Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5236:183SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková RenataYoshida Mitsuki-78612 3110
2.Partyka NataliaKapounová Barbora66-7-283220
3.Ševčíková MarkétaMikulcová Kristýna4-988 3130
4.Partyka NataliaYoshida Mitsuki398  3040
5.Štrbíková RenataMikulcová Kristýna77-96 3150
6.Ševčíková MarkétaKapounová Barbora5710  3060
7.Partyka NataliaMikulcová Kristýna         
8.Ševčíková MarkétaYoshida Mitsuki         
9.Štrbíková RenataKapounová Barbora         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štrbíková Renata20Yoshida Mitsuki02
Partyka Natalia20Kapounová Barbora02
Ševčíková Markéta20Mikulcová Kristýna02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov - EurolampVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST HlukRozhodčí:Chimiak Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, Kyjov, 69701, Sokolovna u nádražíRozhodčí:Krakovič Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:324:13358:302TJ Sokol Kyjov - Eurolamp

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaHoráková Libuše57-88 3110
2.Brateyko SolomiyaVybíralová Monika539  3020
3.Kmeťová VeronikaSlezáková Stanislava-856-5-72321
4.Brateyko SolomiyaHoráková Libuše7510  3031
5.Ilčíková AnežkaSlezáková Stanislava-5-710893241
6.Kmeťová VeronikaVybíralová Monika-954-7-82342
7.Brateyko SolomiyaSlezáková Stanislava1104  3052
8.Kmeťová VeronikaHoráková Libuše-108-68-52353
9.Ilčíková AnežkaVybíralová Monika86-67 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka30Horáková Libuše12
Brateyko Solomiya30Vybíralová Monika12
Kmeťová Veronika03Slezáková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:Stramová Jiřina
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:22378:409nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanová TamaraKučerová Aneta8-11811 3110
2.Kubátová HanaÉllö Vivien-10959 3120
3.Ságlová MiroslavaAdámková Karin-9-710883230
4.Kubátová HanaKučerová Aneta9-10213 3140
5.Tomanová TamaraAdámková Karin4-69-7113250
6.Ságlová MiroslavaÉllö Vivien-17-6-6 1351
7.Kubátová HanaAdámková Karin4-5-59-22352
8.Ságlová MiroslavaKučerová Aneta-8-5-4  0353
9.Tomanová TamaraÉllö Vivien-9711-10-82354
10.Tomanová Tamara
Kubátová Hana
 
 
Adámková Karin
Kučerová Aneta
 
 
-7-4-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tomanová Tamara21Kučerová Aneta12
Kubátová Hana21Éllö Vivien21
Ságlová Miroslava12Adámková Karin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle PrahaRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3231:118SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová NikitaTenglová Vendula1164  3010
2.Štefcová KristýnaWO    3020
3.Štěpánová GabrielaRadnicová Lenka9-10-9983230
4.Štefcová KristýnaTenglová Vendula544  3040
5.Petrovová NikitaRadnicová Lenka97-125 3150
6.Štěpánová GabrielaWO    3060
7.Štefcová KristýnaRadnicová Lenka         
8.Štěpánová GabrielaTenglová Vendula         
9.Petrovová Nikita         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Petrovová Nikita20Tenglová Vendula02
Štefcová Kristýna10Radnicová Lenka02
Štěpánová Gabriela10   
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS