Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Růžková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Maňhal Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13476:363TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
485  3010
2.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Bakalář Daniel
Hložek Tomáš
 
 
975  3020
3.Mádr MiloslavJanda Jan-12-575-112321
4.Smola IgorFiala Otakar9-6-8-9 1322
5.Doležal OndřejBakalář Daniel5-97-9103232
6.Korbel Filip ml.Hložek Tomáš-10518 3142
7.Smola IgorJanda Jan6511  3052
8.Doležal OndřejFiala Otakar9-37-643262
9.Korbel Filip ml.Bakalář Daniel739  3072
10.Mádr MiloslavHložek Tomáš12105  3082
11.Doležal OndřejJanda Jan-9-94793292
12.Korbel Filip ml.Fiala Otakar524  30102
13.Mádr MiloslavBakalář Daniel         
14.Smola IgorHložek Tomáš         
15.Korbel Filip ml.Janda Jan         
16.Mádr MiloslavFiala Otakar         
17.Smola IgorBakalář Daniel         
18.Doležal OndřejHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav11Janda Jan12
Smola Igor11Fiala Otakar12
Doležal Ondřej30Bakalář Daniel02
Korbel Filip ml.30Hložek Tomáš02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Herout Václav
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36562:598TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
-6-76643210
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
-8-995-62311
3.Herout FrantišekKaštánek Petr3-8-4-9 1312
4.Loudín PetrBauer Miroslav-85-36-112313
5.Škopek PavelŠimek Marek7-10-10-7 1314
6.Nevřela DanielHeinzl Lukáš78-8-12-72315
7.Loudín PetrKaštánek Petr-10-2-4  0316
8.Škopek PavelBauer Miroslav-6-9-9  0317
9.Nevřela DanielŠimek Marek77-7-1173227
10.Herout FrantišekHeinzl Lukáš568  3037
11.Škopek PavelKaštánek Petr-8-6-7  0338
12.Nevřela DanielBauer Miroslav-811-111373248
13.Herout FrantišekŠimek Marek966  3058
14.Loudín PetrHeinzl Lukáš7-13WO  1359
15.Nevřela DanielKaštánek Petr-9912-6-823510
16.Herout FrantišekBauer Miroslav9-11   11  
17.Loudín PetrŠimek Marek         
18.Škopek PavelHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František21Kaštánek Petr40
Loudín Petr03Bauer Miroslav21
Škopek Pavel03Šimek Marek12
Nevřela Daniel22Heinzl Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:26630:570TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
711-8-8-82301
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
7-87-7-92302
3.Kirchman OndřejBorovka Tomáš-3-11-10  0303
4.Vaněček PetrDavid Jakub836  3013
5.Sochor MiroslavHach Martin385  3023
6.Klier JakubHubáček Filip848  3033
7.Vaněček PetrBorovka Tomáš-689-8-92334
8.Sochor MiroslavDavid Jakub747  3044
9.Klier JakubHach Martin-10898 3154
10.Kirchman OndřejHubáček Filip7712  3064
11.Sochor MiroslavBorovka Tomáš-8-7-9  0365
12.Klier JakubDavid Jakub-3-669-72366
13.Kirchman OndřejHach Martin979  3076
14.Vaněček PetrHubáček Filip-9-5-9  0377
15.Klier JakubBorovka Tomáš-49-10-6 1378
16.Kirchman OndřejDavid Jakub644  3088
17.Vaněček PetrHach Martin696  3098
18.Sochor MiroslavHubáček Filip11-5103 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kirchman Ondřej31Borovka Tomáš40
Vaněček Petr22David Jakub13
Sochor Miroslav31Hach Martin04
Klier Jakub22Hubáček Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29650:569SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Novotný Petr
Slapnička Jakub
 
 
-866-9-92301
2.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Fiala Jakub
Končal Adam
 
 
-6-441083211
3.Pangrác MartinSlapnička Jakub-115713 3121
4.Krejčíř MilanFiala Jakub-8-433-92322
5.Květon OndřejKončal Adam4-755 3132
6.Copák FrantišekNovotný Petr5124  3042
7.Krejčíř MilanSlapnička Jakub8-9-6-8 1343
8.Květon OndřejFiala Jakub875  3053
9.Copák FrantišekKončal Adam-818-4-82354
10.Pangrác MartinNovotný Petr-6-7-7  0355
11.Květon OndřejSlapnička Jakub695  3065
12.Copák FrantišekFiala Jakub233  3075
13.Pangrác MartinKončal Adam4-7-6-4 1376
14.Jehlík MiroslavNovotný Petr-59-8-5 1377
15.Copák FrantišekSlapnička Jakub875  3087
16.Pangrác MartinFiala Jakub-106611 3197
17.Jehlík MiroslavKončal Adam-8-9-6  0398
18.Květon OndřejNovotný Petr6614  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pangrác Martin22Slapnička Jakub13
Krejčíř Milan02Fiala Jakub13
Květon Ondřej40Končal Adam31
Copák František31Novotný Petr22
Jehlík Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21573:488KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
1033  3010
2.Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
Špaček Zbyněk
Důra Matouš
 
 
-8-57863220
3.Pisár JanPlachý Jiří-78-314-122321
4.Hýža DanielPlachý Ladislav11-7610 3131
5.Vorlíček LubošŠpaček Zbyněk3-1026 3141
6.Pisár PetrDůra Matouš-9-117773251
7.Hýža DanielPlachý Jiří-9677 3161
8.Vorlíček LubošPlachý Ladislav798  3071
9.Pisár PetrŠpaček Zbyněk484  3081
10.Pisár JanDůra Matouš-75-14-5 1382
11.Vorlíček LubošPlachý Jiří379  3092
12.Kettner MartinPlachý Ladislav7-7-7-1 1393
13.Pisár JanŠpaček Zbyněk-967-7-92394
14.Hýža DanielDůra Matouš99-11-10332104
15.Kettner MartinPlachý Jiří8-8-89 22  
16.Pisár JanPlachý Ladislav         
17.Hýža DanielŠpaček Zbyněk         
18.Vorlíček LubošDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisár Jan03Plachý Jiří12
Hýža Daniel30Plachý Ladislav12
Vorlíček Luboš30Špaček Zbyněk12
Pisár Petr20Důra Matouš12
Kettner Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Svoboda Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13449:347TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Zahrádka David
Pašek Dominik
 
 
11-768 3110
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
6-8-6423220
3.Volák MartinPašek Dominik5-673 3130
4.Koděra FilipŠebl Jáchym-886-973240
5.Hejda VáclavZahrádka David-12758 3150
6.Štepka MiroslavŠimůnek Ondřej478  3060
7.Koděra FilipPašek Dominik-8-910-8 1361
8.Hejda VáclavŠebl Jáchym16-91 3171
9.Štepka MiroslavZahrádka David778  3081
10.Volák MartinŠimůnek Ondřej899  3091
11.Hejda VáclavPašek Dominik-78-88732101
12.Štepka MiroslavŠebl Jáchym885  30  
13.Volák MartinZahrádka David         
14.Koděra FilipŠimůnek Ondřej         
15.Štepka MiroslavPašek Dominik         
16.Volák MartinŠebl Jáchym         
17.Koděra FilipZahrádka David         
18.Hejda VáclavŠimůnek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volák Martin20Pašek Dominik12
Koděra Filip11Šebl Jáchym02
Hejda Václav30Zahrádka David02
Štepka Miroslav20Šimůnek Ondřej02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline