Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Růžková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23615:538TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
-105-5863210
2.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-76-7-5 1311
3.Mádr MiloslavKaštánek Petr48-8-6-112312
4.Smola IgorŠimek Marek-86108 3122
5.Doležal OndřejBauer Miroslav510-810 3132
6.Korbel Filip ml.Heinzl Lukáš1069  3042
7.Smola IgorKaštánek Petr56-9-343252
8.Doležal OndřejŠimek Marek98-9-10-92353
9.Korbel Filip ml.Bauer Miroslav966  3063
10.Mádr MiloslavHeinzl Lukáš-168-98-92364
11.Doležal OndřejKaštánek Petr-3-134-6 1365
12.Korbel Filip ml.Šimek Marek356  3075
13.Mádr MiloslavBauer Miroslav109-99 3185
14.Smola IgorHeinzl Lukáš81311  3095
15.Korbel Filip ml.Kaštánek Petr-6345 31105
16.Mádr MiloslavŠimek Marek         
17.Smola IgorBauer Miroslav         
18.Doležal OndřejHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav12Kaštánek Petr22
Smola Igor30Šimek Marek12
Doležal Ondřej12Bauer Miroslav03
Korbel Filip ml.40Heinzl Lukáš12
3. zápas - ŽK: Kaštánek Petr (i přes napomenutí se opět vyjádřil vulgárně po prohraném míčku)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14505:405SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Bakalář Daniel
Hložek Tomáš
 
 
735  3010
2.Loudín Petr
Slavík Radek
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-911-7-9 1311
3.Herout FrantišekFiala Otakar455  3021
4.Loudín PetrJanda Jan-5773 3131
5.Slavík RadekBakalář Daniel103-78 3141
6.Škopek PavelHložek Tomáš88-89 3151
7.Loudín PetrFiala Otakar127-99 3161
8.Slavík RadekJanda Jan-7-8810-122362
9.Škopek PavelBakalář Daniel-12877 3172
10.Herout FrantišekHložek Tomáš568  3082
11.Slavík RadekFiala Otakar556  3092
12.Škopek PavelJanda Jan9-7-127-12393
13.Herout FrantišekBakalář Daniel767  30103
14.Loudín PetrHložek Tomáš         
15.Škopek PavelFiala Otakar         
16.Herout FrantišekJanda Jan         
17.Loudín PetrBakalář Daniel         
18.Slavík RadekHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Fiala Otakar03
Loudín Petr20Janda Jan21
Slavík Radek21Bakalář Daniel03
Škopek Pavel21Hložek Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10445:340TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-4-94963210
2.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Fiala Jakub
Zeman Lukáš
 
 
613-8-13-72311
3.Sochor MiroslavFiala Jakub817  3021
4.Vaněček PetrSlapnička Jakub7-42-1273231
5.Klier JakubNovotný Petr965  3041
6.Kirchman OndřejZeman Lukáš8710  3051
7.Vaněček PetrFiala Jakub9-848 3161
8.Klier JakubSlapnička Jakub-10778 3171
9.Kirchman OndřejNovotný Petr627  3081
10.Sochor MiroslavZeman Lukáš9-978 3191
11.Klier JakubFiala Jakub7513  30101
12.Kirchman OndřejSlapnička Jakub         
13.Sochor MiroslavNovotný Petr         
14.Vaněček PetrZeman Lukáš         
15.Kirchman OndřejFiala Jakub         
16.Sochor MiroslavSlapnička Jakub         
17.Vaněček PetrNovotný Petr         
18.Klier JakubZeman Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Miroslav20Fiala Jakub03
Vaněček Petr20Slapnička Jakub02
Klier Jakub30Novotný Petr02
Kirchman Ondřej20Zeman Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17482:410SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
69-8-10113210
2.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
-9-86-9 1311
3.Krejčíř MilanBorovka Tomáš-8-8-9  0312
4.Pangrác MartinHubáček Filip-9-6-6  0313
5.Květon OndřejDavid Jakub49-78 3123
6.Copák FrantišekHach Martin7711  3033
7.Pangrác MartinBorovka Tomáš11-699 3143
8.Květon OndřejHubáček Filip105-1011 3153
9.Copák FrantišekDavid Jakub384  3063
10.Krejčíř MilanHach Martin858  3073
11.Květon OndřejBorovka Tomáš9-810-693283
12.Copák FrantišekHubáček Filip-38106 3193
13.Krejčíř MilanDavid JakubWO    30103
14.Pangrác MartinHach Martin         
15.Copák FrantišekBorovka Tomáš         
16.Krejčíř MilanHubáček Filip         
17.Pangrác MartinDavid Jakub         
18.Květon OndřejHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčíř Milan11Borovka Tomáš12
Pangrác Martin11Hubáček Filip12
Květon Ondřej30David Jakub02
Copák František30Hach Martin02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3363:241KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
77-108 3110
2.Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
9-1154 3120
3.Pisár JanPašek Dominik575  3030
4.Hýža DanielŠebl Jáchym999  3040
5.Vorlíček LubošZahrádka David119-106 3150
6.Pisár PetrŠimůnek Ondřej628  3060
7.Hýža DanielPašek Dominik888  3070
8.Vorlíček LubošŠebl Jáchym824  3080
9.Kettner MartinZahrádka David685  3090
10.Pisár JanŠimůnek Ondřej768  30100
11.Vorlíček LubošPašek Dominik         
12.Kettner MartinŠebl Jáchym         
13.Pisár JanZahrádka David         
14.Hýža DanielŠimůnek Ondřej         
15.Kettner MartinPašek Dominik         
16.Pisár JanŠebl Jáchym         
17.Hýža DanielZahrádka David         
18.Vorlíček LubošŠimůnek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisár Jan20Pašek Dominik02
Hýža Daniel20Šebl Jáchym02
Vorlíček Luboš20Zahrádka David02
Pisár Petr10Šimůnek Ondřej02
Kettner Martin10   
ŽK - Šebl - bouchnutí pálkou do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11445:339TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Dvořák Jan nejml.
Kubát Petr
 
 
5611  3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
1038  3020
3.Volák MartinPlachý Jiří8-94-883230
4.Štepka MiroslavPlachý Ladislav8124  3040
5.Hejda VáclavKubát Petr985  3050
6.Koděra FilipDvořák Jan nejml.55-10-763260
7.Štepka MiroslavPlachý Jiří7106  3070
8.Hejda VáclavPlachý Ladislav-89-9-4 1371
9.Koděra FilipKubát Petr86-103 3181
10.Volák MartinDvořák Jan nejml.6-975 3191
11.Hejda VáclavPlachý Jiří5-9-149532101
12.Koděra FilipPlachý Ladislav-2-5-6  03  
13.Volák MartinKubát Petr         
14.Štepka MiroslavDvořák Jan nejml.         
15.Koděra FilipPlachý Jiří         
16.Volák MartinPlachý Ladislav         
17.Štepka MiroslavKubát Petr         
18.Hejda VáclavDvořák Jan nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volák Martin20Plachý Jiří03
Štepka Miroslav20Plachý Ladislav11
Hejda Václav21Kubát Petr02
Koděra Filip20Dvořák Jan nejml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS