Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22581:492TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Radim
Ondráček Jan
 
 
Šebl Jáchym
Vaněk Petr
 
 
8-47-9-62301
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Kulveit Jonáš
Pašek Dominik
 
 
497  3011
3.Ondráček JanPašek Dominik5-87-9-82312
4.Šindelář RadimŠebl Jáchym9-4-57-82313
5.Doležal OndřejKulveit Jonáš4106  3023
6.Korbel Filip ml.Vaněk Petr283  3033
7.Šindelář RadimPašek Dominik-6-49-3 1334
8.Doležal OndřejŠebl Jáchym1911  3044
9.Korbel Filip ml.Kulveit Jonáš1046  3054
10.Ondráček JanVaněk Petr-9-11-4  0355
11.Doležal OndřejPašek Dominik6-7-9873265
12.Korbel Filip ml.Šebl Jáchym2103  3075
13.Ondráček JanKulveit Jonáš75-88 3185
14.Šindelář RadimVaněk Petr7-11-6-11 1386
15.Korbel Filip ml.Pašek Dominik349  3096
16.Ondráček JanŠebl Jáchym3-888 31106
17.Šindelář RadimKulveit Jonáš11-10   11  
18.Doležal OndřejVaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Jan22Pašek Dominik22
Šindelář Radim03Šebl Jáchym13
Doležal Ondřej30Kulveit Jonáš03
Korbel Filip ml.40Vaněk Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32620:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Kubát Petr
Důra Matouš
 
 
9-7-81103210
2.Hameta Oldřich
Slavík Radek
 
 
Půlpán David
Plachý Jiří
 
 
7-9-98-72311
3.Herout FrantišekPůlpán David467  3021
4.Hameta OldřichDůra Matouš-3-6-5  0322
5.Škopek PavelKubát Petr8-6109 3132
6.Slavík RadekPlachý Jiří737  3042
7.Hameta OldřichPůlpán David7-11-9-10 1343
8.Škopek PavelDůra Matouš-66-9-4 1344
9.Slavík RadekKubát Petr687  3054
10.Herout FrantišekPlachý Jiří4610  3064
11.Škopek PavelPůlpán David-67-7-5 1365
12.Slavík RadekDůra Matouš8-10-8-5 1366
13.Herout FrantišekKubát Petr679  3076
14.Hameta OldřichPlachý Jiří11-9-8-7 1377
15.Slavík RadekPůlpán David-9-79-5 1378
16.Herout FrantišekDůra Matouš647  3088
17.Hameta OldřichKubát Petr-7-7-9  0389
18.Škopek PavelPlachý Jiří-47-8583299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František40Půlpán David31
Hameta Oldřich04Důra Matouš31
Škopek Pavel22Kubát Petr13
Slavík Radek22Plachý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12440:335KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Novotný Petr
Krejčí Ondřej
 
 
9-65-773210
2.Pisár Jan
Kettner Martin
 
 
Fiala Jakub
Zeman Lukáš
 
 
-102-8493220
3.Pisár JanFiala Jakub37-68 3130
4.Hýža DanielNovotný Petr93-6-8-32331
5.Vorlíček LubošZeman Lukáš7-976 3141
6.Pisár PetrKrejčí Ondřej675  3051
7.Hýža DanielFiala Jakub-37-98113261
8.Vorlíček LubošNovotný Petr7117  3071
9.Pisár PetrZeman Lukáš56-96 3181
10.Pisár JanKrejčí Ondřej498  3091
11.Vorlíček LubošFiala Jakub522  30101
12.Pisár PetrNovotný Petr         
13.Pisár JanZeman Lukáš         
14.Hýža DanielKrejčí Ondřej         
15.Pisár PetrFiala Jakub         
16.Pisár JanNovotný Petr         
17.Hýža DanielZeman Lukáš         
18.Vorlíček LubošKrejčí Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisár Jan20Fiala Jakub03
Hýža Daniel11Novotný Petr11
Vorlíček Luboš30Zeman Lukáš02
Pisár Petr20Krejčí Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Žáček Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4372:240TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
-7-93373210
2.Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
-99-6793220
3.Štepka MiroslavBorovka Tomáš749  3030
4.Vaculík PetrDavid Jakub71110  3040
5.Hejda VáclavHubáček Filip1044  3050
6.Koděra FilipHach Martin111310  3060
7.Vaculík PetrBorovka Tomáš664  3070
8.Hejda VáclavDavid Jakub441  3080
9.Koděra FilipHubáček Filip737  3090
10.Štepka MiroslavHach Martin295  30100
11.Hejda VáclavBorovka Tomáš         
12.Koděra FilipDavid Jakub         
13.Štepka MiroslavHubáček Filip         
14.Vaculík PetrHach Martin         
15.Koděra FilipBorovka Tomáš         
16.Štepka MiroslavDavid Jakub         
17.Vaculík PetrHubáček Filip         
18.Hejda VáclavHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štepka Miroslav20Borovka Tomáš02
Vaculík Petr20David Jakub02
Hejda Václav20Hubáček Filip02
Koděra Filip20Hach Martin02
Utkání navštívil komisař p. Kotlorž Lukáš. Obě družstva odehrála utkání v nejednotných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31354:464TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Vaněček Petr
 
 
Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
-5-58-3 1301
2.Korecký Filip
Bistřický Marek
 
 
Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
-79-7-5 1302
3.Vaněček PetrKaštánek Petr-12-5-5  0303
4.Kirchman OndřejBauer Miroslav-6783 3113
5.Korecký FilipŠimek Marek-8-5-8  0314
6.Bistřický MarekHeinzl Lukáš10-9-12-6 1315
7.Kirchman OndřejKaštánek Petr9811  3025
8.Korecký FilipBauer Miroslav11-6-9-1 1326
9.Bistřický MarekŠimek Marek-4-3-8  0327
10.Vaněček PetrHeinzl Lukáš8-9-910-42328
11.Korecký FilipKaštánek Petr-3-55-6 1329
12.Bistřický MarekBauer Miroslav-9-210-7 13210
13.Vaněček PetrŠimek Marek         
14.Kirchman OndřejHeinzl Lukáš         
15.Bistřický MarekKaštánek Petr         
16.Vaněček PetrBauer Miroslav         
17.Kirchman OndřejŠimek Marek         
18.Korecký FilipHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněček Petr02Kaštánek Petr21
Kirchman Ondřej20Bauer Miroslav21
Korecký Filip03Šimek Marek20
Bistřický Marek03Heinzl Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre StaškaRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:08Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24562:509SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Klečka Jiří
Doležal Josef
 
 
584  3010
2.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Janda Jan
Bakalář Daniel
 
 
718  3020
3.Copák FrantišekJanda Jan3-868 3130
4.Jehlík MiroslavBakalář Daniel-10-6-5  0331
5.Pangrác MartinDoležal Josef8-5125 3141
6.Krejčíř MilanKlečka Jiří2-7-17-3 1342
7.Jehlík MiroslavJanda Jan-812-6-3 1343
8.Pangrác MartinBakalář Daniel7-9-58-82344
9.Krejčíř MilanDoležal Josef-1076-963254
10.Copák FrantišekKlečka Jiří5119  3064
11.Pangrác MartinJanda Jan-64-8-9 1365
12.Krejčíř MilanBakalář Daniel6-278 3175
13.Copák FrantišekDoležal Josef436  3085
14.Jehlík MiroslavKlečka Jiří10-116-773295
15.Krejčíř MilanJanda Jan-19-57832105
16.Copák FrantišekBakalář Daniel         
17.Jehlík MiroslavDoležal Josef         
18.Pangrác MartinKlečka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Copák František30Janda Jan22
Jehlík Miroslav12Bakalář Daniel21
Pangrác Martin12Doležal Josef03
Krejčíř Milan31Klečka Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline