Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17529:453TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
Pisár Jan
Kettner Martin
 
 
-6-664-72301
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
9-1278 3111
3.Mádr MiloslavPisár Jan-6-9-10  0312
4.Smola IgorPisár Petr6-69-783222
5.Doležal OndřejHýža Daniel-8-886-102323
6.Korbel Filip ml.Kettner Martin1063  3033
7.Smola IgorPisár Jan1568  3043
8.Doležal OndřejPisár Petr109-9-493253
9.Korbel Filip ml.Hýža Daniel1248  3063
10.Mádr MiloslavKettner Martin1386  3073
11.Doležal OndřejPisár Jan-811-14273283
12.Korbel Filip ml.Pisár Petr912  3093
13.Mádr MiloslavHýža Daniel78-611 31103
14.Smola IgorKettner Martin         
15.Korbel Filip ml.Pisár Jan         
16.Mádr MiloslavPisár Petr         
17.Smola IgorHýža Daniel         
18.Doležal OndřejKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav21Pisár Jan12
Smola Igor20Pisár Petr03
Doležal Ondřej21Hýža Daniel12
Korbel Filip ml.30Kettner Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:34332:474TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
-68-39-52301
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
10-9-14753211
3.Herout FrantišekVaculík Petr-11-9-3  0312
4.Slavík RadekŠtepka Miroslav-6-5-5  0313
5.Škopek PavelKoděra Filip-5-911-8 1314
6.Nevřela DanielHejda Václav-10-6-8  0315
7.Slavík RadekVaculík Petr-878-5-32316
8.Škopek PavelŠtepka Miroslav-5-3-3  0317
9.Nevřela DanielKoděra Filip-0-54983227
10.Herout FrantišekHejda Václav-5-6-3  0328
11.Škopek PavelVaculík Petr6-5-4-3 1329
12.Nevřela DanielŠtepka Miroslav-8-7-2  03210
13.Herout FrantišekKoděra Filip         
14.Slavík RadekHejda Václav         
15.Nevřela DanielVaculík Petr         
16.Herout FrantišekŠtepka Miroslav         
17.Slavík RadekKoděra Filip         
18.Škopek PavelHejda Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František02Vaculík Petr30
Slavík Radek02Štepka Miroslav30
Škopek Pavel03Koděra Filip11
Nevřela Daniel12Hejda Václav20
Utkání se odehrálo bez vrchního rozhodčího - bez jeho omluvy.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5398:245TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Pašek Dominik
Kulveit Jonáš
 
 
-9-958-82301
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
-9478 3111
3.Sochor MiroslavPašek Dominik328  3021
4.Klier JakubŠebl Jáchym566  3031
5.Vaněček PetrKulveit Jonáš387  3041
6.Kirchman OndřejŠimůnek Ondřej174  3051
7.Klier JakubPašek Dominik98-106 3161
8.Vaněček PetrŠebl Jáchym884  3071
9.Kirchman OndřejKulveit Jonáš469  3081
10.Sochor MiroslavŠimůnek Ondřej773  3091
11.Vaněček PetrPašek Dominik5103  30101
12.Kirchman OndřejŠebl Jáchym         
13.Sochor MiroslavKulveit Jonáš         
14.Klier JakubŠimůnek Ondřej         
15.Kirchman OndřejPašek Dominik         
16.Sochor MiroslavŠebl Jáchym         
17.Klier JakubKulveit Jonáš         
18.Vaněček PetrŠimůnek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Miroslav20Pašek Dominik03
Klier Jakub20Šebl Jáchym02
Vaněček Petr30Kulveit Jonáš02
Kirchman Ondřej20Šimůnek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19549:491SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Půlpán David
Plachý Ladislav
 
 
-2-82-8 1301
2.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
10-9-6-1 1302
3.Jehlík MiroslavPlachý Ladislav-79-8-7 1303
4.Pangrác MartinPlachý Jiří78-1011 3113
5.Květon OndřejPůlpán David892  3023
6.Copák FrantišekKubát Petr9114  3033
7.Pangrác MartinPlachý Ladislav13-4-8-7 1334
8.Květon OndřejPlachý Jiří8139  3044
9.Copák FrantišekPůlpán David7611  3054
10.Jehlík MiroslavKubát Petr-97108 3164
11.Květon OndřejPlachý Ladislav9-106-5-82365
12.Copák FrantišekPlachý Jiří766  3075
13.Jehlík MiroslavPůlpán David-9-83593285
14.Pangrác MartinKubát Petr5911  3095
15.Copák FrantišekPlachý Ladislav5710  30105
16.Krejčíř MilanPlachý Jiří-4    01  
17.Pangrác MartinPůlpán David         
18.Květon OndřejKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jehlík Miroslav21Plachý Ladislav31
Pangrác Martin21Plachý Jiří03
Květon Ondřej21Půlpán David03
Copák František40Kubát Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Václav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18502:427TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
77-8-5-82301
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Fiala Jakub
Končal Adam
 
 
-7-516-82302
3.Šimek MarekSlapnička Jakub-38410 3112
4.Bauer MiroslavFiala Jakub563  3022
5.Heinzl LukášKončal Adam-8-2-6  0323
6.Kaštánek PetrNovotný Petr267  3033
7.Bauer MiroslavSlapnička Jakub5-797 3143
8.Heinzl LukášFiala Jakub386  3053
9.Kaštánek PetrKončal Adam-715-10853263
10.Šimek MarekNovotný Petr-6-781573273
11.Heinzl LukášSlapnička Jakub-5-5-6  0374
12.Kaštánek PetrFiala Jakub9114  3084
13.Šimek MarekKončal Adam476  3094
14.Bauer MiroslavNovotný Petr667  30104
15.Kaštánek PetrSlapnička Jakub         
16.Šimek MarekFiala Jakub         
17.Bauer MiroslavKončal Adam         
18.Heinzl LukášNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Marek30Slapnička Jakub12
Bauer Miroslav30Fiala Jakub03
Heinzl Lukáš12Končal Adam12
Kaštánek Petr30Novotný Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:35499:566TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
17-9311 3110
2.Bakalář Daniel
Doležal Josef
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
65-8-5-72311
3.Bakalář DanielBorovka Tomáš-6-7-9  0312
4.Janda JanHubáček Filip7103  3022
5.Doležal JosefDavid Jakub-4-94-12 1323
6.Fiala OtakarHach Martin-6696 3133
7.Janda JanBorovka Tomáš2-10-8-7 1334
8.Doležal JosefHubáček Filip-9-888103244
9.Fiala OtakarDavid Jakub997  3054
10.Bakalář DanielHach Martin-11-6-7  0355
11.Doležal JosefBorovka Tomáš-9-6-8  0356
12.Fiala OtakarHubáček Filip-5-2-0  0357
13.Bakalář DanielDavid Jakub-13-9-7  0358
14.Janda JanHach Martin8-3114 3168
15.Fiala OtakarBorovka TomášWO    0369
16.Bakalář DanielHubáček Filip6-11-5-6 13610
17.Janda JanDavid Jakub-104   11  
18.Doležal JosefHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bakalář Daniel04Borovka Tomáš30
Janda Jan21Hubáček Filip22
Doležal Josef12David Jakub21
Fiala Otakar21Hach Martin12
WO01WO10
kontrola byla provedena komisařem ČAST - Teplan Stanislav Hubáček Filip - žlutá karta - skopnutí ohrádky

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline