Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Borovka Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Valíček Jaroslav
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:31390:484TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
6-11119 3110
2.Kuba Michal
Dobiáš Ladislav
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
-9-5-7  0311
3.Dobiáš LadislavKorbel Filip ml.-9-6-1  0312
4.Kuba MichalDoležal Ondřej-949-7-62313
5.Hubáček FilipSmola Igor-78-3-3 1314
6.Hach MartinMádr Miloslav7-11-1210-62315
7.Kuba MichalKorbel Filip ml.-57-4-1 1316
8.Hubáček FilipDoležal Ondřej-47-7-10 1317
9.Hach MartinSmola Igor8107  3027
10.Dobiáš LadislavMádr Miloslav-14-4-2  0328
11.Hubáček FilipKorbel Filip ml.910-6-9-52329
12.Hach MartinDoležal Ondřej5-9-12-5 13210
13.Dobiáš LadislavSmola Igor         
14.Kuba MichalMádr Miloslav         
15.Hach MartinKorbel Filip ml.         
16.Dobiáš LadislavDoležal Ondřej         
17.Kuba MichalSmola Igor         
18.Hubáček FilipMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Ladislav02Korbel Filip ml.30
Kuba Michal02Doležal Ondřej30
Hubáček Filip03Smola Igor11
Hach Martin12Mádr Miloslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Soukup Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Dvořák Ivan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17516:431ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jakub
Krahulec Petr
 
 
Herout František
Herout Tomáš
 
 
777  3010
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
6-9-6883220
3.Fiala JakubNevřela Daniel899  3030
4.Novotný PetrHerout František756  3040
5.Zeman LukášSlavík Radek11-610-7-22341
6.Slapnička JakubHerout Tomáš452  3051
7.Novotný PetrNevřela Daniel7-81-9-122352
8.Zeman LukášHerout František12-3-4-4 1353
9.Slapnička JakubSlavík Radek-986-933263
10.Fiala JakubHerout Tomáš179  3073
11.Zeman LukášNevřela Daniel-6-13-11  0374
12.Slapnička JakubHerout František56-68 3184
13.Fiala JakubSlavík Radek9107  3094
14.Novotný PetrHerout Tomáš854  30104
15.Slapnička JakubNevřela Daniel         
16.Fiala JakubHerout František         
17.Novotný PetrSlavík Radek         
18.Zeman LukášHerout Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiala Jakub30Nevřela Daniel21
Novotný Petr21Herout František12
Zeman Lukáš03Slavík Radek12
Slapnička Jakub30Herout Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20485:427SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
9-8-9-4 1301
2.Ezr Václav
Špaček Zbyněk
 
 
Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
87-136 3111
3.Ezr VáclavKaštánek Petr-9-5-13  0312
4.Půlpán DavidBauer Miroslav-8-9-2  0313
5.Plachý LadislavŠimek Marek996  3023
6.Špaček ZbyněkHeinzl Lukáš9-753 3133
7.Půlpán DavidKaštánek Petr-6-3-6  0334
8.Plachý LadislavBauer Miroslav-4-94483244
9.Špaček ZbyněkŠimek Marek3-886 3154
10.Ezr VáclavHeinzl Lukáš893  3064
11.Plachý LadislavKaštánek Petr863  3074
12.Špaček ZbyněkBauer Miroslav97-72 3184
13.Ezr VáclavŠimek Marek1082  3094
14.Půlpán DavidHeinzl Lukáš-7-685732104
15.Špaček ZbyněkKaštánek Petr-4WO   03  
16.Ezr VáclavBauer Miroslav-6-96  12  
17.Půlpán DavidŠimek Marek         
18.Plachý LadislavHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav21Kaštánek Petr21
Půlpán David12Bauer Miroslav12
Plachý Ladislav30Šimek Marek03
Špaček Zbyněk30Heinzl Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Linert Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Diblíková Klára
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35490:568TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
811-1511 3110
2.Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
Bakalář Daniel
Hložek Tomáš
 
 
-8-7-10  0311
3.Pašek DominikFiala Otakar-7-7-11  0312
4.Šebl JáchymJanda Jan-4-9-5  0313
5.Zahrádka DavidBakalář Daniel108-10-6-92314
6.Šimůnek OndřejHložek Tomáš-210-5-5 1315
7.Šebl JáchymFiala Otakar-107116 3125
8.Zahrádka DavidJanda Jan-10-8-2  0326
9.Šimůnek OndřejBakalář Daniel-8-5-9  0327
10.Pašek DominikHložek Tomáš7-11117 3137
11.Zahrádka DavidFiala Otakar89-84 3147
12.Šimůnek OndřejJanda Jan-4-4-7  0348
13.Pašek DominikBakalář Daniel-698-3-92349
14.Šebl JáchymHložek Tomáš-7894 3159
15.Šimůnek OndřejFiala Otakar-10-8-11  03510
16.Pašek DominikJanda Jan-6-5-6  03  
17.Šebl JáchymBakalář Daniel         
18.Zahrádka DavidHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pašek Dominik12Fiala Otakar22
Šebl Jáchym21Janda Jan30
Zahrádka David12Bakalář Daniel30
Šimůnek Ondřej04Hložek Tomáš12
ŽK - Šebl (Slavoj) - hození rakety



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Svoboda Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16493:351TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
78-93 3110
2.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
136  3020
3.Štepka MiroslavKirchman Ondřej335  3030
4.Vaculík PetrVaněček Petr929  3040
5.Hejda VáclavLegát Petr9-10810 3150
6.Koděra FilipSochor Miroslav12-6-5-5 1351
7.Vaculík PetrKirchman Ondřej-84-8-8 1352
8.Hejda VáclavVaněček Petr213  3062
9.Koděra FilipLegát Petr3-9-69-102363
10.Štepka MiroslavSochor Miroslav37-94 3173
11.Hejda VáclavKirchman Ondřej-3-7-5  0374
12.Koděra FilipVaněček PetrWO    3084
13.Štepka MiroslavLegát Petr576  3094
14.Vaculík PetrSochor Miroslav87-76 31104
15.Koděra FilipKirchman Ondřej         
16.Štepka MiroslavVaněček Petr         
17.Vaculík PetrLegát Petr         
18.Hejda VáclavSochor Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štepka Miroslav30Kirchman Ondřej21
Vaculík Petr21Vaněček Petr02
Hejda Václav21Legát Petr12
Koděra Filip02Sochor Miroslav12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Mikeš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Přibík Jan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31680:632KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Jehlík Miroslav
Květon Ondřej
 
 
68-75 3110
2.Vorlíček Luboš
Kettner Martin
 
 
Krejčíř Milan
Pangrác Martin
 
 
-9-86-6 1311
3.Pisár JanKvěton Ondřej7-8-9-8 1312
4.Kettner MartinPangrác Martin6-96-10-82313
5.Vorlíček LubošJehlík Miroslav2-857 3123
6.Pisár PetrKrejčíř Milan6-775 3133
7.Kettner MartinKvěton Ondřej-6-3-4  0334
8.Vorlíček LubošPangrác Martin829  3044
9.Pisár PetrJehlík Miroslav-8-10109-72345
10.Pisár JanKrejčíř Milan11911  3055
11.Vorlíček LubošKvěton Ondřej10-396 3165
12.Pisár PetrPangrác Martin4813  3075
13.Pisár JanJehlík Miroslav-8682 3185
14.Kettner MartinKrejčíř Milan-10-75-9 1386
15.Pisár PetrKvěton Ondřej-57-7-4 1387
16.Pisár JanPangrác Martin-6-98-12 1388
17.Hýža DanielJehlík Miroslav-8126-10103298
18.Vorlíček LubošKrejčíř Milan8134  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan22Květon Ondřej31
Kettner Martin03Pangrác Martin22
Vorlíček Luboš40Jehlík Miroslav13
Pisár Petr22Krejčíř Milan13
Hýža Daniel10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS