Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6254:214MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraPetrovová Nikita-710118 3110
2.Chernyavskaya EkaterinaSikorová Kamila737  3020
3.Yoshida MitsukiŠtěpánová Gabriela846  3030
4.Chernyavskaya EkaterinaPetrovová Nikita5910  3040
5.Kapounová BarboraŠtěpánová Gabriela68-5-7-22341
6.Mikulcová KristýnaSikorová Kamila5115  3051
7.Chernyavskaya EkaterinaŠtěpánová Gabriela87-3-3103261
8.Mikulcová KristýnaPetrovová Nikita892  30  
9.Kapounová BarboraSikorová Kamila         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora11Petrovová Nikita02
Chernyavskaya Ekaterina30Sikorová Kamila02
Yoshida Mitsuki10Štěpánová Gabriela12
Mikulcová Kristýna10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:19179:267CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová ŠtěpánkaTomanová Tamara-5WO   0301
2.Vybíralová MonikaKubátová Hana-8-79-4 1302
3.Horáková LibušeSáglová Miroslava-711-7-9 1303
4.Vybíralová MonikaTomanová Tamara715-85 3113
5.Vrzalová ŠtěpánkaSáglová MiroslavaWO    0314
6.Horáková LibušeKubátová Hana-10-7-11  0315
7.Vybíralová MonikaSáglová Miroslava5-12-6-4 1316
8.Horáková LibušeTomanová Tamara-8-6-4  03  
9.Vrzalová ŠtěpánkaKubátová Hana         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vrzalová Štěpánka01Tomanová Tamara11
Vybíralová Monika12Kubátová Hana20
Horáková Libuše02Ságlová Miroslava20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Andrš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:16354:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaBrateyko Solomiya4-11-10-9 1301
2.Blašková ZdenaKmeťová Veronika101010  3011
3.Blašková DagmarIlčíková Anežka799  3021
4.Blašková ZdenaBrateyko Solomiya-77-4-9 1322
5.Rozínková DanielaIlčíková Anežka-4-9-4  0323
6.Blašková DagmarKmeťová Veronika-7105-10-82324
7.Blašková ZdenaŠevčíková Klára795  3034
8.Blašková DagmarBrateyko Solomiya10-574 3144
9.Rozínková DanielaKmeťová Veronika-123-10-10 1345
10.Blašková Zdena
Blašková Dagmar
 
 
Brateyko Solomiya
Ševčíková Klára
 
 
589  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Daniela03Brateyko Solomiya21
Blašková Zdena21Kmeťová Veronika21
Blašková Dagmar21Ilčíková Anežka11
   Ševčíková Klára01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Brát Karel ml.
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:1897:204SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová TerezaPěnkavová Kateřina-5-1-4  0301
2.Klempererová AnnaGuo Ruichen-7-3-5  0302
3.Jirásková TerezaŠevčíková Markéta-4-4-3  0303
4.Klempererová AnnaPěnkavová Kateřina-8-4-4  0304
5.Bártová TerezaŠevčíková Markéta-4-6-6  0305
6.Jirásková TerezaGuo Ruichen-7-26-9 1306
7.Klempererová AnnaŠevčíková Markéta         
8.Jirásková TerezaPěnkavová Kateřina         
9.Bártová TerezaGuo Ruichen         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bártová Tereza02Pěnkavová Kateřina20
Klempererová Anna02Guo Ruichen20
Jirásková Tereza02Ševčíková Markéta20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Ratajský Vít
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Kuřil Rudolf
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1204:106MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinTenglová Vendula86-64 3110
2.Kučerová AnetaVondráková Markéta423  3020
3.Éllö VivienRadnicová Lenka556  3030
4.Kučerová AnetaTenglová Vendula686  3040
5.Adámková KarinRadnicová Lenka885  3050
6.Éllö VivienVondráková Markéta434  3060
7.Kučerová AnetaRadnicová Lenka         
8.Éllö VivienTenglová Vendula         
9.Adámková KarinVondráková Markéta         
10.Kučerová Aneta
Adámková Karin
 
 
Radnicová Lenka
Tenglová Vendula
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin20Tenglová Vendula02
Kučerová Aneta20Vondráková Markéta02
Éllö Vivien20Radnicová Lenka02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS