5-6-16 1312
4.Kaštánek PetrVaculík Petr4-4-12-8 1313
5.Heinzl LukášHejda Václav-5-11-3  0314
6.Bauer MiroslavVolák Martin5-9611 3124
7.Kaštánek PetrŠtepka Miroslav10-2-2-1 1325
8.Heinzl LukášVaculík Petr8-6-147-72326
9.Bauer MiroslavHejda Václav-11-6-8  0327
10.Šimek MarekVolák Martin899  3037
11.Heinzl Lukᚊtepka Miroslav-7-5-6  0338
12.Bauer MiroslavVaculík Petr8-6-4-4 1339
13.Šimek MarekHejda Václav-8487 3149
14.Kaštánek PetrVolák Martin-8777 3159
15.Bauer MiroslavŠtepka Miroslav-587-893269
16.Šimek MarekVaculík Petr-3-9-9  03610
17.Kaštánek PetrHejda Václav16    10  
18.Heinzl LukášVolák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Marek22Štepka Miroslav31
Kaštánek Petr12Vaculík Petr40
Heinzl Lukáš03Hejda Václav21
Bauer Miroslav22Volák Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Vaněčková Eliška
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Valíček Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19516:455TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
Pašek Dominik
Šebl Jáchym
 
 
9103  3010
2.David Jakub
Dobiáš Ladislav
 
 
Zahrádka David
Šimůnek Ondřej
 
 
-8-77-6 1311
3.David JakubPašek Dominik-79-7673221
4.Hach MartinŠebl Jáchym8-1029 3131
5.Dobiáš LadislavŠimůnek Ondřej-6-99883241
6.Hubáček FilipZahrádka David-135-67143251
7.Hach MartinPašek Dominik-685-1173261
8.Dobiáš LadislavŠebl Jáchym9-9-6-9 1362
9.Hubáček FilipŠimůnek Ondřej5-9911 3172
10.David JakubZahrádka David459  3082
11.Dobiáš LadislavPašek Dominik-6-7-9  0383
12.Hubáček FilipŠebl Jáchym6614  3093
13.David JakubŠimůnek Ondřej776  30103
14.Hach MartinZahrádka David37   20  
15.Hubáček FilipPašek Dominik         
16.David JakubŠebl Jáchym         
17.Hach MartinŠimůnek Ondřej         
18.Dobiáš LadislavZahrádka David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Jakub30Pašek Dominik12
Hach Martin20Šebl Jáchym12
Dobiáš Ladislav12Šimůnek Ondřej03
Hubáček Filip30Zahrádka David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Poklop Kamil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Dvořák Ivan
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22566:498ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Důra Matouš
Plachý Jiří
 
 
-10-696-82301
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Půlpán David
Plachý Ladislav
 
 
34-710 3111
3.Fiala JakubDůra Matouš106-3-7-112312
4.Krahulec PetrPlachý Jiří7-773 3122
5.Novotný PetrPlachý Ladislav-8-10-9  0323
6.Slapnička JakubPůlpán David992  3033
7.Krahulec PetrDůra Matouš-5-59-9 1334
8.Novotný PetrPlachý Jiří105-69 3144
9.Slapnička JakubPlachý Ladislav-4758 3154
10.Fiala JakubPůlpán David48-98 3164
11.Novotný PetrDůra Matouš67-8-16103274
12.Slapnička JakubPlachý Jiří73-9-8113284
13.Fiala JakubPlachý Ladislav-9648 3194
14.Krahulec PetrPůlpán David1096  30104
15.Slapnička JakubDůra Matouš-3    01  
16.Fiala JakubPlachý Jiří         
17.Krahulec PetrPlachý Ladislav         
18.Novotný PetrPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jakub21Důra Matouš21
Krahulec Petr21Plachý Jiří03
Novotný Petr21Plachý Ladislav12
Slapnička Jakub30Půlpán David03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline