Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Václav
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35534:574TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
-5-57-11 1301
2.Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
9-95-8103211
3.Šimek MarekKorbel Filip ml.-9-2-7  0312
4.Kaštánek PetrDoležal Ondřej-7989 3122
5.Heinzl LukášSmola Igor-6-9-9  0323
6.Bauer MiroslavMádr Miloslav697  3033
7.Kaštánek PetrKorbel Filip ml.-94-8-9 1334
8.Heinzl LukášDoležal Ondřej9-68-10-32335
9.Bauer MiroslavSmola Igor-9-79-3 1336
10.Šimek MarekMádr Miloslav1254  3046
11.Heinzl LukášKorbel Filip ml.-5-10-4  0347
12.Bauer MiroslavDoležal Ondřej18-65 3157
13.Šimek MarekSmola Igor59-8-6-82358
14.Kaštánek PetrMádr Miloslav67-36 3168
15.Bauer MiroslavKorbel Filip ml.-7-11-6  0369
16.Šimek MarekDoležal Ondřej6-6-6-7 13610
17.Kaštánek PetrSmola Igor         
18.Heinzl LukášMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Marek13Korbel Filip ml.40
Kaštánek Petr21Doležal Ondřej22
Heinzl Lukáš03Smola Igor30
Bauer Miroslav22Mádr Miloslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Boháček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:926:31413:474SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Janda Jan
Bakalář Daniel
 
 
Herout František
Nevřela Daniel
 
 
-69-8-10 1301
3.Staněk PetrHerout František-5-2-8  0302
4.Janda JanNevřela Daniel4-899 3112
5.Bakalář DanielSlavík Radek-7974 3122
6.         
7.Janda JanHerout František-48612 3132
8.Bakalář DanielNevřela Daniel-7-1088-22333
9.Slavík RadekWO    0334
10.Staněk PetrWO    3044
11.Bakalář DanielHerout František-99-4-8 1345
12.Nevřela DanielWO    0346
13.Staněk PetrSlavík Radek-85-7-2 1347
14.Janda JanWO    3057
15.Herout FrantišekWO    0358
16.Staněk PetrNevřela DanielWO    0359
17.Janda JanSlavík Radek10-895 3169
18.Bakalář DanielWO    3079

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Staněk Petr02Herout František21
Janda Jan30Nevřela Daniel11
Bakalář Daniel12Slavík Radek12
WO34WO43



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Kápl Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Soukup Lukáš
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15494:395ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Končal Adam
 
 
Vaněček Petr
Bistřický Marek
 
 
658  3010
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Klier Jakub
Kirchman Ondřej
 
 
-557-6113220
3.Novotný PetrBistřický Marek7115  3030
4.Končal AdamVaněček Petr9-7-137-112331
5.Krahulec PetrKlier Jakub3-766 3141
6.Slapnička JakubKirchman Ondřej775  3051
7.Končal AdamBistřický Marek582  3061
8.Krahulec PetrVaněček Petr8-10-3-3 1362
9.Slapnička JakubKlier Jakub6-1077 3172
10.Novotný PetrKirchman Ondřej2-9-7-4 1373
11.Krahulec PetrBistřický Marek166  3083
12.Slapnička JakubVaněček Petr6-958 3193
13.Novotný PetrKlier Jakub119-109 31103
14.Končal AdamKirchman Ondřej         
15.Slapnička JakubBistřický Marek         
16.Novotný PetrVaněček Petr         
17.Končal AdamKlier Jakub         
18.Krahulec PetrKirchman Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr21Bistřický Marek03
Končal Adam11Vaněček Petr21
Krahulec Petr21Klier Jakub03
Slapnička Jakub30Kirchman Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Valíček Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Bauer Jiří
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:35481:568SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
-68-8-7 1301
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Květon Ondřej
Pangrác Martin
 
 
-62-3873211
3.David JakubCopák František-4-5-6  0312
4.Hach MartinKvěton Ondřej99-69 3122
5.Hubáček FilipPangrác Martin9-958 3132
6.Borovka TomášJehlík Miroslav647  3042
7.Hach MartinCopák František-87-5-5 1343
8.Hubáček FilipKvěton Ondřej-78-4-11 1344
9.Borovka TomášPangrác Martin3910  3054
10.David JakubJehlík Miroslav-7-11-6  0355
11.Hubáček FilipCopák František-710-7-6 1356
12.Borovka TomášKvěton Ondřej7-61011 3166
13.David JakubPangrác Martin9-5-13-9 1367
14.Hach MartinJehlík Miroslav-4-6-5  0368
15.Borovka TomášCopák František-8-5-4  0369
16.David JakubKvěton Ondřej-7-2-5  03610
17.Hach MartinPangrác Martin         
18.Hubáček FilipJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
David Jakub04Copák František40
Hach Martin12Květon Ondřej22
Hubáček Filip12Pangrác Martin12
Borovka Tomáš31Jehlík Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Linert Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:34390:484KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Dominik
Kulveit Jonáš
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
99-2-993210
2.Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
Kettner Martin
Pisár Jan
 
 
-15-76-10 1311
3.Šebl JáchymVorlíček Luboš-11-12-4  0312
4.Pašek DominikPisár Jan3-89-893222
5.Šimůnek OndřejHýža Daniel4-5-8-7 1323
6.Kulveit JonášKettner Martin-6-87-6 1324
7.Pašek DominikVorlíček Luboš-11-7-4  0325
8.Šimůnek OndřejPisár Jan-11-8-5  0326
9.Kulveit JonášHýža Daniel-6-65-9 1327
10.Šebl JáchymKettner Martin-3-98-11 1328
11.Šimůnek OndřejVorlíček Luboš-4-7-6  0329
12.Kulveit JonášPisár Jan-6-1211-5 13210
13.Šebl JáchymHýža Daniel8-3-3  12  
14.Pašek DominikKettner Martin         
15.Kulveit JonášVorlíček Luboš         
16.Šebl JáchymPisár Jan         
17.Pašek DominikHýža Daniel         
18.Šimůnek OndřejKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebl Jáchym02Vorlíček Luboš30
Pašek Dominik11Pisár Jan21
Šimůnek Ondřej03Hýža Daniel20
Kulveit Jonáš03Kettner Martin20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31376:457TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan nejml.
Kubát Petr
 
 
Hejda Václav
Štepka Miroslav
 
 
-7-9-10  0301
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
-1210-79-72302
3.Kubát PetrHejda Václav57-58 3112
4.Dvořák Jan nejml.Štepka Miroslav-6-210-11 1313
5.Plachý LadislavVolák Martin-9-9-9  0314
6.Plachý JiříCafourek Tomáš1294  3024
7.Dvořák Jan nejml.Hejda Václav-610-9-6 1325
8.Plachý LadislavŠtepka Miroslav-49-6-8 1326
9.Plachý JiříVolák Martin5-10-5-8 1327
10.Kubát PetrCafourek Tomáš9-3-9-7 1328
11.Plachý LadislavHejda Václav-62-6-2 1329
12.Plachý JiříŠtepka Miroslav-7-3-8  03210
13.Kubát PetrVolák Martin         
14.Dvořák Jan nejml.Cafourek Tomáš         
15.Plachý JiříHejda Václav         
16.Kubát PetrŠtepka Miroslav         
17.Dvořák Jan nejml.Volák Martin         
18.Plachý LadislavCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubát Petr11Hejda Václav21
Dvořák Jan nejml.02Štepka Miroslav30
Plachý Ladislav03Volák Martin20
Plachý Jiří12Cafourek Tomáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS