Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1/1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:216:11269:235CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrachová MarieŠtefcová Kristýna-7-13-6  0301
2.Kubátová HanaGrigelová Natália-93-8923211
3.Tomanová TamaraPetrovová Nikita7-8-5-11 1312
4.Kubátová HanaŠtefcová Kristýna10-9-81083222
5.Hrachová MariePetrovová Nikita-37711 3132
6.Tomanová TamaraGrigelová Natália3116  3042
7.Kubátová HanaPetrovová Nikita554  3052
8.Tomanová TamaraŠtefcová Kristýna         
9.Hrachová MarieGrigelová Natália         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hrachová Marie11Štefcová Kristýna11
Kubátová Hana30Grigelová Natália02
Tomanová Tamara11Petrovová Nikita12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1/1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Mikeska Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Chimiak Stanislav
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:58:17223:254MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaKapounová Barbora10-10-10-7 1301
2.Brateyko SolomiyaYoshida Mitsuki-65-109-92302
3.Kmeťová VeronikaMikulcová Kristýna-9-4-13  0303
4.Brateyko SolomiyaChernyavskaya Ekaterina67-6-943213
5.Ilčíková AnežkaMikulcová Kristýna-59-6-2 1314
6.Kmeťová VeronikaYoshida Mitsuki-109-9-9 1315
7.Brateyko SolomiyaMikulcová Kristýna9-105  21  
8.Kmeťová VeronikaChernyavskaya Ekaterina         
9.Ilčíková AnežkaYoshida Mitsuki         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka02Kapounová Barbora10
Brateyko Solomiya11Yoshida Mitsuki20
Kmeťová Veronika02Mikulcová Kristýna20
   Chernyavskaya Ekaterina01
S-střídání hostů: Chernyavskaya Ekaterinaza Kapounovou (z.č.4)

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS