Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15451:373SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
Kettner Martin
Pisár Jan
 
 
-8998 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
8-5-8-8 1311
3.Slavík RadekPisár Jan-6-3-8  0312
4.Herout FrantišekPisár Petr-5859 3122
5.Škopek PavelHýža Daniel459  3032
6.Nevřela DanielKettner Martin5-544 3142
7.Herout FrantišekPisár Jan-10893 3152
8.Škopek PavelPisár Petr12-669 3162
9.Nevřela DanielHýža Daniel878  3072
10.Slavík RadekKettner Martin42-9-963282
11.Škopek PavelPisár Jan847  3092
12.Nevřela DanielPisár Petr6-115-6632102
13.Slavík RadekHýža Daniel         
14.Herout FrantišekKettner Martin         
15.Nevřela DanielPisár Jan         
16.Slavík RadekPisár Petr         
17.Herout FrantišekHýža Daniel         
18.Škopek PavelKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Radek11Pisár Jan12
Herout František20Pisár Petr03
Škopek Pavel30Hýža Daniel02
Nevřela Daniel30Kettner Martin02
Utkání se odehrálo bez vrchního rozhodčího bez jeho předchozí omluvy.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31383:472TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
-6-8-10  0301
2.Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
Štepka Miroslav
Volák Martin
 
 
9718  3011
3.Mádr MiloslavŠtepka Miroslav-7-9-9  0312
4.Smola IgorVaculík Petr-411-5-7 1313
5.Doležal OndřejHejda Václav610-9-3-62314
6.Korbel Filip ml.Volák Martin68-96 3124
7.Smola IgorŠtepka Miroslav-5-5-3  0325
8.Doležal OndřejVaculík Petr-4-7-3  0326
9.Korbel Filip ml.Hejda Václav768  3036
10.Mádr MiloslavVolák Martin9-98-9-102337
11.Doležal OndřejŠtepka Miroslav-10-4-2  0338
12.Korbel Filip ml.Vaculík Petr-9-6-5  0339
13.Mádr MiloslavHejda Václav-6-78-10 13310
14.Šindelář RadimVolák Martin         
15.Korbel Filip ml.Štepka Miroslav         
16.Mádr MiloslavVaculík Petr         
17.Šindelář RadimHejda Václav         
18.Doležal OndřejVolák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav03Štepka Miroslav30
Smola Igor02Vaculík Petr30
Doležal Ondřej03Hejda Václav21
Korbel Filip ml.21Volák Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13490:356SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Kulveit Jonáš
Pašek Dominik
 
 
4-1068 3110
2.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
-137910 3120
3.Baštář OndřejPašek Dominik96-12-5-112321
4.Krejčíř MilanKulveit Jonáš-93-8-6 1322
5.Květon OndřejŠimůnek Ondřej645  3032
6.Copák FrantišekŠebl Jáchym3-9-10463242
7.Krejčíř MilanPašek Dominik10-7103 3152
8.Květon OndřejKulveit Jonáš487  3062
9.Copák FrantišekŠimůnek Ondřej4613  3072
10.Baštář OndřejŠebl Jáchym662  3082
11.Květon OndřejPašek Dominik-94411 3192
12.Pangrác MartinKulveit Jonáš-9383 31102
13.Baštář OndřejŠimůnek Ondřej944  30  
14.Krejčíř MilanŠebl Jáchym         
15.Pangrác MartinPašek Dominik         
16.Baštář OndřejKulveit Jonáš         
17.Krejčíř MilanŠimůnek Ondřej         
18.Květon OndřejŠebl Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baštář Ondřej11Pašek Dominik12
Krejčíř Milan11Kulveit Jonáš12
Květon Ondřej30Šimůnek Ondřej02
Copák František20Šebl Jáchym02
Pangrác Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kirchman Ondřej st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Pintová Radka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31344:436SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bistřický Marek
Korecký Filip
 
 
Plachý Ladislav
Důra Matouš
 
 
11-8-78-82301
2.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Špaček Zbyněk
Ezr Václav
 
 
-4-5-8  0302
3.Bistřický MarekEzr Václav-7-99-5 1303
4.Korecký FilipŠpaček Zbyněk-6-10-5  0304
5.Sochor MiroslavPlachý Ladislav6312  3014
6.Vaněček PetrDůra Matouš-7-6-2  0315
7.Korecký FilipEzr Václav-9-6-5  0316
8.Sochor MiroslavŠpaček Zbyněk8-887 3126
9.Vaněček PetrPlachý Ladislav-8-9-5  0327
10.Bistřický MarekDůra Matouš-586-6-52328
11.Sochor MiroslavEzr Václav-7-7-10  0329
12.Vaněček PetrŠpaček Zbyněk-7-67-7 13210
13.Bistřický MarekPlachý Ladislav         
14.Korecký FilipDůra Matouš         
15.Vaněček PetrEzr Václav         
16.Bistřický MarekŠpaček Zbyněk         
17.Korecký FilipPlachý Ladislav         
18.Sochor MiroslavDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bistřický Marek02Ezr Václav30
Korecký Filip02Špaček Zbyněk21
Sochor Miroslav21Plachý Ladislav11
Vaněček Petr03Důra Matouš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Boháček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34354:464ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jan
Hložek Tomáš
 
 
Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
-7-1211973210
2.Klečka Jiří
Fišer Vojtěch
 
 
Novotný Petr
Slapnička Jakub
 
 
-5-6-6  0311
3.Klečka JiříSlapnička Jakub-11-7-6  0312
4.Fišer VojtěchKrahulec Petr-9-6-4  0313
5.Hložek TomášNovotný Petr-77-7-8 1314
6.Janda JanFiala Jakub-79-6473224
7.Fišer VojtěchSlapnička Jakub-5-5-5  0325
8.Hložek TomášKrahulec Petr-6-6-8  0326
9.Janda JanNovotný Petr-1058-9-12327
10.Klečka JiříFiala Jakub13-94-5-52328
11.Hložek TomášSlapnička Jakub-7-8-8  0329
12.Janda JanKrahulec Petr-3-6-7  03210
13.Klečka JiříNovotný Petr         
14.Fišer VojtěchFiala Jakub         
15.Janda JanSlapnička Jakub         
16.Klečka JiříKrahulec Petr         
17.Fišer VojtěchNovotný Petr         
18.Hložek TomášFiala Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klečka Jiří02Slapnička Jakub30
Fišer Vojtěch02Krahulec Petr30
Hložek Tomáš03Novotný Petr20
Janda Jan12Fiala Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Václav
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32449:463TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Žák František
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
-8-27-5 1301
2.Krotký Marek
Liška Marek
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
-4-3-7  0302
3.Krotký MarekBorovka Tomáš8-9-11-4 1303
4.Liška MarekHubáček Filip-4-7-9  0304
5.Žák FrantišekDavid Jakub8-8-12-9 1305
6.Heinzl LukášHach Martin6-736 3115
7.Liška MarekBorovka Tomáš-10-7-5  0316
8.Žák FrantišekHubáček Filip10-8-14-7 1317
9.Heinzl LukášDavid JakubWO    3027
10.Krotký MarekHach Martin-7127-10-62328
11.Žák FrantišekBorovka Tomáš-5-2-9  0329
12.Heinzl LukášHubáček Filip103-611 3139
13.Krotký MarekDavid JakubWO    3049
14.Liška MarekHach Martin44-5-5-723410
15.Heinzl LukášBorovka Tomáš         
16.Krotký MarekHubáček Filip         
17.Liška MarekDavid Jakub         
18.Žák FrantišekHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krotký Marek02Borovka Tomáš30
Liška Marek03Hubáček Filip21
Žák František03David Jakub10
Heinzl Lukáš20Hach Martin21
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline