Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Drahota Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Menger Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:64:18157:232MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová VendulaKučerová Aneta-6-11-3  0301
2.Vondráková MarkétaAdámková Karin687  3011
3.Veselá JaroslavaČechová Dana-10-9-7  0312
4.Vondráková MarkétaKučerová Aneta-6-7-11  0313
5.Tenglová VendulaČechová Dana-5-4-6  0314
6.Veselá JaroslavaAdámková Karin-8-38-9 1315
7.Vondráková MarkétaČechová Dana-2-3-3  0316
8.Veselá JaroslavaKučerová Aneta         
9.Tenglová VendulaAdámková Karin         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tenglová Vendula02Kučerová Aneta20
Vondráková Markéta12Adámková Karin11
Veselá Jaroslava02Čechová Dana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:18210:243MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaChernyavskaya Ekaterina-10-66-5 1301
2.Grigelová NatáliaMikulcová Kristýna3-6-10-11 1302
3.Štefcová KristýnaKapounová Barbora766  3012
4.Grigelová NatáliaChernyavskaya Ekaterina-7-5-6  0313
5.Štěpánová GabrielaKapounová Barbora-6-9-9  0314
6.Štefcová KristýnaMikulcová Kristýna-8-1029-52315
7.Grigelová NatáliaKapounová Barbora-3-10-7  0316
8.Štefcová KristýnaChernyavskaya Ekaterina         
9.Štěpánová GabrielaMikulcová Kristýna         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela02Chernyavskaya Ekaterina20
Grigelová Natália03Mikulcová Kristýna20
Štefcová Kristýna11Kapounová Barbora21
Žlutá karta: Štefcová - hození rakety na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7274:206CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanová TamaraVybíralová Monika84-76 3110
2.Ságlová MiroslavaSlezáková Stanislava8116  3020
3.Kubátová HanaZáděrová Linda556  3030
4.Ságlová MiroslavaVybíralová Monika-78-28-62331
5.Tomanová TamaraZáděrová Linda547  3041
6.Kubátová HanaSlezáková Stanislava5-10-8743251
7.Ságlová MiroslavaZáděrová Linda3-1287 3161
8.Kubátová HanaMalíková Klára633  30  
9.Tomanová TamaraSlezáková Stanislava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tomanová Tamara20Vybíralová Monika11
Ságlová Miroslava21Slezáková Stanislava02
Kubátová Hana20Záděrová Linda03
ZK Ságlová Mirka kopnout do stolu.Malikova Klára vystřídala Vybiralovou.Po nahlášené sestavě hostujících, domácí vrchní rozhodčí před nahlášením sestavy domácích seděl při hlášení sestavy.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:10306:251TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaRozínková Daniela758  3010
2.Brateyko SolomiyaRozínková Kateřina136  3020
3.Kmeťová VeronikaBlašková Dagmar8-11511 3130
4.Brateyko SolomiyaRozínková Daniela785  3040
5.Ilčíková AnežkaBlašková Dagmar-8-8-6  0341
6.Kmeťová VeronikaRozínková Kateřina3-9-48-62342
7.Brateyko SolomiyaBlašková Dagmar-9698 3152
8.Kmeťová VeronikaRozínková Daniela108-11-10103262
9.Ilčíková AnežkaRozínková Kateřina11-6-6-7 13  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka11Rozínková Daniela03
Brateyko Solomiya30Rozínková Kateřina11
Kmeťová Veronika21Blašková Dagmar12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu02. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:222:7305:217SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaStachová Olesja9-46-9-92301
2.Štrbíková RenataJirásková Tereza243  3011
3.Pěnkavová KateřinaMynářová Karolína-91069 3121
4.Štrbíková RenataStachová Olesja5517  3031
5.Ševčíková MarkétaMynářová Karolína-5-4511-122332
6.Pěnkavová KateřinaJirásková Tereza358  3042
7.Štrbíková RenataMynářová Karolína776  3052
8.Pěnkavová KateřinaStachová Olesja144  3062
9.Ševčíková MarkétaJirásková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta02Stachová Olesja12
Štrbíková Renata30Jirásková Tereza02
Pěnkavová Kateřina30Mynářová Karolína12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS