Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:36728:710KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýža Daniel
Pisár Petr
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
65-69 3110
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-5109-4-62311
3.Pisár JanHerout František88-5-7-52312
4.Hýža DanielNevřela Daniel-76-55-82313
5.Vorlíček LubošLoudín Petr-599-953223
6.Pisár PetrSlavík Radek695  3033
7.Hýža DanielHerout František-1582 3143
8.Vorlíček LubošNevřela Daniel-123-99143253
9.Pisár PetrLoudín Petr-6-671-42354
10.Pisár JanSlavík Radek57-107 3164
11.Vorlíček LubošHerout František5-7-76153274
12.Pisár PetrNevřela Daniel-11-10410-72375
13.Pisár JanLoudín Petr79-12-3-62376
14.Hýža DanielSlavík Radek-4-6-8  0377
15.Pisár PetrHerout František11-1097 3187
16.Pisár JanNevřela Daniel-7-7-10  0388
17.Hýža DanielLoudín Petr7-849 3198
18.Vorlíček LubošSlavík Radek-42713 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan13Herout František13
Hýža Daniel22Nevřela Daniel31
Vorlíček Luboš40Loudín Petr22
Pisár Petr22Slavík Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8417:234TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
8-11-9373210
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
11-979 3120
3.Štepka MiroslavMádr Miloslav486  3030
4.Vaculík PetrKorbel Filip ml.775  3040
5.Hejda VáclavDoležal Ondřej1568  3050
6.Koděra FilipSmola Igor8-7-8-10 1351
7.Vaculík PetrMádr Miloslav-5-97893261
8.Hejda VáclavKorbel Filip ml.WO    3071
9.Koděra FilipDoležal OndřejWO    3081
10.Štepka MiroslavSmola IgorWO    3091
11.Hejda VáclavMádr MiloslavWO    30101
12.Koděra FilipKorbel Filip ml.         
13.Štepka MiroslavDoležal Ondřej         
14.Vaculík PetrSmola Igor         
15.Koděra FilipMádr Miloslav         
16.Štepka MiroslavKorbel Filip ml.         
17.Vaculík PetrDoležal Ondřej         
18.Hejda VáclavSmola Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štepka Miroslav10Mádr Miloslav02
Vaculík Petr20Korbel Filip ml.01
Hejda Václav10Doležal Ondřej01
Koděra Filip01Smola Igor10
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Pašek Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31325:439SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Dominik
Vaněk Petr
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
12-118-4-92301
2.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
-5-13-11  0302
3.Šebl JáchymKvěton Ondřej-98-5-8 1303
4.Vaněk PetrCopák František-5-6-6  0304
5.Šimůnek OndřejKrejčíř Milan-6-3-8  0305
6.Pašek DominikJehlík Miroslav7-499 3115
7.Vaněk PetrKvěton Ondřej-7-7-12  0316
8.Šimůnek OndřejPangrác Martin-4-5-4  0317
9.Pašek DominikKrejčíř Milan-9-51012-92318
10.Šebl JáchymJehlík Miroslav-8-108-12 1319
11.Šimůnek OndřejKvěton Ondřej-2-7-5  03110
12.Pašek DominikPangrác Martin         
13.Šebl JáchymKrejčíř Milan         
14.Vaněk PetrJehlík Miroslav         
15.Pašek DominikKvěton Ondřej         
16.Šebl JáchymPangrác Martin         
17.Vaněk PetrKrejčíř Milan         
18.Šimůnek OndřejJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebl Jáchym02Květon Ondřej30
Vaněk Petr02Copák František10
Šimůnek Ondřej03Krejčíř Milan20
Pašek Dominik11Jehlík Miroslav11
   Pangrác Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25572:513SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
Kirchman Ondřej
Bistřický Marek
 
 
-610-6763210
2.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
5-9-6-7 1311
3.Plachý LadislavKirchman Ondřej-9-10-4  0312
4.Kubát PetrVaněček Petr87-104 3122
5.Půlpán DavidBistřický Marek688  3032
6.Špaček ZbyněkSochor Miroslav485  3042
7.Kubát PetrKirchman Ondřej-3-6-4  0343
8.Půlpán DavidVaněček Petr-1053-9-92344
9.Špaček ZbyněkBistřický Marek6611  3054
10.Plachý LadislavSochor Miroslav876  3064
11.Půlpán DavidKirchman Ondřej-86177 3174
12.Špaček ZbyněkVaněček Petr-77-8883284
13.Plachý LadislavBistřický Marek-8731 3194
14.Kubát PetrSochor Miroslav-2-157-6 1395
15.Špaček ZbyněkKirchman Ondřej-12-10-3  0396
16.Plachý LadislavVaněček Petr565  30106
17.Kubát PetrBistřický Marek         
18.Půlpán DavidSochor Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Ladislav31Kirchman Ondřej31
Kubát Petr12Vaněček Petr13
Půlpán David21Bistřický Marek03
Špaček Zbyněk31Sochor Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Krejčí Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17506:414ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Fiala Otakar
Bakalář Daniel
 
 
-45-812-62301
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Hložek Tomáš
Trnka Tadeáš
 
 
674  3011
3.Krahulec PetrFiala Otakar-9-7-5  0312
4.Fiala JakubBakalář Daniel-109811 3122
5.Novotný PetrHložek Tomáš598  3032
6.Slapnička JakubTrnka Tadeáš845  3042
7.Fiala JakubFiala Otakar8-357 3152
8.Novotný PetrBakalář Daniel29-107 3162
9.Slapnička JakubHložek Tomáš77-105 3172
10.Krahulec PetrTrnka Tadeáš618  3082
11.Novotný PetrFiala Otakar64-7-9-82383
12.Slapnička JakubBakalář Daniel-8-3-10  0384
13.Krahulec PetrHložek Tomáš786  3094
14.Fiala JakubTrnka Tadeáš103-96 31104
15.Slapnička JakubFiala Otakar         
16.Krahulec PetrBakalář Daniel         
17.Fiala JakubHložek Tomáš         
18.Novotný PetrTrnka Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Petr21Fiala Otakar21
Fiala Jakub30Bakalář Daniel12
Novotný Petr21Hložek Tomáš03
Slapnička Jakub21Trnka Tadeáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Tenglová Jaroslava
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Jungvirt Josef
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35621:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-10-9-6  0301
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Šimek Marek
Fesl Martin
 
 
36-1215 3111
3.Borovka TomášBauer Miroslav113-12-6113221
4.Hubáček FilipKaštánek Petr-2-8-1  0322
5.Hach MartinŠimek Marek-3-9-4  0323
6.David JakubFesl Martin-11-910763233
7.Hubáček FilipBauer Miroslav8910  3043
8.Hach MartinKaštánek Petr86-9-183253
9.David JakubŠimek Marek-9-10-7  0354
10.Borovka TomášFesl Martin523  3064
11.Hach MartinBauer Miroslav-7-4-7  0365
12.David JakubKaštánek Petr-711-611-132366
13.Borovka Tomᚊimek Marek8-6512 3176
14.Hubáček FilipFesl Martin874  3086
15.David JakubBauer Miroslav-10-11-11  0387
16.Borovka TomášKaštánek Petr-62-79-32388
17.Hubáček FilipŠimek Marek-9-7-8  0389
18.Hach MartinFesl Martin8108  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš31Bauer Miroslav22
Hubáček Filip22Kaštánek Petr31
Hach Martin22Šimek Marek31
David Jakub13Fesl Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS