Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:69:18217:277SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková KláraPetrovová Nikita-5-59-7 1301
2.Horáková LibušeGrigelová Natália889  3011
3.Vybíralová MonikaŠtefcová Kristýna-109-9-8 1312
4.Horáková LibušePetrovová Nikita-5-10-2  0313
5.Malíková KláraŠtefcová Kristýna9-6-8-7 1314
6.Vybíralová MonikaGrigelová Natália-8-67-4 1315
7.Horáková LibušeŠtefcová Kristýna-2-6117-82316
8.Vybíralová MonikaPetrovová Nikita-6-69-9 13  
9.Malíková KláraGrigelová Natália         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Malíková Klára02Petrovová Nikita20
Horáková Libuše12Grigelová Natália11
Vybíralová Monika02Štefcová Kristýna30
Žk Štefcova Kristýna hosté hozeni palkou na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVARozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:22351:368CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaTomanová Tamara-6-8-7  0301
2.Kapounová BarboraHrachová Marie6-106-693211
3.Yoshida MitsukiKubátová Hana-47-9-4 1312
4.Kapounová BarboraTomanová Tamara-463-10-92313
5.Mikulcová KristýnaKubátová Hana-5910-5-62314
6.Yoshida MitsukiHrachová Marie84-85 3124
7.Chernyavskaya EkaterinaKubátová Hana-79-4-7 1325
8.Yoshida MitsukiTomanová Tamara695  3035
9.Mikulcová KristýnaHrachová Marie-68104 3145
10.Mikulcová Kristýna
Yoshida Mitsuki
 
 
Kubátová Hana
Tomanová Tamara
 
 
-9-9-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulcová Kristýna12Tomanová Tamara21
Kapounová Barbora11Hrachová Marie03
Yoshida Mitsuki21Kubátová Hana30
Chernyavskaya Ekaterina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampRozhodčí:Kačer Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:18350:338nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová TerezieKmeťová Veronika-8-79-6 1301
2.Mynářová KarolínaIlčíková Anežka688  3011
3.Stachová OlesjaBrateyko Solomiya-8147-5-52312
4.Mynářová KarolínaKmeťová Veronika-12-410343222
5.Sazimová TerezieBrateyko Solomiya-6-7-4  0323
6.Stachová OlesjaIlčíková Anežka45-66 3133
7.Mynářová KarolínaBrateyko Solomiya3-78-8-92334
8.Stachová OlesjaKmeťová Veronika488  3044
9.Sazimová TerezieIlčíková Anežka-8-8-6  0345
10.Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
Brateyko Solomiya
Kmeťová Veronika
 
 
499  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sazimová Terezie03Kmeťová Veronika12
Mynářová Karolína21Ilčíková Anežka12
Stachová Olesja21Brateyko Solomiya30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Rozínková Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:66:18179:243SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarPěnkavová Kateřina-1077-6-42301
2.Blašková ZdenaŠevčíková Markéta6-9-69-92302
3.Rozínková DanielaGuo Ruichen-59-9-7 1303
4.Blašková ZdenaPěnkavová Kateřina-4-56-8 1304
5.Blašková DagmarGuo Ruichen-2-7-8  0305
6.Rozínková DanielaŠevčíková Markéta-8-4-2  0306
7.Blašková ZdenaGuo Ruichen-5    01  
8.Rozínková DanielaPěnkavová Kateřina         
9.Blašková DagmarŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar02Pěnkavová Kateřina20
Blašková Zdena02Ševčíková Markéta20
Rozínková Daniela02Guo Ruichen20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS