Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Poklop Kamil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Dvořák Ivan
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34497:556TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
-59910 3110
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
989  3020
3.Slapnička JakubKorbel Filip ml.-885-4-112321
4.Fiala JakubDoležal Ondřej693  3031
5.Novotný PetrSmola Igor-9-77-4 1332
6.Majer ZbyněkMádr Miloslav-4-7-5  0333
7.Fiala JakubKorbel Filip ml.-98-6-7 1334
8.Novotný PetrDoležal Ondřej-43-6-11 1335
9.Majer ZbyněkSmola Igor-8108-10-112336
10.Slapnička JakubMádr Miloslav7-7-68123246
11.Novotný PetrKorbel Filip ml.8-6-4-9 1347
12.Majer ZbyněkDoležal Ondřej-7-9-8  0348
13.Slapnička JakubSmola Igor7-993 3158
14.Fiala JakubMádr Miloslav-9-9-7  0359
15.Majer ZbyněkKorbel Filip ml.-6-1-6  03510
16.Slapnička JakubDoležal Ondřej6-7   11  
17.Fiala JakubSmola Igor         
18.Novotný PetrMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slapnička Jakub21Korbel Filip ml.40
Fiala Jakub12Doležal Ondřej21
Novotný Petr03Smola Igor21
Majer Zbyněk04Mádr Miloslav21
utkání č. 9 hráč Z.Majer obdržel žlutou kartu(zahození pálky,úder rukou do stolu). v 16.40 hod. se k utkání dostavil komisař p. Panský



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Borovka Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38512:604SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Herout František
Herout Tomáš
 
 
-8104-693210
2.Kuba Michal
Dunovský Libor
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
-27-2-7 1311
3.Hach MartinNevřela Daniel-4-6-4  0312
4.Dunovský LiborHerout František-8-4-3  0313
5.Kuba MichalSlavík Radek-8-96-5 1314
6.Hubáček FilipHerout Tomáš8-1-3553224
7.Dunovský LiborNevřela Daniel-7-19-6 1325
8.Kuba MichalHerout František-9-4-6  0326
9.Hubáček FilipSlavík Radek9-118-1093236
10.Hach MartinHerout Tomáš9-71-973246
11.Kuba MichalNevřela Daniel-610-4-9 1347
12.Hubáček FilipHerout František97-7-7-72348
13.Hach MartinSlavík Radek967  3058
14.Dunovský LiborHerout Tomáš-96-7-10 1359
15.Hubáček FilipNevřela Daniel10-8-1011-923510
16.Hach MartinHerout František-510-5-8 13  
17.Dunovský LiborSlavík Radek         
18.Kuba MichalHerout Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hach Martin21Nevřela Daniel40
Dunovský Libor03Herout František30
Kuba Michal03Slavík Radek12
Hubáček Filip22Herout Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Linert Michal
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30222:361TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
-8-5-8  0301
2.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
8-4-4-6 1302
3.Pašek DominikKaštánek Petr-5-3-6  0303
4.Šebl JáchymŠimek Marek-5-26-7 1304
5.Šimůnek OndřejBauer Miroslav-6-8-7  0305
6.Zahrádka DavidHeinzl Lukáš9-7-88-72306
7.Šebl JáchymKaštánek Petr-5-5-6  0307
8.Šimůnek OndřejŠimek Marek-3-5-6  0308
9.Zahrádka DavidBauer Miroslav-5-5-6  0309
10.Pašek DominikHeinzl Lukáš-9-8-9  03010
11.Šimůnek OndřejKaštánek Petr-2-6-2  03  
12.Zahrádka DavidŠimek Marek         
13.Pašek DominikBauer Miroslav         
14.Šebl JáchymHeinzl Lukáš         
15.Zahrádka DavidKaštánek Petr         
16.Pašek DominikŠimek Marek         
17.Šebl JáchymBauer Miroslav         
18.Šimůnek OndřejHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pašek Dominik02Kaštánek Petr20
Šebl Jáchym02Šimek Marek20
Šimůnek Ondřej02Bauer Miroslav20
Zahrádka David02Heinzl Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Vyvadilová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadil Jiří
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:40Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28608:565SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Půlpán David
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
6-65-12-52301
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Hložek Tomáš
Bakalář Daniel
 
 
8-1144 3111
3.Špaček ZbyněkFiala Otakar84-8-483221
4.Plachý LadislavJanda Jan-4-10-8  0322
5.Plachý JiříBakalář Daniel810-62 3132
6.Půlpán DavidHložek Tomáš9-6-103-62333
7.Plachý LadislavFiala Otakar9-9-9593243
8.Plachý JiříJanda Jan10-3-79103253
9.Půlpán DavidBakalář Daniel-7-3-4  0354
10.Špaček ZbyněkHložek Tomáš410-83 3164
11.Plachý JiříFiala Otakar-7115-9-92365
12.Ezr VáclavJanda Jan9-9610 3175
13.Špaček ZbyněkBakalář Daniel5-10-5963285
14.Plachý LadislavHložek Tomáš754  3095
15.Ezr VáclavFiala Otakar-71266 31105
16.Špaček ZbyněkJanda Jan-2-298332  
17.Plachý LadislavBakalář Daniel         
18.Plachý JiříHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Zbyněk30Fiala Otakar13
Plachý Ladislav21Janda Jan12
Plachý Jiří21Bakalář Daniel12
Půlpán David02Hložek Tomáš12
Ezr Václav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33500:522TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Vorlíček Luboš
 
 
Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
7-8-7-7 1301
2.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-15-7-7  0302
3.Pisár JanKirchman Ondřej6-7-76-162303
4.Hýža DanielSochor Miroslav9-5-12-7 1304
5.Vorlíček LubošLegát Petr457  3014
6.Pisár PetrVaněček Petr844  3024
7.Hýža DanielKirchman Ondřej-7-8-6  0325
8.Vorlíček LubošSochor Miroslav968  3035
9.Pisár PetrLegát Petr8-677 3145
10.Pisár JanVaněček Petr-8-96-8 1346
11.Vorlíček LubošKirchman Ondřej5-6-9-8 1347
12.Pisár PetrSochor Miroslav-9-768123257
13.Pisár JanLegát Petr-9-9-10  0358
14.Hýža DanielVaněček Petr-8-4-8  0359
15.Pisár PetrKirchman Ondřej-7-7-8  03510
16.Pisár JanSochor Miroslav-8-8   02  
17.Hýža DanielLegát Petr         
18.Vorlíček LubošVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pisár Jan03Kirchman Ondřej40
Hýža Daniel03Sochor Miroslav12
Vorlíček Luboš21Legát Petr12
Pisár Petr31Vaněček Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6373:254TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Jehlík Miroslav
Květon Ondřej
 
 
668  3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
59-48 3120
3.Štepka MiroslavKvěton Ondřej5-1052 3130
4.Vaculík PetrBaštář Ondřej775  3040
5.Hejda VáclavKrejčíř Milan-9348 3150
6.Koděra FilipPangrác Martin555  3060
7.Vaculík PetrKvěton Ondřej-5108-373270
8.Hejda VáclavBaštář Ondřej5115  3080
9.Koděra FilipKrejčíř Milan126-55 3190
10.Štepka MiroslavPangrác Martin1410  30100
11.Hejda VáclavKvěton Ondřej         
12.Koděra FilipBaštář Ondřej         
13.Štepka MiroslavKrejčíř Milan         
14.Vaculík PetrPangrác Martin         
15.Koděra FilipKvěton Ondřej         
16.Štepka MiroslavBaštář Ondřej         
17.Vaculík PetrKrejčíř Milan         
18.Hejda VáclavPangrác Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štepka Miroslav20Květon Ondřej02
Vaculík Petr20Baštář Ondřej02
Hejda Václav20Krejčíř Milan02
Koděra Filip20Pangrác Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline