Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1/2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:510:17242:272CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefcová KristýnaTomanová Tamara-713-5-9 1301
2.Petrovová NikitaSáglová Miroslava-1098-7113211
3.Štěpánová GabrielaKubátová Hana6-5-13-4 1312
4.Petrovová NikitaTomanová Tamara-7-434-72313
5.Štefcová KristýnaKubátová Hana-67-9-12 1314
6.Štěpánová GabrielaSáglová Miroslava8-7-88-62315
7.Petrovová NikitaKubátová Hana-76-8  12  
8.Štěpánová GabrielaTomanová Tamara         
9.Štefcová KristýnaSáglová Miroslava         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štefcová Kristýna02Tomanová Tamara20
Petrovová Nikita11Ságlová Miroslava11
Štěpánová Gabriela02Kubátová Hana20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1/2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:421:17373:328MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yoshida MitsukiBrateyko Solomiya46-7-7-92301
2.Chernyavskaya EkaterinaIlčíková Anežka3-9107 3111
3.Kapounová BarboraKmeťová Veronika4-767 3121
4.Chernyavskaya EkaterinaBrateyko Solomiya8-9-68-92322
5.Mikulcová KristýnaKmeťová Veronika59-98 3132
6.Kapounová BarboraIlčíková Anežka-6108-8-102333
7.Chernyavskaya EkaterinaKmeťová Veronika5-964 3143
8.Kapounová BarboraBrateyko Solomiya-5-11-12  0344
9.Mikulcová KristýnaIlčíková Anežka7-782 3154
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Yoshida Mitsuki01Brateyko Solomiya30
Chernyavskaya Ekaterina21Ilčíková Anežka12
Kapounová Barbora12Kmeťová Veronika03
Mikulcová Kristýna20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS