Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:30541:540SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Miroslav
Bistřický Marek
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
-67-109-92301
2.Kirchman Ondřej
Vaněček Petr
 
 
Krejčíř Milan
Pangrác Martin
 
 
-93-810-112302
3.Vaněček PetrCopák František-4-6-5  0303
4.Sochor MiroslavPangrác Martin-98-8-10 1304
5.Bistřický MarekJehlík Miroslav-96-87-62305
6.Kirchman OndřejKrejčíř Milan538  3015
7.Sochor MiroslavCopák František10-7-7-8 1316
8.Bistřický MarekPangrác Martin-9-7-10  0317
9.Kirchman OndřejJehlík Miroslav465  3027
10.Vaněček PetrKrejčíř Milan12109  3037
11.Bistřický MarekCopák František-7-14-11  0338
12.Kirchman OndřejPangrác Martin8716  3048
13.Vaněček PetrJehlík Miroslav77-6-8-62349
14.Sochor MiroslavKrejčíř Milan8611  3059
15.Kirchman OndřejCopák František-13-9-11  03510
16.Vaněček PetrPangrác Martin-16-48  12  
17.Sochor MiroslavJehlík Miroslav         
18.Bistřický MarekKrejčíř Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněček Petr12Copák František40
Sochor Miroslav12Pangrác Martin21
Bistřický Marek03Jehlík Miroslav21
Kirchman Ondřej31Krejčíř Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Přibík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Mikeš Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Cír Radek
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32322:449TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Hýža Daniel
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-9-4-5  0301
2.Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
Koděra Filip
Štepka Miroslav
 
 
-5-9-10  0302
3.Vorlíček LubošŠtepka Miroslav-78-7-5 1303
4.Kettner MartinVaculík Petr-59-5-6 1304
5.Hýža DanielHejda Václav-99-7-7 1305
6.Pisár JanKoděra Filip9-2127 3115
7.Kettner MartinŠtepka Miroslav-7-5-7  0316
8.Hýža DanielVaculík Petr6-4-4-7 1317
9.Pisár JanHejda Václav-12-6-8  0318
10.Vorlíček LubošKoděra Filip-46612 3128
11.Hýža DanielŠtepka Miroslav-4-59-2 1329
12.Pisár JanVaculík Petr-6-5-7  03210
13.Vorlíček LubošHejda Václav5-5   11  
14.Kettner MartinKoděra Filip         
15.Pisár JanŠtepka Miroslav         
16.Vorlíček LubošVaculík Petr         
17.Kettner MartinHejda Václav         
18.Hýža DanielKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vorlíček Luboš11Štepka Miroslav30
Kettner Martin02Vaculík Petr30
Hýža Daniel03Hejda Václav20
Pisár Jan12Koděra Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Zeidler Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Diblíková Klára
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:33586:598SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
-9-6-3  0301
2.Bohumský Petr
Zahrádka David
 
 
Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
757  3011
3.Zahrádka DavidPůlpán David10-9-7-8 1312
4.Bohumský PetrPlachý Ladislav10116  3022
5.Šimůnek OndřejPlachý Jiří-12-979-62323
6.Šebl JáchymKubát Petr9-7610 3133
7.Bohumský PetrPůlpán David-1110-9-6 1334
8.Šimůnek OndřejPlachý Ladislav-7-5-10  0335
9.Šebl JáchymPlachý Jiří6106  3045
10.Zahrádka DavidKubát Petr810-1010 3155
11.Šimůnek OndřejPůlpán David-10107-6-102356
12.Šebl JáchymPlachý Ladislav-3-782-42357
13.Zahrádka DavidPlachý Jiří752  3067
14.Bohumský PetrKubát Petr7-896 3177
15.Šebl JáchymPůlpán David-8-10-9  0378
16.Zahrádka DavidPlachý Ladislav-5-7-12  0379
17.Bohumský PetrPlachý Jiří-7-6-11  03710
18.Šimůnek OndřejKubát Petr-11-10   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahrádka David22Půlpán David40
Bohumský Petr22Plachý Ladislav31
Šimůnek Ondřej03Plachý Jiří22
Šebl Jáchym22Kubát Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Havlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Poklop Kamil
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24583:502ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Krahulec Petr
 
 
Hach Martin
Kuba Michal
 
 
668  3010
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Borovka Tomáš
Hubáček Filip
 
 
7-8-85-92311
3.Krahulec PetrBorovka Tomáš95-910 3121
4.Končal AdamHach Martin-6-11-4  0322
5.Novotný PetrHubáček Filip586  3032
6.Slapnička JakubKuba Michal994  3042
7.Končal AdamBorovka Tomáš-9-763-82343
8.Novotný PetrHach Martin-82-6-3 1344
9.Slapnička JakubHubáček Filip-8-11-9  0345
10.Krahulec PetrKuba Michal546  3055
11.Novotný PetrBorovka Tomáš-5-35-8 1356
12.Slapnička JakubHach Martin-1294-763266
13.Krahulec PetrHubáček Filip69-109 3176
14.Končal AdamDavid Jakub-6-1010893286
15.Slapnička JakubBorovka Tomáš325  3096
16.Krahulec PetrHach Martin867  30106
17.Končal AdamHubáček Filip         
18.Novotný PetrDavid Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Petr40Borovka Tomáš22
Končal Adam12Hach Martin22
Novotný Petr12Hubáček Filip12
Slapnička Jakub31Kuba Michal02
   David Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8415:317TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
846  3010
2.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Bakalář Daniel
Klečka Jiří
 
 
48-103 3120
3.Šimek MarekJanda Jan776  3030
4.Kaštánek PetrFiala Otakar10-967 3140
5.Heinzl LukášBakalář Daniel97-910 3150
6.Bauer MiroslavKlečka Jiří574  3060
7.Kaštánek PetrJanda Jan8125  3070
8.Heinzl LukášFiala Otakar7-2-116-42371
9.Bauer MiroslavBakalář Daniel14-4107 3181
10.Šimek MarekKlečka Jiří-3587 3191
11.Heinzl LukášJanda Jan928  30101
12.Bauer MiroslavFiala Otakar         
13.Šimek MarekBakalář Daniel         
14.Kaštánek PetrKlečka Jiří         
15.Bauer MiroslavJanda Jan         
16.Šimek MarekFiala Otakar         
17.Kaštánek PetrBakalář Daniel         
18.Heinzl LukášKlečka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Marek20Janda Jan03
Kaštánek Petr20Fiala Otakar11
Heinzl Lukáš21Bakalář Daniel02
Bauer Miroslav20Klečka Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:26616:594TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Korbel Filip ml.
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-4-10-5  0301
2.Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
Loudín Petr
Slavík Radek
 
 
8-8-6-4 1302
3.Mádr MiloslavHerout František-8-3810-102303
4.Smola IgorLoudín Petr10910  3013
5.Doležal OndřejŠkopek Pavel969  3023
6.Korbel Filip ml.Slavík Radek258  3033
7.Smola IgorHerout František-8-510-3 1334
8.Doležal OndřejLoudín Petr-91098 3144
9.Korbel Filip ml.Škopek Pavel6410  3054
10.Mádr MiloslavSlavík Radek759  3064
11.Doležal OndřejHerout František-9-36-6 1365
12.Korbel Filip ml.Loudín Petr8310  3075
13.Mádr MiloslavŠkopek Pavel8-313-7-42376
14.Smola IgorSlavík Radek10-8-138-62377
15.Korbel Filip ml.Herout František966  3087
16.Mádr MiloslavLoudín Petr-9-99483297
17.Smola IgorŠkopek Pavel-87-79632107
18.Doležal OndřejSlavík Radek-145   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mádr Miloslav22Herout František31
Smola Igor22Loudín Petr04
Doležal Ondřej21Škopek Pavel13
Korbel Filip ml.40Slavík Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35614:648TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
11-6-1111-52301
2.Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
6-117-5-92302
3.Sochor MiroslavKorbel Filip ml.-3-5-5  0303
4.Vaněček PetrDoležal Ondřej-77118 3113
5.Legát PetrSmola Igor968  3023
6.Kirchman OndřejMádr Miloslav6-686 3133
7.Vaněček PetrKorbel Filip ml.-7-3-8  0334
8.Legát PetrDoležal Ondřej-6-68-9 1335
9.Kirchman OndřejSmola Igor10-1188 3145
10.Sochor MiroslavMádr Miloslav-3-96-6 1346
11.Legát PetrKorbel Filip ml.-12-10106123256
12.Kirchman OndřejDoležal Ondřej-66-77-62357
13.Sochor MiroslavSmola Igor975  3067
14.Vaněček PetrMádr Miloslav-93-5-6 1368
15.Kirchman OndřejKorbel Filip ml.983  3078
16.Sochor MiroslavDoležal Ondřej7-7-512-82379
17.Vaněček PetrSmola Igor-6-6-14  03710
18.Legát PetrMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sochor Miroslav13Korbel Filip ml.22
Vaněček Petr13Doležal Ondřej31
Legát Petr21Smola Igor13
Kirchman Ondřej31Mádr Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33456:517SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-10-10-3  0301
2.Krejčíř Milan
Pangrác Martin
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-4-9-10  0302
3.Krejčíř MilanHerout František-4-4-5  0303
4.Květon OndřejNevřela Daniel-38-69-72304
5.Pangrác MartinŠkopek Pavel-96-6-3 1305
6.Copák FrantišekLoudín Petr-8-65383215
7.Květon OndřejHerout František-9-8-9  0316
8.Pangrác MartinNevřela Daniel-914-9-2 1317
9.Copák FrantišekŠkopek Pavel856  3027
10.Krejčíř MilanLoudín Petr1193  3037
11.Pangrác MartinHerout František-4105-9-92338
12.Copák FrantišekNevřela Daniel78-84 3148
13.Krejčíř MilanŠkopek Pavel9-6-65-72349
14.Jehlík MiroslavLoudín Petr8-4-7-4 13410
15.Copák FrantišekHerout František         
16.Krejčíř MilanNevřela Daniel         
17.Jehlík MiroslavŠkopek Pavel         
18.Pangrác MartinLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčíř Milan12Herout František30
Květon Ondřej02Nevřela Daniel21
Pangrác Martin03Škopek Pavel21
Copák František30Loudín Petr12
Jehlík Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Čech Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Přibík Jan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:35400:502TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Hýža Daniel
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-7-5-7  0301
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Heinzl Lukáš
Šimek Marek
 
 
-9-7-8  0302
3.Pisár JanBauer Miroslav-1-6-8  0303
4.Kettner MartinŠimek Marek12-5-13-6 1304
5.Hýža DanielKaštánek Petr-6-68-5 1305
6.Vorlíček LubošHeinzl Lukáš-84-7673215
7.Kettner MartinBauer Miroslav-10-6-9  0316
8.Hýža DanielŠimek Marek-4-10-9  0317
9.Vorlíček LubošKaštánek Petr9-9-7-9 1318
10.Pisár JanHeinzl Lukáš7-58-9123228
11.Hýža DanielBauer Miroslav-810-4-11 1329
12.Vorlíček LubošŠimek Marek-67910 3139
13.Pisár JanKaštánek Petr-9-3-7  03310
14.Kettner MartinHeinzl Lukáš         
15.Vorlíček LubošBauer Miroslav         
16.Pisár JanŠimek Marek         
17.Kettner MartinKaštánek Petr         
18.Hýža DanielHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pisár Jan12Bauer Miroslav30
Kettner Martin02Šimek Marek21
Hýža Daniel03Kaštánek Petr30
Vorlíček Luboš21Heinzl Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7410:261TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Staněk Petr
Bakalář Daniel
 
 
243  3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-119146 3120
3.Štepka MiroslavJanda Jan-9372 3130
4.Vaculík PetrFiala Otakar744  3040
5.Hejda VáclavBakalář Daniel586  3050
6.Koděra FilipStaněk Petr626  3060
7.Vaculík PetrJanda Jan892  3070
8.Hejda VáclavFiala Otakar9-9-8-9 1371
9.Koděra FilipBakalář Daniel1410-111 3181
10.Štepka MiroslavStaněk PetrWO    3091
11.Hejda VáclavJanda Jan87-96 31101
12.Koděra FilipFiala Otakar         
13.Štepka MiroslavBakalář Daniel         
14.Vaculík PetrStaněk Petr         
15.Koděra FilipJanda Jan         
16.Štepka MiroslavFiala Otakar         
17.Vaculík PetrBakalář Daniel         
18.Hejda VáclavStaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štepka Miroslav10Janda Jan03
Vaculík Petr20Fiala Otakar11
Hejda Václav21Bakalář Daniel02
Koděra Filip20Staněk Petr01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Zeidler Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Pašek Dominik
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:08Rozhodčí:Šimůnek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1011:30307:422ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-67-4-4 1301
2.Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
Majer Zbyněk
Krahulec Petr
 
 
-79-79-52302
3.Šebl JáchymSlapnička Jakub7-5-10-7 1303
4.Zahrádka DavidKrahulec Petr-105-6-7 1304
5.Šimůnek OndřejNovotný Petr-2-5-3  0305
6.Pašek DominikMajer Zbyněk9-89-2-52306
7.Zahrádka DavidSlapnička Jakub-9-46-11 1307
8.Šimůnek OndřejKrahulec Petr-1-61110-72308
9.Pašek DominikNovotný Petr-4-52-6 1309
10.Šebl JáchymMajer Zbyněk-11-11-5  03010
11.Šimůnek OndřejSlapnička Jakub-9    01  
12.Pašek DominikKrahulec Petr         
13.Šebl JáchymNovotný Petr         
14.Zahrádka DavidMajer Zbyněk         
15.Pašek DominikSlapnička Jakub         
16.Šebl JáchymKrahulec Petr         
17.Zahrádka DavidNovotný Petr         
18.Šimůnek OndřejMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebl Jáchym02Slapnička Jakub20
Zahrádka David02Krahulec Petr20
Šimůnek Ondřej02Novotný Petr20
Pašek Dominik02Majer Zbyněk20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36637:637TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Půlpán David
Plachý Ladislav
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
-89-5993210
2.Plachý Jiří
Ezr Václav
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
10-9-9-5 1311
3.Plachý LadislavBorovka Tomáš10-5-6-10 1312
4.Plachý JiříHach Martin1169  3022
5.Půlpán DavidHubáček Filip-6-10-9  0323
6.Ezr VáclavDavid Jakub-8-9-9  0324
7.Plachý JiříBorovka Tomáš-88-99-102325
8.Půlpán DavidHach Martin-9-98-10 1326
9.Ezr VáclavHubáček Filip35-94 3136
10.Plachý LadislavDavid Jakub-47-91023246
11.Půlpán DavidBorovka Tomáš579  3056
12.Ezr VáclavHach Martin659  3066
13.Plachý LadislavHubáček Filip11-9-98-92367
14.Plachý JiříDavid Jakub-5-6-7  0368
15.Ezr VáclavBorovka Tomáš979  3078
16.Plachý LadislavHach Martin7-1037 3188
17.Plachý JiříHubáček Filip-9-65-4 1389
18.Půlpán DavidDavid Jakub-6-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Ladislav22Borovka Tomáš22
Plachý Jiří13Hach Martin13
Půlpán David13Hubáček Filip31
Ezr Václav31David Jakub31
David_ŽK _ odpálení míčku Plachý Jiří_ŽK _nakopnutí míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Kirchman Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Pinta Petr
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18462:423TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-6-6-11  0301
2.Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
888  3011
3.Legát PetrHerout František-5115-773221
4.Vaněček PetrNevřela Daniel99-96 3131
5.Sochor MiroslavŠkopek Pavel994  3041
6.Kirchman OndřejLoudín Petr587  3051
7.Vaněček PetrHerout František-5-6-7  0352
8.Sochor MiroslavNevřela Daniel-10-9-6  0353
9.Kirchman OndřejŠkopek Pavel724  3063
10.Legát PetrLoudín Petr11-107-1063273
11.Sochor MiroslavHerout František-658-6113283
12.Kirchman OndřejNevřela Daniel99-26 3193
13.Legát PetrŠkopek Pavel6-579 31103
14.Vaněček PetrLoudín Petr         
15.Kirchman OndřejHerout František         
16.Legát PetrNevřela Daniel         
17.Vaněček PetrŠkopek Pavel         
18.Sochor MiroslavLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Legát Petr30Herout František12
Vaněček Petr11Nevřela Daniel12
Sochor Miroslav21Škopek Pavel03
Kirchman Ondřej30Loudín Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37596:647TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květon Ondřej
Pangrác Martin
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
-11-65-6 1301
2.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
10-8-109103211
3.Jehlík MiroslavKorbel Filip ml.-8-6-1  0312
4.Pangrác MartinDoležal Ondřej-848-6-52313
5.Květon OndřejSmola Igor979  3023
6.Copák FrantišekMádr Miloslav-88-79143233
7.Pangrác MartinKorbel Filip ml.-7-5-5  0334
8.Květon OndřejDoležal Ondřej5-677 3144
9.Copák FrantišekSmola Igor865  3054
10.Jehlík MiroslavMádr Miloslav-14-7-10  0355
11.Květon OndřejKorbel Filip ml.35-8-383265
12.Copák FrantišekDoležal Ondřej7143  3075
13.Krejčíř MilanSmola Igor-39-7-6 1376
14.Pangrác MartinMádr Miloslav-5-789-112377
15.Copák FrantišekKorbel Filip ml.-7-8-7  0378
16.Krejčíř MilanDoležal Ondřej10-6-7-7 1379
17.Pangrác MartinSmola Igor-25-98-623710
18.Květon OndřejMádr Miloslav-5-67  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav02Korbel Filip ml.31
Pangrác Martin04Doležal Ondřej22
Květon Ondřej30Smola Igor22
Copák František31Mádr Miloslav21
Krejčíř Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Čech Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Cír Radek
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17520:414KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Hýža Daniel
 
 
Staněk Petr
Bakalář Daniel
 
 
883  3010
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-75107 3120
3.Pisár JanFiala Otakar-7-943-42321
4.Kettner MartinJanda Jan-8-811-10 1322
5.Hýža DanielBakalář Daniel69-39 3132
6.Vorlíček LubošStaněk Petr345  3042
7.Kettner MartinFiala Otakar72-5-1-92343
8.Hýža DanielJanda Jan-6-89-7 1344
9.Vorlíček LubošBakalář Daniel3107  3054
10.Pisár JanStaněk Petr-831111 3164
11.Hýža DanielFiala Otakar9510  3074
12.Vorlíček LubošJanda Jan878  3084
13.Pisár JanBakalář Daniel7-6-9773294
14.Kettner MartinStaněk PetrWO    30104
15.Vorlíček LubošFiala Otakar10-8   11  
16.Pisár JanJanda Jan         
17.Kettner MartinBakalář Daniel         
18.Hýža DanielStaněk Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisár Jan21Fiala Otakar21
Kettner Martin02Janda Jan21
Hýža Daniel21Bakalář Daniel03
Vorlíček Luboš30Staněk Petr02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22586:497TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
799  3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-6-9-5  0311
3.Štepka MiroslavBauer Miroslav76-96 3121
4.Vaculík PetrKaštánek Petr1286  3031
5.Hejda VáclavŠimek Marek-9344 3141
6.Koděra FilipHeinzl Lukáš-88-611-122342
7.Vaculík PetrBauer Miroslav-610105 3152
8.Hejda VáclavKaštánek Petr101-914 3162
9.Koděra FilipŠimek Marek-7-744-92363
10.Štepka MiroslavHeinzl Lukáš567  3073
11.Hejda VáclavBauer Miroslav-122-5-9 1374
12.Koděra FilipKaštánek Petr-6-3-4  0375
13.Štepka MiroslavŠimek Marek468  3085
14.Vaculík PetrHeinzl Lukáš557  3095
15.Koděra FilipBauer Miroslav-87-85-92396
16.Štepka MiroslavKaštánek Petr879  30106
17.Vaculík PetrŠimek Marek         
18.Hejda VáclavHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štepka Miroslav40Bauer Miroslav22
Vaculík Petr30Kaštánek Petr13
Hejda Václav21Šimek Marek12
Koděra Filip04Heinzl Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Zeidler Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Diblíková Klára
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33450:527TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
-410-55-62301
2.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
-7-58-9 1302
3.Šebl JáchymHubáček Filip-39108 3112
4.Zahrádka DavidHach Martin8128  3022
5.Šimůnek OndřejBorovka Tomáš-49-7-6 1323
6.Pašek DominikDavid Jakub6-9-9-8 1324
7.Zahrádka DavidHubáček Filip-5-686-82325
8.Šimůnek OndřejHach Martin-7-9-5  0326
9.Pašek DominikBorovka Tomáš-6-866113236
10.Šebl JáchymDavid Jakub-8-11-3  0337
11.Šimůnek OndřejHubáček Filip6-9-4-8 1338
12.Pašek DominikHach Martin-911-9-9 1339
13.Šebl JáchymBorovka Tomáš-614-5-10 13310
14.Zahrádka DavidDavid Jakub         
15.Pašek DominikHubáček Filip         
16.Šebl JáchymHach Martin         
17.Zahrádka DavidBorovka Tomáš         
18.Šimůnek OndřejDavid Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebl Jáchym12Hubáček Filip21
Zahrádka David11Hach Martin21
Šimůnek Ondřej03Borovka Tomáš21
Pašek Dominik12David Jakub20
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31348:440ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Majer Zbyněk
Krahulec Petr
 
 
-8-885-102301
2.Kubát Petr
Důra Matouš
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-6-4-1  0302
3.Důra MatoušSlapnička Jakub-9-8-8  0303
4.Plachý JiříKrahulec Petr9-7-79-52304
5.Kubát PetrNovotný Petr-61258 3114
6.Plachý LadislavMajer Zbyněk-11-7-8  0315
7.Plachý JiříSlapnička Jakub-9-66-6 1316
8.Kubát PetrKrahulec Petr9-9-7-5 1317
9.Plachý LadislavNovotný Petr-29-11-8 1318
10.Důra MatoušMajer Zbyněk-6-3-9  0319
11.Kubát PetrSlapnička Jakub76-4-10-523110
12.Plachý LadislavKrahulec Petr10-8-5  12  
13.Důra MatoušNovotný Petr         
14.Plachý JiříMajer Zbyněk         
15.Plachý LadislavSlapnička Jakub         
16.Důra MatoušKrahulec Petr         
17.Plachý JiříNovotný Petr         
18.Kubát PetrMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Důra Matouš02Slapnička Jakub30
Plachý Jiří02Krahulec Petr20
Kubát Petr12Novotný Petr11
Plachý Ladislav02Majer Zbyněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10445:328TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Fiala Jakub
Majer Zbyněk
 
 
3-9310 3110
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Novotný Petr
Slapnička Jakub
 
 
942  3020
3.Mádr MiloslavNovotný Petr455  3030
4.Smola IgorFiala Jakub1134  3040
5.Doležal OndřejSlapnička Jakub9-7-55103250
6.Korbel Filip ml.Majer Zbyněk855  3060
7.Smola IgorNovotný Petr-79-7-3 1361
8.Doležal OndřejFiala Jakub8-96-10-82362
9.Korbel Filip ml.Slapnička Jakub427  3072
10.Mádr MiloslavMajer Zbyněk-91189 3182
11.Doležal OndřejNovotný Petr889  3092
12.Korbel Filip ml.Fiala Jakub10103  30102
13.Mádr MiloslavSlapnička Jakub69   20  
14.Smola IgorMajer Zbyněk         
15.Korbel Filip ml.Novotný Petr         
16.Mádr MiloslavFiala Jakub         
17.Smola IgorSlapnička Jakub         
18.Doležal OndřejMajer Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav20Novotný Petr12
Smola Igor11Fiala Jakub12
Doležal Ondřej21Slapnička Jakub02
Korbel Filip ml.30Majer Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16476:430SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
848  3010
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
11-74-7-72311
3.Herout FrantišekBorovka Tomáš-81259 3121
4.Loudín PetrHach Martin674  3031
5.Škopek PavelHubáček Filip-6-48-10 1332
6.Nevřela DanielDavid Jakub8-107-773242
7.Loudín PetrBorovka Tomáš799  3052
8.Škopek PavelHach Martin-5979 3162
9.Nevřela DanielHubáček Filip4810  3072
10.Herout FrantišekDavid Jakub67-19 3182
11.Škopek PavelBorovka Tomáš-7-3-4  0383
12.Nevřela DanielHach Martin1089  3093
13.Herout FrantišekHubáček Filip7-96-11832103
14.Loudín PetrDavid Jakub-7-9   02  
15.Nevřela DanielBorovka Tomáš         
16.Herout FrantišekHach Martin         
17.Loudín PetrHubáček Filip         
18.Škopek PavelDavid Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Borovka Tomáš12
Loudín Petr20Hach Martin03
Škopek Pavel12Hubáček Filip12
Nevřela Daniel30David Jakub02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14497:417TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunz Jaroslav
Heinzl Lukáš
 
 
Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
6-7-67-92301
2.Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
1197  3011
3.Kaštánek PetrPašek Dominik858  3021
4.Heinzl Lukᚊebl Jáchym178-94 3131
5.Fesl MartinZahrádka David-125-410-92332
6.Bauer MiroslavŠimůnek Ondřej7-674 3142
7.Heinzl LukášPašek Dominik7-6-4793252
8.Fesl MartinŠebl Jáchym1010-98 3162
9.Bauer MiroslavZahrádka David711-9-1063272
10.Kaštánek PetrŠimůnek Ondřej6107  3082
11.Fesl MartinPašek Dominik9710  3092
12.Bauer MiroslavŠebl Jáchym-6354 31102
13.Kaštánek PetrZahrádka David         
14.Heinzl Lukᚊimůnek Ondřej         
15.Bauer MiroslavPašek Dominik         
16.Kaštánek PetrŠebl Jáchym         
17.Heinzl LukášZahrádka David         
18.Fesl MartinŠimůnek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaštánek Petr20Pašek Dominik03
Heinzl Lukáš20Šebl Jáchym03
Fesl Martin21Zahrádka David11
Bauer Miroslav30Šimůnek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Boháček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34578:591SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
Dvořák Jan nejml.
Kubát Petr
 
 
455  3010
2.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
10-8-9-6 1311
3.Janda JanPlachý Jiří119-77 3121
4.Bakalář DanielPlachý Ladislav-7-6-8  0322
5.Houška MichalKubát Petr9-88-12-72323
6.Fiala OtakarDvořák Jan nejml.57-74 3133
7.Bakalář DanielPlachý Jiří677  3043
8.Houška MichalPlachý Ladislav-9-10-8  0344
9.Fiala OtakarKubát Petr674  3054
10.Janda JanDvořák Jan nejml.3712  3064
11.Houška MichalPlachý Jiří-3-9-9  0365
12.Fiala OtakarPlachý Ladislav8-5-2-8 1366
13.Janda JanKubát Petr53-127 3176
14.Bakalář DanielDvořák Jan nejml.5-4-6-8 1377
15.Fiala OtakarPlachý Jiří72-59 3187
16.Janda JanPlachý Ladislav-1-1-8  0388
17.Bakalář DanielKubát Petr8-5-5-6 1389
18.Houška MichalDvořák Jan nejml.9-2-7-13 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Jan31Plachý Jiří13
Bakalář Daniel13Plachý Ladislav40
Houška Michal04Kubát Petr22
Fiala Otakar31Dvořák Jan nejml.22
Přítomen komisař 14:00-14:20 ŽK - Houška - kopnutí do míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15487:403TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
93-125 3110
2.Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
10-96-5-62311
3.Kirchman OndřejPisár Petr767  3021
4.Sochor MiroslavVorlíček Luboš-7-681033231
5.Vaněček PetrPisár Jan3-974 3141
6.Legát PetrHýža Daniel-5585 3151
7.Sochor MiroslavPisár Petr-3-7-7  0352
8.Vaněček PetrVorlíček Luboš497  3062
9.Legát PetrPisár Jan768  3072
10.Kirchman OndřejHýža Daniel1088  3082
11.Vaněček PetrKettner Martin658  3092
12.Legát PetrVorlíček Luboš-9-378-102393
13.Kirchman OndřejPisár Jan8-1288 31103
14.Sochor MiroslavHýža Daniel         
15.Legát PetrKettner Martin         
16.Kirchman OndřejVorlíček Luboš         
17.Sochor MiroslavPisár Jan         
18.Vaněček PetrHýža Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kirchman Ondřej30Pisár Petr11
Sochor Miroslav11Vorlíček Luboš12
Vaněček Petr30Pisár Jan03
Legát Petr21Hýža Daniel02
   Kettner Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35452:544TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Květon Ondřej
Horák Libor
 
 
Hejda Václav
Vaculík Petr
 
 
-10-7-4  0301
2.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-9913-483211
3.Krejčíř MilanCafourek Tomáš-8-4-10  0312
4.Květon OndřejHejda Václav10-48-8-102313
5.Pangrác MartinVaculík Petr-6-11-6  0314
6.Copák FrantišekŠtepka Miroslav-10-57-5 1315
7.Květon OndřejCafourek Tomáš775  3025
8.Jehlík MiroslavHejda Václav-77-69-62326
9.Copák FrantišekVaculík Petr57-69 3136
10.Krejčíř MilanŠtepka Miroslav-3-4-6  0337
11.Jehlík MiroslavCafourek Tomáš7-8-8-6 1338
12.Copák FrantišekHejda Václav-79-8833248
13.Krejčíř MilanVaculík Petr8-6-77-52349
14.Květon OndřejŠtepka Miroslav-4-2-7  03410
15.Copák FrantišekCafourek Tomáš         
16.Krejčíř MilanHejda Václav         
17.Květon OndřejVaculík Petr         
18.Jehlík MiroslavŠtepka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčíř Milan03Cafourek Tomáš21
Květon Ondřej12Hejda Václav21
Pangrác Martin01Vaculík Petr21
Copák František21Štepka Miroslav30
Jehlík Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12438:330TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
Hach Martin
Borovka Tomáš
 
 
3-523 3110
2.Smola Igor
Mádr Miloslav
 
 
David Jakub
Hubáček Filip
 
 
342  3020
3.Mádr MiloslavBorovka Tomáš91112  3030
4.Smola IgorHach Martin-58-81183240
5.Doležal OndřejHubáček Filip-6-79-10 1341
6.Korbel Filip ml.David Jakub535  3051
7.Smola IgorBorovka Tomáš-101-5-1 1352
8.Doležal OndřejHach Martin-9105-973262
9.Korbel Filip ml.Hubáček Filip6101  3072
10.Mádr MiloslavDavid Jakub595  3082
11.Doležal OndřejBorovka Tomáš5-267 3192
12.Korbel Filip ml.Hach Martin687  30102
13.Šindelář RadimHubáček Filip-5-7   02  
14.Smola IgorDavid Jakub         
15.Korbel Filip ml.Borovka Tomáš         
16.Šindelář RadimHach Martin         
17.Smola IgorHubáček Filip         
18.Doležal OndřejDavid Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav20Borovka Tomáš12
Smola Igor11Hach Martin03
Doležal Ondřej21Hubáček Filip11
Korbel Filip ml.30David Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23593:526SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Fiala Jakub
Krahulec Petr
 
 
-61266 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Novotný Petr
Slapnička Jakub
 
 
-9-487-52311
3.Herout FrantišekSlapnička Jakub9-99-4-82312
4.Loudín PetrKrahulec Petr-866-8133222
5.Škopek PavelFiala Jakub-53-11473232
6.Nevřela DanielNovotný Petr768  3042
7.Loudín PetrSlapnička Jakub-10-107-8 1343
8.Škopek PavelKrahulec Petr4-570 3153
9.Nevřela DanielFiala Jakub12-86-12-92354
10.Herout FrantišekNovotný Petr579  3064
11.Škopek PavelSlapnička Jakub-6-94973274
12.Nevřela DanielKrahulec Petr695  3084
13.Herout FrantišekFiala Jakub10-375 3194
14.Loudín PetrNovotný Petr11-7-891032104
15.Nevřela DanielSlapnička Jakub6-87-8 22  
16.Herout FrantišekKrahulec Petr         
17.Loudín PetrFiala Jakub         
18.Škopek PavelNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František21Slapnička Jakub21
Loudín Petr21Krahulec Petr03
Škopek Pavel30Fiala Jakub12
Nevřela Daniel21Novotný Petr03
ŽK: Herout František (zápas č. 3)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28609:571TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Špaček Zbyněk
Půlpán David
 
 
-5-9-8  0301
2.Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
Krejcar Vilém
Ezr Václav
 
 
686  3011
3.Šimek MarekEzr Václav7-8-69-52312
4.Kaštánek PetrPůlpán David767  3022
5.Heinzl Lukᚊpaček Zbyněk-9-9-10  0323
6.Bauer MiroslavKrejcar Vilém811-102 3133
7.Kaštánek PetrEzr Václav-1093-1193243
8.Heinzl LukášPůlpán David6-99-873253
9.Bauer MiroslavŠpaček Zbyněk-5-4-5  0354
10.Šimek MarekKrejcar Vilém4-929 3164
11.Heinzl LukášEzr Václav-4-58-8 1365
12.Bauer MiroslavPůlpán David968  3075
13.Šimek MarekŠpaček Zbyněk-8-46-10 1376
14.Kaštánek PetrKrejcar Vilém68-814 3186
15.Bauer MiroslavEzr Václav9-9-11-9 1387
16.Šimek MarekPůlpán David694  3097
17.Kaštánek PetrŠpaček Zbyněk8910  30107
18.Heinzl LukášKrejcar Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Marek22Ezr Václav31
Kaštánek Petr40Půlpán David04
Heinzl Lukáš12Špaček Zbyněk31
Bauer Miroslav22Krejcar Vilém03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27619:526TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houška Michal
Bakalář Daniel
 
 
Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
-8-5-4  0301
2.Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
-3-5-6  0302
3.Janda JanPašek Dominik286  3012
4.Bakalář DanielŠebl Jáchym-95108 3122
5.Houška MichalZahrádka David-5-11-8  0323
6.Fiala OtakarŠimůnek Ondřej285  3033
7.Bakalář DanielPašek Dominik118-510 3143
8.Houška MichalŠebl Jáchym-9-6128-72344
9.Fiala OtakarZahrádka David33-142 3154
10.Janda JanŠimůnek Ondřej-81-14-9 1355
11.Houška MichalPašek Dominik5-12-10-3 1356
12.Fiala OtakarŠebl Jáchym558  3066
13.Janda JanZahrádka David454  3076
14.Bakalář DanielŠimůnek Ondřej576  3086
15.Fiala OtakarPašek Dominik8-73-9-72387
16.Janda JanŠebl Jáchym-8701 3197
17.Bakalář DanielZahrádka David4-1211-91032107
18.Houška MichalŠimůnek Ondřej-7-1810-723  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janda Jan31Pašek Dominik22
Bakalář Daniel40Šebl Jáchym13
Houška Michal03Zahrádka David13
Fiala Otakar31Šimůnek Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35598:619TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Legát Petr
 
 
Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
-7-54-7 1301
2.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
7911  3011
3.Kirchman OndřejKoděra Filip7-1187 3121
4.Legát PetrHejda Václav6143  3031
5.Sochor MiroslavVaculík Petr-3-5-3  0332
6.Vaněček PetrŠtepka Miroslav-6-109-5 1333
7.Legát PetrKoděra Filip6-997 3143
8.Sochor MiroslavHejda Václav7-8-52-92344
9.Vaněček PetrVaculík Petr-5-7-7  0345
10.Kirchman OndřejŠtepka Miroslav-89-5-5 1346
11.Sochor MiroslavKoděra Filip-91175 3156
12.Vaněček PetrHejda Václav89-103 3166
13.Kirchman OndřejVaculík Petr6-11-10-4 1367
14.Legát PetrŠtepka Miroslav-6-58-7 1368
15.Vaněček PetrKoděra Filip-75-123-92369
16.Kirchman OndřejHejda Václav7-131310 3179
17.Legát PetrVaculík Petr-8-5-8  03710
18.Sochor MiroslavŠtepka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kirchman Ondřej22Koděra Filip13
Legát Petr22Hejda Václav13
Sochor Miroslav12Vaculík Petr40
Vaněček Petr13Štepka Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:20491:460SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
-9658 3110
2.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Vorlíček Luboš
Kettner Martin
 
 
-8-1187113220
3.Jehlík MiroslavVorlíček Luboš-989-993230
4.Květon OndřejHýža Daniel595  3040
5.Pangrác MartinPisár Petr48-37 3150
6.Copák FrantišekPisár Jan-101077 3160
7.Květon OndřejVorlíček Luboš-8-88-2 1361
8.Pangrác MartinHýža Daniel810-67 3171
9.Copák FrantišekPisár Petr1312-72 3181
10.Jehlík MiroslavPisár Jan-6-3-7  0382
11.Pangrác MartinVorlíček Luboš-5-9-8  0383
12.Copák FrantišekHýža Daniel103-6-493293
13.Jehlík MiroslavKettner Martin697  30103
14.Květon OndřejPisár Jan         
15.Copák FrantišekVorlíček Luboš         
16.Jehlík MiroslavHýža Daniel         
17.Květon OndřejKettner Martin         
18.Pangrác MartinPisár Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jehlík Miroslav21Vorlíček Luboš21
Květon Ondřej11Hýža Daniel03
Pangrác Martin21Pisár Petr02
Copák František30Pisár Jan11
   Kettner Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:41569:657TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
9-88-393210
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
-5-12-10  0311
3.Pisár JanKorbel Filip ml.-7-6-3  0312
4.Kettner MartinDoležal Ondřej-9-7-11  0313
5.Vorlíček LubošSmola Igor-99-11593223
6.Pisár PetrMádr Miloslav-8-9-8  0324
7.Kettner MartinKorbel Filip ml.-9-7-8  0325
8.Vorlíček LubošDoležal Ondřej1-787 3135
9.Pisár PetrSmola Igor4610  3045
10.Pisár JanMádr Miloslav8-7-49103255
11.Vorlíček LubošKorbel Filip ml.-39-21063265
12.Pisár PetrDoležal Ondřej10-6-8-12 1366
13.Pisár JanSmola Igor6-3-6-4 1367
14.Kettner MartinMádr Miloslav-11-10-3  0368
15.Pisár PetrKorbel Filip ml.8-3-12-1 1369
16.Pisár JanDoležal Ondřej68-7-783279
17.Hýža DanielSmola Igor-10-75-7 13710
18.Vorlíček LubošMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan22Korbel Filip ml.31
Kettner Martin03Doležal Ondřej22
Vorlíček Luboš30Smola Igor22
Pisár Petr13Mádr Miloslav21
Hýža Daniel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18547:374TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-96-26-12311
3.Štepka MiroslavWO    3021
4.Vaculík PetrHerout František679  3031
5.Hejda VáclavNevřela Daniel410-108 3141
6.Cafourek TomášLoudín Petr-10-71411-82342
7.Vaculík PetrWO    3052
8.Hejda VáclavHerout František-7-1310-4 1353
9.Cafourek TomášNevřela Daniel88-8-8-42354
10.Štepka MiroslavLoudín Petr883  3064
11.Hejda VáclavWO    3074
12.Cafourek TomášHerout František-8-2-10  0375
13.Štepka MiroslavNevřela Daniel9-9115 3185
14.Vaculík PetrLoudín Petr68-94 3195
15.Cafourek TomášWO    30105
16.Štepka MiroslavHerout František1165  30  
17.Vaculík PetrNevřela Daniel         
18.Hejda VáclavLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štepka Miroslav20Herout František21
Vaculík Petr20Nevřela Daniel12
Hejda Václav11Loudín Petr12
Cafourek Tomáš03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Pašek Dominik
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Linert Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33367:454TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
Kirchman Ondřej
Bistřický Marek
 
 
-7-4-8  0301
2.Pašek Dominik
Vaněk Petr
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
7-6-8-9 1302
3.Šebl JáchymBistřický Marek6-1075 3112
4.Vaněk PetrKirchman Ondřej-3-5-3  0313
5.Šimůnek OndřejSochor Miroslav5-59-5-92314
6.Pašek DominikVaněček Petr-9110-8-72315
7.Vaněk PetrBistřický Marek-10-3-5  0316
8.Šimůnek OndřejKirchman Ondřej-7-4-7  0317
9.Pašek DominikSochor Miroslav11-3-6463227
10.Šebl JáchymVaněček Petr4-7-9-2 1328
11.Šimůnek OndřejBistřický Marek-67-9-10 1329
12.Pašek DominikKirchman Ondřej6-4-7-5 13210
13.Šebl JáchymSochor Miroslav         
14.Vaněk PetrVaněček Petr         
15.Pašek DominikBistřický Marek         
16.Šebl JáchymKirchman Ondřej         
17.Vaněk PetrSochor Miroslav         
18.Šimůnek OndřejVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebl Jáchym11Bistřický Marek21
Vaněk Petr02Kirchman Ondřej30
Šimůnek Ondřej03Sochor Miroslav11
Pašek Dominik12Vaněček Petr20
ŽK - Šimůnek - hození pálky do ohrádky ŽK - Sochor - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36443:541SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
113-96 3110
2.Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
-8-1212-1 1311
3.Plachý LadislavCopák František-47-7973221
4.Kubát PetrKvěton Ondřej-9-7-10  0322
5.Plachý JiříPangrác Martin9-657 3132
6.Půlpán DavidJehlík Miroslav-99-7-5 1333
7.Kubát PetrCopák František-7-8-4  0334
8.Plachý JiříKvěton Ondřej7-7-5-5 1335
9.Půlpán DavidPangrác Martin2-7-7-5 1336
10.Plachý LadislavJehlík Miroslav-2-68-4 1337
11.Plachý JiříCopák František-66-7-1 1338
12.Půlpán DavidKvěton Ondřej-7-9-9  0339
13.Plachý LadislavPangrác Martin-77-1014113249
14.Kubát PetrJehlík Miroslav-4-5-7  03410
15.Půlpán DavidCopák František         
16.Plachý LadislavKvěton Ondřej         
17.Kubát PetrPangrác Martin         
18.Plachý JiříJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Ladislav21Copák František21
Kubát Petr03Květon Ondřej30
Plachý Jiří12Pangrác Martin12
Půlpán David03Jehlík Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Havlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Poklop Kamil
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32440:482TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Krejčí Ondřej
 
 
Šimek Marek
Fesl Martin
 
 
6-63-7103210
2.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
2-7-86-92311
3.Fiala JakubKaštánek Petr-9-108-7 1312
4.Novotný PetrBauer Miroslav-8-93-5 1313
5.Krejčí OndřejŠimek Marek55-10-11-62314
6.Krahulec PetrFesl Martin585  3024
7.Novotný PetrKaštánek Petr-9-8-7  0325
8.Krejčí OndřejBauer Miroslav-4-896-32326
9.Krahulec PetrŠimek Marek8-11-5-8 1327
10.Fiala JakubFesl Martin668  3037
11.Krejčí OndřejKaštánek Petr-9-4-10  0338
12.Krahulec PetrBauer Miroslav-3-8-3  0339
13.Fiala JakubŠimek Marek7-37-0-423310
14.Novotný PetrFesl Martin67   20  
15.Krahulec PetrKaštánek Petr         
16.Fiala JakubBauer Miroslav         
17.Novotný PetrŠimek Marek         
18.Krejčí OndřejFesl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jakub12Kaštánek Petr30
Novotný Petr02Bauer Miroslav30
Krejčí Ondřej03Šimek Marek30
Krahulec Petr12Fesl Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Tenglová Jaroslava
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Fišer Vojtěch
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18511:391TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Fiala Otakar
Bakalář Daniel
 
 
-83-9793210
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Fišer Vojtěch
Hložek Tomáš
 
 
626  3020
3.Borovka TomášFiala Otakar823  3030
4.Hubáček FilipBakalář Daniel-4-5-7  0331
5.Hach MartinHložek Tomáš-97510 3141
6.David JakubFišer Vojtěch2-923 3151
7.Hubáček FilipFiala Otakar-10-9-10  0352
8.Hach MartinBakalář Daniel710-8-6-22353
9.David JakubHložek Tomáš3810  3063
10.Borovka TomášFišer Vojtěch653  3073
11.Hach MartinFiala Otakar-7-969-72374
12.David JakubBakalář Daniel6-5-71273284
13.Borovka TomášHložek Tomáš413  3094
14.Hubáček FilipFišer Vojtěch655  30104
15.David JakubFiala Otakar         
16.Borovka TomášBakalář Daniel         
17.Hubáček FilipHložek Tomáš         
18.Hach MartinFišer Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš30Fiala Otakar21
Hubáček Filip12Bakalář Daniel21
Hach Martin12Hložek Tomáš03
David Jakub30Fišer Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:36728:710KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýža Daniel
Pisár Petr
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
65-69 3110
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-5109-4-62311
3.Pisár JanHerout František88-5-7-52312
4.Hýža DanielNevřela Daniel-76-55-82313
5.Vorlíček LubošLoudín Petr-599-953223
6.Pisár PetrSlavík Radek695  3033
7.Hýža DanielHerout František-1582 3143
8.Vorlíček LubošNevřela Daniel-123-99143253
9.Pisár PetrLoudín Petr-6-671-42354
10.Pisár JanSlavík Radek57-107 3164
11.Vorlíček LubošHerout František5-7-76153274
12.Pisár PetrNevřela Daniel-11-10410-72375
13.Pisár JanLoudín Petr79-12-3-62376
14.Hýža DanielSlavík Radek-4-6-8  0377
15.Pisár PetrHerout František11-1097 3187
16.Pisár JanNevřela Daniel-7-7-10  0388
17.Hýža DanielLoudín Petr7-849 3198
18.Vorlíček LubošSlavík Radek-42713 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan13Herout František13
Hýža Daniel22Nevřela Daniel31
Vorlíček Luboš40Loudín Petr22
Pisár Petr22Slavík Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8417:234TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
8-11-9373210
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
11-979 3120
3.Štepka MiroslavMádr Miloslav486  3030
4.Vaculík PetrKorbel Filip ml.775  3040
5.Hejda VáclavDoležal Ondřej1568  3050
6.Koděra FilipSmola Igor8-7-8-10 1351
7.Vaculík PetrMádr Miloslav-5-97893261
8.Hejda VáclavKorbel Filip ml.WO    3071
9.Koděra FilipDoležal OndřejWO    3081
10.Štepka MiroslavSmola IgorWO    3091
11.Hejda VáclavMádr MiloslavWO    30101
12.Koděra FilipKorbel Filip ml.         
13.Štepka MiroslavDoležal Ondřej         
14.Vaculík PetrSmola Igor         
15.Koděra FilipMádr Miloslav         
16.Štepka MiroslavKorbel Filip ml.         
17.Vaculík PetrDoležal Ondřej         
18.Hejda VáclavSmola Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štepka Miroslav10Mádr Miloslav02
Vaculík Petr20Korbel Filip ml.01
Hejda Václav10Doležal Ondřej01
Koděra Filip01Smola Igor10
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Linert Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Pašek Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31325:439SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pašek Dominik
Vaněk Petr
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
12-118-4-92301
2.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
-5-13-11  0302
3.Šebl JáchymKvěton Ondřej-98-5-8 1303
4.Vaněk PetrCopák František-5-6-6  0304
5.Šimůnek OndřejKrejčíř Milan-6-3-8  0305
6.Pašek DominikJehlík Miroslav7-499 3115
7.Vaněk PetrKvěton Ondřej-7-7-12  0316
8.Šimůnek OndřejPangrác Martin-4-5-4  0317
9.Pašek DominikKrejčíř Milan-9-51012-92318
10.Šebl JáchymJehlík Miroslav-8-108-12 1319
11.Šimůnek OndřejKvěton Ondřej-2-7-5  03110
12.Pašek DominikPangrác Martin         
13.Šebl JáchymKrejčíř Milan         
14.Vaněk PetrJehlík Miroslav         
15.Pašek DominikKvěton Ondřej         
16.Šebl JáchymPangrác Martin         
17.Vaněk PetrKrejčíř Milan         
18.Šimůnek OndřejJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebl Jáchym02Květon Ondřej30
Vaněk Petr02Copák František10
Šimůnek Ondřej03Krejčíř Milan20
Pašek Dominik11Jehlík Miroslav11
   Pangrác Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25572:513SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
Kirchman Ondřej
Bistřický Marek
 
 
-610-6763210
2.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
5-9-6-7 1311
3.Plachý LadislavKirchman Ondřej-9-10-4  0312
4.Kubát PetrVaněček Petr87-104 3122
5.Půlpán DavidBistřický Marek688  3032
6.Špaček ZbyněkSochor Miroslav485  3042
7.Kubát PetrKirchman Ondřej-3-6-4  0343
8.Půlpán DavidVaněček Petr-1053-9-92344
9.Špaček ZbyněkBistřický Marek6611  3054
10.Plachý LadislavSochor Miroslav876  3064
11.Půlpán DavidKirchman Ondřej-86177 3174
12.Špaček ZbyněkVaněček Petr-77-8883284
13.Plachý LadislavBistřický Marek-8731 3194
14.Kubát PetrSochor Miroslav-2-157-6 1395
15.Špaček ZbyněkKirchman Ondřej-12-10-3  0396
16.Plachý LadislavVaněček Petr565  30106
17.Kubát PetrBistřický Marek         
18.Půlpán DavidSochor Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Ladislav31Kirchman Ondřej31
Kubát Petr12Vaněček Petr13
Půlpán David21Bistřický Marek03
Špaček Zbyněk31Sochor Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Krejčí Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17506:414ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Fiala Otakar
Bakalář Daniel
 
 
-45-812-62301
2.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Hložek Tomáš
Trnka Tadeáš
 
 
674  3011
3.Krahulec PetrFiala Otakar-9-7-5  0312
4.Fiala JakubBakalář Daniel-109811 3122
5.Novotný PetrHložek Tomáš598  3032
6.Slapnička JakubTrnka Tadeáš845  3042
7.Fiala JakubFiala Otakar8-357 3152
8.Novotný PetrBakalář Daniel29-107 3162
9.Slapnička JakubHložek Tomáš77-105 3172
10.Krahulec PetrTrnka Tadeáš618  3082
11.Novotný PetrFiala Otakar64-7-9-82383
12.Slapnička JakubBakalář Daniel-8-3-10  0384
13.Krahulec PetrHložek Tomáš786  3094
14.Fiala JakubTrnka Tadeáš103-96 31104
15.Slapnička JakubFiala Otakar         
16.Krahulec PetrBakalář Daniel         
17.Fiala JakubHložek Tomáš         
18.Novotný PetrTrnka Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krahulec Petr21Fiala Otakar21
Fiala Jakub30Bakalář Daniel12
Novotný Petr21Hložek Tomáš03
Slapnička Jakub21Trnka Tadeáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Tenglová Jaroslava
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Jungvirt Josef
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35621:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-10-9-6  0301
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Šimek Marek
Fesl Martin
 
 
36-1215 3111
3.Borovka TomášBauer Miroslav113-12-6113221
4.Hubáček FilipKaštánek Petr-2-8-1  0322
5.Hach MartinŠimek Marek-3-9-4  0323
6.David JakubFesl Martin-11-910763233
7.Hubáček FilipBauer Miroslav8910  3043
8.Hach MartinKaštánek Petr86-9-183253
9.David JakubŠimek Marek-9-10-7  0354
10.Borovka TomášFesl Martin523  3064
11.Hach MartinBauer Miroslav-7-4-7  0365
12.David JakubKaštánek Petr-711-611-132366
13.Borovka Tomᚊimek Marek8-6512 3176
14.Hubáček FilipFesl Martin874  3086
15.David JakubBauer Miroslav-10-11-11  0387
16.Borovka TomášKaštánek Petr-62-79-32388
17.Hubáček FilipŠimek Marek-9-7-8  0389
18.Hach MartinFesl Martin8108  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš31Bauer Miroslav22
Hubáček Filip22Kaštánek Petr31
Hach Martin22Šimek Marek31
David Jakub13Fesl Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Růžková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23615:538TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
-105-5863210
2.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
-76-7-5 1311
3.Mádr MiloslavKaštánek Petr48-8-6-112312
4.Smola IgorŠimek Marek-86108 3122
5.Doležal OndřejBauer Miroslav510-810 3132
6.Korbel Filip ml.Heinzl Lukáš1069  3042
7.Smola IgorKaštánek Petr56-9-343252
8.Doležal OndřejŠimek Marek98-9-10-92353
9.Korbel Filip ml.Bauer Miroslav966  3063
10.Mádr MiloslavHeinzl Lukáš-168-98-92364
11.Doležal OndřejKaštánek Petr-3-134-6 1365
12.Korbel Filip ml.Šimek Marek356  3075
13.Mádr MiloslavBauer Miroslav109-99 3185
14.Smola IgorHeinzl Lukáš81311  3095
15.Korbel Filip ml.Kaštánek Petr-6345 31105
16.Mádr MiloslavŠimek Marek         
17.Smola IgorBauer Miroslav         
18.Doležal OndřejHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav12Kaštánek Petr22
Smola Igor30Šimek Marek12
Doležal Ondřej12Bauer Miroslav03
Korbel Filip ml.40Heinzl Lukáš12
3. zápas - ŽK: Kaštánek Petr (i přes napomenutí se opět vyjádřil vulgárně po prohraném míčku)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14505:405SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Bakalář Daniel
Hložek Tomáš
 
 
735  3010
2.Loudín Petr
Slavík Radek
 
 
Fiala Otakar
Janda Jan
 
 
-911-7-9 1311
3.Herout FrantišekFiala Otakar455  3021
4.Loudín PetrJanda Jan-5773 3131
5.Slavík RadekBakalář Daniel103-78 3141
6.Škopek PavelHložek Tomáš88-89 3151
7.Loudín PetrFiala Otakar127-99 3161
8.Slavík RadekJanda Jan-7-8810-122362
9.Škopek PavelBakalář Daniel-12877 3172
10.Herout FrantišekHložek Tomáš568  3082
11.Slavík RadekFiala Otakar556  3092
12.Škopek PavelJanda Jan9-7-127-12393
13.Herout FrantišekBakalář Daniel767  30103
14.Loudín PetrHložek Tomáš         
15.Škopek PavelFiala Otakar         
16.Herout FrantišekJanda Jan         
17.Loudín PetrBakalář Daniel         
18.Slavík RadekHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Fiala Otakar03
Loudín Petr20Janda Jan21
Slavík Radek21Bakalář Daniel03
Škopek Pavel21Hložek Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10445:340TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-4-94963210
2.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Fiala Jakub
Zeman Lukáš
 
 
613-8-13-72311
3.Sochor MiroslavFiala Jakub817  3021
4.Vaněček PetrSlapnička Jakub7-42-1273231
5.Klier JakubNovotný Petr965  3041
6.Kirchman OndřejZeman Lukáš8710  3051
7.Vaněček PetrFiala Jakub9-848 3161
8.Klier JakubSlapnička Jakub-10778 3171
9.Kirchman OndřejNovotný Petr627  3081
10.Sochor MiroslavZeman Lukáš9-978 3191
11.Klier JakubFiala Jakub7513  30101
12.Kirchman OndřejSlapnička Jakub         
13.Sochor MiroslavNovotný Petr         
14.Vaněček PetrZeman Lukáš         
15.Kirchman OndřejFiala Jakub         
16.Sochor MiroslavSlapnička Jakub         
17.Vaněček PetrNovotný Petr         
18.Klier JakubZeman Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Miroslav20Fiala Jakub03
Vaněček Petr20Slapnička Jakub02
Klier Jakub30Novotný Petr02
Kirchman Ondřej20Zeman Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17482:410SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
69-8-10113210
2.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
-9-86-9 1311
3.Krejčíř MilanBorovka Tomáš-8-8-9  0312
4.Pangrác MartinHubáček Filip-9-6-6  0313
5.Květon OndřejDavid Jakub49-78 3123
6.Copák FrantišekHach Martin7711  3033
7.Pangrác MartinBorovka Tomáš11-699 3143
8.Květon OndřejHubáček Filip105-1011 3153
9.Copák FrantišekDavid Jakub384  3063
10.Krejčíř MilanHach Martin858  3073
11.Květon OndřejBorovka Tomáš9-810-693283
12.Copák FrantišekHubáček Filip-38106 3193
13.Krejčíř MilanDavid JakubWO    30103
14.Pangrác MartinHach Martin         
15.Copák FrantišekBorovka Tomáš         
16.Krejčíř MilanHubáček Filip         
17.Pangrác MartinDavid Jakub         
18.Květon OndřejHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčíř Milan11Borovka Tomáš12
Pangrác Martin11Hubáček Filip12
Květon Ondřej30David Jakub02
Copák František30Hach Martin02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3363:241KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Pašek Dominik
Zahrádka David
 
 
77-108 3110
2.Vorlíček Luboš
Pisár Jan
 
 
Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
9-1154 3120
3.Pisár JanPašek Dominik575  3030
4.Hýža DanielŠebl Jáchym999  3040
5.Vorlíček LubošZahrádka David119-106 3150
6.Pisár PetrŠimůnek Ondřej628  3060
7.Hýža DanielPašek Dominik888  3070
8.Vorlíček LubošŠebl Jáchym824  3080
9.Kettner MartinZahrádka David685  3090
10.Pisár JanŠimůnek Ondřej768  30100
11.Vorlíček LubošPašek Dominik         
12.Kettner MartinŠebl Jáchym         
13.Pisár JanZahrádka David         
14.Hýža DanielŠimůnek Ondřej         
15.Kettner MartinPašek Dominik         
16.Pisár JanŠebl Jáchym         
17.Hýža DanielZahrádka David         
18.Vorlíček LubošŠimůnek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisár Jan20Pašek Dominik02
Hýža Daniel20Šebl Jáchym02
Vorlíček Luboš20Zahrádka David02
Pisár Petr10Šimůnek Ondřej02
Kettner Martin10   
ŽK - Šebl - bouchnutí pálkou do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11445:339TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Dvořák Jan nejml.
Kubát Petr
 
 
5611  3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
1038  3020
3.Volák MartinPlachý Jiří8-94-883230
4.Štepka MiroslavPlachý Ladislav8124  3040
5.Hejda VáclavKubát Petr985  3050
6.Koděra FilipDvořák Jan nejml.55-10-763260
7.Štepka MiroslavPlachý Jiří7106  3070
8.Hejda VáclavPlachý Ladislav-89-9-4 1371
9.Koděra FilipKubát Petr86-103 3181
10.Volák MartinDvořák Jan nejml.6-975 3191
11.Hejda VáclavPlachý Jiří5-9-149532101
12.Koděra FilipPlachý Ladislav-2-5-6  03  
13.Volák MartinKubát Petr         
14.Štepka MiroslavDvořák Jan nejml.         
15.Koděra FilipPlachý Jiří         
16.Volák MartinPlachý Ladislav         
17.Štepka MiroslavKubát Petr         
18.Hejda VáclavDvořák Jan nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volák Martin20Plachý Jiří03
Štepka Miroslav20Plachý Ladislav11
Hejda Václav21Kubát Petr02
Koděra Filip20Dvořák Jan nejml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Růžková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Maňhal Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13476:363TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Janda Jan
Fiala Otakar
 
 
485  3010
2.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Bakalář Daniel
Hložek Tomáš
 
 
975  3020
3.Mádr MiloslavJanda Jan-12-575-112321
4.Smola IgorFiala Otakar9-6-8-9 1322
5.Doležal OndřejBakalář Daniel5-97-9103232
6.Korbel Filip ml.Hložek Tomáš-10518 3142
7.Smola IgorJanda Jan6511  3052
8.Doležal OndřejFiala Otakar9-37-643262
9.Korbel Filip ml.Bakalář Daniel739  3072
10.Mádr MiloslavHložek Tomáš12105  3082
11.Doležal OndřejJanda Jan-9-94793292
12.Korbel Filip ml.Fiala Otakar524  30102
13.Mádr MiloslavBakalář Daniel         
14.Smola IgorHložek Tomáš         
15.Korbel Filip ml.Janda Jan         
16.Mádr MiloslavFiala Otakar         
17.Smola IgorBakalář Daniel         
18.Doležal OndřejHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav11Janda Jan12
Smola Igor11Fiala Otakar12
Doležal Ondřej30Bakalář Daniel02
Korbel Filip ml.30Hložek Tomáš02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Herout Václav
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36562:598TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
-6-76643210
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Bauer Miroslav
Kaštánek Petr
 
 
-8-995-62311
3.Herout FrantišekKaštánek Petr3-8-4-9 1312
4.Loudín PetrBauer Miroslav-85-36-112313
5.Škopek PavelŠimek Marek7-10-10-7 1314
6.Nevřela DanielHeinzl Lukáš78-8-12-72315
7.Loudín PetrKaštánek Petr-10-2-4  0316
8.Škopek PavelBauer Miroslav-6-9-9  0317
9.Nevřela DanielŠimek Marek77-7-1173227
10.Herout FrantišekHeinzl Lukáš568  3037
11.Škopek PavelKaštánek Petr-8-6-7  0338
12.Nevřela DanielBauer Miroslav-811-111373248
13.Herout FrantišekŠimek Marek966  3058
14.Loudín PetrHeinzl Lukáš7-13WO  1359
15.Nevřela DanielKaštánek Petr-9912-6-823510
16.Herout FrantišekBauer Miroslav9-11   11  
17.Loudín PetrŠimek Marek         
18.Škopek PavelHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František21Kaštánek Petr40
Loudín Petr03Bauer Miroslav21
Škopek Pavel03Šimek Marek12
Nevřela Daniel22Heinzl Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:26630:570TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
711-8-8-82301
2.Kirchman Ondřej
Klier Jakub
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
7-87-7-92302
3.Kirchman OndřejBorovka Tomáš-3-11-10  0303
4.Vaněček PetrDavid Jakub836  3013
5.Sochor MiroslavHach Martin385  3023
6.Klier JakubHubáček Filip848  3033
7.Vaněček PetrBorovka Tomáš-689-8-92334
8.Sochor MiroslavDavid Jakub747  3044
9.Klier JakubHach Martin-10898 3154
10.Kirchman OndřejHubáček Filip7712  3064
11.Sochor MiroslavBorovka Tomáš-8-7-9  0365
12.Klier JakubDavid Jakub-3-669-72366
13.Kirchman OndřejHach Martin979  3076
14.Vaněček PetrHubáček Filip-9-5-9  0377
15.Klier JakubBorovka Tomáš-49-10-6 1378
16.Kirchman OndřejDavid Jakub644  3088
17.Vaněček PetrHach Martin696  3098
18.Sochor MiroslavHubáček Filip11-5103 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kirchman Ondřej31Borovka Tomáš40
Vaněček Petr22David Jakub13
Sochor Miroslav31Hach Martin04
Klier Jakub22Hubáček Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:Horák Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška DomažliceRozhodčí:Hromádko Pavel
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29650:569SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
Novotný Petr
Slapnička Jakub
 
 
-866-9-92301
2.Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
Fiala Jakub
Končal Adam
 
 
-6-441083211
3.Pangrác MartinSlapnička Jakub-115713 3121
4.Krejčíř MilanFiala Jakub-8-433-92322
5.Květon OndřejKončal Adam4-755 3132
6.Copák FrantišekNovotný Petr5124  3042
7.Krejčíř MilanSlapnička Jakub8-9-6-8 1343
8.Květon OndřejFiala Jakub875  3053
9.Copák FrantišekKončal Adam-818-4-82354
10.Pangrác MartinNovotný Petr-6-7-7  0355
11.Květon OndřejSlapnička Jakub695  3065
12.Copák FrantišekFiala Jakub233  3075
13.Pangrác MartinKončal Adam4-7-6-4 1376
14.Jehlík MiroslavNovotný Petr-59-8-5 1377
15.Copák FrantišekSlapnička Jakub875  3087
16.Pangrác MartinFiala Jakub-106611 3197
17.Jehlík MiroslavKončal Adam-8-9-6  0398
18.Květon OndřejNovotný Petr6614  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pangrác Martin22Slapnička Jakub13
Krejčíř Milan02Fiala Jakub13
Květon Ondřej40Končal Adam31
Copák František31Novotný Petr22
Jehlík Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Mikeš Milan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21573:488