Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10445:328TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Fiala Jakub
Majer Zbyněk
 
 
3-9310 3110
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Novotný Petr
Slapnička Jakub
 
 
942  3020
3.Mádr MiloslavNovotný Petr455  3030
4.Smola IgorFiala Jakub1134  3040
5.Doležal OndřejSlapnička Jakub9-7-55103250
6.Korbel Filip ml.Majer Zbyněk855  3060
7.Smola IgorNovotný Petr-79-7-3 1361
8.Doležal OndřejFiala Jakub8-96-10-82362
9.Korbel Filip ml.Slapnička Jakub427  3072
10.Mádr MiloslavMajer Zbyněk-91189 3182
11.Doležal OndřejNovotný Petr889  3092
12.Korbel Filip ml.Fiala Jakub10103  30102
13.Mádr MiloslavSlapnička Jakub69   20  
14.Smola IgorMajer Zbyněk         
15.Korbel Filip ml.Novotný Petr         
16.Mádr MiloslavFiala Jakub         
17.Smola IgorSlapnička Jakub         
18.Doležal OndřejMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav20Novotný Petr12
Smola Igor11Fiala Jakub12
Doležal Ondřej21Slapnička Jakub02
Korbel Filip ml.30Majer Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16476:430SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
848  3010
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
11-74-7-72311
3.Herout FrantišekBorovka Tomáš-81259 3121
4.Loudín PetrHach Martin674  3031
5.Škopek PavelHubáček Filip-6-48-10 1332
6.Nevřela DanielDavid Jakub8-107-773242
7.Loudín PetrBorovka Tomáš799  3052
8.Škopek PavelHach Martin-5979 3162
9.Nevřela DanielHubáček Filip4810  3072
10.Herout FrantišekDavid Jakub67-19 3182
11.Škopek PavelBorovka Tomáš-7-3-4  0383
12.Nevřela DanielHach Martin1089  3093
13.Herout FrantišekHubáček Filip7-96-11832103
14.Loudín PetrDavid Jakub-7-9   02  
15.Nevřela DanielBorovka Tomáš         
16.Herout FrantišekHach Martin         
17.Loudín PetrHubáček Filip         
18.Škopek PavelDavid Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Borovka Tomáš12
Loudín Petr20Hach Martin03
Škopek Pavel12Hubáček Filip12
Nevřela Daniel30David Jakub02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14497:417TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunz Jaroslav
Heinzl Lukáš
 
 
Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
6-7-67-92301
2.Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
1197  3011
3.Kaštánek PetrPašek Dominik858  3021
4.Heinzl Lukᚊebl Jáchym178-94 3131
5.Fesl MartinZahrádka David-125-410-92332
6.Bauer MiroslavŠimůnek Ondřej7-674 3142
7.Heinzl LukášPašek Dominik7-6-4793252
8.Fesl MartinŠebl Jáchym1010-98 3162
9.Bauer MiroslavZahrádka David711-9-1063272
10.Kaštánek PetrŠimůnek Ondřej6107  3082
11.Fesl MartinPašek Dominik9710  3092
12.Bauer MiroslavŠebl Jáchym-6354 31102
13.Kaštánek PetrZahrádka David         
14.Heinzl Lukᚊimůnek Ondřej         
15.Bauer MiroslavPašek Dominik         
16.Kaštánek PetrŠebl Jáchym         
17.Heinzl LukášZahrádka David         
18.Fesl MartinŠimůnek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaštánek Petr20Pašek Dominik03
Heinzl Lukáš20Šebl Jáchym03
Fesl Martin21Zahrádka David11
Bauer Miroslav30Šimůnek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Boháček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34578:591SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
Dvořák Jan nejml.
Kubát Petr
 
 
455  3010
2.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
10-8-9-6 1311
3.Janda JanPlachý Jiří119-77 3121
4.Bakalář DanielPlachý Ladislav-7-6-8  0322
5.Houška MichalKubát Petr9-88-12-72323
6.Fiala OtakarDvořák Jan nejml.57-74 3133
7.Bakalář DanielPlachý Jiří677  3043
8.Houška MichalPlachý Ladislav-9-10-8  0344
9.Fiala OtakarKubát Petr674  3054
10.Janda JanDvořák Jan nejml.3712  3064
11.Houška MichalPlachý Jiří-3-9-9  0365
12.Fiala OtakarPlachý Ladislav8-5-2-8 1366
13.Janda JanKubát Petr53-127 3176
14.Bakalář DanielDvořák Jan nejml.5-4-6-8 1377
15.Fiala OtakarPlachý Jiří72-59 3187
16.Janda JanPlachý Ladislav-1-1-8  0388
17.Bakalář DanielKubát Petr8-5-5-6 1389
18.Houška MichalDvořák Jan nejml.9-2-7-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Jan31Plachý Jiří13
Bakalář Daniel13Plachý Ladislav40
Houška Michal04Kubát Petr22
Fiala Otakar31Dvořák Jan nejml.22
Přítomen komisař 14:00-14:20 ŽK - Houška - kopnutí do míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15487:403TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
93-125 3110
2.Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
10-96-5-62311
3.Kirchman OndřejPisár Petr767  3021
4.Sochor MiroslavVorlíček Luboš-7-681033231
5.Vaněček PetrPisár Jan3-974 3141
6.Legát PetrHýža Daniel-5585 3151
7.Sochor MiroslavPisár Petr-3-7-7  0352
8.Vaněček PetrVorlíček Luboš497  3062
9.Legát PetrPisár Jan768  3072
10.Kirchman OndřejHýža Daniel1088  3082
11.Vaněček PetrKettner Martin658  3092
12.Legát PetrVorlíček Luboš-9-378-102393
13.Kirchman OndřejPisár Jan8-1288 31103
14.Sochor MiroslavHýža Daniel         
15.Legát PetrKettner Martin         
16.Kirchman OndřejVorlíček Luboš         
17.Sochor MiroslavPisár Jan         
18.Vaněček PetrHýža Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kirchman Ondřej30Pisár Petr11
Sochor Miroslav11Vorlíček Luboš12
Vaněček Petr30Pisár Jan03
Legát Petr21Hýža Daniel02
   Kettner Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35452:544TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květon Ondřej
Horák Libor
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-10-7-4  0301
2.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-9913-483211
3.Krejčíř MilanCafourek Tomáš-8-4-10  0312
4.Květon OndřejHejda Václav10-48-8-102313
5.Pangrác MartinVaculík Petr-6-11-6  0314
6.Copák FrantišekŠtepka Miroslav-10-57-5 1315
7.Květon OndřejCafourek Tomáš775  3025
8.Jehlík MiroslavHejda Václav-77-69-62326
9.Copák FrantišekVaculík Petr57-69 3136
10.Krejčíř MilanŠtepka Miroslav-3-4-6  0337
11.Jehlík MiroslavCafourek Tomáš7-8-8-6 1338
12.Copák FrantišekHejda Václav-79-8833248
13.Krejčíř MilanVaculík Petr8-6-77-52349
14.Květon OndřejŠtepka Miroslav-4-2-7  03410
15.Copák FrantišekCafourek Tomáš         
16.Krejčíř MilanHejda Václav         
17.Květon OndřejVaculík Petr         
18.Jehlík MiroslavŠtepka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčíř Milan03Cafourek Tomáš21
Květon Ondřej12Hejda Václav21
Pangrác Martin01Vaculík Petr21
Copák František21Štepka Miroslav30
Jehlík Miroslav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline