Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kozáková Tereza
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23368:392SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková TerezaPetrovová Nikita-56-75-62301
2.Mynářová KarolínaŠtěpánová Gabriela5711  3011
3.Stachová OlesjaŠtefcová Kristýna-9-66-6 1312
4.Mynářová KarolínaPetrovová Nikita-59102 3122
5.Jirásková TerezaŠtefcová Kristýna-7-5-5  0323
6.Stachová OlesjaŠtěpánová Gabriela-5-833-122324
7.Mynářová KarolínaŠtefcová Kristýna-710-4263234
8.Stachová OlesjaPetrovová Nikita8-5-8993244
9.Jirásková TerezaŠtěpánová Gabriela-8109-5-32345
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Štefcová Kristýna
Petrovová Nikita
 
 
-15-9-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jirásková Tereza03Petrovová Nikita12
Mynářová Karolína30Štěpánová Gabriela21
Stachová Olesja12Štefcová Kristýna21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Rozínek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20293:327CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaSáglová Miroslava-3-7-7  0301
2.Blašková ZdenaTomanová Tamara959  3011
3.Blašková DagmarKubátová Hana-5-5-7  0312
4.Blašková ZdenaSáglová Miroslava687  3022
5.Rozínková DanielaKubátová Hana-5-4-6  0323
6.Blašková DagmarTomanová Tamara-86-811-102324
7.Blašková ZdenaKubátová Hana7-47-383234
8.Blašková DagmarSáglová Miroslava456  3044
9.Rozínková DanielaTomanová Tamara-40-38-52345
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Kubátová Hana
Tomanová Tamara
 
 
-8-4-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Daniela03Ságlová Miroslava12
Blašková Zdena30Tomanová Tamara21
Blašková Dagmar12Kubátová Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:18358:363KST Hluk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková LibušeVeselá Jaroslava-876-9-42301
2.Slezáková StanislavaVondráková Markéta9-109-983211
3.Vybíralová MonikaRadnicová Lenka-4-79-6 1312
4.Slezáková StanislavaVeselá Jaroslava911-6-1093222
5.Horáková LibušeRadnicová Lenka13-6-3483232
6.Vybíralová MonikaVondráková Markéta-7-8-8  0333
7.Slezáková StanislavaRadnicová Lenka8-898 3143
8.Vybíralová MonikaVeselá Jaroslava-3847 3153
9.Horáková LibušeVondráková Markéta-5737 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Horáková Libuše21Veselá Jaroslava12
Slezáková Stanislava30Vondráková Markéta12
Vybíralová Monika12Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Šafaříková Sandra
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:24347:383MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaKučerová Aneta-2-7710-62301
2.Chernyavskaya EkaterinaAdámková Karin-7-10-5  0302
3.Yoshida MitsukiÉllö Vivien-8-9-14  0303
4.Chernyavskaya EkaterinaKučerová Aneta-58-8-9 1304
5.Mikulcová KristýnaÉllö Vivien-9-3-8  0305
6.Yoshida MitsukiAdámková Karin7-9-710103215
7.Chernyavskaya EkaterinaÉllö Vivien-9-98333225
8.Yoshida MitsukiKučerová Aneta-71097 3135
9.Mikulcová KristýnaAdámková Karin64-610 3145
10.Mikulcová Kristýna
Yoshida Mitsuki
 
 
Adámková Karin
Éllö Vivien
 
 
-3-10-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulcová Kristýna12Kučerová Aneta21
Chernyavskaya Ekaterina12Adámková Karin12
Yoshida Mitsuki21Éllö Vivien21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline