Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2/2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Daňa Hynek
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexRozhodčí:Gromnica Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu21. 04. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:55:15142:200SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanová TamaraPěnkavová Kateřina6-86-2-82301
2.Ságlová MiroslavaŠevčíková Markéta7-6-7-4 1302
3.Kubátová HanaPartyka Natalia-8-87-5 1303
4.Ságlová MiroslavaPěnkavová Kateřina-2-8-7  0304
5.Tomanová TamaraPartyka Natalia9-8-4-2 1305
6.Kubátová HanaŠevčíková Markéta-7-9-7  03  
7.Ságlová MiroslavaPartyka Natalia         
8.Kubátová HanaPěnkavová Kateřina         
9.Tomanová TamaraŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tomanová Tamara02Pěnkavová Kateřina20
Ságlová Miroslava02Ševčíková Markéta10
Kubátová Hana01Partyka Natalia20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2/2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
12x6, Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Beneš Jan ml.
Datum dle rozpisu21. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:58:15198:240MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yoshida MitsukiAdámková Karin10-7-512-102301
2.Chernyavskaya EkaterinaÉllö Vivien-6-3108-92302
3.Mikulcová KristýnaČechová Dana-797-9-42303
4.Chernyavskaya EkaterinaAdámková Karin-65-8-12 1304
5.Kapounová BarboraČechová Dana-8-410-6 1305
6.Mikulcová KristýnaÉllö Vivien         
7.Chernyavskaya EkaterinaČechová Dana         
8.Mikulcová KristýnaAdámková Karin         
9.Kapounová BarboraÉllö Vivien         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Yoshida Mitsuki01Adámková Karin20
Chernyavskaya Ekaterina02Éllö Vivien10
Mikulcová Kristýna01Čechová Dana20
Kapounová Barbora01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS